26
  • willcox
    #26
    Hatalmas film mindkettő. (láttam és meg is van mindkettő).

    Nem olyan rossz a Babylon AD sem, de a másik kettő magasan üti.
  • krisztus83
    #25
    Egy csomó jó filmet hiányolok közülük (pl másik topicban már említettem Élek és szeretek-et). Miért csak a pláza - mozikban játszott filmek a menők? Jó lenne, ha a cikk írók is felfedeznék a művész mozikban játszott filmek értékeit is. Bár a Szeretők és a Nők férfiak nélkül elég jól hangzik. :P De sokat így sem tudtam meg róluk... Csak egy listát kaptam szeptemberről. :D
  • Etinger
    #24
    Nem válaszolhat, maximum gondolom álnéven, máshonnan, közvetve... stb, de az meg hamar feltűnő lenne, ha valaki elkezdené itt nagyon védené a cikket és cikkírót, nem is egy alkalommal. A tapasztalat az, hogy az online újságírásban a cikkírók nem állnak le vitatkozni az olvasókkal... eleve amúgy interneten, fórumokon vitatkozni, a másikat valamiről meggyőzni, javarészt szélmalom harc.

    Várom a 'Gyilkos, brutális, halálos, végzetes, mega-giga-brutál' októberi hónapot :):)
  • god25
    #23
    Nekem bejött a Hibrid, de ezekkel a B kategóriás szinészekkel nagy bukás lesz. A P2P oldalakon nagyon lehúzták.
  • Laza
    #22
    Nekem a Karate kölyökkel csak egy nagy bajom van, hogy a film egész váza megegyezik az eredeti filmével.
    Azt hittem a sztoriban lesz valami egyediség, de igazából ez csak egy 'remake' más helyszínen, más karakterekkel, de ua a film.
    Sőt, ez még egy kicsit túloz is, mert egy amerikai ver meg egy kínait hazai pályán :)
  • berczely
    #21
    aztaaaa Babylon A.D :OOOO szeretem azt a filmet el kell meni mozibaaa szinroooon jeee!
  • Retechegér
    #20
    A kis Will Smithie meg jó lesz majd a Predator visszatérben... A haja már hasonlít, meg a homloka is...
  • Retechegér
    #19
    Mi ez a fos? Jaaa hogy ez egy cikk(i) akart lenni?
    Babylon A.D. :D már mikori film...
    Kb egy film amit talán megnézek a listából (Kaptár), de azt is csak azért mert kíváncsi vagyok mekkora seggséget találtak ki folytatásnak. :D
    A többi meg vagy lószar vagy lófasz.
  • JackSparrow88
    #18
    Engem ezek érdekelnek: A karatekölyök, Kaptár 4, Babylon A.D., Hibrid és a Pancser Police, a többi nem izgat, szal számomra azért nem kíméletlen hónap xd
  • winnie
    #17
    " Itt is van kis keses."

    kis késés? te hol laktál az elmúlt 5-10-15 évben?:)
  • Lame
    #16
    Ezt nem is ertem. Hogy gondoljak, hogy 2 ev utan dobjak be moziba???
    A Karate Kid-en is meglepodtem. Multheten neztem meg mar HD-ban. Itt is van kis keses.
  • god25
    #15
    Noh, hát a kíméletlen szeptemberből a szavazás alapján kíméletlenül 1 film maradt!
  • kumica
    #14
    eddig kegyetlen volt,szóval mégiscsak olvasta,hogy meg lett említve.
    nemtom mi lesz a következő,gyilkos-t javasolnám ha lehet:)
  • B0nFire
    #13
    Fűrész 7??? Meddig lehet azt a rakás szart még ragozni? A sci-fi melyik akar lenni? Ahogy én olvastam az ismertetőket, sci-fi még véletlenül sincs, max áltudományos majomkodás. Horror? A fűrész az akar lenni? Hát, szvsz a Nyolcadik utas a halál az volt horror, de ez a cél nélküli hentelés nem az. Nem is tudom, mikor szartam be egy jó horroron utoljára. Nekem attól, hogy 98 embert premier planban feltrancsíroznak, az még nem horror. Olyat csinál Tarantino is, mégsem horror. Ahogy a sci-fi sem attól sci-fi, hogy hegyesfülű vulkániak repkednek űrhajókon. Jó lenne már a fogalmakat tisztába tenni. Legalább annak, aki filmekről ír kritikát, vagy cikket!!!

    Isaac Asimov, Jules Verne, Arkagyij és Borisz Sztrugackij, Philip K. Dick, Sam J. Lundwall, Robert Sheckley, valamint végül, de nem utolsósorban Jókai Mór művei azok jobbára sci-fik. A Star Wars nem az. Maximum űropera. A Transformers sem és a Babylon sem.

    Engem egyébként egyik sem hozott lázba. Lehet, hogy a szerzőnek muszáj megnéznie mindet, hiszen ez a hivatása, azonban ne gondolja, hogy mindenki most hanyatt-homlok rohan és hálózsákkal, meg konzervgulyással beköltözik a moziba egy hónapra...

    Kedves Szekeres Viktor! Ez a cikk csak azért kapott tőlem egy egyes osztályzatot, mert kábé a fogalmazás elmegy (ha eltekintünk a fogalmi zavaroktól), akkor nagyjából értékeltem az igyekezetet, és a vele való munkát. Amúgy nullát érne...
  • kalapos01
    #12
    A Kaptár: Túlvilág (62%)
    Tőzsdecápák: A pénz nem alszik (9%)

    Ez azért sok mindent elmond. Inkább egy okádék sorozat sokadik része (ja, a lényeg, hogy 3D-s), mint az új Oliver Stone film. Oké, az is második rész, ezt elismerem. De bazmeg, ott a Baaria.
  • CaptainRumi
    #11
    Engem szeptemberben mondjuk a Machete és az Expendables érdekelne...szóval menjenek a pitába a hazai forgalmazók...

    a Babylon AD mostani premierje meg...no comment
  • 5i
    #10
    Küzdjünk az illegális letöltések ellen, de 2 évet váratjuk a Vin Diesel rajongókat egy premierre. Érthetetlen. Igaz, nem volt zajos siker, de ha egy Rob Schneider film itthon megjelenhet a mozikban, akkor ez is.
  • bertino
    #9
    így is van, több értelme van írni a cikkek címének a még mélyebb és sötétebb agyi elsötétüléseket.

    ugye ? okostojás.
  • motyodlee
    #8
    nem valami kíméletlen ajánlat :D
  • mynameisbence
    #7
    Igen de azt megmondhatná hogy az ilyen cikkeknek miért majdnem egyforma a címe
  • Darth Sith
    #6
    de hol az expandables?
  • maxy182
    #5
    Némelyik őt kritizáló komment annyira nevetséges, hogy én egyáltalán nem csodálkozom rajta, hogy még válaszra sem méltatja őket...
  • KRTuning
    #4
    Legközelebb legyen olyan gomb is hogy egyik se.
  • Aldo Moro
    #3
    Ha a cikk hangvételét követem és hetente 5 filmet nézek meg, az már kész anyagi csőd. Az a Babylon A. D. az, amit már láttam vagy 2 éve? Elég gyenge.
  • Aldo Moro
    #2
    Ebben a gyerekben, ezzel a fejjel van valami Predator szerű.
  • mynameisbence
    #1
    Kezd elegem lenni ebből a "kegyetlen, brutális, aláz" és hasonló baromságokból.
    Egyébként az jutott eszembe hogy Viktor néha válaszolhatna az őt fikázó kommentekre