173
  • bakvarnyu
    #173
    Nem tudom én rontok el valamit de a torony ballista nem akar lőni magától. Egyesével ki kell jelölni neki a célpontokat.
  • a.carkey
    #172
    Akkor már miért nem ez? :)
  • darki81
    #171
    amíg nincs kint a játék, játszatok ezzel :) a meghívó linkem :) Jó játékot
    Ez egy böngészős, szóval nem kell telepíteni de nagyon jó és elég népszerű!
    Bocs az OFF-ért :)
  • adam46
    #170
    Reméljük nem rontják el annyira, mint a Stronghold 3-at. :)
  • Tiburtius
    #169
    Lesz Stronghold Crusader 2!!!
  • darki81
    #168
    én kb 1000 órát játszottam a 2-ik résszel, az volt részemről a legjobb!
    ezt kipróbáltam, és minden szempontból szar, sokkal rosszabb..
    ocsmány grafika satöbbi.
    azért adtam egy esélyt, elkezdtem a küldetéseket és az egyikben több mint egy óra telt el amire összegyűlt a sereg, elindítom a támadást és lefagy a játék, és én hülye nem mentettem el, pedig gondoltam rá mert én ilyen szerencsés vagyok :D
    na mindegy, még egyszer már nem kezdtem el, inkább játszom még 1000 órát a 2-vel mint ezzel a gagyi bugos fossal :)

    Miért nem csináltak mondjuk egy olyat inkább, hogy feljavítják a 2-ik részt rengeteg extra dologgal...
  • hapi
    #167
    gold verzió ugyan olyan bugos, mint a régi volt.
    Állandó beakadó egységek:
    pl. egy bandita beakadt a kaja épületembe nem lehetett megtámadni de ő mindig megölte a munkást--- újra kezdés
    nagynehezen legyártott 5 íjjász beakadt a várba, nem lehetett többé elmozdítani őket --- újrakezdés
    A küldetések szarok, 7-ik küldi és még mindig ugyan az a 2 seregem van.
    A harc szar, pillanatok alatt meghalnak a seregek, reagálni sincs idő.

    Én nagy fan vagyok sokáig próbáltam szeretni de szar.
  • Tiburtius
    #166
    Próbálta már valaki egyáltalán a Gold verziót? Vélemény?
  • Tiburtius
    #165
    Üdv! Akkor most csak a Steam-en érhető el a Gold Edition vagy lesz majd a boltokban is? Tudtok erről valamit? És még a Gold-ba sem tettek skirmish opciót... Hihetetlen... De valahogy tetszik a grafika, tudom-tudom, szar meg minden, de akkor is... Valahogy szebb, mint a második rész... És annak is hibás volt a kingmaker-je...
  • Hunor1
    #164
    az update 10 előtti javításokat is fel kell tenni, vagy ebbe minden benne van?
  • Jakuza001
    #163
    Stronghold 3 (c) Firefly Studios *Update 10*

    Ezzel mar jatszhatova valik a jatek, vagy felejtos az egesz ?
  • Medwyn
    #162
    ...hát ez tényleg az. Remélem, nem cseszik el... :)
  • a.carkey
    #161
    Érdekes projekt :)
  • Xerxész
    #160
    A falakon mikor javítanak már velemit?
    Nem sok hasznát látják a játékosok (én még nem kezdtem el, még megvárok pár patchet), állítólag hamar leomlik és védelmi bónuszt se sokat adnak...
  • Hunor1
    #159
    ok köszi, akkor ezt ki is hagyom. nem nagy buli kötött kampányokat csinálni. a Strongholdnak mindig is a szabad játék volt az erőssége .
  • szoszibá
    #158
    Nem hiszem, hogy az csak úgy bekerülne egy patch formjában, szerintem tehát nem is lesz soha!
  • Hunor1
    #157
    van már skirmish mód vagy még mindig töketlenkednek?
  • bakvarnyu
    #156
    Nem is rossz ez , siman el lehet vele jatszogatni.
  • Medwyn
    #155
    ...a saját honlapjuk fórumán ízekre szedik a Firefly-t... Mondjuk, nem árt eszükbe vésni, hogy az üzleti világban ez nem megengedett.

    http://www.fireflyworlds.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=271&func=showcat&catid=46
  • Serpa
    #154
    én várok még néhány javítást (eddig 6 van), aztán megint elkezdem.
  • Hunor1
    #153
    van valami új patch ami kijött. Próbáltátok már? vagy mindenki leállt már a játékkal?
  • kluge
    #152
    Már a stronghold 2 is kivánni valot hagyott maga után... de ez egy sapka szar... Ott van a stronghold1+crusader életem egyik legélvezetesebb stratégiája, mind neten mind singlebe. Mai napig inkább azal játszok mint a 2 vel vagy 3 al. Nem a grafika "modernsége" teszi a játékot!!! Mellesleg az 1 nek még mindig sokkal hangulatosabb a grafikája mint ennek a strongholdnak csufolt valaminek...
  • Serpa
    #151
    itt a részletes
    - Game speed added
    ...
  • Hunor1
    #150
    amíg nem lesz skirmish mód addig csinálhatnak amit akarnak.....
  • Xerxész
    #149
    Érdemes kicsit várni, mert elvileg a napokban jön a következő patch, ami többek között megszünteti a farkasok toronyba mászását. :-) Asszem a 2. patch részletes listája valamikor ma fog nyilvánosságra kerültni.

    Még jön vagy 20 patch, azt' egész játszható játék lesz ebből. :-)
  • Serpa
    #148
    pl steam, ha megvetted.
    ha nem, akkor meg sehonnan, (még).
  • Cefre
    #147
    honnan lehet leszedni a patch ot ?

  • Serpa
    #146
    előző részekkel nem játszottam, így nincs hasonlítási alapom.

    valóban van néhány idegesítő hibája a harmadik résznek(pl időpörgetés nincs, aránytalan kajaigény a lakosok létszámához képest - felezni kell már a legelején a fejadagot, később visszalehet állítani a normál adagot ...), de el lehet vele lenni.

    a harmadik pálya végén, a 76. napon, ráadásul még a nap is kisütött.


    vártoronyhoz leraktam néhány "fegyelmező eszközt", vagyis kínzóeszközt (kerékbetörés, máglyán égetés, kaloda)
  • Medwyn
    #145
    Patch v1.03544

    Faetures:
    - bugfix: a játékban előforduló hibák javítása (gyakorlatilag a 98%-ának újraírása, kivéve a címképernyő)
    - a Firefly Studios hivatalos feloszlatása, cégjegyzékből való törlése
    - kisebb javítások...
  • Xerxész
    #144
    Januárban jön a King Arthur II sok újdonsággal. ;-) Az jó kis stratégia, csak nem váras.

    Amúgy van hír róla, hogy mikor érkezik a következő patch a Stronghold 3-hoz?
  • Traky70
    #143
    Ez a játék 2011-ben ultragáz... sajna ez van
    Ez max. egy ingyenes netes játék szint. Szégyen.
  • Hunor1
    #142
    Leszámoltam ezzel a fossal ! kuka! Most teszem fel a 2-őt...jó lesz az !
    Lefogadom hogy azóta sok jó mod is kijött hozzá.
  • ratgab
    #141
    Egyik rosszabb, mint a másik! De ha tényleg választani kell, akkor a Game of Thrones Genesis (ő több időt kibírt ki a HDD).

    De most, hogy mondod idén nem túl sok RTS jött ki pc-re.
  • Nos
    #140
    Stronghold 3 és Game of Thrones Genesis az év stratégiái :)

    De melyik a jobb???
  • Medwyn
    #139
    Igen, de a DLC-k azok extrákat hoznak extra pénzért, nem az alapjáték hibáit foltozgatják extra bevételért. :)

    Amúgy jó terápiát találtam arra, hogyan felejtsem el ezt a kudarcot: megvettem ma a King Arthur Collectiont és szemem-szám tátva maradt... így kell játékot írni, szép volt fiúk (a fejlesztők ugye magyarok!) - óriási hangulat, hatalmas zene, gyönyörű grafika, komplex játékmenet.
    (Amúgy mi az a Stronghold 3??? Ja, aaaaz?? :D)
  • Hunor1
    #138
    nem tudom hányadik gazdasági küldiben 100 lakost kéne összehozni+almát+sajtot ehy nadrágszíj szerű területen, ÉJJEL !
    kb semmit sem látni...hülyék ezek?? valaki megcsinálta már? Az a gondom hogy mivel csiga lassú minden órákig is eltarthat.....
  • bakvarnyu
    #137
    Manapság az összes játékhoz van olyan DLC ez már trend lett.
  • JTBM
    #136
    Csatlakozom az előttem szólókhoz, nálam is uninstall lett a vége.
    Kár érte, jó lehetett volna, de nem lett az.
    Szvsz. ez volt az utolsó a sorozatban.

    A Tropico engine-nel lehetne jó váras játékot csinálni...
  • totti111
    #135
    köszi:), de én hiába kattintok rá és várok nem ír ki semmit:S na régi mentésekből még próbálkozom, hátha, de kezd mostmár kicsit idegesíteni:S
  • darki81
    #134
    én mentem felfele a góréval meg kb 10 katonával, és kinyírtuk a farkasokat amiket útközben találtunk és arra az egy fönti buckára nyomta egy jobb egeret és ennyi volt, lekardozták. A romjai még ott maradtak, és kb 1 perc után irta ki hogy victory :)