11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #1345
    És ennyi,részemről a téma lezárva.Nézem továbbra is,de már totálisan semlegesként.
  • Coolfire
    #1344
    Ő is ki fog esni egy v. két kör után.Most is majdnem sikerült,sajnos.
    Fogd már fel,hogy itt nem számít az énektudás.Tegnap annyi hamis/fals szar produkció volt,hogy az nem igaz.
  • BaliBoy
    #1343
    Engem meg kifejezetten irritált a stílusa. És a hangja sem valami jó.
    Geszti hülye volt, hogy magával hozta. Ott volt a pufi csaj meg a kevésbé dekoratív csaj, mind a kettőnek messze-messze jobb hangja volt mint ennek a tarka-barka csajnak vagy a Dórának.
    Egyedül a Veronika az akinek nagyon jó hangja van abból a csapatból.
  • Coolfire
    #1342
    Nézzük azokat akik versenyben maradtak még.
  • Coolfire
    #1341
    És ennyi,részemről a téma lezárva.
  • Coolfire
    #1340
    Igen,úgy mint egy egyéniségbe.Mert szerintem feldobta az egész műsort.
    Lehet,hogy egy kicsit elfogult is vagyok,de még mindig fenntartom azt,hogy zenészfüllel is jobb volt mint a többiek nagy része.
  • BaliBoy
    #1339
    Elfogult vagy. Mi a helyzet, bele szerettél? :))
  • Coolfire
    #1338
    Mindegy tkp. már nem érdekel,csak nem szeretem,ha nem fair egy verseny.
  • Coolfire
    #1337
    Nincs?Az érdekes lenne.Nem tudom nézted-e a műsort,de voltak és vannak sokkal rosszabbak tőle.
  • BaliBoy
    #1336
    Nincs neked füled...
  • Coolfire
    #1335
    Az egyik legjobb volt,sőt utólag újranézve a legjobb.

    Natalie Imbruglia Torn



    A többiek sookal,de sokkal szarabbak voltak.
  • Coolfire
    #1334
    Akkor örüljetek.Már szinte nem maradt ebben a szarkupacban olyan,aki valóban tud énekelni.
  • Balázs 17
    #1333
    Végre kiesett FANNI!!!!!!!
    annyira nem tud énekelni ez a lány, hogy az hihetetlen, a legelső válogatáson jó volt és ennyi..
    van még igazság a földön :P
  • Ironman2
    #1332
    Kiesett a Fanni? Én a múltkor kirúgtam volna már,olyan szarul adta elő a Katy Perry számot.Ez van.
  • Kaplan
    #1331
    Mindkettőben a két kiesőjelölt közül a zsűri dönt arról akinek mennie kell. Néhol nem vágom mit gagyogsz. :D
  • IXEMGabeo
    #1330
    én sztem Dávid, Előd, Jennifer, Enikő és a Teo ők voltak tehetségek igazán...ja és még a Wittman Zsolt is egy egyéniség volt, látszott rajta h a zenének él...ha jobb sora lett volna, ha nem hanyagolja el a faterja a Bodnár Attila is egy oltári tehetség lett volna ebben a műsorban..tovább is jutatta egy ideig a zsűri pedig egyáltalán nem volt jó:)
  • IXEMGabeo
    #1329
    ki az a 2 akit ismersz?:)

    mellesleg sztem Norbi, mint ember és előadó tehetséges, egyéniség szintén...őt pl már üzleti célból is beválogattak a 12-be mivel remekül vonzza az SMS közönséget is...de ettől függetlenül van spritusz a srácban, ott a helye a 12-ben...többiek is valamely szinten jogos, hogy ott vannak, csak nem mindegyikük tehetség azt is aláírom
  • Dean Winchester
    #1328
    megvan a válasz
    nyáriék vs fanni
    out.: fanni
  • Dean Winchester
    #1327
    no ki volt az utolsó 2ben benne?
    fanni esett ki ? :D
    bazz én tegnap kevertem a megasztár szabályait az x faktoral XD
    ott kérdeztem meg ki volt benne az utolsó kettőben közben ott egyből kiderül ki esik ki mig itt dönt a zsűri...
  • Coolfire
    #1326
    Sok minden nem volt fair a 12-ig sem.2 belsőst is ismerek,akik benne vannak,és nagyon sok mindent megtudtam a beválogató "tisztaságáról" is.
    Azért is ragaszkodtam annyira Fannihoz,mert Ő volt az egyetlen,a 12-ből aki valóban a tehetsége miatt került be a műsorba.
    A többiekről meg semmit.
  • IXEMGabeo
    #1325
    Wolf Kati nagyon jó, nem fogja megnyerni sztem, mert nincs olyan nagy tábora, 35 éves:) sajnos nem érzem azt h megnyeri majd, pedig megvan benne az X faktor...ma mondjuk nem volt a csúcsok csúcsa, de hozta amit kell átlagban...Veca sem nyeri meg sőt előbb utóbb az a gyanúm ott fog párbajozni...Dorkának is jó hangja van, nekem semleges és mondjuk múltkor is és ma sem jött be annyira...jövőheti kiesőként tippelem bár nem iszom előre a medve bőrére...

    nem is tudom Coolfire nekem gyanús az egész, nincs kizárva h Nicholas nyeri meg a műsort, pedig de nem lenne fair ennek ellenére jó hangja van
  • IXEMGabeo
    #1324
    most jutott eszembe, nem tudjátok mi lett avval a csávóval akit elkísért a süketnéma anyja??? és még mondta a zsűri is h baromi jól énekel meg minden...hol esett ki?
  • Coolfire
    #1323
    Végeredmény?Nikolász a buzi.
  • Coolfire
    #1322
    Én a legelején kiszúrtam két képzett hangút(Timi és Enikő)illetve egy aranyos kislányt,akinek alig van "előélete" mégis nagyon jó(Fanni).
    Nem jött be.:)
  • Coolfire
    #1321
    Arra nem emlékszem.
  • csgj
    #1320
    Ja... Nekem valószínűleg azért volt Fanni a BEST, mert hasonlítunk egymásra. :P Nem gyakran szoktam tévét nézni, és a Megasztárt is már régóta kihagytam, amikor egyszer csak látom, hogy itthon az X-faktorra kapcsolnak, és egy aranyos, vidám csaj tök jó dalt énekel. :D Szóval miatta kezdtem el nézni... Most már nem hagyom abba, mert kíváncsi vagyok a végeredményre, de Fanni nélkül már nem lesz ugyanolyan. (Mármint Nekem.)
  • Coolfire
    #1319
    Nekik annyi még a mákjuk,hogy sok rajongójuk van.:)
    Semleges szemmel még Wolf Kati,Veca és Dorka akinek jó hangja van.Aki az egyénisége miatt marad bent,a Norbi.
    De már nem érdekel különösebben.
  • IXEMGabeo
    #1318
    még a Norbi annyira nem is volt rossz, de egyetértünk ez nem az ő stílusa, Ildikó erőltette rá ezt a dalt...Deannek is ő a nagy kedvence nem is láttam ma itt virgonckodni:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #1317
    Tabáni I? sztem abszolút jogosan nyerte
  • csgj
    #1316
    *Bocsánat a dupla "egyébként"-ért. Az a kedvenc szavam. XD
  • Coolfire
    #1315
    Ez van,nincs mit tenni.
  • csgj
    #1314
    Én is lassan így leszek ezzel. XD Még a NON STOPot bírom, de Fanni és (Mimy és) Gergő kiesett, pedig ők voltak még a kedvenceim.
  • csgj
    #1313
    Hát... kívánnék néhány csúnyát az X-faktor szavazóinak! "-.- Ez a mai műsor tele volt hamis-hibás-gyenge produkciókkal, de Fannié egyáltalán nem tartozott közéjük. A csaj tök egyedi, különc, SZÍNES, vidám és különleges hangja van.
    A zsűri meg... hát... oké, a Nyári lányok menő cicababák... de ennyi. ŐK MŰNŐK! Az a furán vibráló éneklésük pedig ma kifejezetten GÁZ volt...
    Norbi hamis volt. Nem'tom, a szavazók nem hallották, hogy milyen borzalmas volt az a néhány elhalkulós károgás a hangjában??? Az ilyen dal abszolút nem áll jól neki! (Egyébként nagyon jó volt eddig, de ez...)

    Egyébként nem "csalódtam" a szavazókban. Inkább kellemesen szerettem volna csalódni, de az nem jött be. Még mindig ugyanaz a divat. Majd a Mikulás nyer a soulos hangjával, mert az "zsír". Majd énekelhet Karamellával közös dalt. X'D
  • Coolfire
    #1312
    Egyedül a Mega3 volt tiszta abból a szempontból,hogy Magdi nyert.Több semmi.Se a csíra születik,semelyik.
  • Coolfire
    #1311
    Most,hogy már kiesett minden favoritom,minden elfogultság nélkül fogom nézni tovább a műsort.
  • IXEMGabeo
    #1310
    óó nyugi már 6 éve is ez volt az 1. Megasztárnál...már ott is ez alapján ment, ez nekik a haszon és a bevétel.

    azon gondolkoztam, hogy baromira liberális lett a világ, azon belül is Magyarország mindent szabad, pénzügyileg is, gazdaságilag, társadalmilag, etikailag, politikailag minden...

    kicsit hiányzik a protekcionizmus és a konzervatimizmus, de ez csak egyéni vélemény és ez nem az a topik...
  • Coolfire
    #1309
    Itt régóta a szimpátián áll v. bukik minden,és nem csak a nézőknél.
    Semmi köze nincs már nyomokban sem,egy zenei tehetségkutatóhoz.
    Az esemesmentes korszakban kicsit másképpen nézne ki a mezőny,ha valós hang alapján ítélnének.
    De ez van,ezt kell szeretni,ebből élnek.
  • IXEMGabeo
    #1308
    háát a párbajban jók voltak, de ha úgy értették, hogy egésznap nem hibáztak akkor van gáz:D, a párbajra pedig jogosan mondták amit gondolnak, ezt hívják túlzott önbizalomnak, de, ha azt mondják, hogy egésznap tökéletesek voltak akkor lennének nem kicsit elszállva, így még elfogadható és tul.képpen összegezték a párbajbéli teljesítményüket, nem érzek kivetnivaló dolgot itt...egy kicsit csak szokásis PR szöveg amit nyomhattak, nem túl nagy egyéniségek, vagy pedig az apjuk nem hagyta hogy kialakuljon a személyiségük. Ennek ellenére a párbajban azért ott volt a testvéri összetartás bajban érezték magukat, és megcsinálták. Nem volt sosem igazi tesóm, de nekem ez szimpatikus vonás volt, nem hiszem h mások is ezt látták bennük, mint én, de valahogy ha majdhogynem ikreket bírom:D na mind1, az már nyílvánvaló, h sok embernek unszimpatikusak, nagy a gyanúm, h sokáig bent fogja őket tartani a zsűri
  • Coolfire
    #1307
    Hogy egyáltalán nem is hibáztak,nem voltak hamisak etc..Egy nyert párbaj után sem fair így nyilatkozni..
  • Coolfire
    #1306
    Már írtam régebben-hogy szerintem-neki nagy rajongótábora van.:)Ő nem fog kiesni.