11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • soo277
    #9033
    Hajrá Gergő!??????????????????????????
    Atya Úr isten!!
  • bakkerman
    #9032
    na így első adás után véleményem:
    -nagyon bejött tegnap Adél és Gergő,abszolút a tegnapi adás két legjobb produkcióját adták elő. Kvaka kiesését sajnálom. a csapatok közül a Spirit elment,a többi az kuka már most. Bár a Like-nál közrejátszott az is,hogy nagyon ismert dalt választottak,minden ember ismerte a zenét,így elég szarnak tűnt a produkció,majd jövőhéten kiderül valójában mennyit tudnak. PJZ-ben még nagyon max van 2 élő show,de annnyi. Szimpatikusak,de amit tolnak azzal nem lehet sokáig jutni,ez az igazság. Szabó Dávid átlag volt,őt nem csípem abszolút(én Bálintot hoztam volna az élőbe),de azért meghallgatom. Akik felőlem már most mehetnének haza az Stone meg a Zámbó gyerek. Na ők bűnszarok. Hajrá Gergő!
  • Tinman #9031
    Jah, jó volt, de ebben a dalban egy szétesett erőtlen vernyogást produkált, amit úgy fest a szavazók is hallottak.

    Persze ettől még tény, hogy Zámbó pl. gyengébb...
  • Ironman2
    #9030
    RTL honlapján is Adél van az első helyen.

    http://xfaktor.rtlklub.hu/toplista
  • Ironman2
    #9029
    Amúgy meg gyerek még.Nagyon látszik
  • Ironman2
    #9028
    Miből gondolod? A felvétel,meg az élő óta eltelt 1-2 hónap.Azalatt simán javult.Ezt lehetett látni is Adél mai előadásán.Lesz még itt meglepetés szerintem
  • Zeraa
    #9027
    1.Timike
    2.Gergő
    3.Dávid
    ...szerény véleményem :)
  • kill3r21
    #9026
    megnéztem megint Adélkát, kajakra jó volt az első élő száma....tetszik, de a csajt továbbra is utálom és szerintem más számokkal nem állja meg a helyét
  • MerlinW
    #9025
    Megnéztem a retek oldalán a felvételt.
    Három használható van idén - ilyen még sosem volt itthon - Timi lány, az Oláh gyerkőc és a színész srác,

    Oláh abszolút esélyes lehet a győzelemre, ezt most leszögezem a másik kettőt még hallanom kell 1x-2x.
  • MerlinW
    #9024
    Demi jól néz ki, Britney viszont baromi ocsmány lett:) Az ostobasága pedig minden arcrezzenéséről lesüt.
  • Balázs 17
    #9023
    top három döntős között ezek ott lesznek biztos:D
    PJZ - kő a segíj
    Zámbó - mert
  • Dean Winchester
    #9022
    ja vazze tök jól néz ki :D azon ritkaságok egyike aki idősebb korára megszépül xD
    de am nem zárja ki az uk faktor a hun faktort :D lehet mindkettőt is nézni...
  • Lord Mortanius
    #9021
    Szerintem a csapatok a leggyengébbek. Mondjuk a 3 csajos felállásból a barna jól nyomja.
  • FrezeR
    #9020
    A beszédhangja is olyan fura ennek a pjz-s gyereknek, amelyik a rap szöveget nyomja :) most nézem a cool-on
  • wesker24
    #9019
    Erről van szó akkor meg minek pénz kidobás az egész !
  • Ironman2
    #9018
    Én ugyan egy fillért nem költök rá.Eddig csak a VV-k-re fizettem be.Minf a kétszer bejött.
  • ToCsEk
    #9017
    küldjétek az smst jövőhéten baze és nem esik ki a favotok
    jah hogy wait what :D rtl bebundázza az egészet
  • zotya10002
    #9016
    nah én léptem,mindenkinek további joccakát:-)
  • Ironman2
    #9015
    Persze.Azt is a Britney meg a Demi Lovato miatt nézed!
  • wesker24
    #9014
    Ez igy van de ezen már kár rágodni ez van !
  • wesker24
    #9013
    Az lesz egészségedre !
  • wesker24
    #9012
    Hát miért nincs igazam nem nekik kellett volna párbajozni legalábbis nem elsőnek kellett volna kiesnie !

    De mindegy inkább nézem a másik X-faktort !
  • Béka Benő
    #9011
    Pedig a PJZ-t meg a stone-t azért tették be hogy legyen kit kiejteni...de így a tehetséges énekesek lesznek kiejtve elsőnek.
  • kill3r21
    #9010
    wesker, rúgjúnk be :D
  • Ironman2
    #9009
    Ennyire megviselt Andika bukása?
  • wesker24
    #9008
    Hát bazd meg abba ne hagyja az éneklést akinek ilyen jó hangja van az ne hagyja abba !

    Ehh inkább nézem az X-Faktor Usa-t én is !
  • Ironman2
    #9007
    Az is nagy eredmény hogy valaki bekerül a 12-be.Szóval nem kéne szomorkodni
  • Béka Benő
    #9006
    Mit csinál ? Hörög ?
  • Dean Winchester
    #9005
    szerintetek kinek van kedve még a kiesés után a kérdésekre válaszolni???? :D én már rég eküldtem volna Nórit az anyjába, de persze a szerződés kötelez és ezt nem tehetik meg de...
  • Zeraa
    #9004
    csak 112 hsz? xD
  • kill3r21
    #9003
    vicces kiraktás az egyik legjobb énekest!
    Adélkát utálom, de ma megint jóvolt, ezzel a régi style dallal, de milesz vele ha más kell nyomni?
    Andit kibaszottul sajnálom..
  • Ironman2
    #9002
    Király L.Norbi A Coolon
  • Gabe18
    #9001
    Szegény csaj, halálra ítélte magát. Aerosmith, meg GnR számokkal esélytelen volt a magyar közönséget megnyerje magának, elénekelhette volna akárhogy...
  • Victor1103
    #9000
    A két cigány meg még bentvan. Félreértés ne essék nem azzal van bajom hogy cigányok hanem az hogy sokkal szarabbak. Konkrétan amit énekeltek annak nem lehetett érteni a felét. Kérdem én hogy lehet egy olyan produkciót egyáltalán értékelni aminek a felét nem lehet érteni. Én maradok az Xfaktor US-nél ott legalább még van némi tehetség.
  • wesker24
    #8999
    Én csak azt nem értem hogy a PJZ meg Krisztián mit keress még bennt !

    Már rosszul kezdödik !
  • Kaplan
    #8998
    Nem tudom, nem szívesen választok mert szerintem is rengetegen szarabbak náluk. De nekem Zoltán hangszíne jobban tetszik. De Andi is nagyon-nagyon tehetséges, rohadtul nem érdemelte meg egyikük sem ezt...
  • wesker24
    #8997
    Basszátok már meg kijetették elsöre az egyik legjobb énekesnőt !!

    Nincs igazság Bunda az egész !

    Nem gondoltam volna hogy ö esik ki elsönek ??
  • FrezeR
    #8996
    na csak sikerült szarul dönteni
  • ToCsEk
    #8995
    kvaka out
  • Dean Winchester
    #8994
    ez igaz de a kettő közül viszont egyértelműen zolinak kellett volna kiesnie! Persze ebben közrejátszik az is,hogy Andreának a tekintete megfogott egy picit , szóval a külsőtől nem tudok elvonatkoztatni :D