11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Gideon Wieth
    #1825
    Hát elég sok mindenben nem értek veled egyet :-)

    Csabi tény, tud jobbat is, hallottam már tőle a Bon Jovi-t ütősebben, de szerintem illene egy döntő környékére jutnia. A Nyári lányokkal a vélemény ugyanaz mint a tied. A Tomi képzetlen még, az pedig hogy az Ildikó engedte EDDA-t énekelni szégyen. Nem azért mert nem sikerült, hanem ((nem is sikerülhetett volna ))... Magyar számot megszokott magyar előadótól elénekelni, hát nagy bátorság kell hozzá... Eddig még senkinek sem sikerült.. Non-Stop azért van bennt szerintem, mert humorosak, poénosak, és az előadás módjuk kompenzálja az énektudást. ((bár a srác aki énekelni szokott főleg, ő azért tud ))... Mi is van még... Ő... Jah igen Nicolas. Tény, nagyon jól énekel, de amit a Geszti is mondott, nem ő a legjobb előadó. Én rendszerint elalszok amikor ő jön, pedig szépen énekel, de mögötte üresség van. Kíváncsi lennék egy gyorsabb számot hogyan énekelne. Dorkával Vecával megegyezik a véleményünk :-) és hát a Norbi... Hát azt kell hogy mondjam... inkább semmit :D csak maradjon bennt Dec 4ig, Csabival együtt mert ha kiesnek visszaadom a jegyet :D
  • Balázs 17
    #1824
    lol
  • Balázs 17
    #1823

  • byzhouse
    #1822
    law
  • JLH Fans
    #1821
    Sztem párbaj egál volt, sőt, Veca nem is értem, mit keresett ott legutóbb, sokkal jobb volt, mint mezőny legalább fele.
    De míg ő ugyanazt hozta, amit tud, a Summer Sisters szerintem akkor először nyújtott jót és értékelhetőt, szóval nagy volt náluk (legalábbis nálam) a pozitív kontraszt.
    Viszont van némi igazad, aki másodszor párbajozik, azt picit ciki továbbjuttatni már:)
  • JLH Fans
    #1820
    No akkor még egy hsz a versenyben maradtakról illetve döntősökről de már kiesettekről:

    Mimi&Gergő: aranyosak meg helyesek meg minden (meg sok férfitársammal egyetemben Mimi lopott bicikli effekt, de sokat kellett volna fejlődniük még, számomra nagy meglepi volt, hogy 12 be is bejutottak.

    Fanni: Volt anno középsuliban egy évfolyamtársam (egész helyes lány) akinek az arcáról ágyúval se lehetett volna levakarni a mosolyt szintén, eleinte irritált, aztán a 4 év alatt szép lassan nem lehetett megkedvelni. Nekem szimp volt, előadásmód jeles, énektudás meg vhol gyenge közepes. 24 ben helye volt, de hogy ő ment tovább Dzseni helyett onnan, hááááát....:)

    Nyári lányok: szépek de nem szimpatikusak esete (nem érdekel mennyi pénzuk van meg apjuk sem szóval nem azért, egyszerűen csak ha rájuk nézek akkor vmi nem oké) a fiatalabbik (aszem Aliz) nem énekel rosszul, viszont vmi hihetetlen, együtt egyenlőre mennyire nem illettek össze, kivéve az utolsó párbajban, ott 3 klasszissal jobbak voltak szerintem, mint addig bármikor, bármennyire is nem szimpek, nálam továbbmentek volna akkor.

    Vastag Csaba: folyamatosan produkál vmivel az átlag felett, de kiemelkedőt még nem hozott, valószinűeg nem is fog ezért már ezután sem.
    Első 5-6 ban biztosan helye van, ahogy megnyerni sem fogja viszont.

    Nikolás ala kalapos király: Bentmaradtak közül tán legjobb hangja van, a Purple Maid viszont NEM tetszett, ennek ellenére a top 4 egyik biztos résztvevője kellene hogy legyen.

    Mariann: Róla helyesebb lenne nem írnom semmit, bevallom őszintén, ő az egyetlen, akinek a megitélésénél nem tudok elvonatkoztatni a szimpátiától/unszimpátiától (utóbbiról van szó) és objektíven megítélni.
    Remélem, nem jut sokáig, viszont az előző produkcióból jogos volt, hogy továbbjutott, mert voltak nála gyengébbek is.

    Király(ul hülye) Norbert:

    Nem normális, szerencsére:D Emlékeztet magamra picit egyéniségileg, persze ilyen hangom sajnos nincs:D top 3 ban a helye, pedig pillanatnyi énektudása még a 12 be se predesztinálja.
    Na de ekkora egyéniséget...Imádnivaló szvsz. a CD jét viszont nem venném meg:P

    Non-Stop: Ohh irgalom atyja ne hagyj el, ők meg mit keresnek itt?
    Ez nem ÉNEKTUDÁS verseny, legalábbis részben?!?
    Amikor ők jönnek, pánikszerűen váltok csatornát arra a pár percre, mert egyébként kedvem lenne stikában vmi AK 47 est szerezni, aztán meg szétkapni vele a képernyőt.

    Veca: róla már leírtam a véleményem, NULLA egyéniség pedig egész jó hangja van, és viszonylag csinos is, múltkori produkciója sem volt rossz, nem is értem, mit keresett a párbajban.

    Vastag Tamás: Ja hogy szépfiú effekt ezért tolják ameddig lehet.
    Óriási meglepetés, hogy Nádor Dávid helyett 12 ben van, ha szegény Pataki Attila véletlen meghallaná a Kölyköd voltamot tőle, akkor szerintem sírva menekülne el nagyjból Új Zélandig.
    Szégyen amit művelt, neki kellett volna párbajoznia, majd búcsuznia.

    Wolf Kati:
    From Sarah with love óta szívem csücske, nameg hogy egyedül ő a versenyző közül be mert anno szólni Fecónak meg szivatta....I ' m lovin it:P Nagyon szép hangja van, Nikolásszal és Norbival egyetemben nálam ő a harmadik top 3 ba való favoritom.

    Dorka: Ahogy Enikőnél a szakítás után, nála a baba születése után jött a se kép se hang, képtelen magára találni azóta. Legutóbbi igen gyengécske fellépése után párbajban lett volna a helye, pedig a tehetség megvan, nála is, és mondjuk érthető, hogy ilyen körülmények között miért nem tud úgy koncentrálni mint addig, csakhogy akkor pedig miért kellett bejuttatni a 12 be? Merthogy ez várható volt.

  • Danka88
    #1819
    szerintem meg veca leénekelte őket a párbajban. :)
    egyébként ha a nyári lányok jutnak tovább akkor meg az menne mindenhol, hogy őket juttatják tovább ugyancsak a papa miatt... szóval hülyeség erről beszélni.
  • JLH Fans
    #1818
    Btw, szerintem szebb lány, mint a Veca aki bentmaradt, pedig ő sem ronda, sőt:)
    Melllesleg a Vecának pl a hangja sem rossz, de valahogy amikor énekel, kb annyi marad meg bennem, hogy oké, szép volt jó volt, naés akkor?
    Az a bizonyos FŰSZER ponthogy belőle hiányzik, neki kellett volna azt mondani, hogy majdnem.

    (Mondjuk a szakitás után Encsi is kész volt, és semmivel sem volt jobb, de ő már egyszer megmutatta előtte, hogy benne van a potenciál, ha normális lelkiállapotban van éppen:)
  • JLH Fans
    #1817
    Aki esetleg nem tudná, Muri Enikő szerencsére NEM hagyta abba, sőt túlvan élete első koncertjén az Alcatrazban:)

    Egy kis részlet onnan, ha valaki számára eddig nem volt esetleg világos miért is neki kellett volna nyernie az X-faktort:)



    Érdemes megnézni az összes számot:)
    Közel sem hibátlan sőt, de az egész lányból árad vmi nagyon jó dolog, pl az, hogy IMÁDJA az egészet, és magával tudja ragadni a közönséget is.
    November 19 én ugyanott ugyanő:)
    Márpedig azon (életemben eddig még csak minőségi koncenrteken voltam világsztárok miatt 2 kivétellel Ákos és EDDA na de azért ők is nevek) 200km ről felutazva ott leszek én is :)

  • annabella2
    #1816
    nevetséges volt a multkori adás sajnos....janicsák vecát már megint továbbjutattták,mikor az egészbe be sem kellett volna jutnia..protekció az egész,a pénz beszél a papátol sajnos....nyári lányok sokkal jobban énekelnek,nem csak duoként de egyénileg is lebontva ,mint a veca,nagyon sajnálom öket,remélem most pénteken kiesik végre ,mert nagyon nem odavalo a sirogép csajszi
  • byzhouse
    #1815
    de gáz.. nem vagyok én a csicskájuk :D
  • Coolfire
    #1814
    Tapsol,áll,ül,fekszik..meg ilyenek.:)
    Botrány már az egész.Kivették a spontaneitást a dologból.
  • Szolnokboy1
    #1813
    még ha nekem fizetnék a 6 ezret, akkor is meggondolnám.
  • Dean Winchester
    #1812
    "köteles teljesíteni a műsorkészítők utasításait!"
  • Carloska
    #1811
    Érkezés: 17 óra (A későket sajnos nem áll módunkban beengedni!)

    A stúdióban lévő székeket nem használhatják, csak az állóhelyhez tartozó fenéktámaszokat.

    Élő adás közben rövid 3-4 perces szünetben van csak lehetőség arra, hogy elhagyják a stúdiót.

    Minden vendég, aki átlépi a stúdió ajtaját, köteles teljesíteni a műsorkészítők utasításait!

    azé elég spártai a helyzet 6 ezerért még lese lehet ülni :D
  • Carloska
    #1810
    A jegy megvásárlásával vállalja, hogy 5 órán keresztül áll a stúdióban.

    azé jó állást majd:D
  • Gideon Wieth
    #1809
    Tudom, csak az a baj, hogy időközben egy ismerősöm jelentkezett már rá :-) De Vaterán lehet még kapni jegyeket, amúgy egész jó helyre, a mentorokkal egy vonalban van, a mentorok két oldalán :-)
  • hp16
    #1808
    de én szeretnék,nem tudod véletlenül hogy hova szol az állojegy?mennyire van közel a szinpadhoz?
  • Gideon Wieth
    #1807
    20ikára am senki nem akar elmenni az X-faktorba ? :)
  • MerlinW
    #1806
  • fatejr
    #1805
    Sziasztok!
    Szombaton nézzétek az X Faktor Dalverseny blokkját mert a következő dallal fogunk szerepelni:
    Mayloo & Andrew - Te Harcod
    Üdv: Mayloo & Andrew
  • IXEMGabeo
    #1804
    megoszlik az emberek véleménye róla, annyi szent
  • akyyy
    #1803
  • Tarafan
    #1802
    Ez van, nem mindenkinek szimpi. Amúgy én pont azt látom, hogy természetesen viselkedik.
  • Rage47
    #1801
  • hungary27
    #1800
    nonstop nyer ha igy megy a végéig.
    5ször több ismerősük van mint átlagban 1 nek.
  • Line
    #1799
    Arról nem tudok nyilatkozni milyen színművész és énekes. Mivel nem láttam még egyetlen produkcióját sem. Illetve egy rövid énekét hallottam, na az szar volt.... De attól még lehet jó.. Igazán nme is érdekel. De ebben a szerepben egyenesen undorító.
    Teszi az agyát, olyan pofákat vág mint egy dankóros és összevissza beszél. Vagy ha valamit végre értelmesen elmond az nagyon rövid.

    De amit ott a pult mögött számok alatt művel az egész egyszerűen SOK, mondjuk számok után is sok.
  • Tarafan
    #1798
    Nem kell találgatnod. Keresztes Ildikóban van india(ha ú.t. roma)vér.
    De ez annyira off téma, hogy el sem hiszem, hát kit érdekel, honnan jött?!
    Én nagyon szeretem őt, mint színművészt és énekest.
  • Rundstedt17
    #1797
    A nézők itt nem döntenek semmiben
  • IXEMGabeo
    #1796
    mostmár azért érződik, valamiért, hogy a női szavazók vannak többségben...
  • MerlinW
    #1795
    "a non stop nem eshet ki,mert akkor Malek Mikinek nem maradna embere..."
    Nem egyszer volt már rá példa az X történelmében, semmi akadálya a dolognak.
  • Grove4
    #1794
    "ezt a múltkori bentmaradása miatt mondom amikor épphogy elkerülte a párbajt"

    Értsétek meg, hogy a továbbjutókat nem a rájuk leadott szavazatok szerinti sorrendben mondják be, tehát lehet, hogy az kapta éppenséggel a legtöbb szavazatot, aki utolsónak megy tovább (a párbajozókat leszámítva persze).
  • Prince23
    #1793
    "nem akarja egy ilyen döntéssel elrontani ,nézzük meg a nézők kit ejtenének ki azt kalap"

    egyetértek, pedig én olyan biztos voltam benne, hogy a nézőkre bízza...de nem volt olyan rendes, sajnos.
  • bakkerman
    #1792
    jövőhéten egy "öreg" esik ki,a non stop nem eshet ki,mert akkor Malek Mikinek nem maradna embere...Szabó Mariann vagy Wolf Kati fog kiesni szvsz,vagy valamelyik Keresztes mentorált,véleményem szerint Vastag Tamás(neki örülnék is,tnap borzalmas volt)
  • Tyler1
    #1791
    "nézzük meg a nézők kit ejtenének ki azt kalap"

    Janicsák fater, meg intézett volna az rtl-nél egy gyors mentorcserét ha pici lány kiesik :D
  • IXEMGabeo
    #1790
    én úgy tudom, ha döntetlen lett volna, akkor is a Summersék esnek ki...nem voltak túlságosan népszerűek, Veca egy fokkal talán, de népszerűbb, mint ők! ezt a múltkori bentmaradása miatt mondom amikor épphogy elkerülte a párbajt...

    jövőhéten sztem Veca és sajnos Wolf Kati fognak párbajozni nagy a gyanúm...ha viszont manipulálni akarnak akkor kiejtenek egy srácot, aki maximum a "Non Stop" lehet...Vastagékat sajnos bent fogják tartani még egy jó ideig pedig nem annyira jók...
  • Dean Winchester
    #1789
    na bazdmeg
    summerek kiestek :D pdig felhuztam volna a karóra mindkettőt tegnap XD
    a kisebbiknek a fejét kellett volna átrakni a nagyobbik testére azt perfect!!
    egyébként ildikóval a faszom kivan, bazdmeg azt mondja a legjobb adás meg minden akkor mi a faszért akar ő dönteni a csajok sorsáról? miért nem tudta azt mondani ,hogy a legjobb estéje és nem akarja egy ilyen döntéssel elrontani ,nézzük meg a nézők kit ejtenének ki azt kalap -.-
    mind1 én a csajoknak drukkoltam, bár veca most kurva jó volt de inkább néztem volna a két csajt mint a veca-t egyedül :(

    döntőben a legjobb 3ba a realistás az sztem ezt hozza ki.:
    Norbi,Csabi,Nikolas
    azért írtam h realitás mert én nikolasnak nem drukkolok egyálltalán!
    csabinak se de ha dönteni kell akkor inkább csabi mint niko :D
    am a tegnapi produkciók nem voltak rosszak és gesztivel egyetértettem én is elég sokszor.
    a Tomit mkor véleményzték most érdekes módon a közönség egyszer sem hujjogot mikor a negatívumokat mondták...

    Norbiról meg igaza volt Miklósnak, hiszen ne menjen el a beállított kisfiu világába, őt ugy szerettük meg h kimegy a színpadra és tökre magát adja a a saját mozgásával meg mindennel, én értettem mit akart mondani de hát a másik kettő zsűritag elég hülye és nem fogta fel :(
  • IXEMGabeo
    #1788
    szívesen lettem volna a srác helyében, akit ott aláztak
  • IXEMGabeo
    #1787
    na azért a Keresztes Ildikó tud énekelni ért hozzá...egyébként erdélyi méghozzá a Magyar fajta erdélyi tehát, hogy ne lenne hazafi vagy roma az abszolút nem igaz...kicsit karakán személyiség nekem nincs bajom vele...mentoroknál tegnap láttam azt először, hogy bőven ellentmondanak egymásnak...
  • IXEMGabeo
    #1786
    egyetértek