11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #11163
    Az csapat.:)
  • Ironman2
    #11162
  • ToCsEk
    #11161
    hát az az egész top30at elküldte volna szenetbányászni kb :D
    ha már itt tartunk
  • Ironman2
    #11160
    ne is haragudjon már az rtl,de Ákosnak egy szikra hangja nem volt,nem is értem hogy jutott el idáig.Simon Cowell az első körben kibaszta volna
  • ToCsEk
    #11159
    krasznai döntőben omg
    hát fater szerint danincs nyer a végén :D
    krasznai tuti nem fog
    easy btw bundawin
  • Ironman2
    #11158
    dehogyisnem a BTW (ott meg van mindjárt 4 is)
  • Coolfire
    #11157
    Szerintem igen.:)
    Ilyen sem volt még,hogy nincs fiú a döntőben.
  • Coolfire
    #11156
    Áhhh..megdőlt az elméletem.Nem maradt fiú.Csoda.
  • Ironman2
    #11155
    Márcsak ketten nézzük?
  • Ironman2
    #11154
  • Ironman2
    #11153
    "hihetetlen milyen élettapasztalat van mögötted"-Gabika mondja Ákosnak.Na ja! Hány éves a csóka?
  • Ironman2
    #11152
    Na kiesik Tünde,mehet újra mélytorkozni
  • Coolfire
    #11151
    "A második körben Csordás Metallicát énekelt, pontosabban a Nátingelszmedörzt, biztonsági játék, mondták a mentorok, mi az a szar, kérdezte telefonon James Hetfield.".

  • Ironman2
    #11150
    Hamis volt a sok baba az X-faktorban

    ez a legjobb kritika amit ma olvastam
  • Coolfire
    #11149
    Á ez gyalázat.De azért kapnak Metallica,Tankcsapda és Queen számot....
  • Ironman2
    #11148
    B.meg! Ez a Csordás is kb úgy énekel mint én a fürdőszobában
  • Coolfire
    #11147
    Ahogy látod.:)Érdekes,nem?
    Kinyílt a "rajongók" szeme,hogy micsoda tehetségek.
  • Ironman2
    #11146
    Most komolyan,egy kiesett csapat van a döntőben?
  • precision
    #11145
    rohadt mindegy hogy manipulálják e szavazást (szerintem amúgy igen, de. bizonyíték nincs persze, de nem is annyira érdekel)

    sokkal jobban izgat a műsor minősége és a szórakoztató értéke... mind a kettőben kritikán alul teljesít a magyar xfaktor... nem is nézem már pont emiatt... szavazás... ki nem kakilja le :)
  • matyi0323
    #11144
    Szerinted nem lehet manipulálni, szerintem igen.

    Anno ismerősömék rendeztek szépségversenyt ( annyira nem követtem nyomon, de talán tv2-n volt miss hungary vagy valami hasonló néven, mert ugye már havonta vannak ilyesmik..) , aztán elmondták hogy is megy ez.

    Te fizetsz az adott estére/hétvégékre/xidőkre a vonalért, ezért kérheted, hogy a szavazás valódi legyen és tényleg a szavazatokat mutassák, vagy amit te szeretnél, akár századra pontosan.
    Ezek a jogászok vagy ki a franc.. pedig osztozik a telefontársasággal megegyezés szerint :) Jobb esetben persze ha vannak.. mert legtöbbször úgy ülnek ott, ahogy én vagy Te..
  • Dean Winchester
    #11143
    kiesett?? :DD vagy ki van még bent, bocs de nem nagyon nézem most..
    az UK-ban két favoritom volt..
    Tamera Foster és Sam Bailey, ahogy nézem Tamera múlt héten kiesett :(

    Samnak igazi díva hangja van, szurkolok, hogy ő nyerjen !! (börtönőr a foglalkozása :D)

  • RatBaG #11142
  • Totti5
    #11141
    Sehogy, mint ahogy te semm az ellenkezőjét.
  • bakkerman
    #11140
    te a tévé elől mikor fogod megtudni,hogy valóban minden a jogszabályok szerint zajlott? Mikor fogsz megbizonyosodni arról,hogy tényleg felügyelik a szavazást,és minden a szavazatoknak megfelelően fog történni,és esetleg nem nyomnak a szavazóbiztos kezébe hétvégéről hétvégére 200k-t helyben,hogy ugyanmár,nem kell annyira nézni azt...
  • Totti5
    #11139
    Téged jobban érdekel, ha már személyeskedésre telik. Szóval ha másképp nem megy, akkor tartsd meg magadnak a magasztos dumát, vagy ha van hozzáfűzni valód akkor a csaláshoz szólj hozzá, mert én csupán csak arra írtam.
  • sb1
    #11138
    Sajnos a média agymanipuláló hatása téged is elért..nincs ezzel semmi baj, kellenek a bólogató jánosok, különben nem lenne sikeres egy egy ilyen szar műsor :)

    grt. :)
  • Totti5
    #11137
    Mellesleg amit mond azzal meg semmi probléma nincs, így működik a világ. Bemész egy áruházba és pont az van ott a szemed előtt egyből ami neked kell és amit te megveszel, ezzel is már manipulálnak.

    SMS szavazatok elcsalásáról van szó, nem arról hogy milyen ruhát tolnak az ember arcába amitől a karakter eladhatóbb lesz. Az nem csalás.
  • Totti5
    #11136
    Majka szerint Blikk.

    :)))))
  • Ironman2
    #11135
    ha-ha-ha
    ajánlom figyelmedbe:

    http://www.hir24.hu/bulvar/2013/11/27/arpa-nyilt-titok-hogy-manipulaljak-a-szavazasokat/
  • Totti5
    #11134
    Nagyon egyszerűnek kell ahhoz lenni, hogy valaki azt gondolja az SMS szavazás nem valós. Ez nem az adott csatorna saját biznisze, erre jogszabályok vannak, aminek meg kell felelni, ergó nem lehet manipulálni.

    Egyik oldal mindig köpködni fog amikor a kedvence esik ki, van aki meg 10 éve köpköd, de nincs a kezükbe semmi, csak az internet és a szólásszabadság, amivel a sok téveszmét ki lehet posztolni mindenhova.
  • Axl Rose
    #11133
    Ilyenkor szoktak jönni a +mondóemberek, hogy az Ő apjuk/haverjuk/RTL-nél dolgozó belső emberük/kutyájuktól kapták a tuti fülest, h már rég le van zongorázva az egész és majd ők most jól megmondják ki fog diadalmaskodni.
  • Coolfire
    #11132
    Én a négy évad alatt egyszer sem láttam a boríték tartalmát.Ergo azt mondanak,amit akarnak.A BTW sem véletlenül jött vissza,kell a bugyinedvesítő.De csapat szinte biztos,hogy nem fogja megnyerni,ahogy női versenyző sem.
  • Gábor3
    #11131
    Szerintem a döntőbe Dóra mindenképp bent lesz, aztán vagy Tünde vagy Ákos. Ákos esetében akkor megint a 2-szer párbajozott, de döntőbe van példát hoznák fel. (mint Vastag Csabánál) Ha pedig Tünde lenne bent, akkor a férfigyőzelem megtörését mondogatnák minden percben.

    Kifelejtettem az előző hsz-emből, hogy Gabi Ákos produkcióját végigsírta, sőt még fel is állt közben és mutogatott, tátogott, míg Adámét csendben végigülte. Ebből is látszott, ki fog bent maradni.

    Amit egyébként utálok, hogy állandóan mondák a Bytheway a legsikeresebb csapat. -.- Az a vicc az egészben, hogy a kiesésükkor BORÍTÉK volt, vagyis elméletileg a közönség döntött, vagyis ők nem akarták többé a csapatot. Az még talán rendben van hogy visszahozták, de akkor ne mondogassák mindig, hogy a legsikeresebb csapat, ha egyszer már éppen a szavazók döntöttek úgy, hogy nem kellenek.
  • Ironman2
    #11130
    SZerintem tüncivel akarják megnyeretni az egészet.Neki van a legszebb torka a világon

    Ajándékként elküldöm neki a Lovelace c.filmet.DDDDD
  • wesker24
    #11129
    Jah az tényleg vicc hogy a BTW még mindig bent van ? Mégis mi a francot keresnek még ott ?
  • Gábor3
    #11128
    Még a párbaj előtt tudtam kit szavaznak ki, de az után már biztos voltam. Ádámnak adtak egy angol dalt, ellenben Ákosnak magyart. A magyar könnyebben megfogja a zsűri szívét, ergo ezért nehezebb azt elengedni. Valamint Ákos az egész dalban mosolygott, a végén pedig kis könnyezést dobott be szomorú arccal. A mentoroknál pedig Gesztinél a meghatás sikerült, Alföldi pedig szinte mindenben egyetértett vele. Szóval már az eredmény előtt temérdek jel volt ami az eredményre utalt.

    Amúgy vicc, hogy a Bytheway még bent van. :D
  • Ironman2
    #11127
    de legalább kiesik valamelyik hamis bájgúnár
  • Ironman2
    #11126
    tóth gabi meg bőg folyamatosan,már nagyon idegesít
  • Ironman2
    #11125
    eszem f.szom megáll! tündike továbbment
  • precision
    #11124
    lol, még jó hogy abbahagytam ennek a fosnak a nézését... :D