57
Gundel Iskola Topic
  • WinStar
    #57
    akkor miért felvételiztél? :D
  • IXEMGabeo
    #56
    gyáá, egyszer úgy 2005 környékén felvételiztem ide, de nem vettek fel szerencsére:D amúgy sem érdekelt a vendéglátás
  • WinStar
    #55
    nah vizsgázott valaki Szerdán rajtam kívül? :D
  • Morphin
    #54
    Jaja...viszont Minor nem nagyon engedte a nagy focit.Kint esett bent meg fokócskáztunk utána meg foci-röpi-kosár,de a foci is ilyen passzolgatós fa$zság szval ink átmentem röpizni...
    Új infó tanárunk is van...nem rossz arc,remélem nem szívatós.(bár még pályakezdőnek tűnik csak nem lesz az)
    Az órarend ellenben egy nagy rakás $zar...suli héten K-SZ-CS járok suliba,de borzalom.Kedden 3 óra élelmiszer(már 1 is sok)...szerdán 3 óra angol...csütörtök 4 óra ÉKT és két infó, meg ugye a többi törmelék óra.
  • WinStar
    #53
    vagy Gouland...már nemtudom :D
  • WinStar
    #52
    a Gauland Dávid?Mert ő az oszt.főnököm :D
  • fook
    #51
    el is mentek :) és jött egy futsalos tesitanár , úgyhogy foci lesz :D
  • Morphin
    #50
    Én úgy tudom, a két öreg tesitanár elmegy...ők a kosárbuzik. Idén már lehet bent is focizni,legalábbis Minor azt ígérte nekünk...
  • WinStar
    #49
    jah,csak kosár meg röplabda van...tiszta gyász :S
  • Bruk
    #48
    Nálunk a tesi óra abból áll, hogy bejön a tanár és beírja a hiányzókat. Aztán aki akar az focizik vagy valami. Szerencsére az éven jártam edzésre, most idén meg úszni megyek.

    Szerintem tesin küzdősport oktatás nem lenne rossz, bár biztos elbíznák magukat az idióták és mindenhol csak verekednének...
  • [HUN]FaTaL
    #47
    Sokkal értelmesebb lenne a tesi óra ha végig foci meg sport lenne, nem baromságok.
  • WinStar
    #46
    ezzel én is így vagyok.1 hét suli,1 hét gyakorlat...szintén elfáradok...és a nyári gyakszi is...itt votl minden...foglalkozzak ezzel,meg azzal,anyám beteg,bnőm is...nem pihentem semmit és itt a pótvizsga...ma,meg holnap...és megint kezdődik utána a suli és szintén előről minden.
  • Morphin
    #45
    Jah és ,,Arra jó hogy ne legyél egy elpunnyadt buzi gyerek" -erre még annyit,hogy amilyen szakon én vagyok ott 1hét suli 1hét meló van.Szal gecifáradt vagyok mindig,nincs időm elpunnyadni...most is az egész nyaramat végig dolgoztam a kötelező 4héten felül is.Másfél hét szünetem volt, mégsem panaszkodom,mert szeretem csinálni.Kövhét meg suli és megint kezdődik minden elölről...
  • Morphin
    #44
    Hát én gimiben "nőttem fel" nem szaksuliban...és ott elég komolyan vették a tesi órát is.(már amelyik tanár) Télen rúgta ránk a havat a Lac'bá ha nem futottuk a patak kört...meg friss ágat tört a fáról és azzal verte a combom...szal én nem mondanám hogy "elpunnyadt buzigyerek" vagyok.Ez mindig tanár függő, mit enged és mit nem.Az itteni Gundeles tesitanár az a fiatal épp a határon van...mozgatja az embereket,már amelyikben van hajlandóság,de nem is gyötör mint a régi tanárom. Emlékszem akármi rossz szó volt ránk, akár másik tanártól akár nála rosszalkodtunk legalább két alkalommal egész órás vasrudazás volt.Itt ilyen nincs, max gyengébb jegyet ad.Bár ez is relatív...nekem 4,4,2,2-re adott egy órai munka 5öst és lezárt 5ösre év végén.Csak úgy néztem...nem mintha sokat számítana.
  • USAMEN POWER
    #43
    "nem is értem amúgy az minek nekünk" ---> Arra jó hogy ne legyél egy elpunnyadt buzi gyerek. A vicc az pedig az hogy qrwa kevés a követelmény, és sokan még azt a keveset se teljesítik. Bemelegítőnek két iskolakőr, utána 100 - 150 fekvő, majd min. 50 felhúzódzkodás. A maradék időben meg egy kiadós kosármeccs, erről szólna egy testnevelés óra ! Mikor még én is suliba jártam, divat volt az hogy végigsétálta mindenki az iskolakört, majd a fél társaság hazalógott, a másik fele meg a büfében. WTF ?!?! Tiszta szégyen.
  • fook
    #42
    Stollár nagy forma :D
  • WinStar
    #41
    nah igen,ezek nagy arcok...A Stollárné-t mi populációnak hívjuk...az Orosz Miklós is hatalmas....az a robot hangja :D Meg a Gyurcsányos feje :D XD
  • Morphin
    #40
    Most a Gundelben egy volt UMSZKI-s az oszt társam...ahhoz képest hogy oda általában kockák és Stephen Hawking hasonmásai járnak,tök normális az arc.

    Aki Gundeles az tuti ismeri az élelmiszer tanár öreglányt.Olyanokat tud mondani:,,laza könnyű diffúzióval kússzál ki a táblához"...akkor van valami nyúlszaros hegyikenguru...Stollárné a neve azt hiszem.Én amúgy bírom,aki jól megírja a dogákat azt kb nem felelteti és nem is baszogatja...5ös voltam idén...nuku tanulással.
    Másik kedvenc az info tanár...Orosz M. Megér egy misét Ő is. Akkor a tesi is vicc...nem is értem amúgy az minek nekünk...20évesen mit kell ott bohóckodni.
  • pxxl
    #39
    nemá' :D vazze én sem vagyok Gundeles! Tényleg kicsi a világ, nevet küggyé' pm-ben :D btw a gundel palacsinta fasza
  • Bruk
    #38
    :D:D
  • WinStar
    #37
    örülök hogy ennyire fikzzátok a gundelt.... :D xD
  • dronkZero
    #36
    Szerintem inkább örüljetek, ha egy iskolában meg lehet bukni, az éppen a jó minőségét jelzi. Éppen hogy akkor szar egy suli, ha mindenkit átrugdosnak és nincs semmi követelmény.
  • fook
    #35
    nem , te csak kettő.
  • solo
    #34
    1,4, és gundelbe járok xD
  • Bruk
    #33
    1. Lusta vagy.
    2. Buta vagy.
    3. 1-2. kombinálva
    4. Kiderül a sulidról, hogy egy szar tróger hely, ahol leszarják, hogy megérted-e az anyagot.

    Még sorolhatnám. :D
    Rám a 4. igaz, és egy kicsit az 1.
    Tuti nem megyek át pótmeccsen, mert nem sikerült melót szereznem, így nem tudtam külön tanárt fogadni.
    Ja, és nem a Gundelba járok. :D
  • solo
    #32
    Én is bazdmeg: D
    20-a nagoyn ko volt:D
  • solo
    #31
    Nállunk gundelbe?

    Gyere be, 1 hétig nem bírnád: D Agyfaszt kapsz kb: D
  • fook
    #30
    off az elmúlt pár nap :)

    #22 : Hogy lehet hülyeséget kérdezni ?:D
  • fook
    #29
    mi meg is etetjük a tefajtáddal :):):))
  • andersh
    #28
    Én is a gundelbe járok.
    Ti is bele szoktátok verni az omlettbe?
  • passatgt
    #27
    Én ipariban voltam veszpérmben, egy szót nem tanultam, és simán meglett az érettségi+tecnhikusi:D

    Igaz kémiából mindig buktam félévkor, de évvégén simán megvolt a 2-es:)
  • milk4
    #26
    Én UMSZKI-s voltam amikor mo-n laktam.Eléggé jó suli,ha azt nem vesszük figyelembe hogy összesen 20-30csaj van a 300(?)fős suliban.:D
    A ronda lányok ott bombázók:D
  • [HUN]FaTaL
    #25
    Hogy lehet középsuliban megbukni?:D
  • Keroz1n
    #24
    :DAS
  • tigeroo
    #23
    jó helyen jársz, itt tuti lesz olyan aki megmondja neked:D
  • Attila8805
    #22
    Hogy lehet szaksuliban megbukni?
    Én is abba jártam villanyszerelőként és soha nemtanultam és egyszer sem buktam pedig az enyém 5 éves.
  • Panzeradler #21
    Sztem most nem, nem tanultam csak az ucsó 3napba.×D
  • solo
    #20
    Fookcica, mivan veled? Multkor MSN en írtam rád, ere eltűntél a picsába: D
  • fook
    #19
    ugye vidéki ?:D megint átmész vagy ?:D

    üdv. Gundeles vagyok xD
  • Panzeradler #18
    Úgy mentem oda,hogy majd a nagy nevű GUNDELbe járhatok. Volt csalódás rendesen. 1óra buszozás meg nem vészes.