11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • JLH Fans
    #2185
    Jah és a Pink dal az megvan, előző kettő kellene csak:)
    Szvsz azzal már kezdett magára találni.

    Esküszöm amúgy, ha már akkor figyeltem volna a műsort, és legalább az emiljeimet olvasta volna néha, akkor valahogy lelket vertem volna bele, az biztos, főleg mert 30 évesen is nem szégyellem, de Norbi stilusában nyomom kb IRL, abból is poént csinálok néha, amiből nem kellene:D

    Véleményem szerint egyébként az alap dologba esett bele, amin a legtöbb tizenéves+huszas évei elején járó egyén megbukik:

    Ha vége egy kapcsolatnak, akkor mindjárt depi, világvége hangulat, 90% os teljesitményromlás, és a többi....Pedig hol van egy hülye szakitás az élet tényleg nagy dolgaihoz képest.....De ez más más topik lenne:)
  • JLH Fans
    #2184
    Igen, légyszi tedd, NAGYON megköszönném.
    Közben reklámoztam még 1-2 külföldi oldalon úgyis a because of yout:P

    Tudom hogy nem vesztek sokat, de ha nekem van egy kedvenc csapatom is mondjuk, akkor akkor is szurkolok neki, ha kiszív épp X+1 góllal és bűnszarul játszik.
  • JLH Fans
    #2183
    Hülye azé nem vagyok, felismertem természetesen, de hogy a névnapi bulija, azt honnan kellett volna tudnom?:)
    Köszi.:)
  • Coolfire
    #2182
    De nem vesztesz vele sokat.Egyrészt kicsik,másrészt csúszott a nívó a Because of You óta folyamatosan..:(
  • Coolfire
    #2181
    Nagy nehezen leloptam az ertéel szerverről.Felrakjam a youtubera?:)
  • IXEMGabeo
    #2180
    nekem is az egyik kedvencem lett volna, ha Geszti engedi bejutni...
  • Coolfire
    #2179
    Mert mindenki rá van már zuhanva,összenyomták szegényt.:)
  • Coolfire
    #2178
    Én Fannit reklámoztam.Enikő tanult kollégám kedvence,bár az enyém is.:)
  • IXEMGabeo
    #2177
    középen Enikő...elég vékony feje van itt xD
  • Dean Winchester
    #2176
    nekem is leesett hiszen őt reklámozzátok egyfolytában :D
  • Coolfire
    #2175
    Bazzeg ha te sem tudod ki van rajta,leszopom magam.:)))
  • Coolfire
    #2174
    Beszarás..ő is a rajta van?Észre sem vettem.Peheeeh...
    Ez Enikőnek(lilában)a névnapi bulija.:)
    A fanjának küldtem..:))
  • JLH Fans
    #2173
    Ezmiez?:D:P
  • IXEMGabeo
    #2172
    alkeszok
  • Grove4
    #2171
  • Dean Winchester
    #2170
    én is ezt kérdezem :D
  • Coolfire
    #2169
    Na ki van a képen?:)
  • Coolfire
    #2168
  • Coolfire
    #2167
    Az ertéel lerendezte.A mocskos tetvek.Van egy pár "home" a youtubeon,de amekkora Ency-fan vagy,gondolom már láttad őket.:)))
  • Coolfire
    #2166
    Faszt.:)
  • JLH Fans
    #2165
    Jobb híján Nicolas.
  • Gideon Wieth
    #2164
    Az Ott lesznek listádból én csak A Nicolassal és a Tomival nem értek egyet.. Előbbi unalmas, hétről hétre ugyanúgy énekel, mindegy mit....
    Tominak pedig fejlődnie kell :-)

    Non-Stop nagyon jó, de szabad engedni, hogy megnyerjék, mert azért mégiscsak vannak tőlük jobb énekesek, de ami munkájuk ott van az tiszteletreméltó.. Wolf Kati jó, jöhet :-) Vecát én megintcsak nem vinném topba, bár legutóbb nagyon nagyot énekelt :-)

    Nálam aki top az, Csabi, Kati, Norbi, ha meg kell negyedik, döntsetek :D
  • JLH Fans
    #2163
    Akkor én is kérek egy kis segítséget, hátha valaki tudja, hogy hol találom meg (a régi linkek helyett törölt oldalakat látok) Enikő 2 előadását, a because of you és mentorok háza közöttieket.
  • Dean Winchester
    #2162
    köszöntem szépen!

    #2155: sajnos válaszolni nemtudok ,de ha már klubkoncert akkor Király L. Norbiiiiiiii :D


  • LordVenom
    #2161
    Norbi első 5 fellépése összerakva:



    Ezután jött a lassú szám,majd az Addicted to Love,és végül az AC/DC.
  • Grove4
    #2160
    Az pedig itt van.

    Nincs mit :)
  • Grove4
    #2159


    Ez volt a 3. és az általad linkelt 3. volt a 4.

    Plusz volt még egyet, amit a házban énekelt.
  • Dean Winchester
    #2158
    jaja :/
  • bcrics
    #2157
    pont a legrosszab minőségűeket találtad meg?:)
  • Dean Winchester
    #2156
    valaki linkelne nekem egy youtubos videót amikor a házban énekel norbi? :D
    próbálom az eddigi műveit sorba összeszedni :)
    spoilerbe rakom,hogy ne húzza nagyon nagyra a hsz-t!

    eddig jutottam el.:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    válogatás
    Joe Cocker - Leave your hat on


    válogatás 2
    James Brown - I feel a good


    válogatás 3
    Varga Viktor - Lehet zöld az ég


    elődöntő - házban
    ez hiányzik

    1. élő adás - All Summer Long


    2.élő adás - ???????


    3.élő adás - AC/DC - Big Gun


    szóval aki tud az segítsen már kiegészíteni a hiányzó részeket, thx!
  • Caterpillar
    #2155
    Sziasztok! Egy kérdés!

    Van itt valaki aki már volt ezen a szerdai Klub koncerten? Kérdezném, hogy mennyivel érdemes kezdés elött odamenni, és úgy általában hogy működik ez az egész?

    Köszi
  • Dean Winchester
    #2154
    amúgy szerintetek van rá esély ,hogy a finale-ra meghívjanak egy angol X faktor nyertest? vagy ez lehetetlen küldetés? :D
    örülnék ha mondjuk Cheryl Cole jönne XD
  • Dean Winchester
    #2153
    hát Nikolast 100szor köntösbe veri :D
    am a hideg is kirázott baszki :S


    az eredeti :O
    nem is merek megszólalni de sztem Alexandra még az eredetit is hajazza :S és most jön a poén sztem még a nikolasé is jobb mint ez a Leonardé :( vmi oltári rossz az eredeti (na jó nem oltári rossz,de nekem nem tetszik abszolut ...

  • LordVenom
    #2152
    Ezért kreálnak nálunk "SP"-ket. :)))))
  • JLH Fans
    #2151
    Hát a versenyzőket nem is, de Keresztes Ildit tuti, ahogy Gesztit is, utóbbit nem is biztos, hogy csak virtuálian
  • LoSA
    #2150
  • Coolfire
    #2149
    Jogos,tegnap egy kicsit elvetettem a sulykot.De 32 óra után nem is csoda.:)
    Azért itt a fórumban sok mindenkivel kapcsolatban egyetértünk.
    Biztos,hogy nem az lesz az "X" akit én akartam,mert már kiesett.:)
    Itt pont az lenne a lényege-nézzünk ki külföldre-,hogy egy LP után ne felejtsék el.
    Peace.
  • Lateralus
    #2148
    De az dönt, csak nem biztos, hogy a te szempontjaid szerinti X.

    Biztos van mindenkinek favoritja, meg kevésbé kedvelt versenyzője, de nem akarja feltétlenül karóba húzni, még virtuálisan sem, legfeljebb kiejteni.

    Én sem kedvelem pl. Norbit. Énekelni nem tud, szerintem táncolni sem. Kinézetre vicces az igaz, de csak elsőre szórakoztatott, még valamikor a selejtezőkben. Remélem kiesik hamar, de ha bent tartják az sem fáj. Majd megveszik amíg eladható, aztán "megy vissza a balettba ugrálni".

    Karóba húzás. Na ne már! Pedig benne is az egó játszik, hisz olyan emberektől vette el a lehetőséget, akik érezhetően tehetségesek (pl. Nádor Dávid). De ha a közönségnek/RTL-nek ez kell...
  • Coolfire
    #2147
    Hát itt véd/utál mindenki minden versenyzőt.Erre jó ez a topik,és nem a másik hozzászóló fikázására.Sajnos valóban nem az a bizonyos "X" fog dönteni.
  • Tyler1
    #2146
    alap etikett hát.
    a kalap mindig is öltöztette az embert, mondhatni kötelező ruhadarab volt. viselték a férfiak, nők, gyerekek. nem volt ilyen "etikett", h levesszük belépünk vhova.
    ez a faszság a zsidóüldözésekkor került be a köztudatba, mert csak az iszlám vallásúak viseltek templomban is kalapot. ezután pedig minden férfi és nő levette a kalapját, ha vhova belépett.

    na szóval ennyit a nagy etikettről, de tényleg már csak abban nem köttök bele, ami nem is létezik :)