11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Danka88
    #1905
    ez a vastag gyerek most elég gyenge... alapból ebben a számban orditanak is nem? én ugy emlékszem. :)
  • IXEMGabeo
    #1904
    ja bocsi te az éneklés utáni hangjára gondoltál nem is szidtad...ja, betegek a hangszálai sajnos, meg lett erőltetve
  • IXEMGabeo
    #1903
    neki szándékosan ilyen rekedtes, egyébként mint már mondtam betegek a hangszálai...nincs olyan hűű de rossz hangja a Norbinak amúgy...Dorka pedig a szülés óta érződik h nem jó, nincs túl nagy hallásom zeneileg, de bántotta a fülem 1-2 magashang amit énekelni próbált akkor az mi, ha Norbié szted szar volt
  • Gideon Wieth
    #1902
    Igazából én is azt mondom, hogy nem szabadna ilyen szinten elmennie a hangjának... Nagyon jól énekelte, de ha egy koncerten ezután valamit még akar énekelni, gondban lesz :-)

    Mondjuk szerintem csak nincs hozzászokva még, rá kell gyúrni és nem lesz baj... De most nagyon csúnyán bekrepált a szám után...
  • bakkerman
    #1901
    csak Dorka,Geszti nagy arc,Feróval együtt!
  • JLH Fans
    #1900
    DOKRA+GESZTI: Menjetek haza!!!:(
  • Szolnokboy1
    #1899
    ezt a filmet már annyiszor láttam, hogy nálam az abban hallható előadás az etalon, senki sem tudja annál jobban elénekelni.

  • Kaplan
    #1898
    Szegény Dorka, gyengusz még idegben a csaj, elment a mikrofon hangja egy pillanatra, és full összeesett a szám a fejében.
    Sajnálom pedig jó az alapanyag amiből tudna építkezni.
  • bakkerman
    #1897
    lehet nekem van botfülem,de ez a sodeinde csaj nekem HÉTRŐL HÉTRE hamisan énekel,és gyengének tartom...
  • Shiwo
    #1896
    lehet már előtte se volt
  • Kaplan
    #1895
    Nem volt rossz a csaj, azért az az oktávugrás kijött.
    A Norbinak meg egy szám után nincs hangja, az baj, nagy baj.
  • IXEMGabeo
    #1894
    hú a Mariann elég gyengus...
  • IXEMGabeo
    #1893
    sztem a múltkori is nagyon jó volt...jobb h most ütött vele
  • IXEMGabeo
    #1892
    Norbi megint ütött de nagyon:D ez volt mindenkinek a kívánsága:D ACDC
  • Dean Winchester
    #1891
    de bazdmeg
    a megát a király viktor nyerte XD ezt meg a király norbi? :DDD
    aztán egy szuperdöntő? :D
    Király vs Király XD
    na ez fasza volt de tényleg! ezt kellett volna múlthéten aztán most meg a high way to hell kellett volna -.-
    vagy a döntőben elvárom tőle h ezt énekelje!


    szerk.:
    bazdmeg milyen hangja van már ennek a gyereknek? :DDDDDD
    bevan rekedve XDDD LOL bazdmeg fekszek tőle:DDDD szimpla nyers hangja is tök rekedt :O
  • Shiwo
    #1890
    ezzel a hanggal most elmehetne valami horrorfilmet szinkronizálni :D
  • zzeN
    #1889
    Az az elbaszott tánc közben...
  • JLH Fans
    #1888
    Aztaleborult... EZ Király volt, Norbi:)
  • Szolnokboy1
    #1887
    AC/DC talált. :D

    ez a szám múlt hétre jobban illett volna.
  • Dean Winchester
    #1886
    ja :SSS
    na Norbi kezd! hasítssssssssss bele :DD

    háááát ez kurva jó sztem :DDD
    az a morgás közben XDDDDD
  • bakkerman
    #1885
    KIRÁLY L NORBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ez a pali :
  • Dean Winchester
    #1884
    hát ya és már a múltkor is azt vártam tőle :D
    érted az a szám az amit egy szar előadó is kurva jól adja elő :D
    szal norbinak nagyon bejönne sztem! főleg h rekedtesen is énekel...

    no akkor hajrá!
    xD
  • Kaplan
    #1883
    AFC, sztárfellépők. Király! Jééééézusom.
  • neB
    #1882
    Sziasztok.
    Van valami ötletetek hogy hol tudnám online nézni az adást?
    Sajnos RTL Most-on nem jelenik meg csak hogy majd "hamarosan"...
  • Totti5
    #1881
    Norbi dobhatna egy Ájrön Men kettőt:)
  • Dean Winchester
    #1880
    film betétdalok :DDD
    jövőhéten meg a megában lesz ez :D
  • IXEMGabeo
    #1879
    ma milyen est lesz? úgy értem zenei stílusban mit kell alkotniuk?
  • JLH Fans
    #1878
    Bemelegítésként július óta meghalgattam úgy 8.X (minden X faktor előtt ezt szoktam tenni azóta:D) Enikőtől azt a bizonyos Because of yout...

    2dolgot tudok hozzátenni az eddigiekhez a kliséken kívül.
    1: Eleinte még a Kelly Clarksonos tetszett jobban, most már ez, tehát ha ezzel konkrétan a BS ben lépett volna fel 15.000 néző előtt, akkor felrobbant volna a csarnok, és kitört volna, mint az a vulkán Indonéziában.

    2: FÉLEK...Hogy mitől?Annyira kirobbanó volt, mint egy üstökös, és tudom ez milyen, én is produkáltam sakkban ilyet egyszer, hogy 2200 körül vagyok Élő pontban (Összehasonlitásként a világbajnok van 2800 felett vmivel, Lékó Peti meg olyan 2710) aztán volta ifiválogatott, megnyertem az országos kcs. bajnokságot, és egyik versenyen olyan teljessitményt nyujtottam (40 pontot nyertem csak vele az majdnem a max) aminek az átszámitot teljesitménye 2600 felett volt valamivel.

    Vagyis félek, hogy ahogy én sem tudtam ezt soha többé megismételni, ő sem fogja tudni többé, a tehetség ugyanis kevés önmagában, NAGYON kevés.

    "Nothing in the world can take the place of Persistence. Talent will not; nothing is more common than unsuccessful men with talent. Genius will not; unrewarded genius is almost a proverb. Education will not; the world is full of educated derelicts. Persistence and determination alone are omnipotent. The slogan 'Press On' has solved and always will solve the problems of the human race"

    Tehát: Kitartás, eltökéltség és kemény munka...
    Megvannak, meglesznek benned ezek Enikő?

    (Elnézést mindenkitől az offért, ha gondoljátok, lassan tippelhetünk, azért remélem nem gáz, amiket írtam:))
  • xxxpaulxxx
    #1877
    De mégis mi történt? Milyen szerződést akartak velük aláíratni?
  • JürgenKlinsmann
    #1876
    Én ennek nem fordítok túl nagy jelentőséget, eddig egy ilyen műsorban sem az nyert akinek drukkoltam, vagy akit tehetségesnek tartottam. Helyette inkább csak simán hallgatom a tehetségeket (már amelyik az) és nem bosszankodom azon ha valaki kiesik. Meg amúgy is van jobb dolgom az életben, mint ilyeneken bosszankodni! :D

    Annak legalább örülök, hogy most már nem ütközik a Megasztár és az X-Faktor.
  • annabella2
    #1875
    Gabi mentségére legyen mondva, hogy igenis jó hangja van. Van nála jobb is persze... Én is eléggé szkeptikus voltam vele, de egyszer valahogy az est folyamán egy jazz klubba sodródtam. Egész jó énekes énekelt éppen, aztán pár szám erejéig Gabi is fellépett. Duettet is énekeltek, és baromi jó hangulatot teremtettek. Nem is hittem volna, hogy ilyen jó élőben. A klipjeitől rosszul vagyok, de ez az élő fellépés teljesen pozitívan érintett. Ezért is nehéz megállapítani, hogy ki a tehetséges, mert mivel ennyire megcsináltak az emberek is meg a színpad is a közönségnek is megmondják mikor mit csináljon, így nem lehet a tv előtt ülve eldönteni, hogy az egyik jobb mint a másik. Klubkoncerteken dől el igazán , hogy ki a kivételes egyéniség.
  • JLH Fans
    #1874
    Tóth Gabi atyaisten...Esküszöm mi anno a középsuliban 10-12éve a Helikonokon jobban nyomtuk, osztálytársam meg 50* jobban adta elő 12.évvégén a don't cry for me Argentinat.

    De ráadásul Gabika a tetejében még olyan ronda is szegény, hogy a bányarém feljönne a bányából szerintem ha látná, mert azt hinné, megjött a váltás.
  • Coolfire
    #1873
    Hát az X-nek lenne mit tanulnia.:)
    Pölö külföldön megszerezték a-szerintem legnagyobb zenészt/embert-Paul McCarteyt.
    Nekünk itt van Tóth Gabi.:))
    Azért van egy kis különbség.:)
    Az egyik,-ez csak becslés,sehol sem tudják pontosan;-a Beatles felosztása miatt-,hogy mennyi cucc fogyott-2.3-2.4 milliárd.
    A másik,pölö egy Gabi szintű énekest "sztárrá" kiáltsunk ki.Nevetséges.:)

  • annabella2
    #1872
    Szerintem nagyon sok hirtelen ötlet van az X-faktorban. Gyorsan elsietve hozzák a döntéseket és nem gondolják át a következményeket. Elvileg profik dolgoznak a műsoron, de ezt sokszor nem lehet észrevenni... Mivel ez az első év amikor elődrukkolnak a műsorral ez nyilván benne van a pakliban. Ebből is látszik, hogy mennyire kiforratlan a dolog, az ötletek is csak arra építenek, hogy minél több pénzt lehessen bezsebelni, és közben a műsor színvonalának fenntartása háttérbe szorul. Megasztárnak azért van előnye , mert már 5 éve megy és a hibákat már majdnem mind orvosolni tudták. A zsűrik is jobban össze vannak rakva, nem értem pl. miért kellett 4 zsűrit tenni az X faktorba, hiszen Angliában is 3 zsűrivel ment a verseny. Én X-faktornak szurkoltam, de most hogy péntekre áttették a Megasztárt és van időm így azt is nézni, egyre jobban látom a különbségeket és nem az X-faktor oldalára dől el a mérleg.
  • JLH Fans
    #1871
    Hú milyen igazad van, én már ugye csak a top 24 ből indultam ki, hogy onnan ki milyen döntéseket hozott.
    (Mondjuk ha nézzük előrébbről a történteket ahogy te is tetted, akkor szerintem Mimi+Gergő összetevése is hiba volt csakhogy ez felveti azt a kérdést, hogyha sem ők, se a Nyári lányok, se a Karma,akkor kikből állt volna összes a 6 csapat?!:))

    Szóval valóban, Aliz szólóként nem is lett volna olyan rossz választás, sokkal szimpatikusabb+ jobban is énekel mint a tesója.
    A többieket meg hasonlóan látjuk, de azért Nicolas sztem tud még énekelni, +én biza betettem volna Jennyt Veca helyett.
  • JLH Fans
    #1870
    Sajnos az ő igazi korszakár koromból adódóan (30) még nem élhettem meg, de azért persze mióta van youtube, már van összehasonlítási alapom.
    Manapság Ossian koncerteken szokott hasonló feelingem lenni, hogy főleg egy csomó pia után a fazon már cseppet sem énekel tisztán, de azért szeressük akkor is meg jól áll neki:)
  • Coolfire
    #1869
    Hát nem tudom,ezzel a Vastag testvér dologgal,viszont nem értek egyet.A fiatalabbik tesó,még elmegy-de nem egy X-Faktorban-az id. viszont,beszédhibás is,és nagyon elbassza a dalokat.
    A kis Malek szerintem is a leghozzáértőbb zsűritag(az egész család zenét szerez/zenél/énekel),viszont nagyon sok döntésével nem értettem egyet,ahogy a komplett zsűriével sem.A kezdet kezdetén igen,de ahogy kezdett élesbe átmenni a dolog,egyre jobban távolodtunk.
    Ott voltak,az együttes "összerakások".
    A két Nyári lányt nem lett volna szabad összerakni,mert nincsenek egy súlycsoportban.Az OK.,hogy tolná őket mindenki,de nem ez a lényeg.:)
    A legsúlyosabb viszont a Karma együttes "összerakása" volt.
    Kullai Timi(ismerem) az egyik legjobb torkú énekes manapság.A mostani mezőnyt simán lemosta volna.Hallottam/láttam 4 műfajban énekelni,és mind-szinte-tökéletes volt.Most az All About "mindenese".:)
    Muri Enikő(ismerem)szintén a szívem csücske.:)Őt sem lett volna szabad kiejteni.Az emailt meg írjad neki.:))Ja,és promózd továbbra is..ehehhhh.
    És maradt Fancy(ismerős).:)Ő volt a legcukibb.Aranyos kislány valami félelmetes hangterjedelemmel.Őt hasonlítottam mindig a Beatleshez,hiszen más az ének,és a beszédhangja.Nagyon sokan itt is lehurrogtak,mert selypít.
    Próbáljon meg valaki vaskerítéssel énekelni.Neki így is sikerült.:)
    Sokan elfogultsággal vádoltak,sőt a szerintem most is,de Fanninak hihetetlen hangja van.Volt szerencsém,élőben hallani.2-3 oktávot csuklóból kiénekel.És ez a mai 1,1.5 világban nem rossz.De ugyanez igaz Timire és Enikőre is.
    Menjünk a "szomszédba" is egy kicsit.:)Ott egy 21 éves lány,a SMB énekese,aki szintén "aranytorkú".És őket,-tetű módon-megfosztotta a tv2 az országos ismertségtől.
    Szóval Gesztinek lett volna "nyersanyaga",de nagyon csúnyán elbaszta.
    És itt jön a végítélet:
    Gesztinél:Fanni,Enikő és Alíz
    Feró:Timi,Kati és akárki.:)
    A többi nem izgat.:))
  • Coolfire
    #1868
    Félre ne érts,én nagy ricsés vagyok/voltam az ősidőktől.Mikor még nem is smertem Ferót,már akkor szimpatizáltam vele,mert felkarolta az "igazi" EDDÁ-t a 70-es évek végén.Utána rengeteget járt a Ricse Miskolcra,ott voltam állandóan:))Akkor ment a Nem Kell,Nagyvárosi Farkas,Jerikó,és a legjobb,a Neoton diszkó a Sánta Mária.:))
    "Jó vót?
    -Neeeeem..
    -nem kell?
    -Neeemmm...
    _nekem sem...:))Ez volt az igazi korszaka Ferónak.Az ORI nem akarta megadni az engedélyt a turnézáshoz(akkor évente kellett minden együttesnek mennie),Erdős Péter által vezetett Hungaroton nem adott ki semmilyen anyagukat etc..,summa summarum ez volt az igazi.
    Még utána is jó volt a ricse,mikor újjáalakultak egy pár évig,utána Feró teljesen eltűnt.
    Ez a tegnapi produkció nem volt méltó egyszerűen a megszokott Beatrice feelinghez.És Ferónak sohasem volt jó hangja.
    Az akkor még ismeretlen szóhoz a menedzseléshez és a hangszereléshez,valamint a szövegíráshoz nagyon értett.Lsd. még Pokolgép.
    Ma viszont,-őszinte sajnálatomra-ez már nem megy neki.:(
  • JLH Fans
    #1867
    Szerintem a Csabinak nincs olyan rossz hangja, inkább a Tomi akinek múltkor is beleborzongtam az EDDA dalába (rossz értelemben:D)
    Lényeg a lényeg, hogy Feró azért tudott énekelni anno.
    Én Malek Mikit sajnáltam, messze legszimpatikusabb zsüritag, ehhez képest kénytelen szembesülni a szarból nem lehet várat építeni effekttel.

    Igen rossz döntéseket Ildikó hozott, de óriási mázlista, mert neki ottvan Norbi, aki sokáig elmehet. Geszti meg, ha Ildikó rosszakat hozott akkor ő....no komment...megkapja a 6 legjobb hangot, és a 6 ból kiválasztja a 3 legroszabbat, azért ehhez valóban kell "tehetség" :)
  • Coolfire
    #1866
    Hát ezt nem mondanám.:)Az id. Vastag,olyan szar,ha énekel zokogni kezdek.Szabó Mariannak sem kellene ott lennie már.Egyedül a Kati aki még bent maradhat.:)