91
Legtöbb közösségben ahol van tagdíj (jelen esetben SG VIP) vannak mecénások akik kifizetik tehetséges/aktív tagtársaik \"tagdíját\".
  • F1re
    #51
    lenne itt akár 1 mecénás is ?
  • OrioN the S
    #50
    #6

    amennyiben a fórumozók 80% normális, korához megfelelő agyszinttel rendelkezne, akkor szívesen vennék részt az ilyen versenyekben, ötletekben.

    csak sajnos fordított a helyzet.
  • Szeszmester
    #49
    Miért szóljátok le Desideratát? Mindenki arra költi a saját pénzét, amire akarja. Ha kedve van, miért ne mecénáskodhatna?
  • tigeroo
    #48
    mondjuk sztem az ilyen kis plecsnik remélem azért nem fognak elterjedni...

    ha kommersz lenne és mindenkinek minden apróságért lenne valami a logója mellett...a saját fórumban még elmegy de "kinnt" ne legyen
  • N o N a m e
    #47
    SG Desktopháttér ott van a Fórum főoldalon a fórumozó kereső felett.
  • Pistike 007
    #46
    Erről beszéltem!
    Én pl arra a gombára nagyon irigy vagyok!
    :DD
  • cleric
    #45
    A csillagokat meg a koronát is ügyesen megcsinálták, ott van Jedi piros csillaga is, ez csak egy újabb típus lenne. Esetleg ki lehet írni nekik is egy pályázatot, ahol spéci jelet kapnak a nevük mellé a fórumon ;)
  • Carlos
    #44
    ja, a devek örülnének az ilyen requesteknek!
  • Fresh Duke
    #43
    Te nagyon visszamaradott vagy.
  • Carlos
    #42
    egyetértek!
  • Pistike 007
    #41
    Szerintem itt nem a lóvéról lenne szó, hanem hogy színesebbé lehessen tenni a fórumot. Amúgy meg, ha én megnyernék egy ilyent, akkor nem annak az ezer forintnak örülnék, hanem annak, hogy részt vehettem egy ilyenen, továbbá létezik egy közösség, ami képes ilyenekre... De ez én vagyok.
    Hogyha a fórumozók 90%-a úgy gondolkodik, hogy ez milyen hülyeség meg pénz pénz pénz kinek nincs pénze... Akkor felejtős. :(
    Ellenben, mondjuk ha VIP státusz helyett mondjuk valami féle egyedi jelet kapnának a versenyzők pl a csillagok mellé (vagy helyett), lehet máris érdekesebb lenne.
    Vagy nemtudom.
    Én benne vagyok mindenben.
  • Dean Winchester
    #40
    vmi linket dobj már... megnézném melyik is az.
  • N o N a m e
    #39
    Én azt a desktopháttért használom sg háttérnek, egész jól néz ki így az alap topikok hátterében. Próbáljátok ki.
  • Dean Winchester
    #38
    kérdeztem, kik dobnák össze a nyertesnek a pénzt?

    cleric: teljesen igazad van!
    régen vásárokban volt ilyen horgászás :D érted fizettél (csak példát mondok mert nem jut eszembe a tényleges ár) 100 ft-ot h horgászhass azt végül nyrtél egy 100ft-os autót! ha azt megveszed akkor más feelengje mintha kihorgászva nyered meg!
    a kólás példa is tökéletes! másabb egy győztes kólát inni mintha megveszed.

    sokan valóban az összegbe gondolnak bele,pedig szó sem esett h éves vip-t kapna vagy havi :S

    de arról meg igazán szó eshetne h ki szponzorálná?
  • tigeroo
    #37
    na, hogy kicsit bevédjem a topikot
    (meg az ötletet)

    szerintem jó dolog hogy az sgseknek akar Desiderata programot csinálni, csak nem mint támogatásként, hanem felajánlott díjban kellene gondolkozni.

    az #1-ben is írja hogy különféle versenyek által lehetne VIP-et "nyerni"... na most szerintem ez egy kurvajó ötlet.

    pár éve volt egy deskoptháttér-verseny (tomsolo gombája) és azóta "sehon kifli"...

    szóval újra neki kellene ugrani a dolognak, szerintem jó ötlet.

    "Legtöbb közösségben (...)": például a kezdést is újra kell fogalmazni, az sg-n inkább csürhe van, mint közösség.
  • dronkZero
    #36
    Ja, valóban velem ellentétben, mert én meg rendes szellemit.

    De nem ez volt a kérdés.
  • cleric
    #35
    Ezt írod:
    "aki akar VIPet ne várja a sültgalambot, tegyen érte."

    Idézet a #1-ből:
    "Persze nem ellenszolgáltatás nélkül, hanem mecénás által kiírt pályázatokra jelentkezve lennének kiválasztva az arra érdemesek."
  • SimaSuna #34
    ha csak a boltban visszajárót elteszed, vagy az apró ami marad vásárláskor, már rég fedezi akár 2évre a VIPet.
    aki akar VIPet ne várja a sültgalambot, tegyen érte.
    aki meg nem az kap majd egy ÍJ-s kártyát :)
  • cleric
    #33
    Lehet, hogy nekem ment félre az üzenete a kezdeményezésnek, de én jó ötletnek tartom.
    Többen az összegszerűségbe köttök bele; valóban nem nagy pénz a tagság, de a kisfiam máshogy kezeli a horgászaton vagy tombolán NYERT játékait. Én is más érzéssel iszom azt a kólát, amit valami poénos fogadással, vagy kosárlabdadobálos bohóckodáson kapok.
    Arról nem is beszélve, hogy leszűkítitek 2 csoportra a vip-eseket: akar vagy nem akar fizetni. Azért ez ennél árnyaltabb, biztosan van, akinek még havi vagy évi ennyit is meg kell gondolnia.
    Szerintem még inspiráló is lehetne, ha esetleg az így kapott vip csomagot meg lehetne különböztetni valahogy a többitől, így ránézésre is látszik, hogy az illető különlegeset, esetleg többeknél jobbat tett érte.
  • VRSDM
    #32
    "Szal. nyugodtan szervezzél versenyeket, csak verd ki az agyadból a külső "szponzorokat". :DDD"

  • VRSDM
    #31
    én szívesen sz**ok ny**ok esgé vipé
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Még mindig jobb "negatívnak" és "egoistának" lenni, mint vigyorgó agyhalottnak, de ez csak a személyes véleményem... :DDD

    Amúgy a versenyekkel semmi baj, csak ezt a mecénás faszkodást kell elfeledni. Majd az SG díjazza a győzteseket, VAGY SEM. Rengeteg verseny volt már errefelé és mindnek aránylag sikere volt a lakók között.

    Szal. nyugodtan szervezzél versenyeket, csak verd ki az agyadból a külső "szponzorokat". :DDD
  • 0Fritz0
    #29
    Nem szeretnék belegázolni a lelkedbe, de kinek éri meg ennyit vesződni egy pár Kbyte-al nagyobb logoért és egy szerkesztés gombért?
  • Desiderata #28
    hogy ti milyen negatív emberek vagytok, teljesen elvettétek a kedvemet az egésztől
    nem hittem hogy ennyi egoista van itt, ez elég szomorú
    nem hogy örültetek volna hogy nyereményes versenyek lennének kiírva, mindenbe csak belekötni lehet
    már bánom hogy megnyitottam, egy moderátor törölheti a topikot ha akarja
  • Sir Quno Jedi
    #27
    Én senkit sem támogatnék itt semmivel sem, de főleg nem pénzzel, vagy VIP tagsággal (amit pénzért veszek én is). Nem lopom én sem a pénzt, hanem megdolgozom érte. Aki szintén megdolgozik érte, az ki tudja fizetni, ha akarja, aki meg még nem dolgozik, az GYEREK, majd a szülei intézik, ha AKARJÁK. Ez az élet rendje. Köszönöm a figyelmet.
  • SimaSuna #26
    1000ft-ot 1-2hét alatt összeszedsz apróból.
    nemhiszem hogy nem lehetne VIPet összehozni.
    csak van aki lusta :)
  • Tinman #25
    Get a job.
  • Dean Winchester
    #24
    részben igaz.
    de itt arról van szó,hogy lennének különféle versenyek és annak lenne díja! (a díj konkrétan VIP elérés)
    a gáz,hogy szó sem esett róla,hogy ki(k) dobnák össze a nyertesnek a VIP-re a pénzt...
  • Pepsi Twist
    #23
    Pepsi Twist for PRESIDENT!!!!
  • Piszkos  Fred
    #22
    Nem, én veled ellentétben rendes fizikai munkát végzek. Konkrétan egy hét múlva megyek ki hollandiába hajókormányosnak :)
  • Burdi
    #21
    mert te minden centedért megszenvedsz?
    akkor lenne érdemes ezt megcsinálni,ha tényleg vmi verseny lenne.
    de látom sokan nem díjazzák
  • dronkZero
    #20
    Ja, nyilván. Te is a befolyó pénzből kapsz valami alamizsnát, mi?
  • Piszkos  Fred
    #19
    Látom, neked nem használt az a két büntipont. Menj le a játszótérre, nem neked való a fórumozás.
    Mellesleg igen, ezt nevezik önzetlenségnek.
  • dronkZero
    #18
    "Legtöbb közösségben ahol van tagdíj (jelen esetben SG VIP) vannak mecénások akik kifizetik tehetséges/aktív tagtársaik "tagdíját"."

    Hogy mi van..? Létezik ennyire hülye ember a világon?

    Kapcsolódó kérdésem meg az lenne, hogy ki az, aki ~1000 forintért így lemegy kutyába? Akkor már inkább a prostitúció, ennél biztosan jobban is jövedelmez, meg nem kell ország-világ előtt csinálni...
  • N o N a m e
    #17
    de.. jár le a viped vagy hogy jutott ez eszedbe?
  • Bruk
    #16
    A sör erősíti a csontokat! :D
  • N o N a m e
    #15
    ok
  • Burdi
    #14
    és még a feltét is több
  • Rage47
    #13
    naja igaz
  • desigo
    #12
    ennyi
    egy hulladék mekis menü többe kerül mint egy éves VIP