11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • MerlinW
    #1425
    Jó persze, egyrészt vannak kakukktojások, másrészt hiába szép valaki, ha nincs hozzá jó hang. Vera a hangjával kompenzálta a külsejét. Jó példa erre, hogy Vera húga kétszer szebb és fele olyan jó hanggal befutott:) A mai kor példáját pedig Rúzsa lány esete mutatja a legjobban, helyes lány nagy hanggal. Kb ilyeneket keres mindenki.

    Az pedig, hogy hogyan működik ez az egész a nagyvilágban szuper sikeresen, nem vonatkozik a hazai médiára, mert itthon azért sem hajlunk meg a nyugatnak:) Ami sajnos úgy tűnik nem akkora baj, hiszen ha visszaolvasol a topik eleje-közepéig, az emberek nagy része nem érti mi a célja ezeknek a műsoroknak. Hiába, kis ország vagyunk, sok haraggal, előítélettel, nem vagyunk még felnőve ehhez.
  • IXEMGabeo
    #1424
    oké köszi,

    ennek ellenére nem volt a Jennifer annyira rusnya,
    Katica esete pedig pont olyan, mint a Tóth Veráé...anno ő is megnyerte a Mega 1-et pedig valljuk be egy hordó
  • MerlinW
    #1423
    Ebben a formájában még kupakoltam is volna:)
  • MerlinW
    #1422
    Most a popzenei kutatókról van szó, mint az Idol, Factor, Megasztár, Popstar, stb. Paul a Got Talent-et nyerte meg (Susan Boyle is Talent-ben lett második), ami egy ki-mit tud, avagy Csillag Születik típusú műsor. Ezeknek nem célja a stúdióalbum elkészítése, illetve megnyerheti egy hónaljjal fingós tehetség is:)
  • MerlinW
    #1421
    Sajna ez van:/ Üdv a 21. század szórakoztatóiparában:)
  • Coolfire
    #1420
    Nekem a Tolvai Renihez volt "szerencsém".Néztem-egészen spontán véletlenül-a megamániát akkor pont ő volt az egyik vendég.Nem akarok semmi rosszat mondani róla,de az a lány annyira buta,hogy már fájó.
  • LordVenom
    #1419
    Nem szorítkozok most kifejezetten a tehetség kutatókra. Csak eszembe jutott egy alig elismert hihetetlen tehetség.

    Egyébként nagyon szomorú,hogy így ítélik meg a tehetséget. Ha nem topmodell,akkor süllyesztő?

    Talán ezért kedvelem a megasztárból Melindát. Okádok a sok felfuttatott művi köcsögtől és tehetségtelen "jó nőtől".
  • Coolfire
    #1418
    Szar lenne a világ,ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye..:))
  • IXEMGabeo
    #1417
    és akkor hogy nyerhette meg az angol tehetségkutatót Paul Potts?
  • IXEMGabeo
    #1416
    Teo rohadt jó volt, csak fiatal volt a műsorhoz agyilag nem akarták leterhelni, amúgy baromi nagy tehetség és nem profi, mint egyesek a mezőnyben, hanem ösztönösen Swing hang lakozik a srácban...
  • IXEMGabeo
    #1415
    kedves Coolfire,

    most néztem meg nem rég a fél kettő műsort, melyben a Nyári lányok szerepeltek elmondták a véleményüket, érzéseiket az estével kapcsolatban, és azt kell mondjam ez a két lány olyan szerény, hogy kenyérre lehetne kenni őket nemhogy még beképzeltek, nem tudom te mit hallottál az After X-ben de nekem nagyon kellemes két személyiség a Summer Sisters emberileg szépek is és jó a hangjuk szval nincs gáz velük és jogosan vannak itt.
  • Grove4
    #1414
    Te lőtted? :P
  • MerlinW
    #1413
    3 éves:)
  • Ironman2
    #1412
    Látszik hogy tipikus olasz csaj.De ez mondjuk már régi kép róla.
  • MerlinW
    #1411
    Nem mondom, hogy szép, de nem is csúnya. Persze ez ízlés kérdése. Azonban Keresztesre sosem raksz annyi festéket, hogy így nézzen ki:)

    Lady Gaga "emberi" környezetben:
  • MerlinW
    #1410
    Cserháti egyrészt nem 15 éve futott be másrészt nem modern tehetségkutató által.
  • byzhouse
    #1409
    Lady Gaga :D nem olyan szép csak 1tonna smink+álarcok vagy mik azok
  • Rundstedt17
    #1408
    Na igen nálam is azért bukó a megasztár
  • LordVenom
    #1407
    Jah,ezért nem futott be Cserháti sem,mert ilyen ostoba világban élünk.

  • MerlinW
    #1406
    A megjelenésnek? Rengeteg köze van. Mutass nekem csúnya embereket az elmúlt ~15 évből akik milliós lemezeladásokat produkáltak.

    Nincs azzal semmi baj, ha valaki nem tiptop tökéletes, Keresztesnek van szép-jó hangja, tehetséges, de nem kellene TV-ben mutogatni, legalábbis nem olyan műsorban, ahol a női tagok elsősorban eyecandy-nek vannak kitalálva. (Csak hogy párat említsek a faktorokból: Natalie Imbruglia, Cheryl Cole, Dannii Minogue, stb). Az angol faktort is sokan Cheryl miatt nézik, no meg sosem árt ha a egy sorozat szereplői szimpatikusak, különben a kutya sem ül elé. Példának okáért ezért sem nézem egyáltalán a Megasztárt és ezzel nem vagyok egyedül.
  • LordVenom
    #1405
    Pfff...a "tehetségkutatás"-nak mi köze a szépséghez? Uramatyám,az ilyen felfogás miatt van kereslet a Fresh nevű szutykokra is....
  • Rundstedt17
    #1404
    "Tudod van ám belső szépség is."

    ezt a rondák mondják :D....Szép belek?:DDD

    amúgy meg igenis hozzátartozik a szépség a szakma követelményeihez jogos hogy nem kaptak lehetőséget.
  • Frank99
    #1403
    imádom az ilyen öntelt és nagyképű embereket.
  • Line
    #1402
    Tudod van ám belső szépség is. Ez pedig mindkét általad említett leányzóban benne van. Az ilyenek érdemlik meg mint te, hogy gecire elcsúfuljanak. Vagy a barátnőjük....

    Másrészt pedig a zenét hallgatni kell nem nézni.... Ok itt nézed. De miután ez lement inkább a lemezt hallgatnád, vagy a rádió stb...
    A Viván meg lehet nekik csinálni animációs klippet. :-) Viccet félretéve egyáltalán nem volt olyan ronda semelyik.
  • Line
    #1401
    Amúgy hatalmasat esett a műsor színvonala. Keresztes Ildikó pedig a legjobban utált "médiaszemélyiséggé" nőtte ki magát a szemembe. Ronda is mint egy bányarém és gázul is viselkedik. A pofák amiket vág... Komolyan mondom viszket tőle a tenyerem.
  • Line
    #1400
    Ez a világ legszarabb dumája. Ráadásul benne van egy hatalmas adag ön és szakmafényezés, merthogy szegény médiásokonak milyen rohadt nehéz, mekkora nyomás alatt vannak. Bezzeg az élet a médián kívül milyen rohadt könnyű ugye emberek?
  • Grove4
    #1399
    "Na, az ilyen retard emberek miatt jutott el Fanni idáig"



    Csak te vagy helikopter.
    Fanni nekem is szimpi volt.
  • paly90
    #1398
    ma reggel szóba került a Morning Showban h nagyon sok ember szerint Jennifernek be kellett volna kerülnie...Balázs erre azt mondta h érzelmileg annyira labilis h nem bírta volna a nyomást...
  • IXEMGabeo
    #1397
    sminkek simán kicsinosították volna Jennifert...na mind1, amúgy sem a szépség a lényeg, nem mindenki olyan szerencsés, mint a Veca...merthogy Jennifer 16 évesen 100x jobb hang, mint Veca...
  • Kongy
    #1396
    Aki még nem annyira szimpatikus az takács nikolas. Lehet hogy jó hangja van, de nem szimpi túlzottan. Norbi a legjobb amúgy is.
  • Kongy
    #1395
    Igen, Vastag Csaba sztem elég rossz volt most ezzel az Ákos számmal. Kapkodott vagy én nem tom. És nyomta az imádkozó sáskát xD Am sztem Wolf Katinak kellett volna énekelni Dorka számát.
  • Kongy
    #1394
    Na, az ilyen retard emberek miatt jutott el Fanni idáig
  • bakkerman
    #1393
    amúgy a nagyobbik Vastag csávó most nagyon gyenge volt szerintem,ahogy a non stop is,a többiek tetszettek. amúgy a szabó mariannak kellett volna énekelnie a cserháti számot,nem a kis 19 éves anyukának :/
  • bakkerman
    #1392
    jah,olyan tipikus falusi parasztlány effektjei voltak...
  • Kongy
    #1391
    teo meg nem volt olyan jó. Voltak jobbak. Mondjuk Fannikánál jobb volt. Nem is értem Fanni hogy juthatott el idáig
  • Kongy
    #1390
    na nekem pont teo meg jennifer volt a legunszimpatikusabb. Lehet hogy nem rossz a csaj hangja, de geci ronda sztem. És vhogy ki is kell nézni a színpadon. Ugyanez igaz a kövér csajra.
  • Balázs 17
    #1389
    mert ez kell a hülye népnek!
  • Dean Winchester
    #1388
    jennifer nem is volt vmi nagyszám :S én örülök h nem került be :S alapból picit ellenszenves XD
  • IXEMGabeo
    #1387
    Jennier csak azértnem került be állítólag mert túl fiatal volt hozzá...teszem fel a kérdést-> mit keres egy Patai cigánylány 10 évesen a Megasztárban, ha egy aranyhangú Jennifer nem kerülhet be? Teoval együtt akár...
  • Coolfire
    #1386
    "Wolf Kati egyre jobb lesz és még dögös is a korához képest"
    Bocsesz én ezt így értelmeztem.:)