11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • N o N a m e
    #985
    A végeredmény egyáltalán nem tetszik, a többi pedig mini X Factor. Van még hova fejlődni.
  • Tyler1
    #984
    na ja, ez a mentorkodás a másik baromság. hiába lesz szar vki, mert a zsűri meg elfogult a sajátjaival szemben. egy tetves kritikát nem mondott egyik se a sajátjaira, pedig lett volna mit pár embernél.
    elég szarul van megoldva nem vitás. nem akarom a 2 műsort rivalizálni, mert mindegyiket nézem, de a Megának 1000x jobb a zsűrije is, meg a kieséses rendszere is.
  • Rash87
    #983
    Eddig azt hittem,h az X-Faktor színvonalasabb,eddig látottak alapján. De ami ezen az élő műsoron volt,mint valami próba... Mint ahol nincs forgatókönyv,h nem tudják,hogy mi következik vagy hogy lesz :\
    Végén az a párbaj is,minek?? 2 zsűri úgyis sajátjára fog szavazni,másik kettőn múlik,elég hülyén van felépítve.
  • IXEMGabeo
    #982
    jó az rendszer sztem, nem nagyon fogunk látni döntetlen helyzetet...párbaj pedig kell, mert az egyfajta hirtelen halálnak felel meg...
  • IXEMGabeo
    #981
    sokkal jobb az X Faktor, mint a Megaszar én azt nem is nézem csak tegnap kukkantottam bele:D, de ez fényévekkel jobb és erős a mezőny...és ha még befért volna Előd, Enikő, Dávid és Jennifer akkor mi lett volna:D
  • Tyler1
    #980
    ez a mimi ez hogy jutott el idáig? én nem hallottam még énekelni, de hát borzalom. vagy csak kellett ilyen tiptop plázapicsa is ide?

    másik meg, h milyen szar rendszer az, h párbaj után ha a zsűri ikszel, akk mégis a szavazatok döntenek? hát könyörgöm akk felesleges az egész párbajozás-.-
  • IXEMGabeo
    #979
    jó rész volt, igazából várható kiesési eredménnyel...(érződik, hogy Feró butaságot csinált, hogy Dávidot nem jutatta be Mariann volt ma az egyik leggyengébb, de a párbajban jó volt...legközelebb Fanninak kellene kiesni, ő sem volt jó, meg a Vasgag T gyerek se...a többiek hellyel közzel jók voltak...
  • Dean Winchester
    #978
    szabó mariann essen már ki, vmiért ellenszenves :D meg lehet azért se csípem mert elég korrekt multja van -.-
    mimike meg szépkiscsaj szal ő maradjon :D
  • Danka88
    #977
    igazából most mindkettö kieshetne felőlem
  • Totti5
    #976
    a francba...
  • Totti5
    #975
    Fanni gyenge volt, valszeg ő... vagy az a pár.
  • Dean Winchester
    #974
    szabó mariann is essen ki a francba -.-
    egy befutott énekes ne jusson már sokáig el -.-
  • Dean Winchester
    #973
    norbi igeeeeeeeeeeeen :D
    éreztem h ő lesz az első tj :)
    hálisten , mostmár nekem8 ki esik ki XD
    Kati nem jött be mondjuk
  • Afe
    #972
    Kocsog Viktor playback-ben tolja élő adásban. LOL.
  • Danka88
    #971
    egyébként még annyit hozzáfüznék, hogy ez a mentorok közti rivalizálás sem a legjobb. oké, hogy ök készitették fel a sajátjukat, de ha kiállnak a szinpadra a versenyzők akkor legyenek már objektivak, mert ez igy kvagáz... annyit látni, hogy 4 zsüriből az 1-ik mindig tombol, még ha nem is volt olyan erős a produkció... értem a poént, hogy valami hibát kell keresni a másik "zsüri" által felkészített énekesben, de hogy mindenkinél eljátszani ezt... gáz.
  • Ironman2
    #970
    Élőben mindig nehéz.Szerintem nagy kihivás nekik.
  • Danka88
    #969
    nemnagyon néztem eddig az ilyen versenyeket, megasztár 1et meg néha megnéztem félszemmel 1-2 csillagszületik részt, szóval annyira nemvágom, de nekem eddig ez a mai rész, a "nagy" élő show csalódás. jobbat vártam. :) bár nem a müsortól, hanem a versenyzők produkciójától inkább.
  • TDC Geronimo
    #968
    Megasztár meg csillag születik hegyek után kezdtek ezek a tehetségkutató showk unalomba fulladni, de erre az x faktorra igen tehetséges bandát hoztak össze szvsz. Nem tudom néztétek-e pl a mostani megasztárt. Hát az szerintem kritikán aluli.
  • tommygear
    #967
    azt kéne jól pofonverni
  • Ironman2
    #966
  • Totti5
    #965
    a buzi sztájliszt azt mondta hogy most ez kell neki, ő meg ugye pénzért csinálja... gáz...
  • tommygear
    #964
    hányinger
  • Tyler1
    #963
    de ez az orosz kémnős hátrazselézés bazz....
  • Ironman2
    #962
    Aha.Nekem se tetszik.Hosszú haj jobban áll nekik.Lehet mibe kapaszkodni.
  • tommygear
    #961
    ördög nórának is szép haja volt erre levágja ilyen fiúsra mint emma watson, kurva gyorsan el kéne felejteni ezt a "divatot"
  • Ironman2
    #960
    Ja,én meg azt hittem a Celine Dion énekel.Tényleg szép volt a hangja
  • setuh
    #959
    ok
  • Agaton
    #958
    Minősíthetetlen szar szinte az egész.
  • setuh
    #957
    hip hop jon vuk oda tette
  • Danka88
    #956
    ezt a katit nembirom de ez bitangjólett most szerintem
  • Ironman2
    #955
    Megasztárból kibaszták volna
  • Tyler1
    #954
    de még megdícsérik bazmeg-.-
    ezt a hot&cold-ot még én is eltudom énekelni, Fannibabynek nincs hallása? mert ilyen hamisan még direkt sem lehet énekelni.
    de ez az x-faktorban úgy tűnik nagyon fasza produkció...
  • Ironman2
    #953
    Mást kellett volna neki választani
  • Danka88
    #952
    hát az lett...
  • Digitman
    #951
    Hát igen. Amilyen jó volt eddig, annyira elrontotta.
  • Ironman2
    #950
    Hát ez nagyon szar lett Fanni.
  • Dean Winchester
    #949
    ja meg mikor a csajok közt volt XD
    remélem nem ő esik ki
  • N o N a m e
    #948
    Mimit Gergő helyében minden próbán meghúznám :) Erőssen szép csaj, és jól is énekel :P
  • Danka88
    #947
    hát szerintem jobb lett volna norbinak ha csak kidobják a szinpad közepére készületlenül és toljad neki :D

    de viccet félretéve nemvolt rossz, leánykákat pedig...



    ...megb*sznám
  • Falkon
    #946
    Norbi körül a csajok!

    De Norbi nagyon jól tolta.