25
  • bigjoe
    #25
    Demolition Man (film)
    Gross revenue $159,055,768
  • kalapos01
    #24
    Ó, bakker, kisköcsög. Hát épp ez az, fogd fel. Te elspoilerezed a filmet, ő meg nem. Épp te írod, hogy nem spoilerezte el.

    Ezt pedig olvasd el megint: "csapat túlélői"-ből lehet talán egy 2. rész. Ki halt meg neked a csapatból?"

    Ha nem halt meg senki, akkor nincs túlélő?
  • winnie
    #23
    komoly klasszikus??????????:))))))) komoly??? klasszikus????

    sajnos a pusztító volt az a film, ami anno elindította lefele stallone karrierjét. nagy bukás volt.

    (a 100M bevétel amerikában szimbolikus. nemzetközileg az új rambo meg rovky is hozott 100M-t.)
  • NeoExDeath
    #22
    Gyanús volt nekem ez a cikk, egyszerűen furcsálltam, hogy egy olyan komoly klasszikus film, mint a Pusztító (93) hogy nem szerepel a listán. A wikipedia szerint az 1993-as Demolition Man világszerte összesen 160 millió dollárt keresett, szóval a cikk pontatlan. (a wiki szerint amerikában 60 m-t termelt a film, de az csak az usa)
  • Nasedo
    #21
    Olyan ez a cikk néhol, mintha egy automata fordítóprogram által készült volna.
  • Wittgen
    #20
    Ez igaz, én pl sok olyan filmnél, amit megnéznék, de nem gondolom az, hogy egy mozi árát is megérné, simán megvárom a szinkronos változatot. Annyi egyéb film és sorozat van, amit addig lehet nézni, hogy ihaj. Meg sok jó könyv, amit addig is lehet olvasgatni.
  • Wolfman017
    #19
    Sikeresen ellőtte már Szekeres cikkében amit írtam, amit te elolvastál, kommentáltál a cikkhez, szóval ne ugassál feleslegesen kutya.
  • kalapos01
    #18
    Ne spoilerezz, te farok.
  • Wolfman017
    #17
    Jó film volt, bár itt-ott eléggé látszott, hogy csak rajzolva pl sok helyen a tűz elég zavaró volt vagy az épület omlása, de úgy összességében egy nagyon jó film.
    Mellékesen meg, Szekeres előző cikkben azt írtad, hogy a "csapat túlélői"-ből lehet talán egy 2. rész. Ki halt meg neked a csapatból??? Láttad egyáltalán a filmet, hogy ilyen marhaságokat írsz le?
  • kalapos01
    #16
    Mondanivaló? Röhögök. Az, hogy ne ölj? Vagy, hogy ölj? Már maga a szó is agyrém. Az a mondanivalója, hogy még lehet korhatáros jó és sikeres akciófilmet csinálni.
  • endrev
    #15
    tntmax, a legfontosabbat kifelejtetted: mondanivalója is van a filmnek, nem csak dirr durr csitt csatt bimm bumm, és sok jó poén. Én speciel a mondanivalóra nem számítottam, pedig nem is akármilyen.
  • winnie
    #14
    2 hónap? az neked sok? tavaly születtél?:)

    hova sietsz ennyire? annyi jó film van, megnézel adig mást. vagy vegyél példát a warezelőkről. őket nem érdekli, mikor van a magyar premier, meg a világpremier. sokan megvárják a dvdripet, ami általában 2-3-4 hónap (a scr vagy az r5 most gyors volt, ez igaz). sőt, a legtöbben a szinkronos ripet várják meg. ami még több idő.

    persze, ha világpremier van és szinkronos a film, mindenki ész nélkül tölti a kamerásat, de a többi warezelőről tényleg példá vehetnél. mondom, ők nem stresszelnek. türelmesek.
  • tntmax
    #13
    Jó film, azt kapjuk amit várni lehet, dirr durr csitt csatt bimm bumm, és sok jó poén. Bőven megérdemli hogy moziban megnézze az ember, na de 2 hónappal a premier után? Nc.
  • kissssss
    #12
    nem macska lenne?
  • barcames
    #11
    vagy többet:D
    cikkíró kutya
  • Risu Führer
    #10
    én tegnap láttam fasza film lett , de azért elmegyek rá moziba mert teljesen más ott mint itthon a 19"os monitoromon :)
  • ddt500
    #9
    Nem tudom mennyit inflálódott a dollár 85 óta de gondolom az akkori 127 millió ma érne vagy 300-at.
  • Wittgen
    #8
    Én mindenképpen moziban fogom megnézni elsőre. Aztán majd jöhet a BDRip
  • petya1005
    #7
    Én azért megnézem a moziban (ha majd vetítik). Nagyon várom, hogy végre itthon is vetítsék, de októberig tudok várni.
  • Gurren
    #6
    más külföldi forgalmazóknak is sikerült. legyenek ügyesebbek
  • tommygear
    #5
    Én megnéztem már gépen, de moziba is elmegyek... ez a film külön élmény lesz ott is!
  • Skynet
    #4
    Részemről benyelhetik tövig az októberjüket,szépen lehúztam jó minőségben dvd scr- változatot és megnézem holnap az asszonnyal nagytévén házimozirendszerrel feliratosan.
    A magyar forgalmazók bekaphatják és egyúttal azok is akik siránkoznak hogy de szar a mozibevétel és milyen pofátlanság hogy mindenki letölti a filmeket. Itt az oka, ezen kéne gondolkodni...
    Ez biztos mozibanézős cím lenne még a legtöbb nagy letöltőnek is. De nem lesz az mert mire moziba jön már kb mindenki vagy 3szor látta...Gratulálok.
  • p00h
    #3
    "Elvileg nem direkt tököltek a premierrel, hanem azért ennyi, mert Sly a hagyományos stúdió rendszeren kívül csinálta a filmet, így nehéz megszerezni a forgalmazási jogokat." via filbuzi, tehát nem a forgalmazót kell szidni...
  • TommyGun
    #2
    Rohadjanak meg az októberrel, kinek képzelik magukat ezek, most komolyan azt várják hogy majd kidekkolom az októbert hogy nekik adhassam a pénzem a mozikban ? Agyatlan balfaszok majd pont nekik fizetek hogy megvárattak....és csodálkoznak hogy a warez virágzik...nem azért töltöm le mert nem lenne pénzem/kedvem moziba menni.....***átok várjon 2 hónapot erre suttyó banda
  • Nethyrrea
    #1
    és ha a magyarországi forgalmazók nem tökölnének októberig hogy levetíttessék, akkor ők is nagyobb bevételt könyvelhetnének el, de mivel már dvd minőségben letölthető a megfelelő helyekről, ennek sztem erősen lőttek.