11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #1945
    háááhá
    veca nem is volt vmi jó :S
    lehetett hallani ahogy veszi a levegőt :(
    a múltkori párbaj dalja volt az eddigi legjobb!

    nikolas szar :D meg utálom is :S
    csaba se volt vmi jó!
    tamás most jobb volt mint a múltkor...
  • IXEMGabeo
    #1944
    sajnos nagy a gyanúm h a Wolf Katival lesz ott...attól félek kiejtik a Katit pedig sokkal jobb, mint a Veca...
  • Gideon Wieth
    #1943
    Ez jó volt... Nekem nem ő kedvencem ( kiderült gondolom ) de ez jó volt.
  • lovrob
    #1942
    Mindegy mit csinál ugyis ő megy párbajra
  • IXEMGabeo
    #1941
    nem bírom a Vecát, de ez most jó volt a nap legjobbjai közt ott van, de ennek ellenére nem fogja megnyerni...sztem ma előtte a puskaporát...
  • cargame
    #1940
    Ez jo volt, de varom, h mindenki leszarozza...ez az sg
  • Ironman2
    #1939
    Keserves volt Veca
  • Gideon Wieth
    #1938
    Látatlanba is jóban vagyunk :-) Am ismerem a srácot és hihetetlen alázat van benne :-) (((mint az itteniek többségében :-) )) Szerintem amúgy már azzal is nyert itt mindenki, hogy itt van:-) Én mindenem odaadnám érte, hogy ilyen showba bekerüljek :-) ((bár én táncos vagyok dehát izé akkor iis :D
  • Gideon Wieth
    #1937
    Nálam a Top 3 az Vastag Csabi, Wolf Kati, Norbi :-)
  • Tyler1
    #1936
    nálam ha szarul énekel, akk is ő a legjobb :) brutális mekkora pop egyéniség.
  • IXEMGabeo
    #1935
    Malek ért a legjobban ehhez az egészhez, Balázs és Feró poénjai ma nagyon ott vannak xD
  • IXEMGabeo
    #1934
    na jön a kis kedvenc rendmániás Vecácska;) remélem ma megy haza...
  • Ironman2
    #1933
    Jön a hosszúcombu kedvencetek!
  • JLH Fans
    #1932
    Szerintem Nicolas OK volt továbbra is, ahogy eddig.
    Top 3, de nem X-faktor:)
  • Gideon Wieth
    #1931
    Nicolas ma szerintem messze nem volt a legjobb ... Tény, ő énekel a legjobban. Ez vitathatatlan... De messze nem a legjobb előadó, unalmas, nincs benne energia, ugyanúgy énekel lassút mint gyorsat... Ezt nem lehet...
  • LordVenom
    #1930
    Sajnos Wolf Katinál értem haza egy tárgyalásról,pedig igyekeztem...így csak felvételről tudom végignézni.
    Wolf Kati nekem nagy élményt nyújt hétről hétre,Norbi pedig szinte rajongóvá tett... :)
    Nekem Vastag Csaba,és Nikolasz unalmas,attól függetlenül,hogy elismerem a tehetségüket. ;)
  • Szolnokboy1
    #1929
    kurva szánalmas már, ahogy foggal-körömmel védik a "mentoráltjaikat" ezek a szerencsétlenek. összeverekedhetnének vagy valami. főleg ez a kretén kereszetes idegesít.
  • Gideon Wieth
    #1928
    HÁROM hete mondom ugyanezt amit a Malek Miki most megfogalmazott.... Ildikónak az elvakultságával meg kezdek nagyon nagyon rosszba lenni...
  • IXEMGabeo
    #1927
    és ki volt ma szted a legjobb? én sztem ma a Wolf Kati, Nicholas és a Norbi szinte a szokásos;) Non stop is jó volt sőt megint alkottak, de sztem ma a többiek se voltak annyira gázak, Dorka volt ma szvsz a leggyengébb...
  • LordVenom
    #1926
    Ugyanolyan,mint eddig...unalmas.
  • IXEMGabeo
    #1925
    és itt van Coolfire kedvence Nicholas:D betörő sapkában
  • Gideon Wieth
    #1924
    Szerintem nagyon jól elénekelte ezt a dalt... Nagyon átjött, amit üzent vele... ( tény abban igaza van Ildinek, nem kell rákészülni a magas hangokra ) az előadása bármit elvisz, mégha hamis azt is. :-)
  • IXEMGabeo
    #1923
    Ildikó ma nagy szemét volt, direkt beszólt Maleknek holott tetszett neki a Non stop produkció...
  • IXEMGabeo
    #1922
    bátyó jobb volt megint az öcsinél sztem, bá nekem 8 ha mindketten kiesnek:D
  • LordVenom
    #1921
    Wolf Kati nagy kedvenc lett a mentorok háza óta...folyamatosan üt az előadása.
    A vastagok de unalmasak te jó isten...olyanok,mint nikolasz. Nem hamis,de annyira egysíkú,hogy minden előadásuk full egyforma.
  • JLH Fans
    #1920
    Csabi: hát próbálkozott becsülettel, mint disznó a jégen, de ez nálam csak olyan közepesre volt jó.
  • JLH Fans
    #1919
    Hacsak ott nem, hogy:

    Wolf: az első farkas, aki sütni tud. A sütéshez meg úgyis kell egy kis fűszer...:)
  • Gideon Wieth
    #1918
    Eddig nekem ma mindenki tetszett... A véleményem Tomiról pedig az, hogy nagyon rossz mentorhoz került... Ildikó a lejtőn küldi lefelé, és nem hallgatja meg a kritikát, ami nem a fiút éri, hanem egyenesen őt...

    Szegény srácot nagyon sajnálom, szerintem a három mentor közül bárki, bárki, sokat tudna kihozni belőle... Norbi és Nicolas azért jók, mert alapból bennük vannak ezek szerintem, bár Nicolas előadásmódján kéne még fejleszteni picit :-)
  • JLH Fans
    #1917
    Kati tényleg nagyon szépen énekelsz, De....Ebben hol van is van az a bizonyos fűszer, hm?
  • IXEMGabeo
    #1916
    sztem meg rohadt jó volt, valld be h nevettél xD
  • IXEMGabeo
    #1915
    íjj Kati nagyon ott volt, remélem döntős lesz
  • Kaplan
    #1914
    Mondjuk azért megkérdőjeleznélek. Szeretném látni, hogy négy barátoddal, hogy hoztok össze különböző szólamokat anélkül,, hogy elcsúsznátok. Szerintem abszolút korrekt volt.
  • Rundstedt17
    #1913
    biztos jobbat tudnék ez majomkodás mit keresnek még mindig a műsorban?
  • Danka88
    #1912
  • Shiwo
    #1911
    akkor légyszíves legközelebbi x-faktorba jelentkezz, adj elő ilyen műsort és meglátjuk, hogy mennyit tudsz..
  • Dean Winchester
    #1910
    wolf kati a vuk-ot énekli el megint ? XD
  • Rundstedt17
    #1909
    de ez nem tudás :D
  • FZoleee
    #1908
    sztem ez volt a legjobbjuk
  • Rundstedt17
    #1907
    jó szar ez a nonstop itt majomkodtak
  • JLH Fans
    #1906
    Kedves Ildikó! Anyuci hogy van?
    Nem lehetne véletlenül Dorkát Tomival együtt hazaküldeni?
    Én ha ilyen produkcióval rukkoltam elő anno, edzőm már várt a következő szavakkal: szar, fos, nulla:)