11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bigapó
    #1865
    Ja, ez érdekes, hogy Feró a nulla tudásával valamit mégis tud adni nekik amivel ilyen jól mennek. lehet nem is Ő a mentor...:D
    Gesztinek az üzlethez van jó orra, meg dalszövegekben van otthon, neki ennyi elég is volt az Élethez, örülnék fele ennyi tehetségnek Én is :)
  • JLH Fans
    #1864
    Jaj, ne is mondd, mondjuk nekem elég volt meglátni a lányát (ugye ő volt?) a selejtezőben, istenem, de örültem, hogy a 24 be már nem jutott be:) Ferót látom sokan szidják, de azért az ő mentoráltjai okozzák még tán a legkevesebb csalódást általában.
    Viszont Geszti...kicsit örülök is komolyan, hogy Enikő Meg Jenny nem jutott be, csak visszafejlődnénk.
    Hihetetlen, hogy megcsinálta a szerencséjét az életben úgy, hogy az énektudáshoz semmi köze nem volt egész életében.
  • JLH Fans
    #1863
    Na ezt a tévé kettős sztoryt még viszont nem hallottam, mi volt pontosan és mikor?
    A levéllel meg bepróbálkozom holnap, addig is ma erepublikon hirdettem az igét, és szereztem pár 100 as + nézettséget e because of yous videónak:P
  • Coolfire
    #1862
    Mikor megláttam Fásyt,mentem hányni...
  • Coolfire
    #1861
    Úristen de rossz ez a Rice.Vagyis a zenészek jók,de Feró nagyon tré.És egy ilyen ember mentor.
    Nem veszi észre,hogy már vén hülye,csak majmot csinál magából.Már régen nem a nemzet csótánya.
    Viszont Szőke kapitány,nagyon hasított.:)
    Bagiék meg már uncsik a Korda utánzásukkal.
  • Coolfire
    #1860
    Na most lesznek jók a titkos esélyesek a showderben.:)
  • Coolfire
    #1859
    Intézd már el azt a hg. jogot magadnak,mert csak jobb lenne a közeljövőben néhány hsz.-em törölni...
  • Coolfire
    #1858
    Nem baj.Amúgy igen,maguktól.Nem írták alá a szerződést.
  • Dean Winchester
    #1857
    a soho magától szállt ki? bár ez már a mega topicba való kérdés lenne :S
  • Coolfire
    #1856
    Ahogy tanult kollégám írta "Hiába no, pénzért meg 1 nap hírnévért az emberek 99% a szop, nyal, gombot varr ha kell:)"
    És ez a tömény igazság.
  • Coolfire
    #1855
    Hát ja.de a pillanatnyi elmezavar után a csigakettőnek kell nekik fizetni,hogy műsorba kerültek.Ráadásul kikerülnek a netre-pölö youtube-és meg is van az ismertség.Lsd. sugerabugera v. bikicsunáj.:)
  • extrem10
    #1854
    ez tényleg igy van...egyszerüen az ott megjelent emberek 80%nak el sem jut az agyáig h mekkora sz@r:)))minden szégyenérzet nélkül kiállnak,s van amikor utána nekik áll feljebb:)jo szo amit használtál:) retardáltak:)
  • Coolfire
    #1853
    Nekem feltűnt,hogy nem látom őket.Pedig azonnal "lecsaptam" rájuk.Ők voltak a fav.-ok közül az egyetlen,akiknek nem ismertem addig az "előéletét".Mikor néztem a Megasztárt,hamarabb mondtam,mint Mester Tomi,hogy YEAH!!:))
    Amint megtudtam,hogy mi történt rá sem tudok nézni a Megasztárra.Bár az X-Faktor,vagyis a retek néhol még mocskosabb.Azt is csak azért nézem,hogy itt tudjam őket szídni,ergo naprakész legyek belőlük..
  • xxxpaulxxx
    #1852
    Gondolkodtam is, hogy hova tűntek... szóval ez történt:D
  • Coolfire
    #1851
    Igen,ő szokott válaszolgatni,és megírni a buli(k) időpontjait.Régen is szerettem,mikor karaoke versenyt nyert,Dohaival énekelt,egyedül etc..Most meg bandázik.Na azt még én sem hallottam.:)
    Azt mondta,hogy lenyomja az X-faktoros számokat,-gondolom a Because of you-t 2x is-meg másokat.:))

    A SMB azért tetszik,mert ekkora repertoárjuk van.És Gréta kurvajól énekli mindet.Egy CD-t simán megédemelnének,és nagyobb ismertséget.
    De ez a csíra tévékettő elkaszálta őket,hogy kapnának szívrákot.:)
  • Coolfire
    #1850
    Egy valami azért alázza az X-Faktort,mégpedig a Megasztár castingok.
    Nem tudom honnan kerül elő minden szériánál ennyi exhibicionista mentálisan retardált ember,de egy fél évig azon röhögök.:)
  • JLH Fans
    #1849
    Azt mondod, ő is olvassa őket, és néha még válaszolgatni is szokott?
    Mert ha igen, írok én szívesen:)
    Soho Music Bandet ismerem természetesen, alap:P
  • Gideon Wieth
    #1848
    Én úgy tudom dec 18 a finálé, két héttel később :-)
  • Coolfire
    #1847
    Még ajánhatom figyelmedbe,a Soho Music Band-et és az All Aboutot,ha szereted az igényes jó zenét.Nem ezeket a mai taknyokat.:))
  • Coolfire
    #1846
    Nyugodtan írj mélt,örülni fog neki.Minden szem rajongónak örül.Mit össze áradozott,mikor elérte a 1500000-es nézettséget a youtubeon.:)

    A személyes adatok titkosítva vannak.:)))
  • JLH Fans
    #1845
    Legalább az ő mailcímát irtad volna ide vagy valami....:D:P
    Akkor marad az, hogy elnézek koncentre info nélkül:)
    Addig meg én promozom kéretlenül+ ismeretlenül is:)

    Visszatérve még egy párral ezelőtti hsz ra:
    A Summer Sistersék meg ezzel az akciójukkal végképp kiírták magukat számomra a szalonképes kategból, ha még őket kéri egy magazin fotózásra és igent mondanak, még soso, de hogy ők ajánlkoznak....:D

    Hiába no, pénzért meg 1 nap hírnévért az emberek 99% a szop, nyal, gombot varr ha kell:):(
  • Coolfire
    #1844
    A Soho Music Band kellett volna oda.De olyan szerződést/diktátumot akartak velük aláíratni mint a Csak Van együttessel,ergo teljesen elvették volna az egyéniségüket.Rohadjanak meg....

    Mega 5:



    És egy live.:))



    És Gréta olyan kis cukika.:)
  • Coolfire
    #1843
    Egy dob van csak...:)



    Így kéne tudia a nonsztopnak,hogy nyerő legyen,legalábbis nálam.:))
  • Dean Winchester
    #1842
    ja meg ez alapján a megasztárban is lenni kéne egy együttesnek :DDD
    mégsincs egy sem :O
  • Lateralus
    #1841
    A matekod szerint meg is van a végeredmény:
    Első hely: Nonstop (5x annyi szavazat, mint bárkinek)

    Csakhogy ez alapján a elején kiesett duónak és a suméreknek is bent kellett volna maradniuk a döntőig, mert nekik meg 2x annyi ismerősük van, mint bármelyik egyke előadónak.

    Vagy mégsem jó az egyenleted?



  • Coolfire
    #1840
    Itt az email,ahová ha írsz,kapsz mindig friss infot Enikőről.Nem titok,direkt megkért,hogy promózzam.:)))

    [email protected]
  • JLH Fans
    #1839
    Ne mondd, hogy ismered áááááááááá:)
    Mázlista:) Tudsz vmit esetleg a nov 19. koncerttel kapcsolatban? Ha igen akkor ne kimélj egy PM el, mert egyenlőre még csak annyit döntöttem el, hogy ott leszek valahogy:)
    Ja és tőlem is 200km, meg melózok is előző nap sokaig és vasárnap meg sakkmeccs korán reggel, de ez nehogymáe akadály legyen:)

    Gideon Wieth: Úgy tudom dec 4 már a finálé, de meg lehet nézni az X faktor oldalán hogy mikor is lesz pontosan.
  • Coolfire
    #1838
    Ez már trágya...Nikolaszt,az idősebb vastagot úgy rúgnám picsán,mint a huzat.Az elsőt gyűlölöm,a második meg beszélni semtud,nem még énekelni.Pfejjj..
    Dorottya még elmegy,a Mariann szart sem ér,már a 24-ben ki kellett vlna esnie.Wolf Kati eddig kellemes meglepetés.Norbi az meg hülye,már semlegesként neki szorítok,nehgy már valamelyik buzibáros nyerjen.
    A Non-Stop meg tényleg nem való ide,ezt jól látja a többség.

    Egyébként Enikő engem is hívott a pesti bulira,de az 200 km...
    Pedig megnéztem volna,mert ingyenes volt.:)))
  • Gideon Wieth
    #1837
    Dec 4 az még nem a finálé. Vagy már igen?
  • IXEMGabeo
    #1836
    fő énekes Ádám az tud énekelni elvileg....ő meg a szájdobos a legjobb a többiek csak statiszták"...az túlzás lenne, ha minden csapatban mindenki legjobb lenne és egyéniség, kellenek mindenhova háttéremberek úgy lesz teljes a csapat. Egységet felbomlassza az a tény, hogy egymásnak ellentmondó emberek alkotják, hasonló akarattal....
  • JLH Fans
    #1835
    Semmi bajom velük személyesen,szimpatikusak meg minden, de nem tudnak énekelni, szóval nincsen helyük véleményem szerint a legjobbak között:)
  • IXEMGabeo
    #1834
    már rögtön tájuk haraptak...szokásos sz9veg sajnos, nem akarjuk, hogy a testünkről ítéljenek meg, hanem a tehetségünkről:S:S ettől a szövegtől hányok...evvel eladják magukat pedig bírtam őket
  • hungary27
    #1833
    Az hogy sokan vannak és tutira nem esnek ki ha 5ször annyian szavaznak rájuk mint a többiekre. meg ez nem ének tudás hanem szimpla produkció
  • IXEMGabeo
    #1832
    nem értem a Non stoppal mi a baj...
  • hungary27
    #1831
    hamár énekelni nem tudnak...
  • JürgenKlinsmann
    #1830
    Megnéztem őket, teljesen más mint amit a műsorban produkált (bár hangilag szerintem a Kelly Clarkson dal az a helyén volt, egy-két helyen volt szerintem egy kis "elhangolás", de ez betudható annak, hogy a castingon való izgulás egy kicsit "megremegtette" a hangját.

    A túloldalon Megasztár oldalon meg Kökény Attila az akit tehetségesnek tartok, ő sem tökéletes még, meg voltak félresikerült dolgai neki is, de szerintem ő az aki ha nem is jut tovább, nem fogja feladni és folytatja televíziós hátszél nélkül is! :)
  • JLH Fans
    #1829
    Hát ehhez képest a legtöbb dologban végül is egyetértettünk
    Non-Stopnál az van, hogy egyik valóban tud énekelni valamennyire, de ilyen csoportprodukciónál nemhogy az nem elég, ha 1 vki tud, hanem ha egyetlen vki nem, rögtön az is átjön az egészen.

    Hogy van jegyed a fináléra.....mázlista:P Egyébként meg szerintem még a legnagyobb világsztároknak sem állna jól minden stílus, szóval ez a mutasd meg magad mindenben kicsit kegyetlen dolog:)
    Hogy kicsit tippeljek is a következőre: Veca fog párbajozni Dorkával, és Veca fog kiesni.
  • JLH Fans
    #1828
    Nézd meg a koncertfelvételeket mind a 9et:)
    Szerintem nagyon is jól csinálja a szinpadon, mimika, humor, előadásmód jókedv mind-mind jeles:)

    A hangja még nem tökéletes, de szerintem ha valakiben, akkor benne van sztár potenciál:)
  • Láma!
    #1827
    ha senki nem akarja, akkor majd én:)
    én megnézném.
  • JürgenKlinsmann
    #1826
    Nagyon örülök neki, hogy folytatja, ugyan nem nézem rendszeresen ezeket a talent műsorokat, de azért róla még tudom hogy kicsoda, mert egy olyan durván hiteles és meggyőző Kelly Clarksonnal rukkolt elő, hogy szerintem annak a dalnak az első helyig kellett volna röpítenie. Szerintem idióta dolog volt a zsűritől, hogy kirúgták a versenyből, csak azért, mert még nem elég jó a színpadi mozgása (szó mi szó, nem is volt neki olyan).

    Nézem mellette a Megasztárt is, ott is vannak tehetségek, dönteni nem akarok, hogy melyiket kövessem (kisebb-nagyobb) figyelemmel, mert mindkettő műsorban vannak olyan emberek akiknek jó hallgatni az előadását. Ezért szerencse, hogy a TV2 kihátrált az RTL Klub elől és inkább átrakta másik napra az adást. Ha otthon vagyok és ráérek akkor nézem netezés vagy online játék közben.