11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • IXEMGabeo
    #1745
    ja...eleve haragszom rá h kiejtették a sokkal jobb Enikőt:) miatta. Ez van azóta már tuduk azt is, hogy Vastag Csaba Barátok köztös révén bekerült ide ez is érdekes dolog;)
  • Tyler1
    #1744
    sok mindennek hallottam már a nothing szót énekelni/mondani, de notinnak még soha :D
    amúgy még egyszer nem hallottam énekelni ezt a vecát, de ez a párbaj dal olyan hamis, h ihajj. na de apuci majd önelégülten megvigasztalja a Keresztest, h az élet néha kegyetlen döntéseket szül....
  • cargame
    #1743
    Ennyi suket ember nem lehet a forumon apaaaam....pucoljatok mar ki a fuletek. Egyertelmuen Veca volt a jobb...
  • IXEMGabeo
    #1742
    jövőhéten is ott lesz, attól félek a zsűri végignyomja majd....nem a Summersek voltak a zsűri kedvencei, hanem ez a lány, de már a múltkor is érződött h veszettül nyalnak neki...ez csak egy szmélyes meglátás. Első adásban a lábát dícsérgették.
  • Prince23
    #1741
    Volt mind a három lánynak "hátszél". Viszont az eddigi legdurvább párbajt láthattuk. Szerintem.
  • bippo
    #1740
    Igen, a zsűrinél a rendrakás a jó pont. Persze.
    Majd azért hallgasd vissza a párbajdalt. Az elején 1 hangot sem talált el, annyira izgult. Igaz, a döntés után azonnal kellett énekelni, amit lehetetlen.
    (azért szívesen vígasztalnám a fiatalabbikat :) )
  • Balázs 17
    #1739
    jobb a kézimunkája
  • zotya10002
    #1738
    A gilisztás lányoknak fasírt
  • Kaplan
    #1737
    Könyörgöm ne legyél már ostoba. :)
    Itt nem az dönt, hogy kinek a könnycseppjei nyomtak nagyobb súlyt a mérés alatt. A Nyári leányzók profik és tehetségesek. Egyszerűen csapatban nem tudnak dolgozni, az kimaradt nekik. Nem volt bennük több párban. A Veca pedig már a Csillag Születikben sem volt rossz, most pedig igazán beérett nagyon tetszik az éneklés módja. Persze van még mit tanulnia de egyértelmű, hogy a mai este az ő előadása volt a legjobb.
  • IXEMGabeo
    #1736
    mindkét párbajban jók voltak, sztem...múltkor voltak gyengék a normáls produkcióban
  • Betyárkörte
    #1735
    egy újabb féket kiejtettünk a műsorból
  • IXEMGabeo
    #1734
    Summers sztem jobb volt a Janicsák lánynál aki láthatóan benyalt a zsűrinek evvel a rendrakós dumájával...álszent kis dög:D
    Summers lányokkal abszolút nem volt baj, múltkor gyengék voltak, de ma jók ennyi
  • adam46
    #1733
    Ennek így kellett lennie.
  • bippo
    #1732
    Milyen hátszél?? Most sokkal jobb volt. Persze dícsérik a csajokat is, de most hamisak voltak.
  • Danka88
    #1731
    norbinak lehetett nagy dilemma... asszony vagy takarítónő
  • Rundstedt17
    #1730
    a bőgéssel nyerte meg....
  • IXEMGabeo
    #1729
    majd jövőhéten ki fog esni úgyis ááá pedig ma a csajok nagyon jók voltak:( ez van
  • Shiwo
    #1728
    szegény Norbi hogy fog így csajozni...
  • Balázs 17
    #1727
    mekkora drámaaa
  • bippo
    #1726
    Yes!
  • Balázs 17
    #1725
  • IXEMGabeo
    #1724
    mondtam h nagyobb hátszele van Vecának:):)
  • Kaplan
    #1723
    Köszönöm.
  • MerlinW
    #1722
    Veca most a párbajban? Miről beszélsz? Leénekelte az egész estét...:)
  • VRSDM
    #1721
  • Rundstedt17
    #1720
    megnyerte....nevetséges....
  • bippo
    #1719
    Az én fülem a helyén volt. Veca a válogató óta nem énekelt ilyen szépen és tisztán.
  • IXEMGabeo
    #1718
    mondom én h jók voltak:D ez az
  • Ironman2
    #1717
    A feldolgozást természetesen,a Zizi laborral.
  • Balázs 17
    #1716
    sunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • bippo
    #1715
    Maleknak nincs füle. A Nyáriak a múlt heti párbajdalban voltak a legjobbak, most szarok.
  • Ironman2
    #1714
    Pedig az apja énekelte: No women no cry!
  • MerlinW
    #1713
    Szimpátia könnycseppek azért megvoltak a végén:)
  • Kaplan
    #1712
    Nem tudom hol a fületek, de Veca most kibaszottul nem volt rossz.
  • IXEMGabeo
    #1711
    azért el kell ismerni szépek mind
  • bippo
    #1710
    Ő sosem emlegette, a zsűri sosem emlegette. Nem kovácsol előnyt a hátszélből. Nyáriaknál meg nincs alkalom, amikor apuka nincs megemlítve.
  • Rundstedt17
    #1709
    szaros mű sírás ha veca megy át borzalom gyenge volt.....
  • Kaplan
    #1708
    Keresztes Ildikó mekkroa rinyagép.

    Megy itt a sírás rívás mindenki részéről :DDD
  • Balázs 17
    #1707
    jólvan SÍRJATOKKKKKKKKKKK
  • IXEMGabeo
    #1706
    az a baj a zsűri a Vecát is nyomja rende