13
  • winnie
    #13
    a butulást, ha létezik is efféle, a butuló nem érzi, a "többiek" viszont pontosan tudják, hogy mikor van szó elbutult illetőről: akkor, amikor butítással vádol tévéműsorokat. illetve amikor a megnyilvánulásaiból az jön le, hogy szerinte mások butulnak, de ő bizony nem.
  • Szolnokboy1
    #12
    az a baj, hogy a butulást nem lehet érezni. minél többet néz az ember ilyen szarokat, egyre jobban hülyül el, amit csak a környezete/fórumozó társai vesznek észre, de akkor már késő, mert végstádium. te ennek az állapotnak vagy az ékes példája.
  • djstefi
    #11
    Soha nem nezek reality show-kat de ha muszaly lenne akkor inkabb neznem az x traktort vagy a megaszart mintsem a big branert vagy a valo villat.valahogy azoknak (mintha)tobb ertelme lenne...
  • winnie
    #10
    ha ő úgy érzi, hogy butul, akkor ne értetlenkedj. lehet, hogy fogékony az ilyesmire. mások vagyunk.
  • Magiszter
    #9
    Egy tehetségkutató műsorban mi a butulás?
    A híradón kívül én sem szoktam nézni egyiket sem, de az ilyen fajta műsorokban mi a rossz?
  • Vogel
    #8
    Butulás netovábbja mind a két csatorna műsora. Betiltanám.
  • Magiszter
    #7

    Megy és belefojtom magam egy tál levesbe :(
  • Narxis
    #6
    Nagyon rossz.
  • Magiszter
    #5
    Én néztem, volt 1-2 igazán remek hangú előadó, meg a zsűri beszólásain is fetrengtem néha. Szerintem a jövőben is nézni fogom.
    Most rossz ember vagyok?
  • Etinger
    #4
    A jövőheti adatok lesznek a mérvadóak igazán. Én már unom a témát.
  • Thaison
    #3
    Szerintem mind két műsor jó lehet. Bár egyiket sem láttam mert külföldön voltam,de majd felvételről megnézem. Ezzel a két műsorral nincs semmi baj, mert szórakoztat és ad pár tehetséget az országnak. De egy olyan műsort mint a Való Világ...nah azt pl. nem tudom miért kell újra kezdeni.
  • mynameisbence
    #2
    A Megasztárt nem néztem de az xfactorban volt pár normális is
  • Laza
    #1
    Mind a kettő borzalom. Nem unják még az emberek az önjelölt idiótákat?
    Mit lehet még röhögni azokon a borzalmas, semmilyen hangú embereken, akik most már nem tudom hanyadszor elmennek ezeknek a bigyóknak a válogatójára?
    Szánalmasak ezek az 5 perc hírnévre áhítozó nyomorékok.