12
  • zola2000
    #12
    Az xbox live games elég érdekes lesz...
  • Thaison
    #11
    Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem a Microsoft-nak hagynia kéne ezt a mobilos vonalat. Valahogy nagyon nem megy nekik ezen a fronton az újítás. De ez az én véleményem....
  • who am I 7
    #10
    Nem vitattam egy percet se, de ha valami lehet jobb, akkor miért ne? :) És egy designos,előremutató cucc is lehet letisztult BŐVEN..és ezzel mégtöbb embert megtudnának fogni.Nah mind1...nem én vagyok a projectleader :D
  • passatgt
    #9
    lehet, hogy úgy néz ki az ui mint egy faék, de hidd el, van ebben tervezés, sokkal több, mint egy iphone vagy android ui-ban
  • Bandee
    #8
    biztos az ms spórol valamin ... :D nanemár ... az meg h ui milyen. szerintem a letisztult áttekinthetőségre törekednek, lehet sokaknak bejön majd. btw desire user vagyok szóval nem kell az ms fan szöveg ;)
  • who am I 7
    #7
    Nem lesz xar, de nem maxra járatott.Egy winből qva sokat ki lehetne hozni, rengeteget...de ne szorakozzanak már ilyen hüjjegyerekmenüvel meg uival még se..2010-ben....Gondolkozzanak már mennyit számít a külcsíny..elég csak az iphonet megnézni.Gyors op, szép ikonok (voltak még 3 évvel ezelőtt most már gagyi szerintem), és szép teló (az 1,2,3 szappan már nem adja, de a 4-es megüti a mércét).Szóval..szerintem, izléstelen makik dolgoznak a wp7en, és spórol az ms azon, hogy egy durva interfacet dobjanak össze.
    De egyébként csak bíztam benne, hogy jobb lesz mint az előd winmo..de csalódott vagyok az eddigiek alapján na.
  • roliika
    #6
    Ez tudod mi?
    Visual Studio emulátor. :D
    Asus? És ezis gigabit lappal? :DDD Gigabit + Asus = Gigasuss.
    Csak jó hamar kileheli a lelkét.
  • passatgt
    #5
    itt az asus:)

  • passatgt
    #4
    attól, hogy hozzá vagy szokva a mustani ui-khoz, még nem lesz szar az ms megoldása

    videóka tláttál egyátalán róla? szerintem állat, és eddig a htc mozart nálam a nyerő
    viszont megnéznék egy asus-t is
  • coolbboy83
    #3
    nagyon próbálkoznak/szenvednek.....kell a fasznak a ratyi win telefonokra... inkább egy Android vagy iPhone.
  • who am I 7
    #2
    Ez az interface vmi vicc akarna lenni m$ részéről?
  • KicsiNika
    #1
    Tök jó ez a cím! Már azt hittem, le lehet tölteni ezeket a telefonokat :P

    Vagy csak túl szőke vagyok? ;)