35
  • Hornymut
    #35
    A Halo nemcsak konzolra jelenik meg?

    Jó címek jönnek, bár örülnék egy Dead Rising 1-nek is :-)
  • balee4
    #34
    Darksiders tényleg hatalmas játék, éppen most tolom PS3-on. 12 óránál biztos hogy több, ha normálisan felfedezünk mindent van az 20-25 óra is.

    Én a fenti címek közül a Dead Rising 2-t várom, ezt meg is akarom venni. Illetve az új Lara-t. Esetleg a Hawx 2-be, F1 2010-be belenézek.
  • Sousuke1989
    #33
    A Halo: Reach-ről mindenki elfeledkezik? Az szeptember 14-én érkezik, ráadásul eléggé nagy reklámhadjárattal és marketinggel a háta mögött
  • MrPrise
    #32
    Semmi brutális/kegyetlen lesz a gémereknek szeptember cím? ;-) Ezek szerint a bulvár-szerű cím nem kötelező az sg-n, csak van akinek olyan sikerül (mindig)?
  • Murder3
    #31
    Two Worlds 2 meg az ff14-re vagyok kiváncsi.

    Sajnálom h nem jön pc-re egy szingle ff:S
  • gromgotth
    #30
    Hmm. Most, hogy eszembejuttatták, végigviszem megint a Darksiderst.
  • Sus
    #29
    Én is érthetetlennek találom, hogyan maradhatott ki a tételes felsorolásból a ciV!
    Ha még lehet, kéretik gyorsan kiemelni a méltatlan "egyéb" kategóriából.
    Brrrr.
  • Healbacsi
    #28
    Gyenge grafika? ...ez elegge szubjektiv kar vitatkozni rajta, mert sokak szerint a lamborgini diablo szep csak szerintem ronda.

    Meretaranyusag? .. Ez strategia baratom es nem geoligia atlasz. Itt senkit se erdekel, hogy a hegyseg amin a csapat all az 1000 meter magas vagy 5000, a lenyeg hogy at tud e kelni rajta, es ha igen mennyi mozgaspontert. A varosok meg azert hatalmasak egy hegyhez kepest, hogy lasd milyen fejlett, es fokent milyen epuletek vannak benne.
    Te hogyan abrazolnad oket?.. a hegyekbe rajzolnal 1 pixelt, es ha ravinned az egeret, akkor egy felugro ablak elmondana neked, hogy ez biza 1000 puskas, a varos helyere meg egy templom tornyot, es az ablak leirna neked, hogy ez meg epp new york 100 millio lakossal..
    Ugyan kerlek, nem veletlen nem te dolgozol a civ fejleszto gardaban.
  • Seth
    #27
    Én a csekély 4 %-os Amnesiára szavazok, imádtam a készítők előző játékát, a Penumbrát. Hasonló vagy borzongatóbb játékot várok tőlük.
  • Molnibalage
    #26
    Miért, melyik AoE volt "méretarányos"?

    Gyenge grafika? Ez körökreoszott valódi stratégia és nem stratégiának csúfolt csilivi klikkelőbajnokság. Ahhoz bőven elég sőt, nekem túl sok...
  • erasmus4
    #25
    hát én nem tudom elképzelni hogy lehet egy ilyen szavazást kiírni úgy hogy a legnagyobb nevet ( mondom ezt úgy hogy azért annyira nem vagyok civ fan) az egyéb kategóriába sorolom. Vajh miért is vezet fölényesen az a kategória...
  • narumon
    #24
    Talán azért mert a Civ egy körökre osztott játék? Age3-hoz ott az Age3 meg a számtalan hasonló. A civ az civ és ez igy van jól, nálam megvevős.
  • GodBadka
    #23
    Részemről, amint nem körös lesz nem érdekelne a játék. A grafikájával sincs semmi bajom. Amiről te írsz az már nem a Civilization lenne. Ha aoe3 kell játsz azzal, ha valami hibrid, akkor ott a total war sorozat. Nem értem a civ-nek miért kellene ezekhez hasonlítania.
  • Tetsuo
    #22
    A Civ-et miert nem tudjak megcsinalni pl. Age of 3 szintu grafikaval?
    Miert ragaszkodnak meg a korokre osztashoz, a gyenge grafhoz, meg a "nem meretaranyossaghoz" ez szamomra erthetetlen.. :S
  • Skynet
    #21
    Van egy olyan érzésem hogy F1 lenne a legkapósabb, hatalmas hiánycikk,főleg pc-n.
  • grebber
    #20
    Amnesia: the Dark Descent, Dead Rising 2, Two Worlds 2,Lara Croft and the Guardian of Light és F1 2010 ami érdekel a többit les...om.
  • Fbn Lx
    #19
    Two Worlds 2. azt már qrvára várom
  • Molnibalage
    #18
    CiV V. Semmi más...
  • 5i
    #17
    Az nem jön PC-re.
  • Suffering
    #16
    pont a legjobbat felejtitek ki: Spiderman: Shatered dimension
  • wedge31
    #15
    Német játék és németeknél nagy rajongó tábora van, poénból nem lenne folytatása, ami egyébként 17-én esedékes ez a szept30 nem tudom milyen forrásból származik...

    Elsö rész az utolsó patchel már abszolut jó lett, anélkül nem is érdemes vele foglalkozni.
  • wedge31
    #14
    Ha ugy akartad irni, hogy a kontroller szart se ér akkor igazad van...
  • nohea
    #13
    Izé...a Two Worlds mikor/hol volt sikeres? Egy pozitív kritikát nem olvastam róla, és saját tapasztalat alapján is elég...hátöö...izé...szóval vacak.

    Final Fantasy XIV ellenben nemcsak eszméletlen jó lesz, de vmi brutálisan gyönyörű is. Tapasztalat.
  • 5i
    #12
    Az Amnesia: the Dark Descent egy FPS, nem? Egy horror, rádaásul elég jónak tűnik.
  • vg
    #11
    A Darksiders kontroller nélkül szart se ér. Amúgy az utóbbi idők legjobb játéka, min 12 óra játékidővel.
  • Daffit
    #10
    A The Patrician érdekel, jo lehet, pedig most hallottam róla először.
  • thsanyi5
    #9
    El se hiszem. Ideért a Darksiders!!! Nagyon sok konzolos videot láttam már róla, de nekem olyan nincs.
    Én is sajnálom, hogy nem jön valami jó fps is. Bár 2-3 óra alatt végig tolhatóak az még nem feltétlenül jelenti a végét. Nagyon soknak fontos része a multi ami azért rendesen feltolja a játékidőt. Ráadásul ha olyan jön ami tetszik, azt biztos nem 1x fogom átvinni. (ha beépítenek alternatív történetszálakat amiben rajtad múlik hova jutsz, úgy még érdekesebb és hosszabb lesz). Legutolsó amit játszottam és maximum értékelést adnék neki az a Bio Shock 2 volt, az fps kategória ugye??
  • szabolacika
    #8
    Megnézném a szavazásban hogy teljesítene a Civilization V.
  • Szefmester
    #7
    Az a gond hogy egy normális FPS-t végigtolsz egy két délután alatt, szóval az a sok is gyorsan végigtolható, és akkor meg már kevéssé változott a sok. :)
  • Elemir
    #6
    Rendben van. Én nem vitatkozom veletek:)
    Aki FPS buzi annak kevés, aki nem az annak sok:)

    peace
  • Kindred Blades
    #5
    Túl sok van.
  • Elemir
    #4
    Én nem sajnálom senkitől a saját stílusában lévő játékot, te se sajnáld az fps szeretetemet :)

    Igazán jó fps-ből, ami megfogott volna nincs sok. Még várom a csodát:)
  • Lack
    #3
    "nincs még elég?"

    nincs
  • KRTuning
    #2
    "egy fps sincs"
    nincs még elég?
  • Elemir
    #1
    szomorú, egy fps sincs