11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • IXEMGabeo
    #1065
    az élet nem könnyű, most legalább kijön belőle a 22 évnyi feszkó ami volt vele...emberileg is normális amúgy, remélem sokra viszi ő az az ember, aki megérdemli.
  • IXEMGabeo
    #1064
    vigyáz mert Coolfire mindent lát ki leszeee bannolva
  • Lateralus
    #1063
    csak nehogy megtanítsák énekelni is, mert akkor már csak a csúnyasága marad :P
  • csgj
    #1062
    Én még mindig szeretem!! :D Tartsunk ki! XD
    Mondjuk az egy dolog, hogy utálom Katy Perryt és Lédi Gyagyát, de a kedvenceim pont azokat énekeltek... XD Úgy mégis tetszett. Érdekes ez. :D
  • csgj
    #1061
    Egyetemi csop.társam ismeri őt... (Kaposvári vagyok, mint Norbi. Jeeee! XDXDXD) Úgy tudja, hogy alkoholista volt, meg állandóan szivarozott, hogy ilyen rekedt hangja legyen. :P Szóval fura ember, ez tuti. :D
  • Dean Winchester
    #1060
    ja nekem is nagyon meglepő volt,hogy 1 hét alatt igy meglehet tanulni a koreográfiát :D
  • Láma!
    #1059
    és hogy megtanult táncolni, azon lestem:D
  • Ironman2
    #1058
    http://comment.blog.hu/2010/10/19/a_megasztar_a_sikerbe_menekult_1
  • Ironman2
    #1057
  • bakkerman
    #1056
    majd kifog :) és akkor selypíthet megint otthon :)
  • Balázs 17
    #1055
    még mindig ez a téma?:D pedig ki se estettXD
  • Ironman2
    #1054
    Hát a mostani adásban keményen elszúrta Fannika.
  • MrSpock
    #1053
    Azért énekelte úgy,mert ez nem karaoke verseny. Egyénileg adta elő,és szerintem épp így volt jó.:-)Hajrá Fanni+Veca!:-)
  • Shiwo
    #1052
    jah, annak tűnt...mondjuk az eredeti sokkal jobb sztem, mint a Kidrock verzió... Norbi előadásával meg annyi bajom volt csak, hogy túl lájtosan énekelte a "sweet home alabama" -t refrénrészt..

    (amúgy én mennyit hallgattam ezt a számot a starcraft 2-ben )
  • bakkerman
    #1051
    +1 Norbi és a Non Stop for president :D de azért Nikolász(göröggeci),Veca(lábai) is jók :D
  • IXEMGabeo
    #1050
    ennyire más élőben és a tv előtt?:O
  • paly90
    #1049
    ez a Norbi gyerek kegyetlenül jó:D
    Fanni nekem is kedvenc(Norbi és a Non Stop mellett) de az tény h most nem volt jó,de azért azt túlzásnak tartom h neki kellett volna kiesnie...
  • bcrics
    #1048
    Iszonyat rossz volt a legutóbbi produkciója élőben,és hát mindenkinek szinte,itt már nem volt keverés,senkinek nem huzták a hangját sehová és így már nem is utott akkorát,...
    ÉS ez az egész élő adás unalmas volt,nem pörgött annyira,az összevágott részek baromi élvezetesek voltak eddig, jobban tetszett az X.faktor,de az élő adást nézve sztem jobb a mega...

    Oké,hogy Énekverseny,de magát a soundot kurvára lekeverték,alig lehetett belőle vmit hallani,csak az ének vitt/nyomott el mindent,és az az első 3-4 versenyzőnél kurvaszar volt,így hallatszott is hogy nagyon hamis rossz,,a janicsák lánytól kezdett hallgatható lenni.

    Remélem Jól belővik a soundot és muri enikőt vissza!!
  • MerlinW
    #1047
  • Coolfire
    #1046
    Ez valahogy jobb hangulatú.Az öreg ide is eljöhetne.:))

  • Coolfire
    #1045
    Akkor rekedtesebben,nem mindegy?Kiesett akkor is.
  • Grove4
    #1044
    Én úgy tudom igen, a Forrest Gumpban van ez a szám, és azt hiszem Kid Rock nyilatkozta, hogy az a kedvenc filmje és ennek tiszteletére csinálta.
  • Coolfire
    #1043
    Így van,csak tényleg az nyerjen aki megérdemli.Na most már kitomboltam magam.:)
    Viszont ne olyan legyen a győztes,akinek múltja v. hátszele van.Ennyi.Peace.:))
  • IXEMGabeo
    #1042
    mi az h ordítva? akkor miért tetszett annyira mindenkinek? Fanninál nem ugrott úgy fel a közönség nem is élte bele úgy magát, mint Enikő...
  • LoSA
    #1041
    Nem tehetek róla, nekem ez selypítős éneklés akkor sem tetszik... Nincs sok keresni valója itt szerintem, de tényleg nem rajtam múlik... :)
  • Coolfire
    #1040




    Annyi,hogy Enikő,"ordítva" énekelte.
  • IXEMGabeo
    #1039
    xD tudod mit győzzőn a legjobb...
  • Coolfire
    #1038
    Felidegesítetek,elintézem magamnak a hg. jogot,és aki szidni meri Fannit,az bant kap..
  • Balázs 17
    #1037
    zöld az ég mekkora volt már:DD
  • IXEMGabeo
    #1036
    eredeti

    Dean hasonlítsd össze avval, amit Norbi énekelt
  • Coolfire
    #1035
    Szerencsére nem rajtad múlt.:)Ugyanezt lehet mondani Enikőről is,a Because of You-val betalált.De Fanni is ugyanolyan jól elénekelte.
  • IXEMGabeo
    #1034
    Rúzsa Magdit akárki megmondta volna, hogy jó hangja van még aki süket is, az is tudta nagyjából mi jön ki a torkán, biztos befutó volt...

    viszont úgy gondolom a süket is hallja azt, hogy ez a Fanni ez jogtalanul jutott oda be, ő is fiatal, mint Teo és Jennifer ennyi erővel ő sem kerülhetett volna oda be, és ráadásul az Enikő Because of you-ja 100x jobb volt, mint ahogy ő előadta...Mercy az jó volt tortástul belökte magát a zsűri szívébe nálam pedig elásta magát:D nem gondoltam hogy be fog idekerülni
  • IXEMGabeo
    #1033
    Nicholas döntős lesz, bár nem ő a legjobb előadó, a hangja magasan az egyik legjobb...ezt el kell fogadni pedig én sem bírom a stílusát...
  • LoSA
    #1032
    Hűt ezt a Domokos Fannit biztosan NEM juttattam volna tovább. Szerintem nagyon ratyi volt... Hol van Ő az Enikőtől pl?!? pfff...
  • IXEMGabeo
    #1031
    Jennifernél nem érzem azt, hogy bármelyik produkcióban is szar lett volna, Enikőnél több összetevő is volt, amit kiveséztünk eltaktikázta, a szakítás meg minden. Jennifernél mi lett voln a gáz? hol volt ő szar?
  • Coolfire
    #1030
    Ez nem bejövés kérdése,hanem a hangképzésé.És a Mercy nem egy egyszerű dal.
    Én általában kiválasztok valakit magamnak,s azt sztárolom.:))
  • Dean Winchester
    #1029
    de nincs azzal semmi gond ha vki elfogult, egyébként én is második személyként neki drukkolok :D

    #1027: hát lövésem sincs :S
  • Coolfire
    #1028
    Rendben,meglátjuk.:)De úgyis nekem lesz igazam.:)
  • IXEMGabeo
    #1027
    most nézem ez a Kidrock cucc ez a 70-es évekbeli Sweet Home Alabama szám remake-je?
  • IXEMGabeo
    #1026
    az 1. és az utsó produkciója a legjobb