11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bigapó
    #2145
    Az a ruhatára része, kellék stb. nem veszi le, erre épitik a srácot. Michael Jackson sem vette le, pedig Ő kicsit nagyobb sztár volt :)
  • Line
    #2144
    Annak ellenére, hogy én sem szeretem Nikolasz produkciója most kifejezetten jó volt. Viszont a kalapjaitól már nagyon herótom van. Különbenis alap etikett, hogy ha bemész egy helységbe leveszed a fejfedőt. Ezt nem megtenni elvileg parasztság.
  • Coolfire
    #2143
    Nem szoktam megsértődni.Ahhoz kevesek az ilyen topikok.:)
  • IXEMGabeo
    #2142
    bocs...nem volt ma jó napom, rajtad töltöttem ki...másik topikban is vita kedvem volt
  • Tyler1
    #2141
    attól függetlenül, te még ugyanúgy beskatulyázol egy embert, akihez fingod sincs, és nem ismered. aztán játszod a sértett kiskacsát, mert veled is ezt tették. semmivel sem rosszabb ez, mint amivel te vagdalkozol.
  • LordVenom
    #2140
    Pont így látom a saját listámat. ;)
  • Shiwo
    #2139
    Kik kellenének:
    - Norbi (mert egyéniség)
    - Wolf Kati (jól tud énekelni)
    - Non-stop (egyedi összeállítás)
    - Veca (kell egy fiatal, csinos csaj is a végére)

    Kik lesznek ott:
    - Vastag T (tinicsajok beszavazzák)
    - Vastag Cs (tinicsajok beszavazzák)
    - Niklász (tinicsajok beszavazzák)
    - Norbi (netezők beszavazzák)
  • Coolfire
    #2138
    És-ha jól tudom-itt nem az ikszes versenyzők topikoznak.
  • Coolfire
    #2137
    Hála az égnek,nem.De nem is akarom.
  • Tyler1
    #2136
    milyen alapon személyeskedsz egy showműsor versenyzőjével? ismered talán?
    kontrasztot érzed-e?
  • Coolfire
    #2135
    Hát szerintem nem azzal kellett volna "meghálálnia",hogy azokat hagyja ott,akik úm. megcsinálták.
    De fejezzük be,mert teljesen értelmetlen.
    Nézzétek továbbra is.
  • Coolfire
    #2134
    Például lehet,hogy azért mert megígértem?Arról a szóról hallottál már,hogy titoktartás?
    Na most már kopj le rólam.
  • Coolfire
    #2133
    Akkor legyek az.Csak azt nem értem,hogy miért kell személyeskedni?Én normálisan próbáltam elmagyarázni,mi az egoizmus,erre leugatsz,és szájhősnek nevezel.Milyen alapon?Ismersz talán?
    Na ugye.Akkor jobb,ha csendben maradsz.
  • IXEMGabeo
    #2132
    akkor szted a Nicholasnak mit kellene tennie? mivel kéne viszonoznia az imige felépítését? innentől márcsak rajta múlik kihasználja e a lehetőséget, tulajdonképpen az nem feltétlen eogizmus, hogy nem foglalkozik az emberekkel, hanem a munkájára próbál koncentrálni...
  • IXEMGabeo
    #2131
    ha előre tudtad miért nem szóltál nekünk?:D:D nem akartad a kedvünket elvenni a műsortól mi? ajjjj...tipikusan szájhős vagy
  • IXEMGabeo
    #2130
    ilyen alapon minden ember egoista, de ez nem az a topik...ne filózzunk
  • Coolfire
    #2129
    Ezt már felmérték,hogy-szerintük-ki lesz a legeladhatóbb.Itt régen nem arról szól az egész,hogy ki tehetséges/egyéni valójában,hanem hogy mennyit lehet kisajtolni belőle.De ez mindenhol így van.És ugye azért az kidomborodik,hogy főleg lányok szavaznak,ergo a fiúkat kell nyomni amíg lehet.Csak azt nem értem-még most sem,hogy ha már ennyire szavazós a műsor,3 párbajon miért nem nyitottak borítékot?
  • JLH Fans
    #2128
    Ezért írtam, hogy nem az én listám, ha azt írnám le, én mit szeretnék a legjobb 8 sorrendjének, az teljesen más lenne, de szerintem ők meg ezt fogják kihozni:):(
  • Coolfire
    #2127
    Nem vagy tisztában az egoizmus jelentésével szerintem.Nem csak arról van szó,hogy valakinek nagy arca van,ez tévedés.

    "Olyan életelv, mely szerint az ember saját magát állítja tevékenysége, viselkedése középpontjába; olyan emberre jellemző magatartás, aki saját, önös érdekeit a társadalom, a közösség és mindenki más érdekei elé helyezi. Az egoizmus ugyanakkor erkölcsi tulajdonság is, mely a társ.-mal és más emberekkel való viszonyában jellemzi a személyiséget."
  • Tyler1
    #2126
    attól te még nem tudsz senkiről sem többet, csak azt, h az rtl megvásárolt embereket, h legyen riválisa legyen a megasztárnak.
    ha belelátnál te a dolgok mögé, mint ahogy nagyon állítod, akk ilyeneken nem akadnál fenn, mert pontosan tudnád mire megy ki egy többszáz milliós produkció.
  • Coolfire
    #2125
    Nagyon remélem,hogy a szavazók észbe kapnak,és nem az a csíra nyeri.
    Kati,Veca jó,de nem a finishre.Dorka egy-két héten belül elköszön.Azért írtam alább,hogy a végére csak fiúk maradnak.
    Remélem,hogy Norbi nyeri.Nikolász nem érdemelné meg.
  • JLH Fans
    #2124
    Örülök, hogy még magamnál is jobban ismersz, biztosan igazad van:D
  • JLH Fans
    #2123
    Na akkor ezekután jöjjön az én listám (pontosabban nem is az én listám mert az más lenne, hanem az a lista hogy szerintem hogy fog alakulni az eredmény)

    1: Nicolas

    2: Norbi

    3: Veca

    4: Vastag Tomi

    5: Wolf Kati

    6: Vastag Csaba

    7: Non-Stop

    8: Dorka
  • Ironman2
    #2122
    Igaza van Coolfire-nak! A legjobbak estek ki idáig.Akik bennt maradtak mind korruptak,és tehetségtelenek.Nikolas mehet szombaton a p.csába!
  • Coolfire
    #2121
    Nem fogok leállni itt senkivel sem vitatkozni,sem magyarázkodni.Én már akkor tudtam a 12 névsorát,mikor ti még Király L. Norbin röhögtetek.:)
    Én elismerem a tehetséget,hiszen mindenki jó valamiben.
    De egy annyira gerinctelen embert-lsd. nikolász-egyszerűen nem tudok.Milliókat öltek a imagejebe,aztán leszarja őket,mert kap egy 12-es exkluzívot a retektől.
    Az,hogy a két Vastagot már rég kirúgtam volna,tény.
    Az a legnagyobb baj,hogy belátok a felszín alá is.
    Ha mindenféle infó nélkül nézhetném,talán még szórakoztatna is.
  • Line
    #2120
    Igen? Akkor szivesen rádadok egy spanyolcsizmát amit itt említettek. Bocs ha majd annyira összeszorítom, hogy amputálni kell a lábadat miatta. Fórumozni utána is tudsz majd nyugi...
  • IXEMGabeo
    #2119
    egojától? én még nem hallottam nagyképűen nyilatkozni, ez most megint olyan, mint a Summersék, bár ők, mint kiderült szépen eladták magukat egy címlapnak, legalább is ott motoszkált a fejükben, viszont Nicholasnál pont azt mondták, h segítőkész és szerény ember...ezt nem én mondtam, hanem a versenytársai...

    Vastagékről: főleg az idősebbikről arról elhiszem, hogy nagy az egoja...
  • Ironman2
    #2118
    Nekem tetszenek a kínzóeszközök! :)))))))))))))))))))))))
  • IXEMGabeo
    #2117
    te biztos h gonosz vagy, ezt nem is vitattam:P:P
  • JLH Fans
    #2116
    Nem filmben , hanem könyvben és National G. is ismeretterjesztő izében szerepelt a dolog, szóval gondolom nem a semmiből szedték.
    Mellesleg nem tudom ilyenen miért vagy fennakadva (1 a sok 100 lehetséges kínzási mód közül) az emberi elme jóval gonoszabb még ennél is, hidd el:)
  • Tyler1
    #2115
    talán akk neked nem is kéne ezt a műsort nézni, ha ismeretlenül, tévesen ítélsz meg versenyzőket. ez nem Nicolast minősíti hanem téged, vagyis, h az objetív megítélésnek te még csak fényéves közelében sem vagy. én sem csípek embereket, na de amit te hangoztatsz itt, és ha komolyan is gondolod, akk az már komoly pszichés problémákra enged következtetni.

    pax tv-n találsz ilyen lélek nyugtató műsorokat, ajánlom azokat, ha ennyitől te már kiborulsz.
  • Coolfire
    #2114
    Köszönöm.
  • Line
    #2113
    Akkor engedd meg, hogy gratuláljak.
  • Coolfire
    #2112
    Szokott menni a Discovery World-ön a "Halálgépek" c. oktatósorozat.Egy neurológus dokicsaj,és egy fizikus srác építik meg az ókori és a középkori kínzóeszközöket.Utána,-már amelyikről csak a leírás maradt-megépítik őket.Van egy akrobata csaj,az szokott ezekbe bujkálni,ami veszélyes nagyon,azt az emberi szövethez/izomzathoz hasonló anyaggal csinálják.
    Pölö két fiatal fa úgy szétkapja az embert mint a huzat..
  • Line
    #2111
    Érdekes... Tehát csupa jó dolog történt vele és emiatt készült ki. Bírom az ilyen "embereket". :-)
  • Coolfire
    #2110
    Nem szoktam embereket meggyűlölni ok nélkül.Nikolaszt viszont sikerült úgy is,hogy nem is ismerem.Én már a borzasztó egojától a falramászok.
  • IXEMGabeo
    #2109
    ennyi baromságot is rég hallottam, Óriás hangyák:D:D te beteg vagy, vagy túl sok filmet nézel
  • Coolfire
    #2108
    Ez nem poén,ezek tények.
  • IXEMGabeo
    #2107
    nem értem a Nicholas szinte egy kész énekes, még énekórákat is tart elvileg...nem érzem tehetségtelen senkinek, csak számomra unalmas pl. ő már megragadt egy magas szinten, de semmiképpen nem neki kéne megnyerni a műsort ennek ellenére ne húzzuk már karóba:D

    Vastagékat csak nyugodtan:D ő náluk a megjelenés meg a tinilányok varázslata sokat nyom a latba, rohadnának le:D
  • Line
    #2106
    Nagyon szomorú, hogy ezek után a szörnyű dolgok után te smileyt raksz. Azért a poénkodásnak is megvannak ám a határai.