2477
  • OrionHungary
    #716
  • skate00
    #715
    most már full tuned. A festése még majd változik korabelire.

  • pxxl
    #714
  • Carlos
    #713
    Énis mindig elszedem őket ha látom. Csak én eladom őket 590-ért. Mindegyikből van 1 és annyi. Minek a többi...
  • skate00
    #712
    nekem van vagy 4 taco s 5 fagyis, meg 3 tejes, bár nem mintha annyira gyűjteném őket, csak ha épp látok akk azt lekattintom, persze már elég sok "sorry" s volt.
  • papi08
    #711
    Jeeeeee 1 Tejes kocsi+ 5 Taco Truck:D
  • Szabi1991
    #710
    jó hogy sorba lehet rendezgetni a boltba az autókat ár,szint, név szerint :))
  • Szabi1991
    #709
    bentley
  • Pipör
    #708
    Vannak új autók :
  • Carlos
    #707
    Azért, mert 10 napig volt csak pink slip, utána csak versenyezni akar.
  • skate00
    #706
    am az miért van hogy mikor bejött ez a Rusty 10 nap alatt nem tudtam megverni, (mert akk még nem volt meg a Mustang) és azután ilyen Ford pinto, meg Yaris, most meg Nissan Cube ellen megyek, minden nap megverem , de mégsem kapok semmit, mindig csak újabb autók, (persze még mind ilyen 200 performance s )
  • Carlos
    #705
    Részben egyetértek! Viszont! Kábé minden 2 hétben kerül bele valami új kontent, valami extra küldetés: Boss fight-ok, külön melók.
    Amúgy énsem unom a Car Town-t, csak jöhetne valami újdonság. (nem 3 új verda és két matrica a falra).
  • skate00
    #704
    hát a Maffia wars a legmonotonabb, abban csak kattintgatni kell össze vissza,a car town ba legalább kreatív lehet és saját grafikát csinálhatsz, meg van benne egy csomó autó, meg tuningolhatod...
    jó alapból , egy átlag játék a Car Town, nemis annyira jó, de azét a Maffia Wars évmilliókra van tőle. De persze ez csak az én véleményem.
    am most van egy ilyenem, meg most vettem egy régi Mustangot, azt fejlesztgetem épp.
    Am meg kb úgy játszok vele hogy 1 napos munkákat csinálok, kb 1 nap max fél órát töltök vele. Meg most majd visszaépítem majd 1 szintesre, vagy több szintet csinálok majd, még nemtom.
    szentem még mindig jó játék.


  • Carlos
    #703
    Mafia Wars, Treasure Madness.
  • papi08
    #702
    Mondd!:D
  • Carlos
    #701
    Melyik másik játék nem válik monotonná?
    (Najó én tudok kettőt)
  • papi08
    #700
    Sajnos ez a "jó pár" új tárgy sem dobott olyan sokat..És ettől még nem lett jobb a játékmenet, ugyan az a monoton játék...:(
  • Carlos
    #699
    Jött 5 új tárgy a garázsba... hááát... kezd csappanni az érdeklődés...
  • Carlos
    #698
    hát igen. Egyetértek.
    Semmi változatosság. 750K, persze vehetek disznek autót, dehát minek...
  • Dj Tommy
    #697
    Nem tudom, hogy 30-as szint felett lesz-e valami újdonság, azon kívül, hogy bejön jó pár kocsi szintenként, meg az utolsó munka a jet engine.
    Jó lenne néhány új munka
  • papi08
    #696
    Kezd kihalni ez a topik is...
  • Carlos
    #695
    Sejtem... :)
  • pxxl
    #694
    éjjel 2x felkelni, majd 1 órát sétálni egy 10+ kilós gyerekkel a kezedben elég fárasztó tud lenni :D
  • Carlos
    #693
  • pxxl
    #692
  • Carlos
    #691
    suska vagy a lvl 20 miatt? :D

    p.s.: Mostanában nekem szaraxik a játék...Kezd az agyamra menni.
  • skate00
    #690
    nah mivan kezd kihalni a topic ?
    jah am direkt így akartam ezt a képet
  • papi08
    #689
    lvl 21 vagyok...nem fejlődök valami iszonyat gyorsan:)
  • Carlos
    #688
    továbbra se értem mi a nehéz:
    Take Picture a játékon belül. Facebook főoldalán képe elfogadása. Majd az albumból kép cimének másolása és beilleszt ide img tag-ek közé.
  • skate00
    #687
    nah így a 4. képmegosztóval talán:
  • Carlos
    #686
    Nekem nem.

    Állíts be 1-2 napos melókat és akkor nem kell annyit foglalkozni vele.
  • skate00
    #685
    am most van egy ilyenem
  • skate00
    #684
    nekem nem,
    mert eddig nagyon rávoltatok kattanva, meg hogy minél gyorsabban fejlődjetek.... én még csak lvl20 vagyok, pedig már régen tolom,
  • szabii98
    #683
    Jaja :S
  • Carlos
    #682
    Car Town fans,

    We’re currently experiencing some technical problems with our server hosting provider. We’re working with them to resolve the issue and get things back up and running. Please bear with us - we’ll have Car Town back as soon as possible.
  • papi08
    #681
    Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem egyre unalmasabb, monotonabb a játék...
  • skate00
    #680
    nekem meg nincs skyline om
  • Szabi1991
    #679
    az enyém Night Kids-es :D
  • pxxl
    #678
    nekem nem :D #636
  • Carlos
    #677
    szerintem mindenkinek ilyen skyline-ja van. :D