11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Szolnokboy1
    #945
    norbi nagyon ász volt!

    wáá, mimit is ékelném.
  • Digitman
    #944
    Azért belecsempészett a sajátjából is, főleg a vége felé!
  • Totti5
    #943
    NORBI adja!!! kegyetlen jó volt:)
  • Dean Winchester
    #942
    háááát kár h volt koreográfia :D és igy nem volt az igazi norbis produkció XD
    de nah ez nem volt rossz
  • cargame
    #941
    Kurva jo volt :D:D:DD
  • Dean Winchester
    #940
    ja őt várom én is :D

    egyébként vastagot nem értem...
    ha valaki látott volna benne potenciált akkor a popdarálóból adott volna neki egy próbajátékot azt kalap ,de nem történt meg
  • Danka88
    #939
    eddig nekem egyikse adta annyira... majd norbi :D
  • Szolnokboy1
    #938
    +fav

    vecát nagyon ékelném!!!4

    az x-faktorban ezerszer tehetségesebb versenyzők vannak mint a megasztárban. balázs meg jó arc, nagyon rutinos műsorvezető és nem olyan idegesítő mint a vörhenyes klaudia meg illatill páros.
  • Dean Winchester
    #937
    lol XD
    nóri félrebeszélT XD
    csillagszületik :DDDD
  • cargame
    #936
    Csillag szuletik xDDDDDDDDD
  • tommygear
    #935
    veca lábfétis
  • Klemice
    #934
    Törpe buzi basz oda a legjobban
  • tommygear
    #933
  • Klemice
    #932
    Mi ez a szégyen? 5 buzi mórikálja magát mint egy hibás
  • N o N a m e
    #931
    Nem holnap lesz az eredményhirdetés?! Ez így nem lesz jó! Igazságtalan az utolsó énekes számára, kevesebb szavazatot kaphat!
  • Coolfire
    #930
    Nem volt rossz ez a P!nk.
  • sb1
    #929
    Ez nagyon gáz, meg nagyon ronda...
  • cargame
    #928
    kezdodik :D
  • IXEMGabeo
    #927
    már azok az idők elmúltak mikor este fél 9 kor le kellett, hogy feküdjééé manapság szabadelvűség van a gyerek addig marad fent ameddig akar...
  • Tyler1
    #926
    na ja, tanuljon játszon, szaladgáljon, nem hogy napi 8 órában szöveget tanuljon, meg koreográfiát, meg gyakorolja az éneket.
  • Dean Winchester
    #925
    no meg a gyerek azért gyerek,hogy gyerek maradjon és ne felnőtt dolgokat műveljen és hajnalig maradjon fent :S este 23.00kor 10évesen már aludnia kéne és nem egy élő műsorban szerepelni...
  • Tyler1
    #924
    én is igazat adok abban, h a gyerekeknek nem ilyen versenyen a helyük, hangtól függetlenül. nem azért mert aranyosak és rájuk szavaznak, hanem mert mindenki tudja, h nekik a zeneiparban még semmi dolguk. mellesleg egy 11 éves gyerek még álmodozó és naív, egy ilyen műsor simán okozhat olyan lelkitörést, ami kihat majd a további fejlődésére és személyiségére. de ha még vmi kiadó fel is karolná, akk is egy gyerek nem látja át, h ő csak egy eszköz amivel pénzt sajtolnak. nagyon sokan még felnőttfejjel sem tudják ezt elfogadni, nemhogy egy életről még alig tudó kisgyerek.
    nyílván minden műsor szarik erre, mert ebből is pénze van, de egy szülő, h ilyet nem lát át, azért az már elég baj.
  • Grove4
    #923
    +1
  • MerlinW
    #922
    Pont emiatt a mentalitás miatt nem jön be semmi.
  • Lateralus
    #921
    http://www.origo.hu/teve/20101015-a-facebookon-rajongoi-mozgalom-indult-az-xfaktorbol-kiesett-szirota-dzsenifer.html
  • IXEMGabeo
    #920
    akkor sem kéne minden szart átvenni Nyugatról... rá kéne már jönnünk, hogy semmi nem jön be
  • MerlinW
    #919
    Nem szabad?

    11 éves:


    10 éves

  • IXEMGabeo
    #918
    "Ezerszer lerágott téma, ne kezdjük el megint. Egyébként nem egy 10-11 éves gyerkőc nyert, jutott top3-ba világszerte, megérdemelten hasonló műsorokban."

    Ez egy baromság akkor a világ számára is, egy gyermek előadót nem szabad versenyeztetni egy felnőttel egyszerűen nem fair, mert mindenki rájuk szavaz az aranyos pofijuk miatt is...szakmailag sem fair összehasonlítani egy felnőtt előadóval
  • N o N a m e
    #917
    csinálj rendet! :DD
  • MerlinW
    #916
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ezerszer lerágott téma, ne kezdjük el megint. Egyébként nem egy 10-11 éves gyerkőc nyert, jutott top3-ba világszerte, megérdemelten hasonló műsorokban.

    Az etnikai kérdésre nem reagálok, előbb vágnám el egy rasszista torkát, mint egy színesbőrűét.

    A többi téma pedig a Mega topikba való szerintem.
  • IXEMGabeo
    #915
    úristen...belenéztem először ebbe a Megasztárba tele van ...oké, hogy van köztük tehetség pl Kökény Attila. Ezenkívűl azért vártam volna, hogy Magyar műsorban a fehér emberek lesznek többségben nem pedig Kanadából, meg USA-ból jött vkik...ráadásul sztem a színvonal is jobb az X Faktorban, a Megasztár nagyon ócska lett, és már megint mi a fenét keres benne egy 10 éves kispöcs? nem az iskolapadban lenne a helye? csak szavazó manipulátornak van ott tudod mikor söpörné az le ezeket a felnőtteket hangilag csak síkítani tud az ilyen még nem is mutált a hangja sem...ráadásul ez is csak a méhtelepről jött, tiszta hányinger...
  • IXEMGabeo
    #914
    kit érdekel, nem csak az a lényege a műsornak, hogy a legjobb hang nyerjen..legjobb hangok sztem már kiestek a műsorból, mind mind egyéniség, aki bekerült nyílván, de köztük is Norbi a legnagyobb és azért Ildikó előtt bizonyított, hogy nem csak bohóckodásból tud énekelni, hanem komolyan is...ott volt nem volt totál tiszta hangja, de mégsem énekelt szarul, e mellé társul a hihetetlen színpadi produkció és a népszerűség máris nyert ügye van, dehát akkor az ACDC énekese sem futhatott volna be, mert azt érzékelni lehet, hogy rekedtesebb a hangja mint a többieknek, nem véletlenül...Nem mondom, hogy megnyeri, de sztem a legjobb 3-4 ben ott lesz és biztos valaki felfedezi a srácot
  • Kaplan
    #913
    Még ha igazat is adok neked abban, hogy van hangja. Rendben. Akkor viszont hallása nincs, mert a hangját nem képes kezelni.
  • MerlinW
    #912
    Ahogy érzed, nem vitatkozom:)
  • Tyler1
    #911
    tévedés, nagyon is jó soulos hangja van, az ilyennek nem is kell 100% tisztaság, kicsit olyan mint a 60-70-es évek r'n'b énekesei. az ilyen hang sokkal több emberhez jut el, mint egy akármilyen más szupergyőztes hang, mert ebben sokkal több műfaj is tud keveredni. viszont ehhez M.o.-n szöveget és dalt nem tudnak írni!
  • MerlinW
    #910
    Szerintem lényegtelen, csak bohócnak válogatták be, hangja 0. Minden műsorba kell egy poénfaktor:)
  • IXEMGabeo
    #909
    nem én mondtam...egyébként fel is tettem a kérdést, hogy az újságok ferdítettek e? csak érted nem lenne jó, ha totál elmenne a hangja a műsor közepette, ha megtörténik a dolog.
  • MerlinW
    #908
    Jah, Csárlinak, Joe Cocker-nek, Dave Evans-nek (AC/DC) is "beteg a hangja":) Nem kell elhinni minden hülyeséget:)
  • IXEMGabeo
    #907
    most hogy így mondod, tudod sok tényezők befolyásolhatják a dolgokat...elszúrta, de azért baromi nagy szám lett volna, ha bejut talán más lehetett volna, Veca előtt meg ott a lehetőség éljen is vele, hamár bekerült...

    egyébként ezt már én is megfigyeltem, hogy hirtelen átváltott modern frizurára, az oly konzervatívan öltözködő Enikőből furcsa mód egy tipikus mai fiatal lett, nem vállalta magát miután leszólták a ruhája miatt, ezek is egyfajta okai lehetnek, hogy nem sikerült, de mostmár a lényeg az, hogy 12 bejutott versenyző van névlegesen elméletben/emberileg több bejutó van a csapatokkal együtt:D
  • IXEMGabeo
    #906
    úgy hallottam állítólag Norbi hangszálai egy időzített bomba, beteg a hangja, azért ilyen rekedtes állítólag! erről mit tudtok? újságok kapták fel így vagy tényleg bármikor elmehet a hangja?