11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • MerlinW
    #905
    Eeeezt a kocka hasonlatot... anyám... epic:)
  • mentopes
    #904
    Enikö tényleg saját magát ejtette ki egyetértek,életunt fejjel csinálta a müsort a párja kiesése után,az egy dolog h a kamerának szemtöl szembe mit mutatott,azonkivül igencsak megviselt állapotban volt...az utolso részben pedig az utolso párnál Janicsák továbbjutása hhetetlen,az h apucinak mennyi pénze volt az megmutatkozott,ilyen ez a retek klub mindenben!a másik mérföldekkel jobb volt!!!sajnálom is nagyon
  • Dean Winchester
    #903
    tkp 18 év alatt nem is engednék senkit sem jelentkezni :)
  • morleone
    #902
    Így van ahogy mondod. 17-éves korra már vége van nagyjából a mutálásnak, akkor kell elkezdeni énektanárhoz járni. :)
  • kiskapucska
    #901
    Nem is jó, hogyha egy gyerek bekerül egy ilyen műsorba, még ha nem is nyer, de beindul a szekér a műsor után. Mivel ugye van olyan, hogy kamaszkor, ami alatt a hangunk mutál, és azalatt az idő alatt tuti, hogy nem fog énekelni. A mutálás után pedig kétséges. Lehet egyáltalán nem lesz jó énekhangja, csak most 11-12 évesen ilyen "tündi-bündi".
    A másik meg ki hallgat ilyen kislányokat otthon?? Felnőttek biztos nem, a vele egy korosztály pedig azért nem hallgatja, mert ellenfelet látnak benne, féltékenyek, vagy irigyek rá. Persze sok kivétel van, nem kell mondanom. Az előző Lucy vagy ki is eltűnt a süllyesztőben..
  • Láma!
    #900
    hm, most igy belegondolva nincs gyerek a továbbjutók között.
    és akárki akármit mond, ez igy van jol.
    megasztárba mindig bedobnak egy 11-12 évest és tönkre is teszik vele, tanuljon a gyerek akármilyen hangja van, legyen legalább egy érettségije, aztán azt csinál amit akar, de addig ne tegyük tönkre.
    szerintem.
  • Line
    #899
    AMúgy az Enikő nagyon csúnyán elrontotta az imidzsét. Jó buta egy csaj lehet ami azt illeti... Tulajdonképpen ő ejtette ki sajáét magát nem a Geszti. Hiszen gondoljunk csak bele.

    Istennőként érkezik úgy adja elő a dalt, hogy a pasik beleszeretnek csajok sírnak. Erre következik egy óriási nagy zuhanás: Kidobja a harisnyát amit leszólt az Ildikó- ergó stréber seggnyaló megtört. Ez egy istennőből elég nagy esés szvsz. Mindezt a kövi adásban megkoronázza egy szakítással ami hiába mondja, hogy semmi köze hozzá a faktornak, a harisnyakidobás után enyhénszólva gyanus...
    Ráadásul félreérthető pofákat vág miközben az ex énekel. Utána előad félvállról egy produkciót hiszen érthetően nincs jó passzba. Ráadásul megint valami nyálas angol szart. 3 szorra is nyálas angol szar....
  • Line
    #898
    Sc2-ben amikor kikapok én is mindig leszarozom a játékot és megyek nyomom mással.

    Teljesen alap, szegény ezt csak azért mondta mert kizárólag így tudta kimutatni egyet nem értését és dühét, egyféle sértődés ez.

    AZt mégse mondhatja, hogy a kurva anyját a büdös sunyi szarízlésű pénzéhes bratyizós Gesztinek. Nem baj mert most mondtam én. :-)
  • MerlinW
    #897
    Logikus elgondolás, de valójában azért nem lépett az RTL, mert az X-Factor kizárólag szombat-vasárnapi vagy vasárnap-hétfői időpontban adható le.
    Ez is egy szerződésben szereplő szabály.
  • Dean Winchester
    #896
    ja hát igen, az rtl azért nem lépett mert tisztában voltak vele,hogy erősebbek igy a tv2 lépett és jól döntöttek! erre mondják,hogy most végre észhez tértek...
  • IXEMGabeo
    #895
    de ezt nem én mondom, hanem csak gondolkozom mik lehettek az okok...
  • MerlinW
    #894
    "egy távolról jött vidéki csaj"

    Ez azért durva kijelentés volt:)
  • IXEMGabeo
    #893
    anyám is utálja őt, halálra idegesíti ez a nyafka hang ami van neki (nem éneklő hangja):D:D így egyébként, hogy az Enikő nem ment tovább így elég fura, hogy Fanni ott van, mert én jobbnak tartottam az Enikőt, mint a Fannit úgy számoltam mindketten bent lesznek, na de így elég más, h csak a Fanni...Jennifert valószínű a PR miatt nem juttatták tovább, meg talán azért mert egy távolról jött vidéki csaj, meg nem tűnik egyéniségnek biztos ez is ott van a dologban amiért inkább a Fanni ment tovább...
  • IXEMGabeo
    #892
    "de nem alázatos,főleg hogy abbahagyja"

    Úgy döntött mégsem hagyja abba:)
  • csgj
    #891
    Basszus, más helyeken úgy látom, hogy Fannit utálják, amiért Geszti őt vette a csapatba, és nem Dzsenit. -.- Lehet, hogy nem marad sokáig. :(
  • aligatoru
    #890
    Nem értem, mi folyik itt? Mintha Geszti azt mondta volna a Jennyfernek, hogy nagyon szép hangja van és sokan bármit megadnának, hogy ilyen hangjuk legyen. Nem az a cél, hogy ilyet találjanak? Mégis kirakta. Ki a faszt érdekel az ö szive, hogy eljut-e addig valakinek a hangja? Ez egy barom. Miért kell tulprofiskodni a dolgot? A kiscsaj bárkit leénekel, olyan hangja van, hogy az halál. Ezek után kiváncsi leszek ki lessz a maxfaktor?
  • MrSpock
    #889
    Pénteken Barátok közt konkurens? Mi az a 2x 12 perc? 2jól időzített reklámblokk,kis duma,és mindenki kapcsol át a megasztárra!
    Én pl kezdeném bevezetés,aztán ugye bemutatjuk a zsűrit,szereplőket,1 közös dal,reklám,majd kis összeválogatás 5percben az elmúlt hétből,majd akkor következzen az első produkció,és már vége is a BK-nek:-)Persze pár perces reklámblokk,hogy mindenki kényelmesen elkészülhessen és mehet.
    Néző nem marad le semmiről mindenki jól jár ennyi.:-)
  • MrSpock
    #888
    Egyetértek! Ez a Vastag srác abszolúte nem érdemelte meg szerintem. Kicsit túl sok,túljátssza a dalokat. Tipikus megtestesítője mai macsónak látszó csávóknak. Nádor Dávid meg mennyire szerény,alázatos volt,főleg mikor betolta a babakocsit,bement előadta,kiválóan,majd megköszönte,és eltolta a gyerkőcöt a párjával. Megérdemelt volna egy lehetőséget,őt igazán lehetett volna még fejleszteni előadásmódilag. Én nem értettem,még Bebe is megmondta hogy túl sok a Vastag,és ott igaza volt. És mit mondott 2versenyzőnek is Feró a lányok imádni fognak,és ezért viszlek magammal. Sokat nem kell foglalkozni velük,de nem is tudnak újat mutatni. Gesztinek nehezebb dolga van az ő 3asával egyetértek,bár az exkismama jó,de ő már inkább médiaértéket képvisel. Kicsit azért túlhypeolták,de meglátjuk mire lesz képes. Veca-nak jó hangja van itt utoljára szépen énekelt. Fanni meg színes egyéniség,és érdekes a héliumos beszéde,és az énekhangja között van egy kis kontraszt:-) Enikő kiesett?Miért is?Mert alúlmúlta önmagát,hiába kis csini pofija van,de nem alázatos,főleg hogy abbahagyja? 20évesen feladja,míg mások egész életükben ezt csinálják,még ha csak hobbiként,vagy alkalmi zenészként, Többre becsülöm ezáltal a Bodnár srácot,aki kiesett(jogosan)..okés..visszament aluljáróba zenélni ennyi. Még ha nem is sztáralkat,de ezt szereti,csinálja tovább. Nyári tesók is,nem tudom nekik ott a háttér,ott volt mindig,mintha egy burokban nőttek volna fel. Nekem furák,két Barbibaba,bár hugica jobban énekel.
  • Ironman2
    #887
    Áthelyezték a Megasztárt péntekre:

    Pénteken Megasztár
  • homeless
    #886
    Vastag Csaba hangját össze sem lehet hasonlítani Nádor Dávid hangjával, akkora a színvonalbeli különbség. Ráadásul Vastag Csaba ellen szól még az az erőltetett, modoros, klisés viselkedés is, amit a színpadon produkál. Ha neked ez jobban tetszik, akkor engedd meg, hogy gratuláljak az ízlésedhez.
  • sanyiute
    #885
    igazat adok de a mega sztár épp akkora fos mint a szutyok faktor de akkro már inkább X de csak fero miatt:)

    #878 itt se vagyok
  • IXEMGabeo
    #884
    bevallom nekem is bejön, de a hangja is
  • Coolfire
    #883
    Pont ez a négyes nem kellett volna.Bár nikolász helyett esetleg.:)
  • byzhouse
    #882
    Muri Enikő nagyon aranyos azt kiesett :|

  • bakkerman
    #881
    te most kajak ilyen hülye vagy,és botfülü,vagy csak simán alreg vagy? a két Vastag srác kedvenc a fiúk közt,a csajoknál meg egyértelműen a Nyári tesók
  • MerlinW
    #880
    Helyes:) Ha ettől nyugodtabban alszik:)
  • Láma!
    #879
    beokádta a megasztár topikba is a véleményét:D
  • MerlinW
    #878
    Köszönjük. Nem érted, ne nézd. Viszlát.

    Nem értem a felháborodásodat. Oké, rendben van, hogy a műsor célja nem ér el hozzád, vagy nem vagy képes/nem akarod felfogni. Ez van, semmi baj.
    Viszont egy időben van a két műsor, nézd a másikat. Ha ez nem tetszik neked, miért kell nézni? Hogy felhúzd magad, aztán ideokádd a hülyeségeidet? Felesleges. Nézz Megasztárt. Vagy olvass inkább egy jó könyvet.
  • monikkkk
    #877
    ez az egész tegnapi műsor egy vicc volt. de az egész x faktor az. olyan nevetséges, gyerekes. még az élő adásban sincs, de már sír mindegyik folyamatosan, meg térdre borul, hogy bekerült és mindenki ölelget mindenkit. mintha valami milliós nyereményt kaptak volna meg. katasztrófa az egész. ez a nagy x faktor? inkább nevetséges. azért a megasztár ezerszer komolyabb, mégha nincsenek is kimagasló énekesek, 3-4 főt kivéve....
  • Láma!
    #876
    túl sok jóból kellett a faktorban választani, a megában meg túl kevésből...

    ez az év így jött ki...
  • IXEMGabeo
    #875
    amúgy azt csinálnám amit mondtál Megasztárból én kipenderíteném azt a 10 éves cigányszutykot és betenném az Enikőt tutira a Kökény Attilával ő döntőzne aláznának....röhej, hogy egy 10 éves bekerül a másik műsorba a legjobbak közé és egy Enikő, Előd féle énekesek nem férnek be egy X faktorba
  • IXEMGabeo
    #874
    ellőtte
  • IXEMGabeo
    #873
    ma volt a fél kettő műsorban pont nem láttam mivel akkor értem haza, de még most sem tudtam felfogni, hogy ő kiesett...egyébként pedig ő maga mondta, hogy hamar előtte a puskaporát ez pedig a Because of you száma volt, elején elég lett volna neki a Pink szám is, de ha később énekli a because of you-t akkor tutira bejutott volna
  • homeless
    #872
    Nem tudom elképzelni, hogy a Vastag testvérek továbbjutása nem bunda volt. Az idősebb kb a legszarabb volt az egész 24-es mezőnyben, már azt sem értettem, hogy hogy jutott el idáig. Sokszor olyan, mintha valami falusi ki mit tudon fellépne az átlagosnál egy kicsivel jobb hangú falu bikája. Nádor Dávid és Wittmann Zsolt is sokkal jobban énekelnek, mint ez a metrosexuális, de sokkal szimpatikusabbak is. Komolyan nem értem a producerek döntését. Ezt a karaktert kb 15 éve lehetett volna eladni tízenéves picsáknak.
  • Ironman2
    #871
  • N o N a m e
    #870
    #844

    akkor menjél és nézzed a megaszart :)
  • Line
    #869
    Elmondom az x-faktor úgy összeomlana mint a picsa.
  • Line
    #868
    Enikőt is...
  • Line
    #867
    Ezennel kijelentem a tv2 szerintem most negyon csúnyán ki tudná ütni az rtl klubot végleg. Mégpedig Szirota dzsenit Nádor dávidot meg Katicát átraknák a Megasztárba. :-)
  • MerlinW
    #866
    Ez idén volt először volt, nem része a játékszabályoknak.