291
  • banok
    #291
    awwww :(
  • Janika114
    #290
    Aha, akadályozták őt a nagy mellei elvileg. De sztem így se rossz egyáltalán.
  • Darthmushroom
    #289
    őőő lol? :D ez most komoly? :D
  • Janika114
    #288
    Alex mell kisebbítésen esett át, hát azt kell mondjam még jobban néz ki így.
  • TheFlash4Ever
    #287
    Helyes.
  • banok
    #286
    Kurva jó sorozat és most darálom.
  • Narxis
    #285
    azok a mellek...
  • geo91
    #284
  • Narxis
    #283
    Mindig vicces. :p
  • stargatelost
    #282
    Jó leült a topik. 5x22: na ezért szeretem ezt a sorozatot. Vicces volt (uborka hasvakarás), és megható (Philék).
  • Narxis
    #281
  • Narxis
    #280
    Jó kis rész volt, egyre több ilyen modern család kellene a valóságban is. :D
  • Narxis
    #279
  • tigeroo
    #278
    képt
  • Narxis
    #277
    Elég jól indult ez az évad szvsz. Nem lehet nem észrevenni a szemüveges csaj dudáit, akármilyen ruhát adnak rá. Bár talán felszedett pár kg-ot de jól áll neki. :D
  • Narxis
    #276
    looooool
  • SzirmosSzisza
    #275
    http://www.addictinginfo.org/2013/08/16/fundamentalist-preacher-accidentally-uses-modern-family-picture-for-ebook-cover/ :DD
  • Narxis
    #274
    Az utolsó 2 rész eszméletlen jó lett, szép évadzáró volt.
  • Sir Quno Jedi
    #273
    Legjobb a vége, azon behaltam...
  • Janika114
    #272
    http://www.deadline.com/2013/05/modern-family-gets-cable-style-makeover-for-launch-on-usa-network-video/

    Vicces promó a Modern Familyhez. Ugye ha jól tudom az USA kábeles csatorna vette meg a Modern Family ismétlési jogait, és ahhoz készült ez a promó.
  • Narxis
    #271
    5. évad berendelve!!!!
  • Narxis
    #270
    Ez is jó rész volt, mindig tanulságos részeket csinálnak. :)
  • Narxis
    #269
    Vááá ez mekkora rész volt, omg. :DDD
  • Narxis
    #268
    Nagyon jó rész volt!
  • Narxis
    #267
    Jaja, jó volt... :DDDD
  • ReszegKoldus
    #266
    Fotoszintézis :D
  • Narxis
    #265
    Na ez a mai rész színtiszta 10/10-es rész volt! Tényleg mindegyik történetszál vicces volt és jó csajok voltak benne, a dadus meg a MILF... meg a szöszi. Tényleg nagyon jó rész volt, vége meg nagyon aranyos, a kis koreai kölök jól alakít. :DD
  • theone91
    #264
    Azért egy Bud és Al Bundy reuniont összehozhattak volna valahogy. :D
  • Narxis
    #263
    OMG most esett le, hogy az ő volt, looool
  • Danka88
    #262
    anyám. nem irod fel sem ismerem. :D pedig olvastam hogy benne lesz valamelyik részben.
  • ReszegKoldus
    #261
    Nagymester B
  • Narxis
    #260
    Csak olyanokat nézek amiket nagyon szeretek. :D
  • Janika114
    #259
    Nem megbántva Narxist de ő szinte minden sorozathoz mindig ezt írja :D
  • Narxis
    #258
    Dehát ha tényleg jóau volt akkor mit írjak? :D Mondjuk láttam már jobbat is ebben az évadban az igaz.
  • Sir Quno Jedi
    #257
    Mermér, jó kis sori ez. Bár a két buzgár most már kicsit uncsiak a kis vietkonggal együtt (pedig eleinte érdekesek voltak, de leült a dolog). Sokkal szórakoztatóbb Phil és Claire, meg term. Gloria és Manny a király. Bár én az öreget is csípom, Jay jól összetartja a családot. Még Phil fia elmegy, mert elmebeteg pont kellően, Alex túl sablonos és alig szerepel, Haley meg nem túl jó Kelly utánzat, bár vannak jó pillanatai.

    Szvsz. Gloria, Manny és Jay egymaga is elvinné a sorozatot simán. Persze Phil-ék kellenek melléjük kontrasztnak.
  • theone91
    #256
    Kicsit hitelét veszti ez a mondat, ha minden epizódnál kiírod, pláne úgy hogy ki van halva a topic... :D
  • Narxis
    #255
    Jó rész volt!
  • ReszegKoldus
    #254
    Dee Cho must go on
  • Janika114
    #253
    13. rész vége nagyon jó volt, nem rég daráltam le egészet, és behoztam a lemaradást, első pár rész annyira nem tetszett, de utána nagyon megszerettem. Lily a kedvencem, bár nem sok szerepe van de imádom amikor megszólal :D
  • Narxis
    #252
    OMG az kurvajó volt!!!! :DDDDD