11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • matyi0323
    #10400
    ismét szörnyű
    első 20 másodpercben nem tudtam, hogy angol vagy magyar.. vagy egyáltalán wtf
  • Coolfire
    #10399
    Jó ez a Gergő gyerek,az meg külön érték,hogy hangszeren is tud játszani.
    Tényleg jól nyomja.
  • Coolfire
    #10398
    Ez érdekes volt Adélkától,de egész jó.
  • CalebJoe
    #10397
    Adél meg Dávid mit keres még ott? remélem elhúz valamelyik
  • Coolfire
    #10396
    Szép jó estét!Na nézzük.:)
  • Coolfire
    #10395
    Nekem csak az a lényeg,hogy a cseppcsaj nyerje meg.Ha minden igaz,maga alatt van,mert szakított a kandúrral.Remélem azért jól fogja nyomni este.:)
  • wesker24
    #10394
    Hát megvan az esélye annak is hogy Adél megy ma haza !

    Ga Adél VS Dávid párbaj lesz akkor szerintem Geszti Dávidra szavaz Keresztes szintén Dávid-ra Malek meg Feró meg Adélra és akkor a nézök döntenének !

    Bár adná isten hogy ma Dávid is kiesne ! xD Igy a legjobb 3 maradna bent !
  • Coolfire
    #10393
    Elég nagy a valószínűsége,ahogy annak is,hogy Dávid repül.Sztónt is eltaláltam.Most Adélkának nem szabad kiesni,mert állítólag az a buzigyerek kefélgeti,és ez "sztárhír"!!
  • Bokafix2
    #10392
    kit szavaznak ki ma? sztem egy Dávidka vs Adél párbajra készülhet a nagyérdemű :D
  • bakkerman
    #10391
    egy buzigyerek
  • IXEMGabeo
    #10390
    illik is ahhoz a tuskó divatbuzihoz
  • Timikecuncika
    #10389
    Ki az az Istenes Bence? :o
  • extra sensory
    #10388
    Adélkácska rosszul stratégiázik. Feróval kellett volna összejönnie, és így a szombati párbajnál már ketten szavaznának mellette.
  • Zeraa
    #10387
  • FrezeR
    #10386
    Istenest sem kell félteni VV Anikó után X Adél :) Ő is szinte mindenkire rámozdul aki a közelben jár.
  • precision
    #10385
    mindent a hírért és a címlapért, mi Adélka?
    az elején még abba a srácba voltál szerelmes akivel az első nap után összefeküdtél... :D

    vicces ez a bulvármédia és szánalmasak a szereplői
  • FrezeR
    #10384
    Az RTL Klub sztárjába szerelmes Csobot Adél
  • Coolfire
    #10383
    Ehehehhh...ennyi pihentagyú embert.Ez kurva jó!
  • FrezeR
    #10382
  • Bokafix2
    #10381
  • Timikecuncika
    #10380
    annak most lesz majd vmi nagy döntője... várom a végeredményét... tavaly pl voltak benne magyarok, azt hiszem focisták. Igaz némi gyér német tudással, de nem is azért mentek. :)
  • Timikecuncika
    #10379
    németben a das Supertalent megy :P
  • bakkerman
    #10378
    Vino Alan-Zámbó Krisztián összehasonlítás? :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jakuza001
    #10377
    Ezek utan nezzem a magyar X Factort, hogyan szerencsetlenkednek ? :D

  • Tyler1
    #10376
  • Tyler1
    #10375
    Szegény rossz szériában próbálkozott, a mostaniban biztos befért volna a döntőbe Zámbóék mellé.
  • wesker24
    #10374
    Olvastam a mai blikkben hogy lehet veszélyben van Oláh Gergő X-faktoros karrierje begyulladt a torka, és orrpolipja van amit müteni is kéne !
  • bakkerman
    #10373
    tácsmi,tácsmi ájvana filjorbádi ASDA:SADASGDA:ASD
  • Ironman2
    #10372
  • Ironman2
    #10371
  • Ironman2
    #10370
  • Dean Winchester
    #10369
    a legjobbak maradtak és most tényleg a legjobbak, 1 kivételtől eltekintve :D
    Oláh Gergő
    Antal Tímea
    Csobot Adél
    Szabó Dávid
  • IXEMGabeo
    #10368
    kiesett a kavics? kik maradtak? nem követem csak kérdezem:D

    Adélkátok bent van Coolfire?

    amúgy németben itt is megy valami tehetségkutató:D
  • bakkerman
    #10367
    ha dávidot kiakarja ejteni az rtl,akkor vagy gergővel vagy timivel kell összerakni,adélka ellen bármi lehetne,mert ahogy nézem keresztesnek meg ferónak nem nagyon tetszik az,hogy mindig tinglitangli zenéket tol el adélka,szóval ők lehet dávidkára nyomnának
  • Bokafix2
    #10366
    Dávidka nem örülhet túlzottan, mert ő lesz a következő. Már a műsor előtt 99% biztos voltam benne hogy ők ketten Stone-al fognak párbajozni.
    Nehezen tudnám elképzelni hogy legközelebb Antal Timi párbajozna Gergővel.
    Tehát Dávid lesz az egyik, ez biztos.
    Ha Adéllal kerül össze, a mentorok úgy kiejtik hogy csak úgy füstöl, senki nem fog mellette szavazni max a saját mentora. Ha Timivel kerülne össze Malek agyonlőné még mielőtt bárki szólhatna egy szót is, mivel Timi a legnagyobb aduja.
    Gergő meg szvsz nem fog párbajozni jövő héten (sem).
  • bakkerman
    #10365
    gergőnek elég gyenge volt a tegnapi első produkciója,a második már jobb volt. Adélka hozta a szokásos formáját,ismét elbűvölő volt :) A kicsinek meg nem jött be a 2. dalválasztás,rohadt hamis volt végig. Szerintem kavics és dávidka is tegnap énekelt a legjobban az élő adások során,lehet mindketten tudták a forgatókönyvet,hogy mi lesz a sorsuk így felszabadultabban tudtak énekelni. Jövőhéten ha szabó gyereket kiakarják rakni papírforma szerint,akkor vagy gergővel vagy timivel kell összerakni,adélka ellen még egy esetleges továbbjutás is bennelenne...
  • RatBaG #10364
    pedig szerdán még azt kamuzta, hogy fosott egész éjszaka :DDD
  • FrezeR
    #10363
    a múltkor leesett a kanapéról :)
  • Béka Benő
    #10362
    Hát igen, ha nem lett volna az angolja bikicsunáj-szint, most ő jutott volna tovább !
  • Béka Benő
    #10361
    Ha már Stone kiesett a jövő héten mehetne Emma Stone a helyére ...