11324
xfaktor-1024x512.jpg
  • precision
    #106
    a sok egymás utáni losernél nem volt semmilyen vágás, egymás után jöttek be, még az alapzenét se kapcsolták ki... :)
    ja és nem véletlen hogy nikolassal interjút csináltak :)
    "hé srác, adj már riportot, hátha nagyon királyul fogsz énekelni és akkor majd jól bevágjuk a produkciód elé..."

    :D
  • Dean Winchester
    #105
    hát az is lehet,hogy úgy vágták össze nemde?
    mert az utolsó aki énekelte a nickolas ,na tőle kérdezgettek egyet s mást, mig az előtte levőktől semmi interjút sem láttunk :D
  • precision
    #104
    ez soha nem is volt kérdés... :) a csatornát a pénz érdekli, az csak "véletlen mellékhatása" a műsornak, hogy egy-egy tehetség kikerül onnan

    amúgy az x-faktor forgaókönyv szerinti showműsor, meg van rendezve kb. minden... elég csak a hallelujás esetet említenem... pont egymás után jött az összes loser aki pont ugyanazt a számot énekelte és pont akkor lett elege a zsűrinek és nyomták el azt a gagyi színészkedést amikor pont jött a jó énekes aki pont ugyanazt a számot énekelte amivel már ki volt a tökük és pont így váltott ki mégnagyobb wtf hatás

    hihető. :)
  • Tyler1
    #103
    erről szól ez az egész, szarnak ezek a jó hangokra.
  • IXEMGabeo
    #102
    vajon miért...
  • NessieGraf
    #101
    Szerintem azért, mert a legsivárabb szintű emberek is vágynak már végre egy műsorra a tvben. Jön valami új, reménykednek...

    Amúgy meg szépen jellemzi a két csatorna szintjét, hogy nem más témában próbál jót, hanem ugyanabban egy másikat. Eszébe se jut, nézi pár ember az egyik műsort, pár másik a másikat, a többiek meg vagy agybajt kapnak otthon az ilyet nézni kívánó családtag miatt, vagy végre elhúznak otthonról és értelmes szórakozást keresnek.
  • kovi04
    #100
    Nagyon komolyan leverte az X-faktor a Megasztárt szombaton
  • IXEMGabeo
    #99
    az igen...belenéztem kapásból jobb, mint a Megafrász...tehetséges egyenlőre az érdi dundi lány, a Nicholas szlovák gyerek a hallelujával és a végén az a nyíregyházi lánynak volt szép hangja, persze csak tv-n keresztül hallva
  • Dean Winchester
    #98
    te is milyen Gesztesiről beszélsz?:DDDD elvagytok tájolódva mert itt Geszti van és nem Gesztesi :P
  • desigo
    #97
    jogos
    sry
    elírtam a nevét...
  • MerlinW
    #96
    Milyen Gesztesi? Geszti Péter van ott...:) Gesztesi Károly színész.
  • desigo
    #95
    Sokkal jobb műsorra számítottam.Megvett a retekklub egy teljesen kész produkciót.Adott a sok tízezer jelentkező akikben van mindenféle nép.
    Sokszor a háttérzajtól,alázenétől nem lehetett hallani mit beszél a zsűri.

    Keresztes és Gesztesi iszonyat produkálja magát ami nagyon gáz.
    Ildikóról amikor adnak egy közelit kb felfordul a gyomrom.Nagyon csúnya szegény.Nincs egy határozott véleménye se.Egy srácnak elmondja,hogy milyen gyenge erre igennel szavaz.gyász...
    Nagy Feró viszont nagyon jó.Egyenesen megmondja ha valaki ratyi.Respect ezért neki!
    Malek Miklós is szimpatikus.Nyugodt,nem játsza az agyát.Nem bohóckodik,korrektül érvel.
    Balász és Nóri nem sokat szerepel remélem ez változik mert B. jó arc.


    Muri Enikő tényleg komoly volt,kíváncsi leszek legközelebb tudnak-e rá normális ruhát adni:)
    Olaszországban elismert picsa nem kicsit égett be.Ha olyan csudajó volt neki olaszban akkor nem jött volna haza...
  • Dean Winchester
    #94
    ja nemrossz csak mert olyan "rekedtes" hangja van, bocs nemtom hogyan nevezik akinek ilyen a hangja :D nekem bejön, olyan nagy edmundos :P (mikor a route66-ot énekli
  • precision
    #93
    ez a Nikolas gyerek elég jó volt... :)

    http://www.youtube.com/watch?v=tF215SQQ7dw

    a Muri Enikővel együtt ők most nálam a favoritok
  • Phat Smoker
    #92
    te milyen Gesztesi-ről beszélsz ?
  • MerlinW
    #91
    Jah, szerencsétlen pára:)))

    myspace oldala, saját muzsikákkal, infóval

    (az első szám (is) - Rewind - k*jó, a harmadikat ő is énekli)
  • Dean Winchester
    #90
    tarkannal is nyomult ez a "nyomorék - zenei hozzáértése 0 szintű" emberke :DDDDD
  • MerlinW
    #89
    A bájgúnár Malek Andrea testvére és Jennifer Lopez, Anastacia, Faith Evans, Article A, Donna Summer, Jessica Andrews, Sylvia Tosun, David Phelps, Dream, Marion Raven, Hiromi Go, Coco Lee, Plus One, Yanni-nak készít 20+ millió eladású lemezeket:)

    Válogatásokon mindig vegyesen mutatják be a jó/rosszakat, általában 40/60 arányban. Elég jót fogsz látni a döntőkben, 2-3x hosszabb műsor, mit a Megasztár (legalábbis a Briteknél).
  • Dean Winchester
    #88
    hát ha egy műsort nem is nézel vég akkor nehezen lehet véleményezned :)
  • Micsu
    #87
    most te komolyan nézed ezt a szart?
  • Totti5
    #86
    Jó hát össze van vágva és tényleg 20an hállelújável álltak elő ( és biztos volt 100 ember aki mondjuk Michael Jackson dallal és már mindenki unta ), de a hallelújások közül volt egy tag aki odatette magát és nagyon jó volt!
    ési

    Lehetett volna egész műsort csak a jókra építeni és a szemetet ( azok a barmok akiknek feltünési viszketekség miatt mennek csak oda ), de hát akkor nem lenne izgalmas gondolják a készítők, pedig de, ami jó azt mindenki szívesen hallagatja.

    Feró egy idióta...
    Keresztes egy nagyon jó énekes!!!
    Azt a bájgúnárt még sosem láttam, fogalmam sincs hogy ki.
    Gesztesi pedig eléggé szakmabeli szóval jó hogy bekerült.

    Balázs az arc mint mindig:)))
  • MerlinW
    #85
    Mert le KELL hogy másolják az eredetit, hiszen liszenszelték a műsort forgatókönyvestől. Faktor a világ legnézettebb tehetségkutató SHOWműsora, minden adott a sikerhez, már csak a megfelelő stáb kellene hozzá:)

    Ahogy sejtettük Feró ultragáz, egy Faktorban nem "kurvajózunk" és "szarozunk". Meg úgy a médiában egyébként sem. Kint sem hangzott el soha egy "fuck" sem. Keresztes nekem még mindig nagyon antipatikus (és még borzalmasan randa is:)). Gesztiben relatíve kellemesen csalódtam, Malek pedig hozta a nyugodt-vidám formáját.

    A vágások tulajdonképen rendben voltak, még a közönségen kellene szerelni valamit, mert rengeteg unott fej volt, sokan nem követték az utasításokat.

    Mindent egybevéve sokkal rosszabbra számítottam. Most nézek egy kis X Factor UK-t mert jó és feledtet:)
  • Tinman #84
    Szerintem...

    Megasztár: Agyhalál állapotába tesznek a sok tehetségtelennel... még a tehetségesebbje is csak egynek elmegy kategória, viszont Presser, Fridi és Eszenyi miatt már szívesebben nézem.

    X-faktor: Folyamatosan megrendezés szagot érzek. Lsd. pl.: "Halleluja".
    Műanyag és aszpartámízű, viszont nyomokban földimogyorót tartalmaz, mivel itt végre vannak 10/10-es tehetségek. Feró, Keresztes, Geszti, Malek nekem nagyon nem bejövős zsűri. Sátán Nóra meg kifejezetten irritál. Bucit akarom... Balázs szokás szerint jópofa.
  • desigo
    #83
    Kíváncsi vagyok,hogy a versenyzők hangját nálunk is digitálisan feljavítják-e mint a briteknél?
    mert akkor szépen becsapják a készítők a nézőket
  • retoucher
    #82
    Nagyon jó hangja van [b]Muri Enikőnek[b], nagyot alakított de meg is látszik rajta, h nem ma kezdte és nem itt énekelt először!!

    Itt van pár videó tőle aki szereti ahogy énekel:

    http://www.youtube.com/watch?v=5uAkeSNMHi8

    http://www.youtube.com/watch?v=cw2Dba9l1FI&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=_gaEtlav898&feature=player_embedded

    http://www.youtube.com/watch?v=B3lv1wjvh4A&feature=player_embedded

    http://www.youtube.com/watch?v=Pm4Cs8QKbok&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=YM427iTh6q0&feature=related

    Zseniálisan énekel!!!
  • Tyler1
    #81
    pont ez az, h lekopizzák az egészet ahogy van. ez kb. úgy néz ki, h a produkcióvezető elmondja, h na akk Geszti te majd ekkor és ekkor álljál fel, te meg táncolj, neked meg ezt a poént kell mondani.

    de a RTL mindig is arról volt híres, h más tollával ékeskedik, és semmi eredetiséget és önállóságot nem tud belevinni a műsoraiba.

    lehet hogy másnak nem, de nekem nagyon szemet szúró mikor erőltetve van egy dolog, és ez az egész arról szól.
  • Totti5
    #80
    Miért baj? külföldibe is ilyenek vannak...
  • Dean Winchester
    #79
    és ez az első műsor volt, visszajelzések alapján meg azért javíthatnak a dolgon...
    esetleg egy 2.széria lehet ,hogy jobban alakulna...
  • Ability
    #78
    Eléggé kiforratlan egyelőre az egész, látszott hogy szabályok szerint kellett cselekednie a zsűrinek, stb ... DE ... szerintem fényévekkel jobb mint a Megasztár és én látok benne potenciált. Többnyire az UK verzió forgatókönyve szerint készült, egy kis tapasztalat után (szervezés, zsűri, stb) lehet ebből még jó műsor. Nekem többnyire tetszett. Nem volt az igazi, a kinti nagytesótól még messze vannak, de tetszett.
  • Dean Winchester
    #77
    ja és nem is a kérdésre felet még mikor meginterjuvolta Nóri :D
    érted,minek jött haza... jön a false szöveg: mert itt született és nem felejtette el hol is született :DDDD

    azért voltak egész jó kis előadók!
  • Tyler1
    #76
    de még táncol a zsűri, na menjenek már...bohózatba illő az rtl klub összes műsora komolyan.
  • Totti5
    #75
    Mert ez egy showműsor...
  • Tyler1
    #74
    gyerekek ez borzalmas. minek kell showműsort csinálni egy tehetségkutató műsorból? állítom a zsűrinek forgatókönyvet kellett tanulni, annyira színészkednek-.-
  • FZoleee
    #73
    Ez Magyarország... XD
  • Seth
    #72
    De hogyan elmagyarázta, hogy egész Olaszországban elismerték. Nyugat-Olaszországban,Kelet-Olaszországban,Dél-Olaszországban,Észak-Olaszországban...
  • Dean Winchester
    #71
    nabazz :D Olaszban elismert énekesnő xDDDD akkor maradjon ott. sztem is szar volt
  • Victor1103
    #70
    Hmm. Jól indul a műsor. Cigányokkal. Ráadásul napiszarra való rajkurvákkal.Pfejj
  • Victor1103
    #69
    Ez a Fókuszriport.Pff. Világsztár is lehet nyertes. Ettől falnak megyek. Majd akkor ha lila hó esik. Valaki megnyeri és utána kiad egy albumot vagy fogy vagy nem ha nem eltűnik a süllyesztőbe. A zsűri meg nagyon szar. Unszimpatikus brancs. Az angol xfaktor az lehet hogy jó mert ott sztár születik, de ez csak egy megasztár ripoff.
  • NessieGraf
    #68
    Az, de legalább jót dumáltunk :)
  • bosco05 #67
    :)

    Igazából nagyon off amit csinálunk :D