11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #2025
    Kezded velem megkedveltetni.:)
  • JLH Fans
    #2024
    Tess:)

  • Dean Winchester
    #2023
    hát belinkelhetnéd bátran :)azért van a video gomb...
    kivi lennék rá de annyi erőm meg nincs h még utána is keressek :D
  • JLH Fans
    #2022
    Egyébként Jenny a Hallelujah c. számot is 100* jobban énekli a Nicolásnál, pedig ő sem tolta rosszul (hadd ne linkeljek még egyet páran gondolom igyis meg akarnak ölni, aki akarja megtalálja:P)
    Szóval szerintem no doubt, hogy az egész mezőnyből messze-messze Jennynel volt a legjobb hangja, Király L. Norbinak meg a legjobb előadóművészete.

    Viszont (ígérem nem jövök vele mostanában, most irom a mailt neki amit 2 napja akarok) igy utoljára légyszives mondjátok már meg, szerintetek Enikő első proukciójánál azóta ki(k) és hányszor produkáltak átütőbbet, ha az összes szempontot figyelmebe vesszük?

    A sok 100 helyes megfejtést a szerkesztőségbe, a virágokat meg az öltözőbe várjuk:P
    Bár "tartok" tőle, nem lesz nagy tolongás:)
  • Dean Winchester
    #2021
    hubazz nem bírtam őt se vmiért :D
    de ez rohadt jó :DD
  • MerlinW
    #2020
    Ez tényleg jóságos.
  • JLH Fans
    #2019
    Huh, ezt még nem is láttam eddig tőle, brutális:)

  • Tyler1
    #2018
    ez a "rossz mentorhoz került" dolog hülyeség. mindegyik mentor ugyanazt csinálja, kamera előtt bohóckodnak pár percet, mintha tényleg közük lenne az x versenyzőhöz, de a valóságban énektanár segít nekik a dalválasztásban, meg az énekben, meg mindenben.

    ezek olyan távol állnak a mentorkodástól, hogy csak na.
  • JLH Fans
    #2017
    Fanni..nehéz eset...semmi bajom vele, de szerintem megérdemelten esett ki, a sumérek közül meg csak Hamurapi.. izé, Aliznek adtam volna meg az esélyt én is, szólóban:)
  • limperatore
    #2016
    nincs is melle :D
  • Gideon Wieth
    #2015
    Azért azt is nézzétek, hogy ha valamelyiknek ebből önálló koncertje lenne, elmennél-e... Nicolasén én jelenleg (( ha csak nem tud mutatni valami újat )) elaludnék... Norbi tényleg egyedi és jó, de nem biztos hogy egy másfél órás koncertet egyedül lenyomna végig. Wolf Kati nagyon jó, neki el tudok képzelni koncertet, és Csabinak is, bőven. Non-stop megint nem, ők így, egy két poénos humornak tökéletesek. Veca. Hát őt nem tudom hova tenni, nagyon szép, bájos, aranyos, de hol kJól énekel hol kevésbé... Neki fejlődnie kéne. :-) mintahogy a Tominak is, akinek az a legnagyobb baja, hogy rossz mentorhoz került...
  • Coolfire
    #2014
    Non-Stop,nikolász és a két vastag gyerek.Nem kellett volna boríték sem.:)
    Mimék,Fanni és a Summer nem kapták meg ezt az esély,ami szerintem-a a mai napig-nem fair.
    Végül is kijött,ami mellett kardoskodtam a kezdetektől,Mariann kiesett.Bár,amint alább írtam-fiúnak kellett volna kiesni.
  • JLH Fans
    #2013
    De, a hangja is rossz:)
    Csak nézni meg hallgatni rendkívül irritáló, azonkívül minden oké vele.
    Najó, csak majdnem.teljesen oké csak egy Ak47 sorozat beleeresztése után lenne:D
  • JLH Fans
    #2012
    Nicolast kivéve egyetértek, illetve... te kinél boritékoltál volna?
    Btw eddig messze a Malek Miki volt a kedvencem a zsüriből, és még igyis ő viszi a prímet, de most a végén amit csinált, az óriási mellényúlás és piszkosul inkorrekt dolog volt.
  • JLH Fans
    #2011
    Vecával? Semmi. Mondom, emberileg nekem a sírásaival együtt is egész szimpatikus, a lassú csöpögős számokat nagyon szépen is tudja énekelni (mást nem mondjuk) ráadásul csinos is.
    Csak épp Enikő hasonlót tudott, csak mindenből 1 fokkal jobbat, és Veca tudjuk, miért került be, ő meg miért nem.
    Persze erről nem tehet, szóval továbbra sem vele van bajom, hanem az idióta Gesztivel, és közel sem csak emiatt.

    Ha jellemezni kéne tömören egy szóban, akkor csak egy B vel kezdődő és UNKÓ val végződő szóval tenném. (nem összekeverendő Bugsyval:D)
  • JLH Fans
    #2010
    Mert? Miért is felejtsük el? Láttad a koncertfelvételeit? Ha megvan benne az akaraterő és kitartás, szerintem sanszos, hogy bőven emlékezni fogunk rá még akkor is, amikor a győztes nevét már régesrég elfelejtettük.

    (Hacsak nem Norbi nyer esetleg)
  • Coolfire
    #2009
    "Csak itt és most" kell jónak lenni,nem pedig majd.:)
  • Tyler1
    #2008
    én pl. nem találom unalmasnak Nicolast. ha szarul nyomja, nekem az is bejön, mert kurvajó hangszíne van az énekléshez. nálam a Norbi is ebbe a kategóriába tartozik, brutális torz hangszíne van, és ettől különleges az ő produkciója.

    de a fiatal Vastag, aki betépett fejjel elénekel vmit, még nézni is rossz, pedig nem rossz a hangja, csak még eléggé mutál. pár év múlva ő is lehet jó.
  • MerlinW
    #2007
    Norbi egyedi, szeretjük, de nincs hangja:) Ergo nem kerülhet a döntőbe:) Én legalábbis elkapcsolnám a rádiót ha ő énekelne, nemhogy lemezt vennék tőle:)

    Veca az elején nem volt túl jó valóban, de a múltheti párbajban és tegnap megmutatta hogy övé a verseny legerősebb hangja. Ez már félsiker. Wolfnak is megvan a hang, már csak egy normális mentor kéne mellé (nem a csótány), aki kikupálja. Sajna neki nehéz dolga van Feró miatt.

    A jelenség stb szép dolog, de hosszútávon nem kifizetődő, az emberek megunják egy idő után (lásd X UK - Wagner). Az egyéniség meg ott van, csak fel kell oldódni, ez teljesen normális.

    Nonstop-nak semmi keresnivalója a műsorban. Ez nem a csillag születik. Nicolas baromi unalmas, a két Vastag pedig borzalmasan idegesítő. Hallgatni és nézni is rossz őket. Persze mint minden, ez is szubjektív.

    Ha valakit kihagytam, akkor az meg is érdemli:)
  • MerlinW
    #2006
    Norbi egyedi, szeretjük, de nincs hangja:) Ergo nem kerülhet a döntőbe:) Én legalábbis elkapcsolnám a rádiót ha ő énekelne, nemhogy lemezt vennék tőle:)

    Veca az elején nem volt jó valóban, ede a múltheti párbajban és tegnap megmutatta hogy övé a verseny legerősebb hangja. Ez már félsiker. Wolfnak is megvan a hang, már csak egy normális mentor kéne mellé (nem a csótány), aki kikupálja. Sajna neki nehéz dolga van Feró miatt.

    A jelenség stb szép dolog, de hosszútávon nem kifizetődő, az emberek megunják egy idő után (lásd X UK - Wagner). Az egyéniség meg ott van, csak fel kell oldódni, ez teljesen normális.

    Nonstop-nak semmi keresnivalója a műsorban. Ez nem a csillag születik. Nicolas baromi unalmas, a két Vastag pedig borzalmasan idegesítő. Hallgatni és nézni is rossz őket. Persze mint minden, ez is szubjektív.

    Ha valakit kihagytam, akkor az meg is érdemli:)
  • Coolfire
    #2005
    Tökéletesen egyetértek azzal,hogy a 2 Vastagot és nikolászt összekötve kéne picsán rúgni a műsorból.Ezzel a mélabús,Állandóan ua stílust énekelve szart sem érnek.
    Norbi egy üde színfoltja a műsornak.
    A Non-Stopnak rég nem itt a helye.
    Mariann jobb volt,Norbin kívül-bármelyik fiútól.
    Az AMC-ről inkább semmit.
    Én most simán 2 fiút ejtettem volna ki..
    És ezt a borítéknyitást,már hamarabb is bevezethették volna.
  • Dean Winchester
    #2004
    nem :(
    csak fura h a norbit nem tennéd be a döntőbe mikor ő egyedi hangal bír + egy jelenség
    ellenben pl. a veca nem annyira jó :S
    wolf kati meg essen ki a köv. körben bár félek h a non stop és dorka fog kiesni az elkövetkezendő két hétben...
    ugye múltkor párbajbajozott a mariann és továbbment, most nem élte túl...
    szóval jövőhéten párbajban a dorka fog ott lenni és most kiesik
    Nonstop meg egy olyan együttes aki egyszer kétszer jó de aztán unalmas

    ja múltkori adásban feró azt mondta,hogy akkor volt a legjobb a csabi! hát sztem nem volt jó egyálltalán -.-
  • MerlinW
    #2003
    Volt szmájli?
  • Dean Winchester
    #2002
    ezen jót nevettem :DDDD mond h poénnak szántad :)
  • MerlinW
    #2001
    Egyértelműen Janicsák és Wolf érdemli meg egyedül a döntőbe jutást.

    Nem tdom hol hordják az emberek a fülüket, de a két Vastag és Nicolas is értékelhetetlenek.
  • LordVenom
    #2000
    Nekem pont az a bajom Nikolasszal,hogy túlzottan egyenletes.
    Elmagyarázom mire gondolok. Amikor Nikolasz (vagy valamelyik Vastag) énekel,elkezdem hallgatni,aztán fél perc után ráeszmélek,hogy nem a tévét nézem/hallgatom,hanem teszek-veszek,kutatok a hűtőben,kimegyek mosdóba,vagy bármi...annyira unalmasan egy "frekvencián" énekelnek,hogy tudtomon kívül elütöm az időt közben.

    Nem hasonlítgatásképp,de ezzel ellentétben,amikor a náluk sokkal gyengébb énektudással rendelkező Norbi lép fel,akkor úgy bangulom a tévét,mint a szög,és élvezem a műsort. És nem azért,mert bohóckodik...úgy érzem a profizmuson kívül abszolút semmi plussz nincs a 3 srácban,sőt...

    De ez is csak egy vélemény. ;)
  • LordVenom
    #1999
    "felejtsük már el ezt a magyaros zsigerből jövő rosszindulatú furkálódást"

    Akárhol,akárkiről olvasok,ez mindig kiteszi a nagyrészét a kommenteknek...:(
  • Tyler1
    #1998
    egyetértesz, mert utálod. a szimpátia meg a hang távol áll egymástól. lehet h Nicolas adások óta ugyanazt hozza, de az egy egyenletes minőség amitől először még majdnem egymás farkát verte a zsűri. rosszabb azóta sem lett a srác, mint sokan mások.

    kicsit azért objektívan nézzük már a műsort. én sem bírtam a sumérokat, de a hangjuk elismerem, h fasza volt.
  • Kaplan
    #1997
    Én tényleg nem értem mi a bajotok Vecával. :)
    Attól mert tudjuk ki az apja, felejtsük már el ezt a magyaros zsigerből jövő rosszindulatú furkálódást. Veca igenis tehetséges, a hangszíne szép és főleg a felső tónusokban nyílik ki káprázatosan. Abszolút jó énekesnek tartom még akkor is ha az X-faktort soha nem fogja megnyerni, de ettől függetlenül megérdemelten van bent az élő adásban. Most ne merjetek nekem a Szirota, Muri duóval jönni mert a zsűri döntéseihez nekünk semmi közünk. Ráadásul lehet, hogy a fent említett két énekesnő jobban is járt ezzel a kieséssel. Veronika is volt már a Csillag Születikben de akkor még csak ilyen kis aranyos, kellemes hangú énekes volt. Mostanra beért. Szerintem ez azért sokat számít.
  • Dean Winchester
    #1996
    pffffffff bazzz én is igy vagyok vele :D
    Malek tényleg megmondja frankón és igaza van mégha nem is látja be a többi :)
    ugye nikolast lefikázta jogosan , erre egyértelmü h keresztes nem mondhatja a saját "fiáról" h tényleg nem vmi jó...
    vastag csaba meg nem annyira jó de nem is annyira rossz, a kettő között de nincs benne semmi extra.
    nálam norbi a nyerő!

    azt hiszem a 3.középdöntőben vagy a 2.fellépésén (?) mindegy is azt kérdezte az egyik Malektől,hogy készítene-e Norbinak lemezt?
    Malek válasza meg egy kérdés volt
    Hallagatnád?

    akkor azt válaszoltam volna,hogy nem! mert ezt nézni kell ,de mára (sőt a múltkori adásban is) már oda jutottam ,hogy igen hallgatnám a lemezét!!!

    sőt ha kijön egy lemeze tuti ,hogy egyből leszedem és az összes számot meghallgatom ,pedig ilyet én még sosem csináltam :D
  • Grove4
    #1995
    "Malek és a Geszti látja a legjobban szakmai szemmel. Malek kimondta pl a Nikolasnál hogy eddig minden száma ugyan olyan volt... nem tud mást énelelni? vicces."

    Jaja, Maleknak azzal a hozzászólásával nagyon egyetértek. Azt a tányérképű Nicolast meg nagyon utálom.
  • Totti5
    #1994
    Malek és a Geszti látja a legjobban szakmai szemmel. Malek kimondta pl a Nikolasnál hogy eddig minden száma ugyan olyan volt... nem tud mást énelelni? vicces. A kis Vastag meg rossz volt ahogy multkor is. Vakvágányon van. Sem hangilag, sem előadásban nem veszi fel a versenyt a töbiekkel, az elmúlt adások alapján. Az a fő baj hogy nem azt énekli és nem azt adja elő amit kellene, hanem minden mást amit nem kellene.
  • Grove4
    #1993
    Nagyon gáz ami néha itt megy... :S

    Szerintem a 4 mentor közül messze Keresztes a legembereibb és a véleményével is egyetértek. Fiatalabbik Vastagot a zsűti meg már élből fikázza, főleg Gesztike ... :S

    Mondta is az egyik interjújában meg az After X - ben Keresztes, hogy a tetsvérével való összehasonlítgatás még az eljén jópofa volt, de most már kezd unalmas lenni.
    Az After X beli mondandóját meg mindenkinek ajánlom, aki nem látta, elmondja benne mi a véleménye.

    Ha ezt énekli a kisebbik Vastag az a baj, ha más stílust, akkor meg az a baj :S

    (Ezt a Muri Enikőt meg felejtsük már el!!!!!!!!!!!!!)
  • JLH Fans
    #1992
    Top 3:

    Wolf Kati+Nicolas (tudnak énekelni)
    Norbi (megvan benne az X faktor)

    De halálbiztos hogy a 3 ból 2 helyett azt a nyálas undoritó Vastag gyereket (vagy tesóját) meg a Janicsákot fogják betolni oda.
  • Dean Winchester
    #1991
    viszont én ugy csináltam volna alapból,hogy egy táblára ráírni a nevét akit kiejtenének igy nincs az ,hogy teszem fel az utolsón mulik a döntés hiszn ilyenkor lehet azt akarja h ne rajta múljon aztán mondja a másik nevet...
    például.
    2-1 az állás X javára én döntenék de nekem tökmind1 ki esik ki :D nos igy siman azt mondom h 2-2 legyen az állás!
    viszont ha lelenne írva táblára akkor nincs az h meggondolom magam...
  • Balázs 17
    #1990
    Ildikó ronda, buta, idegesítő de kurva jó a melle
  • IXEMGabeo
    #1989


    bassza meg ez megint ütött azért :D:D
  • JLH Fans
    #1988
    Veca-Dorka párbat tippeltem műsor előtt, és Veca kiesését, majdnem bejött:)
    Igy viszont következő héten fog repülni Dorka, és aztán Veca, és onnantól majd nézheti a műsort a sok 12 éves tinilány,mert más nem fogja:)
  • limperatore
    #1987
    schodeinke inkább a gyerekével foglalkozzon mitn az x faktorral :D
  • adam46
    #1986
    Azért, kicsit bunkó dolog volt Gesztitől. Másik, ilyen emos retkeket minek kell tv-be hívni? Könyörgöm tartsanak már egy szintet, de legalább megtudtam, hogy a pokolfajzat ment a tv2-n.