11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Balyy
    #9914
    Köszi!
  • sb1
    #9913


    egy kis különbség van hangügyileg..is :D
  • Balyy
    #9912
    Megmondaná valaki, hogy mit énekelt most szombaton Szabó Dávid? Eredeti előadó, cím?
  • bakkerman
    #9911
    háááát,a fater lehetne félvér is ezzel a fejjel,de hiszek neked,csak nekem ez az infó teljesen új,és ledöbbentem :)
  • zsotesz
    #9910
    miért youtubon keresgélsz, mikor itt fent van mind
  • precision
    #9909


    nézd meg a faterját és gondold át újra a dolgot :)
    engem nem zavar a dolog, nem azért írtam le ezt az egészet... nehogy félreértsétek :) jómagam is roma származású vagyok, régen rossz lenne ha ilyesmi zavarna :P
  • bakkerman
    #9908
    takács nikolasban annyi roma vér van mint bennem cherokee...kamu
  • precision
    #9907
    ezek közül csak Caramel nyert, az is a TV2 -ön, nem az RTL Klubon :)
    de majd meglátjuk... én fogadni mernék rá pénzzel, hogy nem Oláh Gergő fog nyerni
    Takács Nikolas sem véletlenül lett 2. simán első lett volna, ha nem mutatják 1-2 adással előtte a családját és rokonságát/rajongóit :) mert rajta pont nem látszik, de ő is roma származású ember... ott sem volt kérdéses a dolog, hogy kinek kéne megnyernie a tehetsége alapján a versenyt... eleve hogy jutott el az élő adásba Vastag Csaba azt a mai napig nem tudom megfejteni :)
  • MerlinW
    #9906
    Ez hülyeség. A "Barna bőrűek": Caramel, Oláh Ibolya, Gáspár Laci. Minden esélye megvan rá hogy győzzön.
  • IXEMGabeo
    #9905
    Kolosi zsidó képe priceless:D:D
  • Ironman2
    #9904
    1.Oláh Gergő
    2.Csobot Adél
    3 Stone

    ezek lesznek a befutók
  • Ironman2
    #9903
  • Béka Benő
    #9902
    Amíg Zámbó Krisztián hozza a pénzt a RTL Klubnak, nem bántják a mentorok !


  • Dean Winchester
    #9901
    am ki párbajozott? mert holnap fogom megnézni az előadásokat , feltéve ha youtubon rátalálok :D igazándiból
    gergő,timi,adél előadása érdekel :D
    zámbóét csak azért nézném meg,hogy bosszankodjak egy picit h ilyen 0 hannggal rendelkező fószer még itt lehet a műsorban
  • Dean Winchester
    #9900
    4-6 csere :D am első 3 egyértelmű
  • Béka Benő
    #9899
    Análisan erőszakolta meg Bon Jovi-t Zámbó Krisztián a szombat esti X-Faktorban.

  • IXEMGabeo
    #9898
    Akkor ezentúl annak szurkolok, hogy a Zámbó JR. nyerje meg a műsort:D:D:D Kíváncsi lennék mi lenne itt a fórumban
  • bakkerman
    #9897
    teljesen mintha zámbót hallanám,KISÉRTETIESEN hasonlít a tegnapira ASFD:ASSDG
  • a.carkey
    #9896
    Miért mondod?
  • soo277
    #9895
    Mi vagy te baz.eg JÓÓÓÓS?!?!
  • Timikecuncika
    #9894
    Mit keres még bent a Zámbó gyerek és Stone? Nincs fülük a szavazóknak? Bár szerintem nagy kamu az egész...
  • bakkerman
    #9893
    +1 én is így látom
  • bakkerman
    #9892
    a Like-ból a fekete hajú csaj tegnap igen tetszetős volt,a show legnagyobb pozitívumai voltak az ő lábai :DD
  • bakkerman
    #9891
    basszameg és kiejtették Fehér Zolit...tegnap nagyon jó volt a srác,sőt az eddigi adásokban is jobb volt mint Stone,ez így igazságtalan...Nincs bajom Stonenal,de tegnap Fehér Zolinak kellett volna benntmaradnia. És a legnagyobb igazságtalanság,hogy a NULLA hanggal rendelkező Zámbó JR MÉG MINDIG versenyben van,de egy jó hangú férfi előadó már nincs...ááá ez az rtl :SS Hajrá Gergő!
  • precision
    #9890
    és így fog végződni

    1. Antal Timi
    2. Csobot Adél
    3. Oláh Gergő
    4. Zámbó Krisztián
    5. Szabó Dávid
    6. Like
    7. Stone

    persze messze a Gergő a legjobb köztük, de hát nagyon ritkán nyernek a legjobbak... ráadásul szegénynek barna a bőre, úgyhogy nem túl sok esélye van, sajnos :|
  • Raider88
    #9889
    Összeálítottam, egy sorrendet, szerintem így kéne végződnie az x-faktornak :D
    1. Oláh Gergő
    2. Antal Timi
    3. Csobot Adél
    4. Szabó Dávid
    5. Like
    6. Kovács László Stone
    7. Zámbó Krisztián
  • precision
    #9888
    A Voice nem tehetségkutató, hanem énekverseny. Vállalja, hogy meghívott énekesek is vannak, soha nem is tagadta, mint ahogyan teszi ezt az xfaktor, pedig ott is van meghívott énekes (Adél és Zámbó pl). Külföldön is így működik a Voice, ott is ez az alcím :)

    Ne hasonlítsd össze a két (három) műsort, mert teljesen más a koncepció. Amúgy meg a Gergőn és a Timin kívül egyikőjüknek sem fordultak volna meg a Voiceban. De hát itt van Krisztiánka, aki pofátlanul, vigyorogva nyilatkozik minden héten, hogy de hát ő igyekszik... az agárfejű mentoranyja pedig bizos kockacukrokat dobál neki amikor sikerül eltalálnia egy hangot... de legalább nem lesz cukorbeteg :) Tehetséges énekesek estek ki miatta, csakis a neve és a nézettség miatt.
  • Laza
    #9887
    Hát, a másik csatorna sem kutya ... az még botrányosabb volt már az utolsó Gagyisztáros szériáival, ráadásul van képük minden műsoruknak a 'Magyarország hangja' alcímet adni ... kérdem Én milyen alapon? Licencelik ezt Viktortól? :)

    A TV2 eddig is és most is fossá fogja alázni az általa megvett Voice licencet ... már most látszik, hogy náluk kidurran a koncepció lufi. Legutóbb alig fordultak meg hely szűke alapon, miközben az elején boldog boldogtalant beszavaztak ... és ugye itt 4x12 van, nem 150-ből fognak még kukázni ... most meg már nincs hova forgolódni.
    Megy a duma, hogy ide már csak a profik férnek be, stb ..... közben már eleve ezer százalék, hogy meghívásos alapon jött el rengeteg ismert háttér 'énekes', kiugrott 'sztár' ... mert különben kötve hiszem, hogy hirtelen a Voice kedvéért előbújtak az odúból ... az meg olyan, mintha a profi énekesek külön versenyszáma lenne.

    Ráadásul a zizegő, viszkető seggű, idegesítő Andival, a süket Somlóval (konkrétan süket, és még a hallókészüléke sincs fenn), a 'paraszt' Misivel meg az 'extra szenzitív' Caramellel nem tudom hova fog 'fejlődni' az a műsor :)

    Persze az X sem jobb ... szintén 'paraszt' Feróval, elborult agyú Keresztessel, 'langyos' Mikivel, na meg a Gesztivel ... talán a Geszti az egyetlen vállalható a műsorból ... na meg az énekes Gergő srác ... a többi kuka :)

    Hjaj ... ha nem kéne az asszonnyal együtt nézni, még ennél is jobb lenne :D
  • FrezeR
    #9886
    Gyerekek én nem tudom pl ez a Dávid is mit keres még itt de botrányosan sza...Magas hangon végigüvölti az összes számot és még mindig továbbjut. Szörnyű!
  • precision
    #9885
    nálam cancel lett ez az igénytelen fostenger amit tehetségkutatónak mer nevezni az rtl
    én Simon Cowell nevében beperelném őket brand minőségbeli gyalázása címen
    nem is tudom miért csodálkozok ezen az országon... ide ez kell, kenyér és cirkusz... az énektudás az meg kit érdekel
  • Kongy
    #9884
    SE. Döntőig biztos el fog jutni, tán még meg is nyeri. Bár arra lehet Oláh Gergő esélyesebb, de a múltkori Csillag születik nyertes után én már nem számítok semmi jóra. Egyre lejjebb süllyed az egész, és az a szomorú, hogy az emberek ugyanúgy vevők a szarra, sőt még jobban odavannak érte vagy nemis tudom. Én igazából az első X szériát követtem, ezeknek meg az eredményéről, meg néhány adásról Youtube-on értesülök kb..
  • Coolfire
    #9883
    Nagy az esélye sajnos,de remélem nem meri megtenni a retek.Antal Timinek kellene hang alapján megnyerni,és második a közmunkás.De sajnos érzem,hogy nem így lesz.
  • Ironman2
    #9882
    Szerintem meg ki is hozzák győztesnek Krisztiánt,és akkor ez lesz a legszuperebb faktor az összes többi közül!
  • Ironman2
    #9881
    Benne van az X!
  • Coolfire
    #9880
    És jó témákat ad a bulvárnak.Engem csak az idegesít,hogy egy gerinctelen szar.Az elején hogy hangoztatta,ha nem megy,akkor lelép.Ezt magától kellene megtennie,mert a sok retardált miatt nem fog párbajig sem jutni.Úgyanúgy kihasználja az apja hírnevét-itt is csak a szar folyt a szájából-ahogy Árpy és a család többi tagja.
  • Kongy
    #9879
    Sok Zámbó fan.. m1, hogy szar, mégis csak a "KIRÁLY" fia.. omg.
  • Mentoloshurka
    #9878
    Amíg tömegével találhatók olyanok akik Jimmyt szentté akarják avatni, addig ez az antitálentum azt csinál amit akar, akár végigböföghetne 3 percet is a színpadon, akkor is továbbjut.
  • rage
    #9877
    Egész héten lehet szavazni, s állítólag messze a legtöbb szavazatot kapja a sok őrülttől...
  • Mentoloshurka
    #9876
    Akkor két lukra játszik.

    Ettől függetlenül a hangja akkor is ezt az érzetet hordozza.
  • Coolfire
    #9875
    Teljesen kiszámíthatatlan a műsor.Mindig a széljárástól függ.Komolyan féltettem Timit és a Like-ot.Adél és Gergő már picit biztosabb.
    De ez a majom sziklaszilárdan ott lesz a végéig.