11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #1385
    Nem lőtt vele bakot.Jennifer nem kellett volna,úgyanúgy ahogy Dorka sem.Fanni,Enikő és Katica akinek-hang-alapján ott kellett volna lenni a 12-ben.
    Dorka is csak azért került be,mert púpos volt,és ezt eszik a magyarok.:)
  • Balázs 17
    #1384
    hmm mondtam h öreg?:)
  • Coolfire
    #1383
    35 éves.Nem öreg ő még,esetleg hozzád:)
  • Coolfire
    #1382
    Hát Olivia Wilde nem mesztic.:)Jó kis dög,de már a 7. évadban nincs.:(
    Pedig olyan jó kis leszbi dokinőt játszott.:)
  • Coolfire
    #1381
    Fannira egyedül Geszti.Azért annyi lehetne a zsűriben,legyen meg a 2-2,hogy borítékot nyissanak.Erre sem most,sem Mimiéknél nem volt esély.
  • Coolfire
    #1380
    Már nincs miért elfogultnak lennem.:)
  • Coolfire
    #1379
    Na ez az,hogy az a megcsinált köcsög az esélyes.
  • IXEMGabeo
    #1378
    kár hogy már családanya nekem tetszene a sötétben:D viccen kívűl jó hangja van...
  • Balázs 17
    #1377
    Wolf Kati egyre jobb lesz és még dögös is a korához képest:Dd
  • Grove4
    #1376
    Olivia Wilde, House-ban (TV sorozat :P) az egyik orvos.
  • IXEMGabeo
    #1375
    csini

    egyébként ki ez?
  • Grove4
    #1374
    Engem ez a Nyári Alíz néhány jó pillanatában emlékeztet rá:



    Csak nekem tűnik fel a hasonlóság?
  • BaliBoy
    #1373
    Egyedül Geszti szavazott Fannira.
  • LordVenom
    #1372
    Fanni szimpatikus volt emberileg,és talán jobban is élveztem az előadását,mint az unalmas Vastag Csabának vagy Mariannak,akit csípek,de egysíkú a hangja...simán maradhatott volna,de nem a Nyári lányok helyett.

    Az viszont tény,hogy akármilyen szimpi kiscsaj,szerintem Geszti nagy bakot lőtt vele a beválogatásnál. Muri Enikőben,és Szirota Jenniferben sokkal több volt. Szerintem.

    Nikolasz nekem ugyanaz,mint Mariann,és a két Vastag srác. Jól énekel,de unom a hangját,unom az előadását. Egyszerűen nem érdekel,ha ők énekelnek olyan egysíkú.

    Norbi nagy favoritom,tetszik benne az egyéniség,még ha hangilag vannak nála sokkal fejlettebbek is. Másrészt nála élvezem az előadást.

    Nyári lányok szerintem nem rosszak,sőt,néha kifejezetten jók tudnak lenni.

    Veca nagyon jó minden tekintetben. :)))

    Wolf Katit észre sem vettem a műsorban a Change the world elénekléséig. Aztán a Sarah with love-al akkorát dobott,hogy egy csapásra megkedveltem. A legutóbbi előadását nem láttam.
  • IXEMGabeo
    #1371
    így van...

    egyébként szinte mindenkinek betett ez, hogy a mentorok döntenek el mindent helyettük, úgy érzem mindenkinek elnyomják az egyéniségét evvel:S nem jó ez, hagyni kéne 1-2 dolgot amiben a versenyzőknek kellene dönteni...
  • Dean Winchester
    #1370
    no párbajt megnéztem!
    csajok jobbak voltak fanninál és hát nézni kell az eladhatóságot is :)
    hiába aranyos a Fanni de a csajok meg szebbek sokkal így nekik kell továbblépni!
    egyébként megmondhatnátok melyik zsűritag kire voksolt ,hogy essen ki
  • Dean Winchester
    #1369
    azért milyen különbségek voltak már a mega és a faktor között!
    megában mikor vki elkezd vmi negatívumot mondani akkor egyből megy a szöveg itt a faktorban meg korrektül meghallgatták!
  • SgtChris
    #1368
    Nem értem mi volt sokak gondja a tegnapi párbajjal. Egyértelműen kitűnt, hogy a Nyári lányok tudnak énekelni. Igen a versenyben előadott számuk szar volt, mert a show, a tánc, az egész koreográfia túl sokat kötött le a figyelmükből, az előadás rovására ment.
    Bezzeg a "szétlövésnél", ahol csak ki kellett állni és úgy nyomni előjött a tudás. Ott már tetszettek és nem is volt kérdés, hogy ki jut tovább.
  • Prince23
    #1367
    Gesztinek nagyon is igaza volt(sőt, sokszor egyet értek ami mond), szeretem ha valaki nyíltan és nem félve kimeri mondani az igazságot.

    Nagy Feró tegnap meg megmutatta, hogy mekkora egy paraszt. (Geszti vs Nagy)
  • Grove4
    #1366
    Király L. is jó volt, attól, hogy Geszti letolta. Megmutatta egy másik, komolyabb arcát is és szerintem jól helytállt.
  • Frank99
    #1365
    a nyári lányok igen gyengék voltak a párbajban, Fanni jobb volt.
    De egy gazdag zenész roma két lánya hogyan ne jutna tovább???

    ehh....
  • IXEMGabeo
    #1364
    szerintem a jövőhét lesz mérvadó, valljuk be nem volt jó szinte senki tegnap, Nicholas, NON Stop és a Fanni énekelt tűrhetően, összességében mindenki alul múlta önmagát...Nyári lányok viszont ütöttek a párbaj során, ott nagyon összefogtak...várjuk a kövi hetet
  • Dean Winchester
    #1363
    akkor ok :D
  • Prince23
    #1362
    Hoho, Nikolas mindent visz. nyisd ki a füled :D
  • Rundstedt17
    #1361
    2De ez van,én azt látom,ha valaki kicsit vidámabb,és kedvesebb,meg egyáltalán nem az a számító,törtető akkor azzal sokan nem szimpatizálnak. Ez az élet,mert miért nem olyan savanyú,fanyar,fonnyadt,mint az átlagember. Ezért utáljuk ki hamar,így jobb lelke lesz mindenkinek! "

    lol,ez megint szubjektív értékelés.tegnap alulmaradt tény,erre jössz ezzel a mert kedves és ari volt ezért kivágták :DDDDd....
  • Rundstedt17
    #1360
    én a nyári lányokat bírom a legjobban szóval úgy legyen :D....

    amúgy megint elfogult vagy mindenki tudja hogy norbi már megnyerte a zsűri favja a nicolassal együtt....
  • Coolfire
    #1359
    Én csak egyet kívánok nektek.A favoritjaitok kerüljenek össze a Nyári lányokkal.Akármilyen jók lesznek(addig jól teljesítettek),ki fognak esni.
    A bárzongorista milliomos elismert apuka akinek a zsűri a seggét nyalja,akkor is őket engedi majd tovább,ha verset fognak mondani.
    Ezt most nem a csalódottság mondatja velem(azon már túl vagyok),hanem a józan ész.
    Kész.Erre nem várok választ,és nem is fogok reagálni.Ez magánvélemény volt.
    Peace.
  • Dj Tommy
    #1358
    Egyetértek veled, sajnálom én is, hogy kiesett Fanni.
  • Grove4
    #1357
    +1
  • MrSpock
    #1356
    Nyári lányoké nagyot ütött? Jah igen alig bírtam felállni a padlóról annyira szarul énekelték! Simán rúgtam volna ki őket!Az idősebbik nem tud énekelni,csak magának sem vallja be! Csak ha már hugica tud,akkor én is!
    Én bírtam Fannit érdekes hangja volt,és egyáltalán nem rossz. Tegnap igazán nem érdemelte meg hogy kiessen. De ez van,én azt látom,ha valaki kicsit vidámabb,és kedvesebb,meg egyáltalán nem az a számító,törtető akkor azzal sokan nem szimpatizálnak. Ez az élet,mert miért nem olyan savanyú,fanyar,fonnyadt,mint az átlagember. Ezért utáljuk ki hamar,így jobb lelke lesz mindenkinek! Hangilag is nézzük felének be sem kellett volna akkor jutni. Hajrá Veca+Norbi! Előbbinek szép hangja van és kedves,utóbbi meg egyéniség,eredeti hanggal,előadással. Kati még aki jó,bár így 35évesen családdal befutni érdekes lesz,de majd meglátjuk.
  • Grove4
    #1355
    "Csak annyit lehet tudni, hogy a párbajozók közül valamelyik a legkevesebbet kapta. De lehet, hogy másik meg a legtöbbet. Olyat soha nem mondanak, hogy a legkevesebb szavazatokat kapók párbajoznak."

    Ez nem így, van, a két legkevesebb szavazatot kapó párbajozik, szerinted akkor pénzfeldobással döntik el, hogy a legkevesebb szavazatot kapó mellet ki legyen a másik párbajozó. El is mondják, hogy ha döntetlen az állás (2-2), akkor megnézik a boritékokat, hogy a kettő legkevesebb közül melyik a nagyobb (vagy a kisebb, ha úgy tetszik).
  • LoSA
    #1354
    Ne legyél ennyire elfogult, mert Ő volt a legrosszabb... Nem is értem, hogy miért jutott be, helyette inkább Muri Enikőnek kellett volna. Örülök, hogy kiesett, ezután szerintem Mariannak kell jönnie, Ő még elég gyenge...
  • Totti5
    #1353
    Sok a hamis, bizonytalan hang. Lehet hogy cuki és édes, meg aranyos, de ez kevés. Jó hangja van, pár év kemény munkával és tanulással sokat fejlődhet. Előtte az élet és a lehetőség, ha látnak benne lehetőséget a kiadók.
  • Danka88
    #1352
    hamár a hamis produkciónál járunk, akkor fanni multheti éneklése borzalmas volt...
  • lck
    #1351
    Ezek közül egyvalaki van akinek majd egyszer kíváncsi lennék a lemezére és az NORBI. A többi teljességgel feledhető tucatember.
  • BaliBoy
    #1350
    Gondoltam. :)

    Viszont én tegnap pont azon gondolkodtam, hogy szó sincs róla, hogy a két legkevesebb szavazatot kapott versenyző párbajozik. Csak annyit lehet tudni, hogy a párbajozók közül valamelyik a legkevesebbet kapta. De lehet, hogy másik meg a legtöbbet. Olyat soha nem mondanak, hogy a legkevesebb szavazatokat kapók párbajoznak.
  • Kaplan
    #1349
    Nos, nekem Veca rendkívül szimpatikus. Igen, úgy mindenhogy. De ettől függetlenül nem leszek elfogult. Nikolasz képzett, jó, szinte akármit el tudna énekelni de a tegnapi dal nem volt túl jó. Rosszul választott, az egy abszolúte női dal volt talán egy férfitól hallottam csak jól elénekelni. Ezenkívül nem szeretem az arckifejezéseit, olyan modoros, távolságtartó. Talán még nagyképű is kicsit.
    A Nyári lányokat nem szabadott volna csapatba rakni, egyértelműen látszik, hogy nem bíznak egymásban ezért kvázi szétesik a produkciójuk. Olyan darabosak voltak a dalok tegnap tőlük, hogy ilyet már nagyon-nagyon régen láttam/hallottam. Alíz tehetségesebb mint a nővére, simán megérdemelt volna egy 25 év alatt egyénit.
    Fanni nekem sótlan volt, nem fogok sírni érte. Több szerintem nem volt igazán benne bár szerintem már Mariann is kimerítette a készleteit.
    A Vastag testvérek közül ahogy mondtam az öcsit sokkal tehetségesebbnek tartom csak néha válasszon normális dalt is. A Csaba pedig abszolút semmilyen, úgy elénekeli a dolgokat de semmi különleges nincs benne. Szerintem gyengusz.
  • Shiwo
    #1348
    jahbocs, ha nem érted, nem neked akartam válaszolni..
  • Shiwo
    #1347
    az hogy a végén mondták neki, hogy tovább mehet, nem jelenti azt, hogy közel állt a kieséshez...nem a szavazatok sorrendjében mondják a neveiket, ezt mindig el mondják előtte..akár az is lehet, hogy ő kapta a legtöbb szavazatot, csak húzták az agyát... csak két olyan ember van, akiről biztosan tudni, hogy kevés szavazatot kapott, mindig az aktuális két párbajozó..az egyik kiesik, a másikra mondható, hogy közel van a kies
  • BaliBoy
    #1346
    Én eddig is úgy néztem. :))
    Ezért tudok objektív lenni.
    Abban egyébként teljesen igazad van, hogy szinte csak rossz produkciók voltak. Egyedül a Veronikáé meg a Nikolasé volt rendben. És a végén a Nyári lányoké nagyot ütött. De a versenyben lévő produkciójuk fos volt.