11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #2225
    csak nekem idegesítő a dorkának ez a folyamatos szemhunyorítása ?
  • skymannn
    #2224
    Remélem vmi nagyot alkot kárpótálsul ez Dórka csaj, ha már kiesett Szabó Mariann pedig ő "volt" a legjobb.
  • Danka88
    #2223
    balázs nagy arc!
    viszont Nóri ebben a müsorban most nagyon ellenszenves lett számomra.. folyamat kisebb oltásokat szúr oda Balázsnak de szerintem nagyon gáz.
  • paly90
    #2222
    Balázs az isten:D:d
    mekkora arc már:D:D
    Veca tényleg nagyon jó amióta párbajozott
    Nicolas meg tényleg langyos volt...mindig ugyanolyan...ettől függetlenül tény h nagyon jó hangja van
  • cargame
    #2221
    ;looool
  • Totti5
    #2220
    Balázs kész:DDDDD legnagyobb arc.
  • Dean Winchester
    #2219
    hát veca lealázta sztem ezt a megcsinált nikolast :D
  • Kaplan
    #2218
    Osztom.:)
  • cargame
    #2217
    Sztem ez a Veca kurva jo. Nem tudom mi a problema vele?
  • Kaplan
    #2216
    Langyos volt, ott van bazdmeg... Jamiroquai-t így énekelni... Nekem soha nem mutatott újat a csávó eddig. Így énekelni egy Jamiroquai számot, meggyalázás.
  • Totti5
    #2215
    Gyebge ez az arc... ez miben egyedibb mint az előzőek?
  • Tarafan
    #2214
    Back2black vanyek, nem úgy volt, h ákos? nah mindegy :(
  • IXEMGabeo
    #2213
    van köztük tehetséges, de nagyon buták első ránézésre...meg én alapból nem bírom, a /fél/ "Magyarokat"...
  • IXEMGabeo
    #2212
    kezdődik , milyen est lesz ez? milyen stílus?
  • Shiwo
    #2211
    nah, a "nagy slágerek" is olyan nagyok lesznek, mint amilyen kemények voltak a "kőkemény rockballadák" ?
  • Tyler1
    #2210
    meg az is, h magyar órák helyett wc-be cigiztél.

    amúgy nem értem miért kell még a nézőknek is rivalizálni a 2 műsor között, én vígan elnézem mindkettőt, anélkül, h összehasonlítanám az énekeseket, vagy a műsorvezetőket. de akinél ez problémát jelenet, annál elérte a célját a kereskedelmi televíziózás.
  • Ironman2
    #2209
    Leülhetsz! Egyes!
  • hungary27
    #2208
    tegnap belenéztem a "megasztár" ba. hát nem tudom kik azok de hogy tehetcségtelenek az száz
  • IXEMGabeo
    #2207
    ja Balázs olyan laza, hogy majd szétesik:D az pedig senkit ne zavarjon, hogy gyereke is született, olyankor ici picit megkomolyodik az ember, de látszólag Balázs csak egy hangyányit vehetett vissza, ha megtette:D
  • Tarafan
    #2206
    Balázs feszengene?! :O Szerintem olyan termszetesen viselkedik, mint még egy átlagember se, ha egyedül van.:) Stohl András feszenget, akit én az első VV óta csak stresszgépnek hívok.
  • LordVenom
    #2205
    Nekem mindkét műsor tetszik. Szórakoztatnak.
    A zsűrit jobban kedvelem a megában,a műsorvezetőket,meg itt a faktorban.
    Balázs sokkal kevésbé irritál,mint Tilla,és Nóri kifejezetten üdítő jelenség Klaudiához képest...
  • Coolfire
    #2204
    Meh Tóksó laci..:)
  • paly90
    #2203
    Baláus a legnagyobb arc...nem leszólni:D
    még a Vadon Jani kéne mellé:D:D
  • Dean Winchester
    #2202
    az h feszeng én betudom annak h ez az első élő show-ja?
    illetve az ilyen nagy volumenü műsorban Nórika már szerepelt és a megások is ebből kifolyólag sokkal több tapasztalatuk van...
  • IXEMGabeo
    #2201
    feszeng? múltkor is olyan poénokat nyomott h szakadtam a nevetéstől xD
  • Dean Winchester
    #2200
    fasza akkor következő párbajban aki elsőre fog énekelni sztem az fog továbbmennni :D
  • lolita200
    #2199
    Nekem sem tetszik az x faktor. Egyszerűen mű az egész, úgy, ahogyan van.
    És sajnos, keresztes ildikó játssza legrosszabbul a szerepét. Iszonyatos! Látszik, hogy meg van nekik írva, mikor, mit kell mondani, hogyan kell reagálni, mikor kell egymásnak ellent mondani, stb.
    Ráadásul, szerintem balázs nem volt a legjobb választás. Bírom őt, humoros, intelligens, de ez a műsor nem neki való. Látszik, hogy sokszor feszeng. Nóri sokkal természetesebb.
    Mondjuk a zsűrit a megában sem bírom, de a műsorvezetők legalább jók. Jobban mutatnak együtt, és tilla valahogy olyan természetesen hülye.
  • yugoslave
    #2198
    Én megasztáros voltam kizárólag amég egy időpontban ment. Mióta átrakták péntekre, azóta belekukkantottam az Faxtorba is :) Jó buli ez a vizsgaszagú versenyeztetés, de nekem valahogy annyira nem jött be ez a stílus, a zsűrik sem. Azért ha van szombaton kapacitásom nézegetem, de a főprofil maradt péntek este :)
  • JLH Fans
    #2197
    Meglássuk, túl sok már a véletlen sztem:)
  • santakata
    #2196
    Én az elejétől fogva biztos vagyok benne, hogy az egész megcsinált és semmi spontaneitás nincs benne. A zsűri "színészi" játékától, beszólásaitól és taplóságától pedig kiver a víz. Nem is beszélve a zsűri közti rivalizálásról, ami direktbe rengeteg feszültséget sugároz. Egy ilyen műsornak a tényleges tehetségekről kéne szólnia, nem pedig a jól megfizetett már befutott bohócokról :( Nekem egyetlen pozitívum a két műsorvezető. Belőlük legalább árad valami élet szag :P
    Nem akarok Megasztár Vs Faktor vitát kiindítani, azért örülök, hogy inkább ilyen műsor van esti terítéken, mint Győzike, Mónika, vagy celeb bagázs, mert itt azért tényleg akadnak tehetségek mind két oldalon és nem kell párhuzamot vonogatni, egyszerűen a Megasztárban én hitelesebbnek tartottam a zsűri munkáját, persze egészen addig a pontig, amíg nem a "nézők" szavazatai döntötték el a versenyt.
  • IXEMGabeo
    #2195
    párbaj...bocs

    elég nagy hülyeség, sztem csak véletlen egybeesés...
  • IXEMGabeo
    #2194
    ha jól értem ez hülyeség, mert Norbi kezdett mégsem ő esett ki...
  • Coolfire
    #2193
    Most már a fiúknak kell elkezdeni kiperegni.Ha még egy lány kiesik,tüntetést szervezek.:))

    Ui.:elment...
  • JLH Fans
    #2192
    Inkább a PM et toljad neki, hogy este meghalgathassam :D:P
    Különben kicsit továbbgondoltam a témát, és rájöttem, hogy Dorka mellett most szombaton összesen csak 2 vki jöhet szóba, mint másik párbajozó fél: Veca+ Wolf Kati.
  • Coolfire
    #2191
    Na ugye?kezd beigazolódni a káosz-elméletem.:)
    Itt már minden le van vajazva,nincs szavazatszámlálás,kjgy.-i hitelesítés etc.
  • JLH Fans
    #2190
    Egyébként kiemelnék máshonnan egy számomra érdekesnek tűnő kommentet:



    " Mellesleg a párbaj előtt én is pont azt jegyeztem meg a családnak, hogy eddig aki először énekelt az ment haza. Most sem volt máshogy! Micsoda véletlen???? Csak nem ezzel jeleznek a szerkesztők a zsűrinek, hogy ki kapta a legkevesebb szavazatot??! "



    Erre nem is gondoltam, most viszont már kíváncsi leszek, csak véletlen volt eddig végig, vagy tényleg így van:)
  • JLH Fans
    #2189
    Megtörpént:)
  • Coolfire
    #2188
    Valamiért nem tudom feltölteni.Ha PM-ben adsz elérhetőséget,átlövöm.:)
  • Coolfire
    #2187
    A rák megeszi.:)
  • Coolfire
    #2186
    Erre gondoltál?