111
A Dungeon Keeper sorozat \"folytatása\"
  • genRob
    #111
    Sajnos igazad volt. A DK jobb volt hangulatban.
  • genRob
    #110
    Viszont van vmi a DK helyett. Sajnáltam anno, hogy nem folytatták.
  • Fenrir
    #109
    Eléggé középszerű játék, szerintem ilyen forgalmazására nem mennek rá hazánkban mert nem érné meg.
  • genRob
    #108
    Jaja, láttam, köszi. Meg is veszem, köszi. De, hogy itthon nem lehet kapni?!
  • Fenrir
    #107
    Steam-en meg lehet venni.
  • genRob
    #106
    Sziasztok! Nekem nagony bejött a demo. Hol lehet itthon kapni? Mert így, hogy Dungeons nem leltem rá. Vagy -bocs ha szentségtörés- warez? :-)
  • Fenrir
    #105
    Ezzel lehet, hogy itt egyedül vagy :P
  • Carlos
    #104
  • datango
    #103
    letöltöttem a demót és kipróbáltam. nekem nemtetszik. köszönöm hogy elolvastad a véleményem.
  • PsyhoApu
    #102
    Hello. Lehet láma kérdés, de hogy lehet foglyokat vallatni? A cellába bekerülés után nem lesz aktív az opció. Mit csinálok rosszul?
  • Pio
    #101
    Nem tudom, hogy van a free pályákban, én a hadjáratot játszom végig.
    Az első pálya felfogható egyfajta tutorialként is, szerintem érdemes rászánni azt a fél-egy órát mindenképp.
  • SANTANTICA #100
    Nem a legyártott scripteket játszom, hanem a free pályákat (sajnos elég kevés van, 3 lol)

    Azok a romok pont hogy akkor élednek fel, ha van szabad pop limited hol 8 hol 12 kell legyen és akkor lehetnek különböző lények belőle.
    Már ha jól értelmeztem, de mivel fullon vagyok ezek nem tudnak aktiválódni se....
  • Pio
    #99
    Szerteszét a terepen vannak, általában valamilyen romok, elég nagyok, nem lehet eltéveszteni. A befolyásod alá kell, hogy kerüljenek.
    Az első pályán el is magyarázza a dolgot, ha nem világos, akkor indítsd újra az első pályát, viszonylag az elején szerepel az erről szóló rész.
  • SANTANTICA #98
    a goblinok növelése ok.....de a pentagrammos populáció megáll 32/32 nél
    Dwelling? házak ? olyanok hol vannak?
  • Pio
    #97
    Dwellingeket kell foglalni.

    A goblinok számát pedig a Dungeon Heart-ban fejlesztheted.
  • SANTANTICA #96
    a max populáció számát mivel lehet növelni?
  • Pio
    #95
    Na én meg pont tegnapelőtt jutottam odáig, hogy nem győztem kivárni és letöltöttem a warezt...
    Imádom az olyan játékokat, amik eltérnek a sablon műfajoktól. Pár hete még nem is hallottam erről, egyből szimpatikussá vált.
    Most már mindegy, úgyse akartam teljes áron megvenni, de ha tetszetős lesz, akkor az első steam leárazáskor bekerül a My Games listára, ahogy az minden ilyen egyedi játékkal történni szokott. :)

    A warez telepítés nehézségei nem a játékot minősítik. Nálam amúgy semmi gond nem volt amúgy, windows tűzfallal tiltottam és ment is tökéletesen.

    A játékban egyelőre a prológuson kívül csak egy pályát játszottam végig, az amolyan tutorial volt. Számomra tetszetős az egész, az interface kezelésével semmi bajom nem volt, átlátható és nagyon jól, alaposan tájékoztat mindenről a játék. Először a gremlined a maga stílusában aztán jön egy precíz leírás is bal felülre.
    Persze ez nem az a játék, amit elindítasz és onnantól kezdve csak nyomni kell a tűzgombot azt kész, szóval annyi türelem valóban kell hozzá, hogy végigérjen az ember az első néhány pályán ahhoz, hogy értse az összefüggéseket, tudja kezelni a játékot, stb... Régen ez természetes volt, manapság már tényleg annnyira 3-4 kaptafára készül minden játék, hogy elszoktak ettől a játékosok.

    Elsőre két dolog fura:
    1. minden hősért nekem kell szaladgálni, miután megszedte magát. Ez már két kapunál is frusztráló volt, nem tudtam másfelé ügyködni, többnél kifejezetten idegesítő lesz szerintem. Remélem ez a rendszer változni fog és lesz majd valami automatizálható hősbegyűjtő brigádom, illetve hogy a hős "kalandja" se annyiból fog állni, hogy elmegy az első kincsesládáig és irány ki.
    2. a fejlődésrendszerre úgy dobott rá, hogy egyelőre halvány lila sejtésem sincs, hogy mit érdemes fejleszteni, hogy mennyire fog a játék az általam irányított karakterrel való kaszabolásról vagy inkább a lényeimről, dungeonömről. Bár ahogy elnéztem annyira táp talentek nincsenek, szóval az se tűnik nagy bajnak, ha totál felesleges dolgokra pazarlom a pontokat.

    Főleg az első remélem, hogy nem marad így, az ilyen tycoon-szerű játékoknak pont az lenne a lényege, hogy kényelmesen elszöszölgethessen az ember a dungeonja építésével/szépítésével nem pedig az, hogy félpercenként hősöket rohanjon agyonvágni.
    Épp ezért amúgy abban is bízom, hogy viszonylag könnyű marad a játék.
  • lolSL
    #94
    http://www.impulsedriven.com/dungeons
    Dungeons [Pre-Order]
    7 904,58 Ft
  • lolSL
    #93
    angol DEMO
  • Fenrir
    #92
    No persze, az nfo csak annyit ír, hogy a mellékelt serial-t írd be ha kéri a játék. Az már más téma, hogy mellette még blokkolni kell tűzfallal vagy programmal plusz még a cfg fájlt szerkesztd egy cmd fájllal.

    Ez már lemaradt az nfo-ból...
  • Massive Attack
    #91
    Jelenleg a 10. pályán vagyok, nekem személy szerint tetszik.
    Nem vártam DK3 at mivel tudok olvasni és vettem a fáradságot hogy elolvasom amit róla írnak...és legalább 1 videót megnéztem róla.

    Az meg hogy bonyolult lenne a játék illetve hogy valaki még az NFO ban teljesen világosan leírtakat nem tudja megcsinálni...hát én még a szavazati jogát is elvenném...:)bár lehet hogy még 18 éves sincs..

  • sirdond
    #90
    üdv a klubban :D
  • Fenrir
    #89
    No, végül is csak sikerült elindítanom...aztán kb 10 perc után törölnöm is.

    Fogalmam sincs, hogy mi a célja ennek a játéknak, a tutorial szánalmas, a kezelőfelület bonyolult.

    Inkább felrakom a DK2-t megint.
  • Fenrir
    #88
    Nekem így sem megy, hozzáadtam a tűzfal listájához majd kivettem előle a pipát. Folyamatosan kéri az email címet és a jelszót, már kb 10x újraindítottam.
  • sirdond
    #87
    na,találtam egy jó megoldást, ha sehogy sem sikerülne működésre bírni

    virtualbox és abban feltelepíteni egy win2k-t. nem kell hozzá sok ram, dinamikus tárhely (akkor bővül amikor már tényleg nincs elegendő hely)
    és így legalább normális futnak a régi játékok,nem kell állítgatni semmit, nem lép ki mindenféle hibával.
    plusz mivel ablakban,fut akármikor átválthatsz máshova
  • sirdond
    #86
    én is próbáltam mindent, mögé írtam 5 különböző dolgot (rosszabb mint egy "pistike relanze" :D ), állítgattam a registryt, pipálgattam a tulajdonságokban és így már csak másodszori megnyitásra fagy ki, ami azért már elfogadhatóbb :)
  • #85
    nekem is ez volt a baj.. de youtubeon találtam videót, ami mindent megoldott:D pl hogy regedit,és registryben át kellett írni 2 dolgot (asszem Screen Depth decimálisban 16-ról 32re, meg valamilyen Walls-t kellett 0-ra írni), aztán parancsikon jobb klikk, beírni a target mögé, hogy -32biteverything -disablegamma, aztán a kompatibilitásnál win2000-el kompatibilis, és az utolsó 3 kockát kipipálni a Run in 800x600 alatt, majd a játékban a video optionsben kivenni mindent, még a shadowt is.. és azóta nem fagy ki az objectives-től:D
  • Carlos
    #84
    No uninstalltam ezt a rettenetet. Hát ez valami siralmas. Nehézkesen irányítható, azt se tudom mit kéne csinálni, miért kéne azt csinálni. Egyszerűen gagyi vacak. A DK2 közelébe se ér!
  • sirdond
    #83
    passz, nekem nem onnan van, de ahogy olvastam a kommenteket nem láttam,hogy valaki is írta volna
  • Carlos
    #82
    No, az 1.7-es Installjára ezt dobja az Adaware:
    Setup.exe(592) -> Win32.Adware.BHO/AI.
  • sirdond
    #81
    nekem csak az az egy gondom van,hogy amikor az 'objectives're kattintok egyből kifagy :(
  • #80
    énis pont most tolom a DK 2-t:) régen, kicsiként sokszor ilyen fail-feelingje volt a játéknak, mert nagyon nem értettem mi van:D de így, hogy most értek mindent, egyrészt tök poén, másrészt tök pro:D
  • sirdond
    #79
    esetleg ez is hasznos lehet
    http://404forums.net/showthread.php/2403-Dungeon-Keeper-II-Fix-for-XP?s=bddda6222f7f9abcc6966a3b0ab7fcf3
  • Carlos
    #78
    WOW. Köszi.
  • sirdond
    #77
    1,7es patch mindenképp kell, anélkül valószínűleg nem fog működni
    szóval próbáld meg ráerőszakolni valahogy, vagy töltsd le ezt, ez már alapból 1,7 verzió
  • Carlos
    #76
    Köszi. Nekem a Gold verzió vagymi van meg. De szerintem megpróbálkozom megint a leirás alapján. Köszi!
  • sirdond
    #75
    találtam egy ilyet:
    http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.deindungeonistvollerjoghurt.keepfree.de%2F&act=url

    próbáld meg ez alapján beállítani
    egyébként az 1,7es patch fent van?
  • Carlos
    #74
    Az a baj nálam, hogy szabálytalan művelettel kidobál a DK2. XP 64 bit. Ötlet?
  • sirdond
    #73
    hehe, délután én is inkább leszedtem a dk2-t és most azzal játszok
    valahogy nem találták el a dungeonsek a hangulatát, még jó hogy nem rendeletem elő
  • tonyr #72
    én is meguntam, feltettem dk1-et :D me hangjai jobbak mint a 2-nek, de nem indul win7 alatt :S
    dk2-t felteszem majd azt nyomom.. tök örültem volna egy remake-nek d ez... inkábbb nem mondom mi...