11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • IXEMGabeo
    #7949
    Istenem képesek leadni ezt a fos Michel Telos noszát
  • Dean Winchester
    #7948
    túlzásnak érzem ezt a zsűri is felállva tapsolozást ...
  • IXEMGabeo
    #7947
    jó a csaj!
  • Béka Benő
    #7946
    Cowboyos-gitáros... pff.
    Ez tiszta Monty Pyton vagy L'art pour l'art
  • IXEMGabeo
    #7945
    én már csak kínomban nézek bele, de ez ahogy kapálóztak nagy volt:D nemre elég volt
  • Béka Benő
    #7944
    Szerintem meg nem !
  • Béka Benő
    #7943
    Na...már megint folyik a hülyeség.
  • IXEMGabeo
    #7942
    Lol Ricky Martint énekel a csaj meg a srác:D aranyosan viccesek
  • Totti5
    #7941
    USA 300 millió, MO 8-10 millió. Nem mindegy ám.
  • davidka003
    #7940
    Már csak fél óra ne feledjétek. :D
  • kill3r21
    #7939
    PJZ Tűzön vizen át Remix :D
  • hungary27
    #7938
    Az első "évadot" adta valamelyik csatorna. Ezt is fogja adni?
  • Victor1103
    #7937
    idáig nem nagyon voltam oda az x faktorért egy évadot nem néztem végig de most ezt szerintem végig fogom. persze az Usa verzióról beszélek mert a magyar az kutyaszar. Abban a top 10 között sincsenek olyan hangok mint az amcsiban a válogatókban.
  • ToCsEk
    #7936
    szerintem is gagyi volt, nem értem minek engedték tovább
  • Dean Winchester
    #7935
    kössz a linket!
    a bieber hasonmás szerintem nem volt valami jó...
  • ToCsEk
    #7934
    amcsi faktor is elindult, hát durva nagyon :O :D
  • Coolfire
    #7933
    Ő eddig nálam a námber van.:)Nagyon remélem ott lesz a 12-ben,mert kibaszott jó hangja van.
  • Dean Winchester
    #7932
    lehet vicces, de szerintem a hangja nem volt annyira gáz. A román testvérpár női tagjának a hangja szerintem nem volt olyan jó mint övé. Táncolt is ami valóban nem képernyőre való sajnos de legalább meri önmagát adni , nincs vele semmi baj! 1 kört megérdemelt volna...
  • Béka Benő
    #7931
    " Nehogy beszavazzátok, mert felakasztom magam ! "
  • Béka Benő
    #7930
    Tépjétek szét a bakkecskét !
  • Balázs 17
    #7929
  • Attila8805
    #7928


    Két buzi Áki XD

    Viszont Kovács Erika szép és nagyon hangja van!
    Pádár Alexandráról ne is beszéljünk :)
  • davidka003
    #7927
    Olyan cuki. :D



    Ma nem volt semmi jó. Cigány csaj úgyis kiesik.
  • Dean Winchester
    #7926
  • trident
    #7925
    Köszi! Gondoltam, hogy nem az utcáról esett be, látszott, hogy ki van dolgozva azt ami előad.:)
  • Dean Winchester
    #7924
    ja vicces :D
    a múlt heti előzetesből jobbra számítottam! A refrén jónak mondható volt de a többi szart se ér... Az elején a szöveget is alig értettem, de lehet ezzel csak én voltam egyedül...

    Hány selejtező kör lesz még, azaz hány hét múlva derül ki,hogy kiket kapnak a mentorok?
  • Ironman2
    #7923
    DDDD
  • Dean Winchester
    #7922
    "KERI a tehetséges, fiatal énekesnő gyerekkora óta a zene bűvöletében él, 13 éves kora óta képzi a hangját és túl van már nyilvános megmérettetéseken is. Talán sokan emlékeznek arra a fiatal lányra, aki néhány éve a Popdaráló című show műsorában, nemcsak a verseny megnyeréséhez szükséges szövegtudásában remekelt, de hihetetlen hangjával is elkápráztatta a közönséget, sőt egy furcsa fogadásra késztette annak műsorvezetőjét, ha elviszi a fődíjat. A bájos énekesnő megnyerte a versenyt, így a műsorvezető Kovács Áronnak ígéretéhez híven, igencsak hiányos öltözékben kellett a Margitszigeten motoroznia. A fiatal lány kirobbanó tehetségére a szakmából is sokan felfigyeltek, a műsor után számos megkeresést kapott a hazai zenei világból. A fantasztikus hangú énekesnő az elmúlt néhány évben folyamatosan dolgozott új albumának dalain, és most KERI művésznéven debütál első, Crazy Baby című dalával és videoklipjével! "
  • Dean Winchester
    #7921
    Nekem a 18 éves Meggyes srác jön be eddig a legjobban!
  • Dean Winchester
    #7920
    :D pont ő volt az akit mikor megláttam az első gondolatom az volt,hogy vajon hol láttam???? Annyira ismerős volt a csaj!
    nem lehet, hogy a popdarálóban is ő énekelt ? :D vagyis most úgy rémlik,hogy ott énekelt egyszer....
    de mondom nagyon ismerős volt egyből a csaj
    a weboldalon viszont vmi förtelmesen ocsmány kép van róla :DDDD
    egyik videoklippje
  • Béka Benő
    #7919
    Majd kifehérítik ő is ugyanúgy mint a Gigit...
  • Coolfire
    #7918
    Radics Gigi legalább néz is ki valahogy.De ez a lányka az arca alapján a saját anyja lehetne.Inkább 36,mint 16 éves.
  • Coolfire
    #7917
    Na végre..most már jön a dáj hárd négy legalább.:)
  • CalebJoe
    #7916
    kell egy Radics Gigi ide is
  • Béka Benő
    #7915
    Hogy hívják a testvéredet ?
    Márió !
    Igen, ez tipikus cigánynév.
  • CalebJoe
    #7914
    kell egy ország ami bárkit átölel (India talán)
  • trident
    #7913
    Barátnőmmel rendkívül analitikus módon nézzük a műsort. Fennakadás tényállását egy kérdés okozta. Az első harmadban egy szőkés, szőkésbarna hajú lány, akinek a kelleténél enyhén jobban távol ültek szemei továbbjutott.

    Én állítottam, hogy nem amatőr. Barátnőm szerint, pedig már "látta" egy klipben.
    Linkelek: link.

    Eltaláltuk?
  • Coolfire
    #7912
    Vannak..
  • Ironman2
    #7911
    Mennyi testvír van!
  • CalebJoe
    #7910
    16 évesen azt mondja ehhez értek pfff