11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Kaplan
    #1465
    Rendkívül magas zenei intelligenciáról tesz ez tanúbizonyságot. :D
  • Dean Winchester
    #1464
    köszönöm szépen
  • Kaplan
    #1463
    Gratulálok, hogy összehasonlítasz egy férfi és női hangot egy kifejezetten női hangra írt dalban!
  • Dean Winchester
    #1462
    fanni is jobb volt saundersnél :D sokkal...
  • paly90
    #1461
    Enikő sokkal jobban énekelte mint Yvette
  • Balázs 17
    #1460
    Enikő
  • Dean Winchester
    #1459
    noh
    because of you-t ki is énekelte? majd ha meglesz az ivettes vid akkor egymás mellé lehetne rakni az X faktoros és a megasztár énekest XD
  • Gideon Wieth
    #1458
    Meg minőségi... Nekem személy szerint Saundersen kívül egyetlen szimpatikus énekes sincs a megasztárba, és a dalaik se tetszenek, se a hangjuk, se semmi... Az x-faktor az első olyan műsor, ahol tényleg sajnálom, hogy kiesnek az emberek, mert bármelyik hallgatnám szívesen minden hétvégén :-)
  • Gideon Wieth
    #1457
    Sziasztok!

    Nem tudtok valakit, akinek esetleg kellene 1 darab 20ikai X-faktor jegy?? Személyes átvételre, és postaira is lehetőség van, Budapest lakos vagyok, az ok, pedig hogy nekem nem kell, az hogy szalagavatóm lesz, és rosszul szerveztem le az egészet, így én dec 4ikén fogok menni, viszont a huszadikai jegyemmel nem tudok mit csinálni. :-) Bárki aki elvinné, annak 4900 ft, s érdeklődni a [email protected] címen lehet :-) vagy itt :-)
  • IXEMGabeo
    #1456
    közben a búlvár megint feleslegesen folyik:D senki senkivel nem jött össze, de máá kombinálnak...
  • Balázs 17
    #1455
    nekem is azért tetszik, mert nem olyan show műsor, mint a Mega, ahol már enyhén eltúlozzák a dolgokat
  • IXEMGabeo
    #1454
    nem véletlen a nézettségi adat, sztem jó műsor az X faktor...mai trágyaszemetekhez képest szórakoztatásilag, meg izgulni a versenyzők miatt, hogy sikeresek legyenek arra megteszi...
  • Ironman2
    #1453
    2 napos döntője lesz az X-faktornak
  • Coolfire
    #1452
    Pont ez a kettő aki(k)nek semmi köze az énekléshez.:)Norbi úgy jó ahogy van,ha véletlenül énekel,az nem az igazi lsd. a múltkori produkciót,a Non-Stop meg nincs "összehangolódva".A beatboxos kiscsávóra nem lehet a végletekig építeni.
  • Tarafan
    #1451
    Szerintem azért nem bírják sokan, mert többet várnak tőlük, mint amit mutatnak. Valóban sokkal nagyobb erőt képviselhetnének, mint amit látunk, nem szoktak össze még annyira, vagy nem tudom. Őrült dolgokat lehetne csinálni, ha hallanák egymást és a zenéjüket.
  • Rash87
    #1450
    Ezt mintha én írtam volna.. :D
    +1
  • IXEMGabeo
    #1449
    Non stopot sokan nem bírják csak nem értem miért? itt a Fórumba se jött be nagyon sok mindenkinek pedig sztem ők voltak az egyik legjobbak most is. lehet, hogy nem egyforma a srácok hangja színvonalban (a főénekesük az Ádám az az, aki jól tolja nagyon meg a szájdobos), de azért tűrhetőek és tényleg elég szépen össze tudnak dolgozni, sokkal nehezebb a dolguk, mint akik egyénileg vannak. Miklós feladata is elég nehéz felkészítés terén mivel ugyebár többen vannak...remélem sokáig eljutnak, de az tuti, hogy nyerni nem fognak
  • eatmerr
    #1448
    Norbi és a Non Stop a legjobb. Komolyan mondom, hogy alig várom már a produkcióikat, mikor elkezdődik a műsor...A mostani kiesőt nagyon nem sajnálom, sőt az első kiesőt sem...
    Vastag Csaba sem rossz:):):):)
  • Balázs 17
    #1447
    neki őrült produkció kell nem ilyen elbaszott fos
  • Coolfire
    #1446
    Jáccátok:The X Factor PAL XBOX360-iCON ehehehh..
  • IXEMGabeo
    #1445
    ennél márcsak jobb lehet, mivel ez rossz volt, mi lesz akkor, ha jó?:D:D akkor mindenki mennybe megy...ő már olyan, hogy bármit csinál szeretik, nem lehet ezt az ürgét nem szeretni, hiteles, jó előadó és mostmár feltett szándéka megnyerni a műsort, nem pedig bohóckodni hamár idáig eljutott...egyébként elmondta, hogy ő választotta állítólag a dalt, sőt nyilatkozta evvel kockáztatott, mert nem a saját műfaját vállalta be, és bizony milyen igaza volt kockázat nélkül nincs siker, ez érvényes mindenre a pókerre, az életre mindenre...
  • csgj
    #1444
    Ja, csak volt néhány kritikus pont, amikor a rekedtség már hamiskás is volt. :S Ez volt a legrosszabb produkciója. Előtte tényleg állat volt. :)
  • Kandurex
    #1443
    leszakadt a pofám...ahogy elkezdett énekelni kirázott a hideg...beszarás ez a csávó

  • Dean Winchester
    #1442
    egyébként norbinak a high way to hell is jól állna , bár azt bárki jól eltudja énekelni mert kurva jó szám :D
  • IXEMGabeo
    #1441
    ugyanez a kettő majdnem már leírtuk h a Kidrock a Forrest Gump Imádatabeli tiszteletéből csinált feldolgozást ebből a Sweet Home Alabamából:)
  • LordVenom
    #1440
    Azért ezt is érdemes meghallgatni:

    Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama
  • Dean Winchester
    #1439
    kössz!
    am sztem norbi jobban énekelte :D a rekedtség adott helyeken jobban üt sztem!
  • Tarafan
    #1438
    Kedves Norbi!

    Szorgalmasan járj énekórákra, gyakorold a kitartott hangokat, hallgass nagyon sok zenét és énekelj. Úgy gondolom, hogy kellő gyakorlással rövid időn belül (persze nem hetek alatt) sokkal stabilabbá tehetnéd az éneklést, és iszonyatosan jó lenne/lesz.
    Az alaphangod megvan, gyönyörű a hangszíned, hallásod is megvan hozzá, egyéniséged is szerethető, világsztár lehetsz, ha gyakorolsz!

    A mostani előadásod nekem nagyon tetszett, de sokkal jobban is elfogod tudni énekelni, úgy, hogy nem csak ország fele fakad sírva, hanem az egész világ!

    Király vagy, kitartást és sok sikert!
  • Coolfire
    #1437
    Nem egyszerű,mert van Chris Rea,Beach boys etc.. akik ilyen c. dalt csináltak.Csak ezek nem azok.:))
  • Dean Winchester
    #1436

    thx
    ilyen ha figyelmetlen az ember :S
  • Coolfire
    #1435
    Kid Rock - All Summer Long
  • Ironman2
    #1434
    Van ilyen topik:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1064853605

    Ott megmondják
  • FZoleee
    #1433
    Kid Rock - All Summer Long
    Akármilyen fura, a szám címe ott van a videó címében :D
  • Coolfire
    #1432
    Vagy vegyük Janis Joplint.Tőle csúnyább énekesnőt még nem láttam,a hangját mégsem tudják utánozni.
  • Dean Winchester
    #1431
    ennek a számnak mi a címe és ki az előadója?
  • Coolfire
    #1430
    Teljesen jogos.Régen ez nem számított.Főleg mikor még tv sem volt,csak mozi meg rádió.:)Ma már ez kell a népnek.
  • LordVenom
    #1429
    Erről csak egy idézet jut eszembe:

    "Bárcsak bölcsebbek és fejlettebbek lennének az emberek, hogy mindenkit egyformán kezeljenek akkor is, ha más a kinézetük!"
    (Scott Westerfeld)
  • paly90
    #1428
    hát sztem azér az mindenkinél változó h mennyire instabil lelkileg v nem...
    Balázs vhogy nem sírná el magát minden szaron sztem:D:D
  • Coolfire
    #1427
    Hát sajnos ez van.Az nem elég ha valaki tehetséges,legyen dekoratív is.
    Sőt nagyon sok ellenpélda is van,pölö a hanganyagot más énekli fel,és az előadás meg playback.:(
  • Dean Winchester
    #1426
    hát a vera húga sztem egy undormány szar hanggal :D