11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bigapó
    #1785
    ez már megint elég gányul sikerült...múlt héten sem jött össze nekik, ez sem megy még, szokni kell egymást a két lánynak, mert hangjuk nem rossz, de együtt szörnyű..véleményem szerint. nem baj, hogy kiestek, ez alapján inkább ne maradjanak.
  • COOLancs
    #1784
    Kiesett a X-FAPtor
  • bakkerman
    #1783


    ejj de kúrnám mindkettőt,kár hogy kiestek,a kismamának kéne végre hazahúznia,fannikánál is gyengébb hangja van,csak hát a gyerek miatt tolják...
  • Danka88
    #1782
    summer sisters
  • koder
    #1781
    Ki esett ki?
  • bigapó
    #1780
    ez jó :DDD miért lenne probléma, ha roma lenne? egyébként romániában születettt -igen, direkt kisbetű- de ez nem von le abból, hogy jókat mond-e vagy sem.
  • bigapó
    #1779
    Nem feltétlenül az a dolguk, hogy jobban tudjanak énekelni. Elég, ha már nevet szereztek a zene-iparban és valljuk be Geszti keze alól jött már ki egy-két egész hallgatható munka és egyéb ötlet...ha ezt folytatja nagy baj nem lesz ebből sem (bár nekem a mostaniak közül is 1-2 tetszik csak, de nem venném meg egyik lemezüket sem, az tuti.)
  • PeeTeR
    #1778
  • Grove4
    #1777
    Hagyjuk már azokat akik az élő showba se kerültek be, hallottátok őket 2x énekelni, na és???
    Szerintem azokkal kell foglalkozni, akik bent vannak, nem azokkal akik be sem jutottak...

    "A Keresztes Ildikotól pedig hányok. Legjobban megvetett és utált médiás személyiséggé (akik amugy is alul vannak nálam) nőtte ki magát."

    Nem tudom miért, messze az ő énektudása a legjobb a zsűritagok közül. Nekem tetszik, hogy igen is kiáll a tanoncai mellett. Sokszor veszem észre azt, hogy leginkább az övéit fikázza a többi zsűri, főleg Geszti "Írnékenekidalt" Péter viselkedése nem szimpatikus, azokat is leszólja akik nagyon jól teljesítenek, megnézném pár számot ő hogy adna elő.
  • Line
    #1776
    Ha az énekelni tudást és a tehetséget nézzük a sorrend a következő:

    -Nádor Dávid
    -Szirota Dzsenifer
    -Nyári lányok
    -Hegyi Dávid

    A Norbit ide nem lehet behelyezni mert külön kategória. Remélem ő nyeri meg.

    A Keresztes Ildikotól pedig hányok. Legjobban megvetett és utált médiás személyiséggé (akik amugy is alul vannak nálam) nőtte ki magát.

    Ennek semmi köze az utálatomhoz csak úgy megkérdezem nem roma ő véletlenül? Nekem egyre gyanusabb, hogy az.
  • Line
    #1775
    Márpedig azért vannak bent. Valamint még jópáran csak azért.
  • Line
    #1774
    Na igen, most aztán végleg kiderült, hogy az énekelni tudás, fejlődés tehetség mit sem számít kis hazánkban. Teljesen mindegy ki milyen szinten énekel, vagy ad elő. Lényeg, hogy legyen jóképű, sármos, szimpatikus. Valamint legyen trendy, tehát azoknak is tettszen akik körülvesznek irl.

    Hazánkban az xfaktor nevezetű műsort a zsűri és a kedves magyar nézők együttes erővel viccfaktorrá minősítették vissza.
  • Balázs 17
    #1773
    2:05 után kegyetlen:DDDD azért mintha a csajok néha félrenyúlnának ott alul
  • Coolfire
    #1772
    Na kiestek a Nyári lányok.Hát ennek nem örülök.Lassan már a fiúkból kellene szelektálni..
    Mondta én előre,hogy a csajok fognak peregni kifelé..
  • xxxpaulxxx
    #1771
    Nem néztem ezt a műsort eddig, mert iszonyat megjátszottnak tartom:S
    De a mai adást félig-meddig elkaptam... ez az Addicted to love feldolgozás iszonyatosan jó volt:D Az ember nem tudom milyenfélefajta alkohollal kenegeti a torkát, de egy őstehetség:D
  • IXEMGabeo
    #1770


    na ez überatom like lett:D
  • Destyni
    #1769
    Ez ma Sírszfaktor volt
  • Balázs 17
    #1768
    Emo
  • Tarafan
    #1767
    Tudja valaki milyen műfajban énekelnek kövi 7en?
  • Shiwo
    #1766
    coolon a zsűri énekel épp...
  • IXEMGabeo
    #1765
    Csabával amúgy semmi gondom nincsen, jobbnak tartom az öcsinél, aki nem nagyon jó, de Veca nekem egyre unszimpatikusabb...ez van
  • IXEMGabeo
    #1764
    nincs rossz hangja a Vecának és a Csabának se én nem tudnám így tolni , de nem is akarnám...valljuk be, mindkét személyiség külsőre mindkét nem képviselőinek tetszetős, eladható, viszont abszolút nem ők a legjobbak. Maximum egy egy kirobbanó produkciójuk van/lehet. A név és az ismerettség sokat nyom a latba, egy Dávid,)Előd, egy Jennifer simán leénekelné e 2 személyt, ezt csakis barátilag mondom;)
  • Gideon Wieth
    #1763
    Csak azzal a megszólalással volt bajom, hogy barátilag vannak bennt...
  • IXEMGabeo
    #1762
    pedig pont ők voltak, akik hozták magukat;)
  • IXEMGabeo
    #1761
    ne nevezzél
  • IXEMGabeo
    #1760
    te neked mi bajod? csak egy észrevétel volt...azért minden srác ma sem volt kiemelkedő és nevezél ökörnek te szamár!
  • Shiwo
    #1759
    azért ciki, hogy a szülinapján esik ki a Nyári lány...coolon Norbi meg Niklász most készül tortával
  • Tyler1
    #1758
    médiapszichológia? emberpszichológia alapnál is alapabb fokon: a férfiaknak van eszük másra költeni 300 Ft-ot.

    ha lenne ilyen opció, h egy szavazatért levetkőznek élőben, akk nem esnek ki az biztos. még én is elszaladtam volna vkit kirabolni sms pénzért ;)
  • MerlinW
    #1757
    Norbi, Nonstop és a két Vastag menjen. Egyébként meg lesz*rom:)
  • RYO21
    #1756
    Ezt a hülye norbit meg az azt a nonstop bandát már tényleg ki kéne picsázniuk! Amúgy sajnálom a Summer Sisters-t! :(
  • Shiwo
    #1755
    mondjuk ha lehet választani, hogy a tinicsajok a vastag tesókra izguljanak, vagy az emósokra, akkor inkább a vastagék...
  • Tarafan
    #1754
    Igen, nem véletlen az eddigi nők kiesése. A szavazótábor jelentős része fiatal lány, akik fiúkra szavaznak. Médiapszichológia alapfokon..
  • Gideon Wieth
    #1753
    Te öregem akkora egy ökör vagy, hogy az hihetetlen. Szerinted ilyen előadás móddal és hanggal, amit folyamatosan azonos színvonalon tartottak idáig a fiúk ((1-1 kisiklással,)) nincs itt a helyük a műsorban? Méghogy barátok közt betolták... hát te nem vagy normális... ennyi erővel ezt a Nyári lányokra is lehet mondani...
  • IXEMGabeo
    #1752
    én se küldök senkire SMS-t azért az eszem nem hagyom el:D ezekszerint mi srácok nem pocsékoljuk a lóvét, ebből látszik milyen éles eszünk van:D
  • attiGT
    #1751
    ennyire KIRÁLY L NORBI!! :)
  • bippo
    #1750
    Az tény, hogy a nők/(főleg a tinilányok), hamarabb nyúlnak a telefonhoz, hogy sms-t küldjenek, mint a férfiak.
    Bár a megasztárban meg pont egy tinikedvenc forma srác esett ki. (de csak mert az összes sms-t a saunders gyerekre tolják :)) - meg amúgysem volt túl jó.
  • Tyler1
    #1749
    nem rossz énekes az tény, de hogy húzza a neve az biztos(vagy huzatják). ez a hang már rég kieshetett volna.
  • IXEMGabeo
    #1748
    gondolom mindenkinek feltűnt, hogy Gergő gyereken kívűl eddig lány kieső volt szinte csak a műsorban..minek köszönhető ez? ennyire jó lenne a 2 vastag? ennyire sok tinilány él az országban?:O
  • Smuge
    #1747
    Várom már azt a pillanatot amikor kiesik a non stop de ez ma sem jött el. Egyszerűen nem ebbe a műsorba valók , csak az értékes helyet foglalják..
    Amúgy meg JV egyértelműen nyerte a dolgot és nem a könnyek miatt..
  • Danka88
    #1746
    ennyi.
    egyébként a summer sisters tagjai tudnának ugy énekelni szerintem mint veca, csak szólóban, viszont nagyon hasonlítanak egymásra, minden tekintetben, a külsejük, hangjuk, mozgásuk, annak meg nemlett volna értelme, hogy két ennyire hasonló lány versenyezzen ezért összerakták őket szerintem, ez viszont a produkció rovására ment... csak idő kérdése volt hogy kizugjanak.