265
Battlestar Galactica Online
  • Party Hard
    #265
    Üdv
    Most keztem a játékot. Játszik még valaki????
  • leopard26
    #264
    vágesz:D mi is később vettük észre:D
  • leopard26
    #263
    Újratelepítés sem oldja meg a problémát
  • leopard26
    #262
    Valaki tudja hogy az unity player miért dob ki hibaüzenetet?

    Ilyen not load unity dll meg egyéb
  • MuldR
    #261
    valaki rajott, hogy lehet karaktert torolni? Veletlenul 2 szerverre is legeneraltam ugyanazt, de egyiket torolnem. De nem talalok ilyen opciot.
  • Dante73
    #260
    67-es karimtól, fájó szívvel megválnék, részletekért privizz!
  • Hell Girl #259
    Szép jó napot !

    Él még valaki, aki olvassa ezt a topicot ? :D

    Jelentkezzetek !!



    ,,Mind így szólunk !! "
  • Gaben001
    #258
    Bármelyik támaszponton tudsz venni bányászágyút. De ne vegyél.
    Csak az energiát meg a fegyvernek való helyet foglalja.
  • harogin
    #257
    Sziasztok. A picon szerveren keresek klánokat akik a coloniai erökkel vannak.
  • Cekrény
    #256
    sziasztok, nagyon gonddal fordulok hozzátok, vettem egy Maul-t és véletlenül eladtam a Grohper bányászágyút és nem tudom sehol megvenni,nem találom sehol ahol lehet kapni, valaki segítsen nekem hol tudnám megvenni.
  • 0Fritz0
    #255
    A videóban 0:40-nél, a "regisztralj a bsg onlinra"-szövegeben vajon hol a hiba?
  • leopard26
    #254
    http://www.youtube.com/watch?v=l9Ap8XgwNv0
  • leopard26
    #253
    picon es jelentkezz b betu lenyomasa utan a hungarian_elit_force-ba
  • KonoHUN
    #252
    Üdv! Egy kérdés emberek, valakinek van róla valami fogalma, melyik EU szerveren van a legnépesebb magyar játékosállomány? Csak mert valahogy nincs kedvem a későbbiekben neagyisten újrakezdeni ^^"
  • worship the sun
    #251
    köszi
  • Gaben001
    #250
    Szerintem u.a. mint a kolóniánál. A war raider csak meritért tudod tökéletesíteni. De jobb mint a sima. Alapból egy kicsit jobb de ha fejleszted akkor jelentősen jobb.
  • worship the sun
    #249
    akarommondani sima raideremet
  • worship the sun
    #248
    sziasztok!

    érdemes cylon war raidert vennem, vagy inkább a sima raptoromat tökéletesítsem?
  • Gaben001
    #247
    Továbbra sem tudom felfogni, a készítők hogy gondolták azt, hogy egy 700 HP-s raiderrel ki lehet lőni egy 6000 HP-s jotunt. Egész egyszerűen lehetetlen kilőni 8 nehézfegyverrel egy ilyen kis hajót és tehetetlenül kell tűrnöm, hogy az agyontápolt kis ladikkal szétszedjenek.
    Nagyon kezd elmenni a kedvem az egésztől...
  • Gaben001
    #246
    Nekem volt sok ilyen.
    Jelenleg az a hiba, hogy ha valakivel beszélek akkor átvált párbeszéd nézetbe de nem jelenik meg semmi. Csak a megbízások aktívak meg a hajó dolgai de nem tudok kilépni sem a beszélgetésből.többször újra kell indítanom a böngészőt, hogy jó legyen.
  • GixEr
    #245
    Sziasztok, akinek beragad a hajoja es nem megy a gazadas vagy a gyorsito, azoknak az a megoldas, hogy elintja a kilepest es amikor elkezdi visszaszamolni a masodperceket, akkor kell megszakitani azutan mar mehet is tovabb...
  • Gaben001
    #244
    A húsz embernek regelnie is kell vagy elég ha megadom az e-mail címüket?
    Bár úgyse tudnék 20 jelöltet összegyűjteni. Már így is nagy a tömeg néhány szerveren, mi lesz ha jó páran meghívnak még 20-at és az mind játszani akar?
    Megcsináltam az új küldiket Adama-nál de rá kellett jönnöm, hogy ezek oktatóküldetések és így a 36. szinten már nincs nagyon szükségem oktatásra.
    De legalább kipipálhatom ezt is :)
  • Győrfi Zoltán
    #243
    Aki 20 embert meghiv a játékba az naponta kap atombomba rakétát meg gyorsítókat és xp duplázót?
    Nem semmi előny.
  • Győrfi Zoltán
    #242
    Szerintem mivel vannak uj küldik az egyesnél igy azok függvényében lehet bányászni és a különböző cuccokat hatékonyan használni
  • InfiniteReality
    #241
    Sziasztok!

    Jó játék, engem is magávalrántott. Nem csak a felújított sorozat, de ez a játék is. Nehéz is abbahagyni, s kilépni amikor kell...

    Kérdés: Ti is tapasztaltátok, h kb 2 napja nem lehet bányászhajót hívni a kisbolygókra? Lescanneli, és ha pirostól eltérő színe van, felajánlotta, h 100 cubitért lehet hívni hajót. Most ez az opció nem jön elő. Ötlet? Vagy csak újabb bug? Vagy direkt kapcsolták ki a lehetőséget?
  • Győrfi Zoltán
    #240
    Van uj küldetés a vezérnél.
    Hát cylonban bányászhajókat kell védeni egy vadásszal.
    Elég xar mert kettesével jönnek az ellenséges hajók és amint kilövöm a két gépet máris jön a következö kettő nincs idő javitásra.
    kb a 4-dik hullámnál végem kilőnek.Gondolom az embereknél ez nem olyan nehéz mint itt cylonban.
  • Gaben001
    #239
    Ha irtod a népet azért cubitot, XP-t,képességnövelő pontot, eladni való cuccokat esetleg használható felszerelést kapsz.
    Bányászni viszont muszáj. Titán és víz nem terem máshol...

    Bányászni ellenséges területen, bányászágyúval érdemes.
    Ölni szórakoztatóbb és több tyliumot hoz. Bár a titán meg fogy...

    Szerintem bányászás közben szedj le mindenkit akivel találkozol...
  • leopard26
    #238
    nem tudom galvatron honnan veszi hogy ez hasonlit a freelancerre:)
  • leopard26
    #237
    mi jovedelmezobb?banyaszni vagy irtani a nepet?
  • Gaben001
    #236
    Én nem vettem észre semmi. Naponta többször is belépek. Tauronra.
  • Győrfi Zoltán
    #235
    Javítás van?
    ez a 2-dik nap hogy nem tudok belépni.
  • leopard26
    #234
    http://www.facebook.com/groups/187435531318701/

    csatlakozzatok ehhez hogy könnyebb legyen a kommunikáció
  • Gaben001
    #233
    Majd lesznek szerintem más küldik is. Kártyázz Starbuck -al nyerj tőle FTL töredéket és ha megvan a 100 kapsz spéci küldetést.
  • balu999
    #232
    De ha kérdésemre azt mondja ,hogy nem vagyok elég képzett a következő küldetésre akkor szerintem van még valami nem ?

    Kantinban meg mindig ugyanazok a küldik vannak már rohadt uncsik .
  • Gaben001
    #231
    Szerintem nem kapsz tőle többet.
    Menj a kantinba Starbuck -hoz és Apollo -hoz.
  • balu999
    #230
    Hanyas szinttől kapok megint küldetést Adama-tól ? Most 13-as vagyok . Asszem a 7-es vagy 8-as küldetés volt a legutóbbi amit kaptam tőle . Azóta nem nem da , azt mondja nem vagyok elég fejlett .
  • balu999
    #229
    Köszi , már megoldottam . Írtam BSGO-n a hiba bejelentő mail-t . Válaszoltak is és valóban rossz szerverre léptem be . Csak egy a bökkenő . hogy nem állítottam át a szervert , sőt nem is tudtam , hogy több szerver is van . Lényeg , hogy megoldódott a probléma .
  • Pingyóka
    #228
    Ellenőrizd,hogy ugyanarra a szerverre jelentkezel-e fel,mint ahol a 11-es karaktered van.
  • balu999
    #227
    Asszem most hagytam abba ezt a játékot .
    Mai belépésemnél újra kezdte a progi teljesen elölről a játékot . 11-es szintű voltam , volt már egy 600000-es Maul hajóm , és most úgy néz ki minden veszett . Beléptem és megint első szinttől a gyakorló pálya legelején vagyok . Mi a faszom van ???
  • Győrfi Zoltán
    #226
    leopard26 te most miről beszélsz?