11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • IXEMGabeo
    #2105
    lehetséges...nem szimpatikus az ürge..ellenben a fia igen
  • JLH Fans
    #2104
    Francnak kell ennyit tökölni, az aztékok jóval egyszerűbben megoldották a kérdést a szívkitépéssel:D
    Bár mondjuk arrafelé volt még egy kedves szokás, kikötötték a delikvienst a dzsungelbe, és az óriáshangyák szép lassan, úgy 1 hét alatt megzabálták őket, ők meg egészen a végkifejletig éltek:)
  • Coolfire
    #2103
    Spanyolcsizma,vasszűz,nyújtó,egy kis "vállgyakorlat",kerékbetörés,máglya,élvenyúzás,kiszögezés...hmm..volna egy pár ötletem az ókori rómaiaktól,és a középkor mestereitől.Nem ismerték az anatómiát,de mesterien kínoztak.:)
  • JLH Fans
    #2102
    Már csak az a kérdés mit tennél velük, ha nem lenne a jó szíved és nem lennél ilyen empatikus :P:)
  • Coolfire
    #2101
    Ketten vágják egyszerre nikászt..:)Istenem rosszul vagyok ettől a háromtól.Pedig eléggé empatikus vagyok,de ezeket karóba húznám.
  • Coolfire
    #2100
    De csak azért szerintem,mert már 1000 éve kiégett szar.Most így hátha fel tud kapaszkodni a fia oldalán.Szánalmas.
  • IXEMGabeo
    #2099
    vastagkóóbász:D
  • IXEMGabeo
    #2098
    csak segített valamit a fater neki? vagy nem? arról volt szó legutóbbi találkozásukkor, hogy, ha elindítja azon az úton h zenész legyen
  • Coolfire
    #2097
    Passz,erre a szarkupacra csak buzik és csajok szavaznak.
    Igaza volt Mariann szüleinek,tőle nagyságrendekkel szarabbak maradtak bent.
    El hiszem,hogy az egész a pénzről szól,de ez nem egy BB v. VV,ahol szimpátia alapján kéne dönteni.
    Tehát egy trágya az egész.Szerintem a csajoknak esélye sem lesz a 4 közé bejutni.
    Marad Norbi és a 3 buzi(a 2 vastagkolbász,és a San Quentinbe egy kis lyuktágításra való niklász...pfejjjj...
  • JLH Fans
    #2096
    Egy tippverseny, kik lesznek a legjobb 4 ben?



    Az én véleményem, kiknek kellene top 4 ben lennie:


    Norbi+Wolf Kati+Nicolas +who cares.



    És kik lesznek ott valójában (tipp):



    Norbi+ Vastag Tomi + Veca és Vastag Csaba/Wolf Kati, de bármelyik is, ő max 4,lesz.
  • manome
    #2095
    Nem hiszem , hogy ezekből a tehetségkutatókból annyira eltűnnek a színről a tehetségek csak már nem kapnak akkora reflektorfényt. De sokan koncerteznek és még cd-t is adnak ki csak nincs marketingjük. Ami eddig meg volt, az most nincsen és azzal kell beérniük amekkora szurkolótábort begyűjtöttek maguknak a műsor folyamán. És persze akit nem kap fel állandóan a média azt előbb utóbb elfelejtik az emberek. De szerintem jó koncertekkel lehet növelni a rajongókat. Csak sok munka van vele, és az elején gondolom nem mindig nyereségesek ezek a koncertek. Bár nem tudom annyira nem vagyok szakavatott...
  • JLH Fans
    #2094
    Naja, csak tudod mi a baj? Ezzel kb egyedül vagy, illetve nem, de nagyon kevesen gondoljuk így. Olvasd el a 2072 es hozzászólásom, ugyanis nagyjából aszerint döntenek, ki jut tovább vagy ki nem, az énektudás nagyon sokadlagos (ha egyáltalán) tényező:(
  • Coolfire
    #2093
    Hát ja,de Jolie-Pitt és az ertéel ikszes "sztárjai" között van egy hangyányi különbség.:)))
  • Gideon Wieth
    #2092
    És akkor még nem említettük meg h az RTL nem képes leszálni Jolieról és Pittről :D az engem jobban idegesít, pedig szeretem mind a 2 színészt :)
  • morleone
    #2091
    Pont ezért kezdtem el nézni inkább a Megasztárt. Egyszerűen annyira hype-olják a saját embereiket, hogy a csapból is ők folynak, nincs egy olyan műsor az rtl-en amiben ne kerülne elő az egyik xfaktorocskáról valami újabb pletyka. A megasztárnak van az a gagyi megamániája, és abban lerendeznek minden megasztárról szóló cikket, pletykát - amit én nem nézek, úgy hogy csak az előadással kell foglalkozni.
    De még egyszer: rohadtul nem érdekel, hogy mi baja van, hogy mi van a családjával meg az életével, annyi érdekel csak hogy valaki jól énekel vagy sem.
  • Jont100
    #2090
    Ha találsz róluk olyan képet, igen.
  • JLH Fans
    #2089
    Én Tabániról úgy tudom, vannak új számai, ráadásul saját szerzemények.
    Mellesleg pont 6 napja volt egy koncertje Komlón:)
  • Gideon Wieth
    #2088
    Jó mondjuk én sokat vagyok ilyen helyeken körökben, ((rendezvényszervező iroda)) és sok emberről szoktam hallani, meg látni kíirva szerepekre stb :-)
  • Shiwo
    #2087
    mondjuk ez nézőpont kérdése..sok más elismert zenészről se hallok én speciel sokat, akik nem csinálnak botrányokat, és szép csendben építik a karrierjüket...max olyanokat, hogy gyereke született, új lemez, ilyesmi...nem a celebekből kell kiindulni, akik minden sz@rt megtesznek azért, hogy állandóan benne legyenek a hírekben...amúgy Árpiról volt valamikor szó, hogy színházban szerepelget, mint Bendegúz...
  • JLH Fans
    #2086
    Hát ebben most nem értünk egyet, de összeveszni nem fogunk rajta, lévén ízléseken vitatkozni ugye nem könnyű:)
  • Csacsi
    #2085
    Veca kevésbé hamis, mint ez a hölgy.
  • Coolfire
    #2084
    Valahogy nem hat meg.Rühellem az ilyesmit,amikor ha vki szar,külső tényezőkre fogja.Minek kellett fekete fasz,gyerek és az X?
  • Gideon Wieth
    #2083
    róla SE sokat hallani :)
  • Gideon Wieth
    #2082
    Nem baj, amíg élő showban nem sír, addig nincs baj... Nézzük meg Csillagszületik tendenciáját... Utasi Árpika sírt egy sort, JAJ szegény, meg is nyerte, el is tűnt a süllyesztőben... Tabáni is sírt egy sort, meg is nyerte, róla sokat hallani, ( de ő legalább jól énekel és énekelget itt-ott ) :-)

    Amúgy meg elhiszem, hogy ez nagyon leterheli Dorkát, de szerintem ezt nem illene egy ilyen show-ba behozni. Mellesleg sok sikert neki, mert szeretem, és aranyos, de azért még is csak na...
  • JLH Fans
    #2081
    Néminemű lehetséges magyarázat Sóderindás Dorka "remeklésére" az élőshowban:

    Dorka idegileg kikészült
  • Danka88
    #2080
    mennyire nem bírom azt az ürgét te jó ég...
  • Tyler1
    #2079
    fókuszban holnap Bodnár Attila, akinek azóta van zenekara.
  • Gideon Wieth
    #2078
    El is cseszte a szöveget a Tabáni...
  • Tyler1
    #2077
    nyári lányokat meztelenül egy fehér boxerre lehet??
  • Dean Winchester
    #2076
    feketében nem is rossz :D
  • MerlinW
    #2075
  • Balázs 17
    #2074
    lolllllll
  • Jont100
    #2073
    Sziasztok!
    Király L. Norbert fanoknak üzenem, hogy Király L. Norbertes pólók rendelhetőek!
    Ezen kívül természetesen bármelyik versenyző vagy ex versenyző fotóját illetve grafikáját ki tudjuk nyomtatni a pólókra.
    További információkért kattintastok a videó végén található weboldalcímre vagy itt a hozzászóláson belül a weboldalunk linkjére.

    Ha valakit érdekel, akkor írjatok privát üzenetet, vagy a weboldalon található e-mail címre e-mailt. Kérésre tudunk képet küldeni a pólóról.
    www.polonyomdastudio.hu
    További jó fórumozást!
    Sziasztok!
  • JLH Fans
    #2072
    Hm, végre 1 válasz:)
    IXEMGabeonak üzenem egyébként, hogy ez volt a kérdésem, amit idéztél:)

    És valóban, Katinál a from Sarah with love és Jenny és Norbi 1-1 előadásánál éreztem hasonlót, de...nem teljesen olyat.
    De oké, vegyük ugyanolyannak, akkor még mindig csak holtverseny:P

    "Szép lenne,ha a tehetségkutatókon így szortíroznák az embereket,hogy:
    -Kurva jól énekelsz,jobban szinte ,mint eddig bárki,de gyengék az idegeid,viszlát! :))) "

    Pedig de, sajnos így (is) szortírozzák, meg még sok más ízléstelen módon is, a lényeget tán (bár Fannit illetően nem értek vele teljesen egyet) egy más fórumon levő egyik emberke ragadta meg a legjobban:

    " Alapvető tévedésnek tartom, hogy az X Faktor tehetségkutató lenne.

    Ez egy külföldi licensz által szinte minden elemében meghatározott kőkemény üzleti vállalkozás, show, ahol az a lényeg, hogy minél jobban eladható show-terméket találjanak (az igazából nem is számít, hogy tud-e énekelni a kikiáltott "sztár", és ha igen, hogyan), és hogy minél több embert tudjanak behülyíteni, hogy küldjék bruttó 315 Ft-ért az SMS-eket. (Egyes becslések szerint csak az SMS-ekből több százmilliós bevétele lehet a Reteknek, és egy kertévénél csak ez a lényeg.)

    Nagyon sok igazi énekes-tehetség ebbe a koncepcióba nem illett bele, éppen ezért már a 12-be sem jutottak be, a mentorok, különösen Geszti tettek róla...

    Igazi, rendkívül jó hangú énekesnők helyett behozta azt a nyafka, csiricsáréöltözetű csajt, akit már a második körben kiejtettek, no meg Sóderindás Dorkát, akinél a szomszédunk 12 éves kislánya tisztábban énekel. De neki ott kell lenni (legalábbis még egy darabig, így Malek kénytelen volt felköpni, aztán aláállni...), mert a cukicsokibabáról, meg a néger férjről,meg hogy a papa berágott, stb. lehet csámcsogni a bulvárban, ami szintén pénz. Ha hamis, hát hamis, ki nem xarja le, ha jól eladható....

    Bekerült ugyan néhány jó hang a 12 közé, de szerintem ők garanáltan ki lesznek szórva..... "





  • DONGUBA
    #2071
    ya
  • Shiwo
    #2070
    amúgy külföldi x-faktorokba volt valaha olyan, hogy csapat nyert ?
  • Balázs 17
    #2069
    lol erre nem is emlékeztem:D
  • LordVenom
    #2068
    "Viszont (ígérem nem jövök vele mostanában, most irom a mailt neki amit 2 napja akarok) igy utoljára légyszives mondjátok már meg, szerintetek Enikő első proukciójánál azóta ki(k) és hányszor produkáltak átütőbbet, ha az összes szempontot figyelmebe vesszük?"

    Ezzel részben egyetértek,de azért kiegészíteném. Nálam megvolt Jenni első fellépésénél,Norbi All Summer Long előadásánál,és Wolf Kati From Sarah with love című számánál is ez az élmény.

    Ebből kiderülhet,hogy az én véleményem szerint is ütné az itt maradtak nagy részét Jenni,és Enikő. Azt meg,hogy ki az aki bírja a gyűrődést,hagy döntsék el ők maguk. Szép lenne,ha a tehetségkutatókon így szortíroznák az embereket,hogy:
    -Kurva jól énekelsz,jobban szinte ,mint eddig bárki,de gyengék az idegeid,viszlát! :)))

    Wolf Kati nálam eddig az egyik befutó...gyönyörű a hangszíne,és széles intervallumban tudja használni...
  • IXEMGabeo
    #2067
    akkor egyszerűbben fogalmazva mit kérdeztél? nem vágom, pedig tudok szöveget értelmezni
  • IXEMGabeo
    #2066
    abban egyetértettem veled, hogy Kati, Norbi és Nicholas lehet a nagy esélyes. És bár nem szeretem több okból is, de egy sötét ló lehet a Veca, mert most nagyon összeszedte magát...érezhetően, ő az, aki fejlődött bár tényleg rohadtul nem bírom a csajt...ja és a NON Stop akármit csinál nekem bejön...végül is nagyon változatosak és szvsz nem kell mind az 5 tagnak jól énekelni, mind mind más egyéniség...