11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • precision
    #145
    biztos lekváros pacalt hánynának vírusos cifrafosás kíséretében ha mondjuk megasztár lenne pénteken x-faktor meg vasárnap

    de hát mint tudjuk, egymáshoz kell mérni a virtuális péniszt a tv csatornáknak is, nehogymá...

    az eszükbe se jutna, hogy azok a nézők akik nem az ő műsorát nézik az egyidejűség miatt azok esetleg őket néznék ha a másikon épp "nem menne semmi", mivel a másik tehetségkutató más időpontban lenne

    na mind1... már évek óta ez megy, le se szarnám mert alig nézek tv -t, de ez a két műsor pont érdekel, és jó lenne élőben nézni az élő adást, nem torrentről vagy felvételről
  • Tyler1
    #144
    múlthéten az első adás miatt volt akkora a nézettsége, majd kiderül hogy a 2.-ra mennyien lesznek kíváncsiak. egyébként a nem komoly énekesek kurva viccesek sztem a megasztárba, én jobban szeretem ezt a részét, mint amikor a tehetségek kiesnek mert kevés szavazatot kapnak a nézőktől.
  • MerlinW
    #143
    Ma már minden második háztartásban van HDD-s felvevőegység, nem probléma ez:) Mi meg torrentezünk úgyis:)
  • Dean Winchester
    #142
    hehe
    ez azért lesz érdekes mivel a múlt héten is verte az x faktor a megasztárt
    mivel most abban az időszakban mikor az x faktor fog menni akkor ugyanaz lesz mint multhéten hiszen senkit se fog érdekelni a nem komoly énekesek nézegetése a megasztárban.
    ugye 21.00től jön a 2.rész mikor már a jók lsznek a közönség előtt ,no ekkora vége lesz az X-faktornak és átkapcsolnak oda a nézők,szóval kérdés h mekkora időtávot fognak majd nézni a statisztikában hiszen abban a következő másfél órában egyértelmü h legyőzik az rtl-t :)
    a jövőhét szombat lesz az érdekes mikor egyidőben a két müsor és a megasztárban már nem lesznek vicces emberek :)
  • zoliii
    #141
    X-faktor riválisa
    Remélem válaszul meg az RTL is bekeményít
  • zoliii
    #140


    Jó ez a műsor, csak elég rövid ideig tart egy rész! :(
  • Coolfire
    #139
    Passz,nem tudom sajna.
  • Dean Winchester
    #138
    am hány adás lesz még ilyen mint az előző ? tehát mikor jön az élő adás?
  • Coolfire
    #137
    Hát ahogy hasonlítgatjuk ezt az angollal,ezt nem copyzzák,hanem klónozzák.
    Még ugyanolyan pofákat is vágnak.
  • Coolfire
    #136
    Így is fel lehet fogni,végül is ez egy megrendezett show.Majd az "élő" adásokra leszek kíváncsi.
  • Dean Winchester
    #135
    tökmind1 mihez ért ez a geszti és mihez nem.
    hallani kell a hangokat és kész.
    most aki énekelni fog az nem hozzáértő füleknek énekel hanem a közönségnek (többek közt nekem) és nekünk legyen jó :) ha szakmailag van benne vmi gebasz (de mi azt nem vesszük észre akkor mi a gond? semmi gond nincs vele :D
    azt majd kiküszöböli idővel az emberke és kész
  • Coolfire
    #134
    Én Gesztire semmit sem mondtam.Már az Ász-tól ismerem.Csak azt,hogy szöveget azt nagyon tud írni,de hangszerelni nem.Inkább a dalszövegekben van ő otthon.A szövegei "megzenésítését" mások végezték.Berkes Gábor,Dés László etc..De lehet,hogy tévedek és van érzéke a jó énekesek kiválasztásához.Majd meglátjuk.:)
  • IXEMGabeo
    #133
    Geszti az sokoldalú ember, pont ő az, aki nem bántanék:) ráadásul a nagymamám együtt nyaralt a Márta nénivel is jól ismerte a családjukat...semmi gond nincs a Gesztivel sztem
  • IXEMGabeo
    #132
    az durva pedig az a csaj nagyon szimpi volt...mi a helyzet a 18 éves érdi duci lánnyal ő is a showrésze?:D amúgy érdekes és logikus dolgokat mondasz
  • Ability
    #131
    A zsűrinek (és a nézőtérnek) bele kell szoknia a szerepbe. Ennyire egyszerű. Nincs itt semmi baj, egyelőre erőltetett, alakulhat ez még.
  • MerlinW
    #130
    Megvan az vágva, csak ügyesen. 5:47-nél nézd meg ahogy Feró feje szellemképes lesz egy pillanatra a vágás pillanatában. A zene pedig rá van keverve a már megvágott anyagra. Az eredeti Faktorban és Idol-ban is így mennek ezek a montázsok.

    Aki nem látott még, itt az eredeti Faktor csatornája
  • Coolfire
    #129
    Hmmm...szépen átírták az ertéelesek a kommentemet..:)

    "Én már nagyon sokszor megnéztem Muri Enikőt,s nem tudok betelni vele.Hihetetlenül profi,Ő nálam az X.:)Viszont,így végigböngészve a továbbjutókat,azért még lehetnek komoly riválisai is.Nem sokat konyítok a zenéhez,de a dalok 99%-át ismerem,s a zsűri döntése szinte azonos az enyémmel. Ez az első válogató nagyon színvonalas volt,lehetett nevetni is,de könnyezni is. Csak így tovább! Várom a többit.:))"

    Mondjuk azt is beírtam,hogy Eva Ubrin egy XXX faktor,deviáns,egocentrikus,demens pszichésen zavart kitoloncolt kurva,aki idejött 3 négyzetméteres arccal és egy nagy nulla volt.
    Ezt kivágták belőle...
  • Coolfire
    #128
    Szerintem azért nem volt annyira rossz.De elolvasva a rengeteg kommentet,és nézegetés után tényleg kirí belőle a mesterkéltség.De viszont az kiderült,hogy igenis vannak Magyarországon tehetséges emberek.
    Ott az "öreg" a Tinédzser dallal.Nagyon jó volt.És még sokan mások,akiket mixben mutattak,de a retekklubbon meg lehet nézni teljesben őket.És ugye Enikő,Fanni,Katica,Nikolas és a Non Stop nagyon jók voltak,de Enikő az X.:)
  • Coolfire
    #127
    Az eva kurvin gyöngyszemek:
    "aki tarkónvágná egy szívlapáttal az szavazzon a kommentre pozitívan...érdekel mennyien vagyunk:D"

    "Ha olaszba olyan elismert vagy ,mi a jóóó istenért szórod ránk ezt az átkot?
    Van épp elég bajunk..már csak te hiányoztál...huzzál vissza cumizni te trampli kurva."

    "Én ismerem ezt a csajt ez egy retek!"

    "Hatalmas!! XD Néha amúgy nehéz elhinni, hogy ilyen ostoba emberek léteznek de mindig jön a megerősítés! :D"

    "hát ez gondolom furulyázott olaszországban nem énekelt :DDDD"

    "Mekkora agyhalott... "Há' ez magyarország 3x"
    Vajon melyik dimenzióban él?"

    "falunapon már rég kidobták volna sörösüveggel"
  • Coolfire
    #126
    Idézek magamtól.:)
    Hát Keresztes Ildikó egy fütyi múmia kurva.Szegény kislányt gúnyolja az elején.De ráraknám a havi fizum,hogy ezt a dalt el sem tudná énekelni,azzal a repedtfazék hangjával.Undorító...pföjjjjj

    Ki volt az a két álladék,akinek ez nem tetszett?



    Na most végigolvastam a kommenteket,és a zsűrit fikázókkal teljesen egyetértek.

    Nagy Feró csak bohóckodni tud már(az egykori nezet csótánya).:0

    Kersztes Ildikó: 0

    Geszti Peti:Iszonyat milyen jó dalszövegeket tud írni Első Emelet,Rapülő,Jazz+Az,de a hangszereléshez nem sok köze volt.:0

    Az egyetlen akit tartok valamire az a kis Malek.Ugye apuci-Malek Miklós- rangos zeneszerző,aki szereti a drága HOFI-t az tudja,a tesó Andika is jól énekel.:1

    Pressert kéne áthozni a megaszarból..
  • Tyler1
    #125
    az oké, de az embereket miért kell beleírni a forgatókönyvbe ezt nem értem :D vagy ha legalább beleírják, akk ne úgy, hogy a fejemet fogjam mert megint kézen állnak vagy táncolnak vagy betanult szövegeket mondanak, mert a produkcióvezető ezt adta nekik feladatul :)
  • precision
    #124
    de miért nem annyi a forgatókönyv hogy itt vagyunk, a jelentkezőket behívjuk, és meglátjuk tehetségesek e? :)
  • Dean Winchester
    #123
    mindennek van forgatókönyve ,hiszen ha minden randomra történne vszínű a műsor is szar lenne :D
  • Tyler1
    #122
    lehet összehasonlítani ezt a megasztárral, sőt biztos ott is vannak dolgok a kulisszák mögött, de amit az rtl-esek itt leplezeletlenül produkálnak az tényleg vicc. megasztárban én elhiszem, h Mester elfekszik mert annyira röhög vkin, vagy h a vörös hajú picsa lelül a földre és onnan súg, stb..
    de itt h Geszti takarja a szemét, meg mindenki fetreng, aztán egyszer csak kinyílnak mint a bazsarózsa, Balázs meg tök véletlenül csinál vmi produkciót mindig, és hogy ez előre nincs megtervezve, na hagyjuk már....
  • precision
    #121
    így másodjára megnézve ezt a hallelujás részt még szánalmasabbnak érzem az egészet... :DDD
  • Dean Winchester
    #120
    jó persze értem én ,de akkor is különbontanám,hogy a ténylegesen 0-ról induló nyerjen ^^
  • precision
    #119


    itt, 2:45 -től kezdődik a "hallelujah hullám"... itt hol van vágás mutasd már meg légyszives :D mert én azt látom hogy a 2. után pl le se megy a zene, rakja félre a zsűri a papírokat, de már bejön a következő delikvens és nyomatja tovább

    roppant véletlenszerű :)
  • MerlinW
    #118
    A válogatások már rég lementek nyáron, ezek összevágott felvételek. Az élő műsor a döntőkben kezdődik. Az hogy elszólták magukat, az már más kérdés.

    Ha sima civil. Mindenki civil, amíg nem ismeri egy ország. Lemezem nekem is lehet. Leperkálom a stúdióidőt és kész a CD-m. Vagy otthon felveszem és sokszorosítom fillérekért. Totál lényegtelen. Mindenki "sima civil", amíg nem ismerik a nevét. Megasztárban is vannak klubénekesek, évek óta együtt játszó zenekarok. Király Viktor sem a Megasztárban kezdte.
  • MerlinW
    #117
    "itt nem volt vágás".. hogy a francba ne lett volna... Ennyire nem lehetsz...
  • precision
    #116
    nincs neki lemeze, egy klippje van, annyi... :)
    amúgymeg írjátok be a keresőbe a because of you -s csaj nevét
    rengeteg fellépése volt már... :)

    ezzel nem is lenne gond, de itt is bejön a színjátszás... akármelyik más videóját megnézik, egyiken sem öltözködik ilyen régimódiasan... de kell a show, ráadtak egy igénytelen szoknyát, 80 éves néni cipőjét és harisnyáját, hogy legyen téma, és tudják neki mondani hogy ejjnyebejjnye ezt többet ne vedd fel irgumburgum...

    :)
  • Dean Winchester
    #115
    "melynek szereplője lesz az élő adásokban is. "
    tehát már tuti,hogy az élő adásokba is bekerül?tehát nem 1 adásba (ergo tuti továbbengedik ?:OOOOO
    pfff szánalom,na mostmár nekise drukkolok! én olyan tehetséget akarok végül látni akinek nincs menedzsmentje,nincs cd-je ,érted???? egy sima civil nyerje meg akit most fedeznek fel és nem aki már felvan fedezve! komolyan szabályzatba tolnám be ,hogy akinek már van 1 lemeze vagy bármi énekes képzettsége az ne indulhasson!
  • precision
    #114
    a megasztárban ez úgy van megoldva, hogy utólag összeollózzák a hasonlóan szar vagy jó produkciókat, ezzel nincs is gond...

    itt nem volt vágás, egybe ment az egész, gyakorlatilag egymás kezébe adták a mikrofont a "loserek" még a háttérzene sem ment le... vajon mennyi pénzért alázták meg magukat ennyire?

    a zsűri átlátszó meglepettsége a sokadik hallelujah után külön szánalmas volt :D mint ha nem tudták volna, hogy így lesz :D a színészkedés, a "most már felvágom az ereimet" pedig a no comment szánalom kategória

    lehet hogy amerikában működik, mert ott elhiszi a balga nép, hogy ez így van és mond rá egy wow -t, hogy látjátok látjátok... 7 pancser után itt egy pro, "isteni" véletlen :DDD

    nem is ezzel lenne a legnagyobb gondom, nem vagyok ennyire naív, a showműsort is szeretem... csak ha már ilyen dolgokat előre megterveznek, mit gondoljon az ember a győztes kiválasztásáról... :)

    egy kicsi adalék még, nézzétek meg a nikolas.hu -t... mindenki vonja le a következtetéseket :) én leírom az enyémet nem kell egyetérteni vele :D
    én már régebbről ismerem Nikolast, vagyis azt a klippjét és számát, eddig is tetszett... a weboldalán nagy lelkesedéssel írt hogy jön az albuma, de picit késik...stb.
    az én "teóriám" az, hogy az RTL Klub előre megkereste Nikolast, hogy tehetséges vagy, gyere a műsorba, bent leszel a legjobbak között, és 1 hónap alatt nagyobb ismertséged lesz itt mint a kiadódnál 1 év alatt
  • IXEMGabeo
    #113
    ne is mond:S minek kell színészkedni mi hasznuk van belőle, ez is szerződés alapján működik a zsürivel?
  • Ironman2
    #112
    Hmmm...nem lehet őket hasonlítani a kelet-európaiakra.Teljesen más életforma az övék.
  • MerlinW
    #111
    Kezdem megérteni, eddig miért nem vettünk külföldi showműsorokat:) Ami működik nyugaton százmillióknál az nálunk itthon nem:)
  • winnie
    #110
    "
    amúgy az x-faktor forgaókönyv szerinti showműsor, meg van rendezve kb. minden.."

    az lenne a vicces, ha nem lenne. persze, hogy csináltak egy halleluja blokkot és mivel tudták előre, hogy ki a rossz és ki a jó. ha előtted van a napi x fellépő listája (akiket az ezerből kiszűrtek), akkor sorrendbe kell állítanod őket.

    nem igazán térek magamhoz az efféle kommenteken. még, ha nem egyértelmű dolgok lennének, de így?
  • MerlinW
    #109
    Nem értitek ti ezt:)
  • Dean Winchester
    #108
    sárga,savanya de a miénk :DD
  • Ironman2
    #107
    No comment:


    Savanyú az x-faktor
  • precision
    #106
    a sok egymás utáni losernél nem volt semmilyen vágás, egymás után jöttek be, még az alapzenét se kapcsolták ki... :)
    ja és nem véletlen hogy nikolassal interjút csináltak :)
    "hé srác, adj már riportot, hátha nagyon királyul fogsz énekelni és akkor majd jól bevágjuk a produkciód elé..."

    :D