11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Laccyka93
    #10602
    Amúgy itt nektek nem rohadt mindegy, hogy fiú nyer vagy lány? Én Gergőnek szurkoltam, de ha Timi nyert volna, akkor ugyanúgy gratuláltam volna neki. Nekem mind1 volt. Azért nyert mert cigány? Nem mind1 milyen a származása? A tehetséget nem ebben mérik..ha nem az nyer, akit akartok, akkor az nem is igazságos, ugye? Most ha Timi nyert volna mivel lenne jobb? Semmivel sem.. Azoknak meg külön gratulálok, akik a cigány származása miatt gúnyt űznek belőle... ezerszer inkább ülnék be Gergővel egy italra, mint néhány emberrel..
  • kill3r21
    #10601
    ki lehetett az a csaj aki befutott? :D
  • Gábor3
    #10600
    Timinek szurkoltam, mert ő sokkal jobb és színesebb hang, de Gergő is ugyanúgy megérdemelte. Ők voltak a kedvenceim, és itt már tényleg nem számít végül is ki nyer. Ha jó a hangja, akkor lesz karrierje. Muri Enikő is 2. lett, de mégis nagy karrierje lett, sok száma, koncertje stb. Balicz Gergőnek is, aki harmadik volt tavaly. Timi karrierje is nagyon szépen fog menni. Anyagilag talán jobb is, hogy Gergőé a nyeremény, kicsit rendbe hozhatják magukat, de ez a pénz Timinek is hamar megfog jönni. :)
  • Grenzjager
    #10599
    Most már megvan a jövő évi bivalyb@sznádi búcsú fellépője a vattacukros mellett.
  • Grove4
    #10598
    És ez ki a faszt érdekel, hogy kiért küzdött?
  • Bokafix2
    #10597
    Gergő az első aki tisztán, párbaj nélkül nyerte meg az X Fakort, eddig ez még senkinek sem sikerült, Vastag Csaba és Kocsis Tibor is párbajozott legalább egyszer.

    Megérdemelte az 1. helyezést. Van olyan jó (ha nem jobb) hangja mint Timinek. Másrészt ő a családjáért küzdött, Timi meg csak önmagáért.
  • Suffering
    #10596
    RTL-s szavazómüsort még soha nem nyert lány! Való világban is lement már 5 széria és még ott se nyert 1 lány se!
  • kill3r21
    #10595
    hát nem nyerhet csaj
  • Suffering
    #10594
    Aztán nehogy így járjon az rtl stábja salgótarjánban!

  • whiskeyman
    #10593
    Majd a Stohl haverod
  • matyi0323
    #10592
    Remélem nem!
  • sniper55
    #10591
    Na ki más nyert mint egy cigány. az rtl-nek az lett volna a legjobb ha az első helyezett zsidó a második egy cigány a harmadik egy zsici.
    retekklub
  • Victor1103
    #10590
    Szerintetek jövőre is Ördög Nóri vezeti majd? Vagy most hogy bruttósítva lett már nem sok esély van rá?
  • Dean Winchester
    #10589
    számomra igen és ez abban nyilvánul meg,hogy a két kedvencem a döntőig jutott XD előtte Tarány kiesett akinek drukkoltam de igazi kedvenc nem volt az előző évadban. első széria kln miatt volt jó és most meg Gergő és Timi miatt :D
  • Coolfire
    #10588
    Majd Győzi,Lajcsi,Fásy v. akárki "felkarolja".:)
    A tegnapi volt egyébként érdekes,hogy hárman megkapták a saját cédéjüket.Ahhoz nem kellett volna stúdió és szerződés?
    Vagy ma már így megy?
  • Coolfire
    #10587
    Főleg most a hétvégén simán jobb volt.
  • Kongy
    #10586
    Tökmind1 ki nyert, fél év múlva már azt se fogjátok tudni ki az az oláh gergő XD csak egy a sok cigány közül
  • Nyiri
    #10585
    Simán előfordul hogy ma este Oláhéknál már csengetnek a cigók hogy kéne pénz mert hát nyert 12 millát :)
  • Victor1103
    #10584
    :DDD
  • Suffering
    #10583
    Ez felér egy segéllyel, biztos a kapott lovét majd szétosztja a FAMILIÁNAK
  • Victor1103
    #10582
    Szvsz az Antal Timi jobb volt. Ő nyerhetett volna. De sebaj. Ettől holnap nem lesz olcsóbb a kenyér, se a benzin szóval I don't give a fuck
  • Belkar
    #10581
    tarjánban úgy örülnek mint mikor a segélyt osszák
  • whiskeyman
    #10580
    jáj dicsák a tázsvírek, hogy kiabálnak
  • Krisztiam #10579
    úristen Salgótarjánba mennyi cigány van pff
  • Suffering
    #10578
    ÚRISTEN HÁNY CIGÁNY UGRÁL OTT A SALGÓTARJÁNI MÜVELŐDÉSI HÁZBAN
  • Krisztiam #10577
    cigány nyert hát ez fasza.. grat rtl
  • Belkar
    #10576
    cigányfaktor jeee
  • Coolfire
    #10575
    Szerintem ez is megrendezett volt..ha Timi nyert volna,egy fiú mászik fel..
  • Victor1103
    #10574
    ez is bizonyítja. Cigány ország lettünk!
  • Suffering
    #10573
    SZÉGYEN!!!!! MÁR MEGINT SRÁC NYERT... FAMILIÁNAK SOK PÉNZE VOLT SZAVAZNI
  • cargame
    #10572
    lonak a f@sza. az annak a F**sza.
  • Coolfire
    #10571
    Nem igaz,hogy nem hagynak lányt nyerni..
  • whiskeyman
    #10570
    Ki hitte volna...
  • Victor1103
    #10569
    LOL a hülye picsa:DD
  • whiskeyman
    #10567
    Na majdnem szétbasztam a gépet, mert lefagyott a firefox és megszakadt az online közvetítés :DDD
  • Victor1103
    #10566
    Mondjad már te TERHES!!!
  • SzocsA
    #10565
    És Zámbó Krisztián! :P
  • Coolfire
    #10564
    Még rosszabb lesz szerintem..húúúú lezárták a szavazást.:)
    Na most jön az a kibaszott kiabálás és időhúzás..
  • whiskeyman
    #10563
    Hát a tegnapinál meglehetősen ideges lettem :D
    De azt hiszem most sem maradunk kiabálás nélkül
  • cargame
    #10562
    Ehes vagyok na :D Hamar mondjatok eredmenyt :D 3 ehes egyetemista varja, mar azt a nevet, h tudjunk menni enni :DD