11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • JLH Fans
    #2065
    Ígyvan, nem véletlen, hogy ő a harmdaik számú közellenség, akit még nagyon hiányoltam az élő showból.
    Csakhogy a kérdésem nem erre vonatkozott:P
    (Bocs ma ilyen picit kötözködős napom van, nem kell ám komolyan venni:))
  • IXEMGabeo
    #2064
    Nádor Dávid szinte minden alkalommal jó volt...
  • IXEMGabeo
    #2063
    Wolf Kati nagyon jó, ő is egyenletes tudott maradni...

    ha az elejétől nézzük a műsort a Kati, Nicholas és a Norbi mutatott egyenletesen jó teljesítményt idáig...Norbinál elfogultság nélkül lehet mondani, hogy mindig tudott újat mutatni...
  • JLH Fans
    #2062
    Ó hogy nem lehet hsz ást szerkeszteni...Csak annyit akartam még hozzátenni, hogy azért a félig egyetérztés mellett félig egyet ne értsek, hogy tavaly igy november vége tájékáról (közgazdászként dologzom szóval az évvége az őrület, a határidők, az éves tervek, beszámolók elkészitésének ideje, több hónapos projektekkel és gyakori 12 órázásokkal) megmaradt főnököm egyik örökbecsűje, amikor egy 2 hónapos projekt határidejével elcsúsztunk 1 napot, (de úgy, hogy utolsó 2 hétben már szombatra is berendeltek minket hogy kész legyünk egész estig) hogy nem azért dolgozuk ás járunk be, hogy elfáradjunk, hanem hogy eredménye legyen:D
  • JLH Fans
    #2061
    Erről egyik 2-3 évvel ezelőtti sakkpartim jut eszembe Székesfehérvár OB II, a csapat többi 11 tagja már úgy 1,5 órája végzett, 8:3 ra égünk mint a Reischtag, én pedig a jobb állásomat addig erőltetem, utasitom vissza a döntetleneket, mig elrontom, de úgy, hogy az állás nem veszít azonnal.
    Végül több mint 6órás heroikus 100+ lépéses küzdelem után időzavarban elvétem, így kicsúszik kezeim közül a döntetlen is.
    Szóval igen, néha még a vereségért is piszkosul meg kell küzdeni:)
  • MerlinW
    #2060
  • Kaplan
    #2059
    Ebből csak annyit akartam kihozni, hogy ha még nem is tetszik egy-egy produkció akkor a mögötte rejlő munkát azért értékelem és honorálom.
  • Kaplan
    #2058
    A művészetek minden válfaja abszolút szubjektív alapokon nyugszik. Azért van ennyi stílusirányzat, ennyi vélemény. Egy dolgot nem igazán szeretek, így zenészként. (Maradjunk annyiban, hogy még nem vagyok zenész, de jó úton haladok.:) Ha valaki leszólja a másikat azért mert neki az nem tetszik amit csinál. Fanninak is jó hangja volt, egyértelmű, hogy kell foglalkozni vele mint minden egyes énekesnek mert az éneklés az egyik legnehezebb hangszer. Senki ne gondolja, hogy ez olyan kibaszott könnyű dolog, hogy csak kiállok elénekelgetek és aztán cső szevasztok. :) Rengetek munka, vér és verejték, gyakorlás van ebben is.
  • Gideon Wieth
    #2057
    Ez így azért túlzás... :-) Tudott énekelni, csak a hangja nem jött be mindenkinek maradéktalanul :-) Én személy szerint szerettem :)
  • LoSA
    #2056
    Csak énekelni nem tudott... :)
  • Gideon Wieth
    #2055
    Fanni helyes volt szerintem, és jó volt ránézni, hogy folyton mosolygott :-) Nekem legalábbis jobb kedvem lett tőle, mindig :-)
  • JLH Fans
    #2054
    Jézusmária...Pedig nem hiszek az ezoterikában, de nem elég, hogy te is 30 vagy,tetejében még esküszöm, fürdés előtt gondoltam, hogy majd utána belinkelek egy olyat, amit ha elénekelne vki a vetélkedő résztvevői közül picit is normálisan, akkor kalapot emelnék előtte.

    A nevezett videó pedig nem más mint (igen igy 30 on túl sajnos már eszembejut néha:).... :

  • LoSA
    #2053
    Hát sajnos... Amikor Feró inkább Vastag Csabikát juttatta tovább Zsolt helyett, akkor mondtam magamban, hogy annyira nem fogom követni az X-Faktort. :)
  • Dean Winchester
    #2052
    hmmm ja igy már vágom, ő tényleg nem rossz!
  • MerlinW
    #2051
    Ááá, ő túl jó nekünk.. nem kell:)
  • MerlinW
    #2050
    Én is 30 vagyok, és ha a magyar zene nem is áll olyan közel a szívemhez a modern Brit/US Rock/Pop-Rock, Smooth Jazz, stb-n kívül a mai napig hallgatok Ákos-t, EDDA-t, de inkább Bee Gees, Beatles, Rolling Stones, AC/DC, Scorpions, Eagles, stb-t. Talán mi vagyunk az egyik utolsó generáció akik ezt még megkapták, örökölték a szülőktől:)

    Nemrég voltam egy pub-ban a belvárosban, dumáltam két 18-20 körüli pipivel és fogalmuk sem volt ki az a Freddie Mercury... ennyi..
  • LoSA
    #2049
    Wittmann Zsolt



    sajnos a többi videót leszedték youtube-ról. :(
  • LoSA
    #2048
    Ezekre én nem tudok mit mondani, pont, hogy irónikusan írtam... :) Mert Fanni-t én biztosan NEM juttattam volna tovább. :)
  • JLH Fans
    #2047
    Naja, még szerencse, hogy 30 vagyok, így aztán (néhányuknak még a koncertjén is voltam fiatalabb koromban)

    Ákos, Edda, , Neoton Familia vagy Pataki Attila , Ossian, Bikini, KFT, Omega, Bikini, Fenyő Miki vagy mondjuk a Piramis vagy épp Máté Péter neve (azért sorolhatnám még szerencsére) nem hangzik teljesen ismeretlenül:P
  • Dean Winchester
    #2046
    van vmi vid-je ennek a zsoltnak?

    am az emos srácok hangszerverő mutatványa a show része volt?
  • MerlinW
    #2045
    Na ja... elég csak körülnézni a zenepiacunkon:) Sok jót nem találsz:)
  • JLH Fans
    #2044
    És Fanni olyan szép színpadi jelenség volt?:)
    És ha Jenny ezért nem került be, akkor Enikő+ Dávid miért nem?:P
  • LoSA
    #2043
    Hát élő adásba ugye nem tették be... A sejpítős helyett nyugodtan belehetett volna pl tenni Jenny-t. ;)
  • Gideon Wieth
    #2042
    Igazából Jennyvel nekem nem volt problémám, de őt nem rakták be csapatba? Vagy rosszul emlékszem ??? Tény Zsolt mérföldekkel jobb Melindánál :D
  • LoSA
    #2041
    Én ezt megértem, bár azért Zsolt nem volt olyan szörnyű színpadi jelenség, mint a Melinda a Megasztárban. :) De ezért írtam lentebb, hogy Jenny is kb azért nem jutott tovább, mert azért Ő se olyan "szép színpadi" jelenség, hiába jó a hangja.
  • JLH Fans
    #2040
    Tudom, egy szóval sem mondtam, hogy nincs igazad, csak épp elszörnyülködtem közben egy nagyot.
    Nyilvánvaló, hogyha a kommerszre és übergagyira van kereslet, akkor azt kapjuk:)
  • MerlinW
    #2039
    Akármilyen rosszul is hangzik, akik küldik az SMS-eket, nagyrészt azok lesznek a potenciális vásárlók. Főleg, ha azt nézzük, hogy a leg-leg-legjobb zenekarok lemezeiból is max 10-20.000 példány fogy, hála az internetnek és a nép gondolkodásmódjának. A másik része, pedig, hogy a leendő koncertekre ki megy el? Valószínűleg azok akik szavaztak rá.
  • Gideon Wieth
    #2038
    Azt szerintem sokan elfelejtik, hogy ez nem ének verseny, mint a Megasztár... Itt mindenkiben meg kell lennie annak amitől egyedi.. Legyen jó előadóművész, nézzen ki jól a színpadon, énekeljen jól és sok rétegűen... S bár Zsoltnak jó hangja van borzalmasan festett a színpadon szerintem :-) Pont annyira borzalmassan, mint a megasztárban az a csaj Szíj Melinda. Az is jól énekel, de a színpadi megjelenése a mozgáskultúrája értékelhetetlen... (begörnyedt váll, nem tud magával mit kezdeni stb...)) Friderikusz ki is akadt pénteken, hogy a lányok egy sima jobbra lépek balralépek koreót egy helyben - el tudtak rontani... És ott mondta is, h dehát nem ezt értékeljük hanem a hangotokat... Na az X-faktorban ezért szerintem ölnének a zsűri tagok.
  • LoSA
    #2037
    Van benne valami, de hát sok "beválasztással" lehetne vitatkozni. Én nekem a legfájóbb pont, hogy Wittman Zsolt nem jutott be, helyette ugye ez a műmájer Vastag Csaba! Mert ugye Zsolt nem annyira képernyőre "termett ember", mint Csabika, aki jóképű, macho stb... Hát ez van... :S
  • JLH Fans
    #2036
    1000 szerencse, hogy a beválasztott Dorka bírja, nemde?:)
    Vagy Vecácska, akinek mint tudjuk, az élete múlt azon, hogy bekerüljön:)

    Végülis bocsájtottak el ár munkahelyről is több év munkaviszony után érdekes okkal, de ezt az egyet még nem vetettek be nálam sem, hogy, hogy ugyan még nem hibáztam, de előbb-utóbb biztosan megtettem volna:)
  • JLH Fans
    #2035
    Végülis jah, ilyen alapon legyen Vastag Tomika az X faktor, végülis ő kell nekünk, meg Győzike, az ámokfutó Stohl Buci, meg Császár Előd úgy 10 éve, stb....Végülis a nagyszerű, remk és csodálatos Való Villa 4 is nézői nyomásra és közkívánatra indul újra.

    Magyarország, 2010....
    Elnézést, most el kell menjek hányni néhány órát, majd holnap re:)
  • LoSA
    #2034
    Nem rossz a hangja, de mindannyian tudjuk, hogy azért esett ki, mert nem bírta volna a gyűrődést! ;)
  • MerlinW
    #2033
    Eddig azért sírtatok, hogy a nézők nem dönthetnek semmiről. Ezen a héten mindenről a nézők döntöttek. 2,5 millió ember döntése volt, ez van.

    Én egyébként úgy voltam vele, mint Malek. Ott állt előtte két rossz előadó, egyiket sem érdemes megmenteni, döntsön a nép:) Demokrácia powa:)
  • Dean Winchester
    #2032
    :DDDDDDD

    jól döntött a Miklós!
    egyébként ő is elmondta,hogy látta Dorkán,hogy már feladta de jól döntött nah! ezért ne szidd a legjobb zsűritagot XD
  • Jim Morrison
    #2031
    azt elfelejtettem hozzafuzni, hogy sokkal jobb mint a MegaSz, mer nem keverik bele a bulvart... ott mindig kerdezik mit erzel meg igaz-e meg nemtommi, szegeny csaj mar sirna, de a maganelaterol kerdezik...
    Itt meg kiderul kinek kell parbajoznia es egybol enekelnie kell az egyiknek.
  • Jim Morrison
    #2030
    Multkor (kb. ket hete) miert van ennek a sihuamiu nak vagy kinek gyereke : baromi jo a csipomozgasa.

    mas: szerintem tegnap rossz embert ejtettek ki. Miki vagy ki nem akarta eldonteni :/
  • bakkerman
    #2029
    +1,csak jó volt a csöcsfixe
  • bakkerman
    #2028
    én tegnap egy életre megutáltam ezt a köcsög Malek faszt! NEM HALLOTT párbaj közben,vagy mi a fasz???? dorka már magában tudta,érezte,hogy nincs mese,ma kiesik,úgy is énekelt,szar,hamis volt,remegő hang,motiválatlanság,tűz nélkül...Mariann se sziporkázott,de a két hang közt ZONGORÁZNI lehet a különbséget,amikor dorka énekelt,egyszerűen mintha suttogott volna...párbaj közben rászóltak a zsűríre,hogy dorka nem eshet ki,legalább boritékot kell nyitni,mert úgyis SOKKAL több szavazatot kap,mint Mariann,mert GYEREKE van,mert fiatal,mert csinos,mert kis aranyos...nem hiába mutogatják annyit a gyerekét,egyszerá szimpátia kérdés. Mit lát a néző? "Húú,ez a szegény lány egy kisbabával is ki mer állni énekelni,ilyen fiatalon,naháááát"....ennyi,és mondom,a legszarabb az egészben,hogy LÁTSZOTT RAJTA,amikor kimondták,hogy Csaba marad bent,akkor Mariann arca rezzenéstelen maradt,a kis dorka meg olyan arcot vágott,mint aki beletörődött a vesztébe,és elsírja magát...ezekszerint őt MÉG nem avatták be...
  • JLH Fans
    #2027
    Ennek nagyon örülök, ha nem vagyok gépnél, és háttérben hallgatok cuccokat, akkor nála mindig tátva marad a szám.
    Majd 12 nap múlva ha lesz koncert, remélem sikerül vmi jófajta képeket+videót felcsempészni onnan is:)
  • Micsu
    #2026
    "Norbi egyedi, szeretjük, de nincs hangja:) Ergo nem kerülhet a döntőbe:) Én legalábbis elkapcsolnám a rádiót ha ő énekelne, nemhogy lemezt vennék tőle:)"

    nem nézem a műsort csak pár youtube videót láttam az egyénről

    gesztinek van hangja? nagy ferónak? hát kb pont annyi amennyi kell, norbi gyereknek is van annyi amennyi a befutáshoz kell

    hang az mellékes, sztárok nagy része énekelni sem tud