17
  • pasztord
    #17
    A Gmail nagyot lépett előre, ezzel valódi kommunikációs központ lett.
  • outwork
    #16
    Lehet csak én vagyok szerencsés de nekem már most működik. (Erdélyben élek és fel tudtam hívni a saját Orange-s számom)
  • Tyty
    #15
    Én angolra állítottam a gmail nyelvét és még most is ott van a híváslehetőség. Amerika, Kanada vezetékest év végéig ingyen hívhatsz, ha jól tudom!
  • djw
    #14
    csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogy fognak a telefonhívások közben reklámokat megjelentetni :)
  • globint
    #13
    Ady Endre szabadon torzítva:
    Google és Magoogle fia vagyok én.
  • Narxis
    #12
    Mert vége.
  • passatgt
    #11
    felraktam de nem látszik
  • FoodLFG
    #10
    Én ezt nem értem.
    A gmailből tudok vezetékes telefont hívni. Gondolom az interneten utazik egy darabig a jel, aztán kilép a telefonhálózatba a hívott fél közelében, ezért ennyire olcsó.

    Jó. De visszafelé hogy tudnak hívni engem ? Mert ha a mobilszámomat hívják, az nem a gmailben fog jelentkezni. Mi az, hogy virtuális telefonszám ??? A google lefoglalt egy csomó telefonszámot a gmaileseknek oO? :S

    És lehet email cím alapján is hívni, csak interneten keresztül ? Mert az sokkal kényelmesebb, mint pulsz egy virtuális telefonszámot bevezetni és használni.

    Videótelefonálás mikor lesz benne ?
  • lee86
    #9
    remélem igazad van, mert akkor ez nekem is kedvezne, de ha minden igaz, akkor azért volt ingyenes a hívás, mert a google 0,10 USD kezdőkreditet mindenkinek jóváírt. gondolom emiatt csörgött ki a telefonod.
  • Dömsödi
    #8
    A skype-nak miért van vége?
    A telefonársaságok szép lassan, pár éven belül hangszolgáltatóból internetszolgáltatok lesznek.
    Már ma elég használható a 3G-s net.
    10 éven belül megszünik a hagyományos mobiltelefonálás.
    A telefonos cégenek ugyanugy lesz bevételük, hisz internet nélkül nincs telefonálás... :)
  • cabzedo
    #7
    Nemtudom, de tegnapelőtt nálam is megjelent eza dolog, telepítettem is a plugint és tudtam, hívni a saját 30-as mobilomat, ingyen :D
  • Kara kán
    #6
    Na, ettől függetlenül a mobiltelkós nagykutyák A8-asokkal járnak, és uszodás villákban pancsolnak.
  • strogg
    #5
    Nekik már a wifis skype hivási lehetőség is alaposan alávág. Lassan de biztosan kezd érződni a bevételeken. (picivel, de állandóan esik)
  • roliika
    #4
    2 cent? Ez milyen durva. :D
    Előfizetek olcsó mobilnetre, és csak ezen telózok....úúú már érzem hogy ez a trémobilnak meg a Jodafonnak nem meg a Pannonnak aki telenoros didzsúz nem igen fog tetszeni. :D
  • strogg
    #3
    Engem is ez érdekelne. (motorola milestone)
  • Rotyoka
    #2
    A skype-nak vége.
  • Gerygrey
    #1
    Én arra vagyok kíváncsi, hogy Android alatt is elérhető lesz-e?