11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • xxxpaulxxx
    #2265
    Ilyen színvonalon aluli műsorban én is playbackről nyomnám...
  • Gideon Wieth
    #2264
    Nekem például ez a szám is tetszett, amit most előadtak, bár én sem ismertem fel az elején :-) Viszont szerintem szépen összeraktak :-) Respect :-) ÉÉS kövezzetek meg, de nekem ma Vastag Tomi is nagyon nagyon tetszett... Saját maga volt, őszinte, jól érezte magát... Ez kell :-)
  • Tarafan
    #2263
    A fejemet ráteszem, hogy playback a Black to Black.
    Minden tiszteletem Tóth Gabié, hogy egyedüliként a műsorban élőben énekelt az eddigi sztárvendégek közül. Meg is szerettem.
  • paly90
    #2262
    én is gondolkodtam már ezen:D:D
    beszarás lenne az biztos:D:D
  • Tyler1
    #2261
    mekkora műsor lenne ez, ha Ördög helyett Vadonnal nyomná Balázs a hülyeséget :DD
  • Totti5
    #2260
    Messze ez a legnehezebb amit ők csinálnak. Zene nélkül, többen összhangban. Unalmas lenne? nem hinném. Fejlődni még lehet persze, van is hova, de minden hétvégén nagyot alkotnak.
  • Tyler1
    #2259
    és Miki elfogadja a kritikát, végreee vki látja, h van ami szar.
  • Dean Winchester
    #2258
    kár h ezt kell mondani de ez szar :D tényleg 1-2 alkalommal jó volt a nonstop mert vmi újat mutattak de ez uncsi volt :S múltkor legalább más is énekelt nem csak a front emberke :(
    mind1 nem volt jó
  • Dean Winchester
    #2257
    wolf kati


    én valahogy untam de rohadtul :DDD
    keresztesnek igaza volt :O
  • Tarafan
    #2256
    az is igaz :D
  • Tarafan
    #2255
    emberek akik visszamentek majomba. ezek lesz a sztárfellépő. ( azaz nekem ezt jelenti )
  • Dean Winchester
    #2254
    jjó hát engem kiráz a hideg és akkor ha vmi brutál jó :S ha vmi szar akkor nem ráz ki a hideg nem történik semmi csak unom magam :)

    egyébként meg tisztakosz -> a kosz h lehet tiszta? :D
  • Gideon Wieth
    #2253
    hátkérlek ha neked a Back 2 Black annak számít :D akkor azt kell mondanom hogy nem lesz balfasz sztárfellépő :D
  • zzeN
    #2252
    Ma melyik balfasz lesz a "sztárfellépő"?
  • Gideon Wieth
    #2251
    Gesztivel én is egyetértek, de ott volt a lényeg, hogy ösztönösen jó... Amit azért ismerjünk el, nagy szó. :-)
  • Tarafan
    #2250
    Teljesen igaza volt gesztinek, sok gyakorlással jó lehet (majd). Szerintem zseniális tehettség és ha gyakorol sokra viszi. Most még nincs meg a hangja.

    SOKAT hallom ezt mindenhoinnan:"kiráz a hideg olyan jó"
    Könyörgöm, ez egy negatív jelző!!! Azt jelenti, hogy nagyon rossz.
    Ha valaki libabőrös lesz, az lehet jó jelző.
  • Gideon Wieth
    #2249
    Én se szeretem ilyenkor :D De azért minimálisan disztingválódjunk már mielőtt egy moderátor erre jár :D
  • LordVenom
    #2248
    Nem ezt,de egy Tom Jones-ot elnyomott,de az ott volt a toppon. Persze ez csak egy magán vélemény. ;)

  • paly90
    #2247
    huu ezt a Keresztest annyira fejbevágnám egy szívlapáttal.....
    idióta picsa..
    Norbival kapcsolatban Gesztiéknek teljesen igaza volt,de sztem Norbi is tisztában van vele h nem neki van a legjobb hangja...nem ilyen számot kéne énekelnie
  • Gideon Wieth
    #2246
    ÖReg te Beteg vagy!!!! Bocsánat csak kicsúszott, gondoltam nem törlöm ki... Ha erre a gyerekre azt mondod, hogy nincsen hangja....
  • Dean Winchester
    #2245
    mind1 ez volt a legrosszabb produkciója , csak ne legyen ennél rosszabb és kész!
    am a végén nm is mosolygott annyira önfeledten mint azelőtt...
    az első 20 másodperc viszont tényleg brutál jó volt
  • Tyler1
    #2244
    tessék, Keresztes sem gondolja komolyan ezt. vége a műsornak és a fejüket verik az asztalba, h miket mondtak.
    ez megint csak egy kibaszott nagy minusz a műsor részéről.
  • Totti5
    #2243
    Akkor semmit sem láttál.
  • xxxpaulxxx
    #2242
  • Jacek
    #2241
    ugy pofanvagnam ezt a budos picsat...
  • Jacek
    #2240
    en a valogatast neztem utoljara most meg ezt, azt tudom mondani hogy ez mi???? nulla hang!!!! may a Veca tolt valamit..

    Ez a Keresztes picsa meg szanalmas...
  • Dean Winchester
    #2239
    ezaz gesztinek igaza van!
    keresztes meg bazdmeg tök elfogult faszkivan , most kurvára nincs igaza keresztesnek bazdmeg , leütném mint a legyet -.-
  • CalebJoe
    #2238
    ja hát csárlit nehéz überelni
  • mflex #2237
    Ez Norbi gyerek is mehet(ne) haza a rákba, csak hörögni tud, ő a hülyéskedéssel tudja eladni magát, nem ilyen szarral.
  • Dean Winchester
    #2236
    azért durca,hogy norbi nevelőanyja a volt barátnője anyja?:O

    norbi ahogy elkezdte a hideg is kirázott!

    de most sajnos sztem nem vmi jó! az első perc kb ami fasza ahogy elkezdte de a folytatás nem az igazi :((
  • cargame
    #2235
    Ez szar ! Norbinak nem ilyen szam valo. Kurva szarul enekel.
  • Tyler1
    #2234
    de ennek mi a fasz értelme van, h minden versenyző tulajdonképpen 3 igazi kritikát kap, 1 meg elfogult fasz vele? úgy félre vezetnek mindenkit mint az állat, a másik meg hogy tulajdonképpen 1 ember ott mindig felesleges.
  • Dean Winchester
    #2233
    giorgio is azt adta elő??? :D na ezt megkell néznem mert sztem lemaradtam róla
  • Dean Winchester
    #2232
    bazz azért tényleg durva,hogy csabinak mennyi negativ kritikát nyomnak :O
    első adásban h ámultak tőle most meg tiszta szar elvileg...
    a probléma az,hogy az első fellépéskor kurva sokat adott magából...
  • LordVenom
    #2231
    Ki volt Dorka előtt? Most értem haza...
  • LordVenom
    #2230
    No,azért a rosszabb megasztár mezőnyből Giorgio szarrá veri Vastagot Tom Jones-ban. ;)
  • Magnumrolcsi
    #2229
    Vastag Csabinak nem sok hangja van. : /
  • Dean Winchester
    #2228
    azt hittem vki nevetett a csabi bejövetelkor :D közben ő volt?!!
    na nem vmi rossz de nem is isteni :D
  • Dean Winchester
    #2227
    na bazzz készüljünk mert mindjárt jön Norbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • mflex #2226
    De szar ez a Dorka...