11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #1025
    the best!







  • Coolfire
    #1024
    Remélem most már nikolász v. a nyári lányok esnek ki.Menjenek buzibárokba énekelni.:)
  • Dean Winchester
    #1023
    sztem elfogultság is :DDDD
  • Totti5
    #1022
    Vannak nála jobbak, sokszor bizonytalan, erőtlen. Jelenleg nincs benne a top 3ban, a mostani szereplése után meg pláne... Mercy bejött neki, mert az volt a kedvenc és a rég begyakorolt, azóta azt nem tudta megközelíteni és ez a gond.
  • Rash87
    #1021
    Rokon,barát?:D
  • Coolfire
    #1020
    Meg ő az egyetlen,aki semmilyen "sztárallűrt" nem vett fel.
  • Coolfire
    #1019
    Nesztek egy kis Fanni.Aki egy kicsit is ért a zenéhez,hallhatja,hogy milyen jó a hangja.Ez nem elfogultság,hanem szakmai? érékelés.
    Anno Rúzsa Magdira fogadtam a Megasztár 3 csatingján,mikor a Higway to Hell-t énekelte,hogy megnyeri.És nem tévedtem.:)
    Fanni kibír még egy pár kört,nyugodtak lehettek.
    Benne lesz a top 3-ba.
  • Coolfire
    #1018



  • Coolfire
    #1017
    Nikolasszal meg csak annyi bajom van,hogy súlyos milliókért "megcsinálták",és leszarta a managementet,mikor a retek beajánlotta az élő 12-őt neki.Ha nézted volna figyelmesen,akkor rájöttél volna,hogy csak annyit ad ki magából amit kell,tudatában annak,hogy nem eshet ki,mert rtl exkluzívja van.Ezért is utálom azt a kalapos köcsögöt.
  • manome
    #1016
    jaja. Ha már arra vállalkoztak, h szerepelnek a műsorban tényleg illene több számot is begyakorolni, főleg, hogy sokat ha jól ügyeskednek a jövőjüket alapozhatják meg ezzel a lehetőséggel...nem szabad hagyni semmi adandó alkalmat...
  • Balázs 17
    #1015
    elvesztettem a fonalat Veca lábainak köszönhetően
  • Totti5
    #1014
    Olvasom itt a jutub kommenteket Dzsenifer és Muri Enikő alatt. Birka emberek nem képesek felfogni hogy nem elég 1szer jó lenni, hanem később is kell bizonyítani, más stílusokban és nem azzal a számmal amit évkieg gyakorolt? baromi jó énekes a két csaj és az első fellépésük parádés volt, és ha így énekeltek volna később is + szinbadi dolgok, akkor simán bennt lennének.
  • IXEMGabeo
    #1013
    jaja neki direkt ilyen rekedtes, csak elég sok a fikázó pöcs még így is, akik azt gondolják semmi keresnivalója itt, meeeehogy ilyen repedtfazék a hangja olyan, de ezek nem fogják fel, hogy neki ilyen a stílusa ilyen gégével, torokkal áldotta meg a sors "ezeknek" mondhatod, vannak olyan emberek akik képtelenek elfogadni az ismeretlen egyedi dolgokat és a szakmai hozzáértés hiányával, tények nélkül okoskodnak...
  • Balázs 17
    #1012
    most néztem meg újra Norbi mester előadását, kurva jó hangja van, olyan egyedi az egész, hogy felfrissülés a sok egyhangú énekes után:)(Y)
  • bakkerman
    #1011
    tisztában van,de attól még nem mutatja ki mindenféle szar megmutatkozásokban...
  • COOLancs
    #1010
    Katy Perry szám izomszar volt, ennek ellenére a zsűri felmagasztalta a kék égig, de akkor minek vannak ott? Kicsit unalmas már hogy az egész szerepük abban merül ki hogy próbálják egymást túllicitálni az ajnározásban...
  • Tyler1
    #1009
    le is írtad magadnak a választ. ezzel pontosan tisztába van ő is.
  • Kaplan
    #1008
    Egy-két észrevétel. A mezőny hangban korrekt. A Vastag testvérek közül a bratyót nem bírom, a öccsének nagyon szép hangja van csak kiráz a hideg ettől a sok lassú daltól. Szeretném hallani valami ütősebb ritmusosabb számban. S akkor itt jön az egyik nagy szívfájdalmam. Ezek a borzasztó dalválasztások. Magyarországon a zenei kultúra nincs túlságosan magas szinten. Wolf Katin, a Nyári lányokon és még talán egy-két emberen látszik, hogy tudják mi az a zene. De ugyanez a problémám a Megasztárban is, bár lehet, hogy tulajdonképpen nem is ők választják maguknak a dalokat.
    Aztán maga a showműsor, sajnos túlságosan is nagy a kontraszt az angol verzióhoz képest. Már pedig ez egy licence. Az, hogy nincsen élő zenekar és szar lemezről megy minden alap, borzasztóan lelomboz. A 'háttértánc' is mint olyan gyakorlatilag nem létezik. Egyedül Norbinak volt normális koreográfia.
    A négy kedvenc eddig számomra : Nyári tesók, Janicsák Veca, Nikolasz (csak kevésbé legyen idegesítően modoros) és a Schodeine Dorka.
  • bakkerman
    #1007
    miért érezné magát sztárnak?? egyszerűen jó megjelenésű,legjobb korban van,hangja is jó,mindene megvan ehhez a szakmához,nem hiába Magyarország egyik legjobb musical énekesének a "háttér" embere...
  • Ironman2
    #1006
    Szerintem is a Fanni szar volt.Kate Perry-nek megmutatnám a szereplését,valószinüleg elsírja magát.Ha továbbmegy akkor a müsor szégyene.
  • Dean Winchester
    #1005
    ezzel egyetértek , én is azért nem akarom őt a döntőbe...
    de nálam a best az Mariann, szal következő héten remélem kiesik!
  • Tyler1
    #1004
    az mind1, h az csak egy csinált dolog, nyugaton a legtöbb előadónak mesterséges imidzse van, mert ezzel lehet eladni a zenéjét.
    Vastag meg kicsit már sztárnak érzi magát sztem és túl játsza néha a dolgokat, és nálam ez annyira nem jön be.
  • MrSpock
    #1003
    Fanni egy előadásmódilag ,illetve énekileg egy szar számot választott. Katy Perry sem énekli jobban csak stúdióban kikeverve(lásd youtube). Élőben gázabb mint Fanni éneke,bár ez szerény véleményem. Fanninak testhezállóbb dal kell,és megfognak majd lepődni sokan. Nekem ő a kedvencem,meg Veca,ő aranyos,hangja is jó,és nincs elszállva! Dórinak nem kellett volna bejutni,ez így nagy falat még neki,gyerek, és valahogy a hangja elveszett,nem tud 100%os lenni.Múltkor ugye torokfájás,meg izé,de úgy látszik,hogy nem igazán jó még. Mariann mentődalban jó volt,de nem tudom,nekem annyira nem tetszik. Kati szuper,de ott van 18évnyi éneklés mögötte a háttere is meg van. Nyári nővérek,Alíz szimpibb és jobb is a hangja,de kicsit földreszálltabbaknak kellene lenniük,érződik rajtuk a jólét,kicsit sznobok. Vastag tesók,öcsike jobb,csak előadásban javulnia kell,bátyja még mindig kicsit sok. Norbi király volt!:-)Először én is úgy voltam vele,ohh ezt lököttet továbbjuttatni,és igen megérdemli! Hozzáállása is tök szimpi,mondta este,hogy ő semgondolta,hogy így továbbjut a selejtezőkből. Úgy volt vele zsűri egyből kirakja mekkora "hülye"srác,mit akar itt.:-D
    Most így ennyi,többiek sem voltak rosszak azért. Mimi,és Gergő,sajna kiestek,de tényleg ők nem voltak így jók kényszerből együtt.
  • Dean Winchester
    #1002
    nicolasnak ugy csinálták az image-t!
    vastagnak meg sztem egy tökre egyedi megjelenése van...
    pl. a szorítós mikrofonfogás amit a zsüri nem szívesen lát, én meg igen mert ez is az ő egyediségéhez tartozik!
  • Tyler1
    #1001
    Nicolas?:OOOOOO
    nézz már rá, az az ember a zeneiparra született, ha amerikában élne már 100 milliós villában szopná a f*szát az összes lemezkiadó :DD
    komolyan, ő az egyetlen a mezőnyből, akinek helyezéstől függetlenül biztos helye van a magyar zenevilágban.
    a jó hang mellett a megjelenés is fontos, itt pedig neki van a legvagányabb imidzse, meg a Vastag gyereknek, de ő inkább ilyen álvastag csak.
  • bakkerman
    #1000
    aki nekem tnap nagyon tetszett az Norbi,istenkirály a srác,a Non Stop is nagyon adta,igazából 1-2 kivételtől eltekintve PROFI az egész mezőny,nincs hova fejlődniük,kivéve Fannikát(ÚGY UTÁLOM AHOGY BESZÉL,de jó hangja van),Vecát,meg a kisebbik Vastagot.
  • IXEMGabeo
    #999
    Fanni nem volt jó tegnap, zsűri 2 tagja is észrevette, hogy hamis volt kicsit elfogult vagy:D
  • Hypo #998
    hát ha tárgyilagossan nezzuk vo,t ott fals hang boven de nem mindig az a lenyeg, van amikor az eloadas elfeledteti ezeket.
  • Dean Winchester
    #997
    "a vendég-fellépők sosem élők!"
    sztem ez túlzás :)
    ok,néha lehet nem élők de azért h sose :D

    elég a királynő műsorra gondolni ott is mennyi fellépő van? akkor azt mondod még leadják a műsort addig a nézők kézimalmoznak?
  • Danka88
    #996
    érdekes én multkor belenéztem egy külföldi müsorba ott élőben adták elő a vendégek is.
  • VRSDM
    #995
    a vendég-fellépők sosem élők!
    a műsor előtt előadják, a tv-ben meg ügyesen megvágják, mintha...
    a playback / nem az nemérdekel, nem láttam stb. de ezt ne feledjük el :)
  • N o N a m e
    #994
    Tudom hogy nem az a lényeg hogy ki a jó nő, de kell az eyecandy is a műsorba :) Engem csak az zavar, hogy lassan elfogynak a szép lány énekesek. Ott van Rúzsa Magdi, Tóth Vera, stb. jó hangjuk van, de csúnyácskák. Lola, Barbee szépek, hangjuk nem annyira jó, de sokkal felkapottabbak a kinézetük miatt. Szép lányok kellenek példaképnek, a rajongóknak. Mimi aranyos csajszi, remélem nem vesz el. Mariann már egyszer befutott az Unisex-el, harminc valahány éves, konyhában, gyerek mellett a helye.
  • Coolfire
    #993
    Fanni többre fogja vinni,mint gondolod..Nehéz lesz kéz zenészapuka mellett,de megoldható.
  • Coolfire
    #992
    Vesszen a számmer sisztersz és nikolász!
    Hajrá Fancy!Én nem tudom milyen falsot hallottak nála,szerintem nem volt.
    Mimiért és Gergőért kár volt.
  • IXEMGabeo
    #991
    lány***javítva a Nyári lányok lehetnek pariban a végén sztem...Veca, Kati az egyéni nők közül sztem ők juthatnak el még sokáig, viszont Fanni, Dóri, Mariann hamar elfognak vérezni...
  • IXEMGabeo
    #990
    ez nem attól függ ki a jó nőő...Miminek volt hova fejlődnie hangban és a srác a Gergő is gyengus volt tehát jogos volt a kiesésük...amúgy sem voltak nagy egyéniségek...Veca is szép, de nem ő volt a legjobb, és kizárt az is, hogy lány nyeri meg...

    Nicholas, Norbi vagy pedig a Nyári lányok nyerhetik meg, attól függ mekkora táboruk lesz a végére...nekem ebből a szempontból a Vastag testvérek egyike lesz sötét ló, az egyikük valószínű eljut a legjobb 4-ig...Wolf Kati, ha így fog teljesíteni könnyen eljuthat a végéig, bár nem hiszem, hogy oly népszerű lenne sajnos hamarabb ki fog esni pedig nekem pozítív csalódás...nem könnyű mezőny sztem jövőhéten a Schodeinde Dóri lesz az, aki kiszáll
  • N o N a m e
    #989
    Hova tűnt a banner?
  • Balázs 17
    #988
    X-Factor jobb mint a másik
    Megasztár tök túl van játszva
  • FrezeR
    #987
    Minden elfogultság nélkül azért a plázapicsa kicsit erős kifejezés rá szerintem. Erről a jelzőről nekem egészen más kinézetű csajok jutnak az eszembe :)
  • N o N a m e
    #986
    Geszti pedig bassza meg, a múlt héten kiejtette Murit, most Mimit, már csak Veca és Nóra jó nő a műsorban.