13
  • astrobal
    #13
    te turbóhülye. nem érted, hogy NORMÁL belépővel tudod megnézni a kiállítást? tehát nem kell KÜLÖN fizetned érte, hanem a Szépművészetibe szóló jeggyel tudod megnézni?
    Bár feltételezem az se tudod, hol van ez a múzeum, azt meg pláne nem, hogy voltál valah is bennt.
  • NEXUS6
    #12
    "fika fika fika. miért kell mindent fikázni?"
    És ezzel most te is a fikázókat fikáztad!

    Csak szólok.
  • chuky123
    #11
    Ez reklám és még fizetni is kell érte hát gratulálok a szervezőknek.
  • astrobal
    #10
    fika fika fika. miért kell mindent fikázni? én megnéztem, és érdekes a kiállítás, bár a technikai korlátok láthatók. a tv-k viszont nagyon jók, és hozzátenném, hogy a megváltott jegy nem csak a 3d kiállításra szól, hanem az egész múzeumot bejárhatod vele, tehát egy kis plusz művelődés is lehet belőle. megfordítva a dolgot, a múzeumi belépőhöz most jár egy érdekes ötlettet mixelt technikai prezentáció, reklámba öltve. abszolút win-win.
  • Kara kán
    #9
    bocs: diszgráfiás
  • Kara kán
    #8
    A modik sztem nem szedik ki, csak te vagy dislexiás, meg még sok minden.
  • samebadi
    #7
    mi értelme van a makróknak ha a moderátorok kiszedik?.
  • samebadi
    #6
    amúgy meg azért warhol, mert a pop-art kicsit kezd retroként visszajönni és megint sok embert érdekel
  • samebadi
    #5
    szerintem érdekes, én meg fogom nézni
  • msstz
    #4
    és kérdés az, hogy miért warhol? jajj, mert persze "elég jó", hogy bekerülhessen, persze. dehogy. csak a pénz. (igen: "Warhol elég híres ahhoz", hogy kurvasok pénz legyen belőle).

    még hogy a szépmű bármiféle uralkodó, érvényes és egyezményes kánont kialakítana, amibe jóindulatúan felveszi warholt. pff.

    a tv-t be lehet vinni, mert pénz van belőle, de a telefonodba nem jegyzetelhetsz le semmit, mert rádszólnak a teremőrök, hogy nemkéne, he.

    szánalmas.
  • syn7h37ic
    #3
    Mezőgazdaságban dolgozó őstermelő látóképességének ideiglenes, vagy tartós károsítása. (parasztvakítás!)
  • readswift
    #2
    Mennyit költhetnek ezek marketingre te attyaúristen.
  • roliika
    #1
    3D szemcsis TV....oldszkúl. Van már jobb is. :))