8
  • gromgotth
    #8
    Nekem a Soul Calibur 5 kell! MOST!!!
  • Szefmester
    #7
    igazából egyik sem felesleges a tekken SF kombóból, az egyik egy eltúlzott repkedős tűzgolyózós izé, a másikban viszont a "realistább" mozgásoké a főszerep. Kérdés hogy oldanák meg a leghíresebb mozdulatokat pl: Ryu lövése, "körbepörgőforgó rúgása" a helyből 3m-t ugrik fölfelé lassítva közben fordul 2-t felütések, blanka féle rázás, honda repkedése stb.. ha ezeket kiszedik, akkor gyakorlatilag marad pár úgy kinéző, és olyan nevű karakter akik "mintha" szerepeltek volna máshol is. :)
  • Julius Caesar
    #6
    vs Bikini Karate Babes.
  • Justil
    #5
    ekkora faszságot.
  • Victor1103
    #4
    Nagyon meglovagolt trend lett most ez. A marvel vs capcom 3 az lesz a tuti cucc! A tekken vs street fighter meg street fightervs tekken valami hihtetlen feleslegesek, legalábbis a kettő közül valamelyik. Ami engem még lázba hozna az szerintem egy Mortal Kombat vs Dc universe vs Marvel vs Street Fighter vs Tekken vs Virtua Fighter vs Capcom. Remélem jövőre bejelentik.
  • Julius Caesar
    #3
    "... ahogy Scorpion kitépi Ryu gerincét." NEm vagyok nagy MK fan, de sub-zero a kedvencem, az nem az ő fatalitije? Vagy scorpion is tud kitépkedni gerinceket?
  • Fresh Duke
    #2
    Én már a "Mortal Kombat vs Tekken vs Street Fighter"-t várom. :D
  • Szefmester
    #1
    Ez szerintem soha nem fog megvalósulni, vagy ha igen az csakis az egyik brand teljes lealacsonyításával járna. A streetben durva lenne már egy csepp vér is, a mortal pedig elveszítené a lényegét az "értelmetlen erőszak" hiányában.