11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bakkerman
    #5186
    én ezeket látnám szívesen:

    öregek: Violetta,kopasz CSISZ-es,Géczi
    fiúcskák: Vámpír,Lil C,Demes
    csajok: Muri,Bagosi,Abodi
    dö tímz: Apollo,Rockenors és vagy Hajdúék vagy a Csótó-Berta kettős,mindkettőt szívesen elnézném élő adásban,szóval kettejük közül mind1
  • Totti5
    #5185
    Azért nem negedték tovább, mert idétlenül mozgott a színpadon és annak ellenére rátett még egy lapáttal hogy az első fellépésénél ezt szóvá is tették nekik.
  • JLH Fans
    #5184
    Hát az én top 12 őm mindenesetre ez lett volna:


    25 év felettiek:


    - Kocsis Tibor

    - Géczi András

    -Uhh iszonyat nehéz 3.at írni, talán Tarány Tamás



    Csapatok:

    -Sziszi+Kitti

    -Apolló 23

    - Az eszem azt mondja Rocktenors, a szívem hogy Hajdú-ikrek, ecc-pecc..legyenek a csajok, egyefene, úgyis túl kevés van belőlük:)



    Fiúk:


    - Oltány Attila

    - Baricz Gergely

    (tyű most ugrik a majom a vízbe nálam ugyanis senki se érdemli meg igazán a maradék 4 ből)

    -Demes Tamás



    Lányok:


    - Muri Enikő

    - Nagy Blanka

    - Bagosi Alexa
  • IXEMGabeo
    #5183
    Blanka ott van a 24-ben, de őt nem vették be:(

    Petrát se sajnos...többieket nem tudom ők ketten tuti nincsenek ott a 12-ben. Tarányi Tomi, ez az Attila gyerek, Gergő, meg a Kocsis Tibor remélhetőleg bejutnak, lányok közül hamár Tóth Gabi nincs akkor a Vera is megteszi
  • JLH Fans
    #5182
    100% hogy bentvan, a többi meg már rajta múlik:)
    Blankán mondjuk meglepődtem, ő a másik, akit még biztosra vettem, hogy továbbjut:(
  • IXEMGabeo
    #5181


    Oltyán Attilának külön respect h ezt énekelte:D
  • IXEMGabeo
    #5180
    kérdés mennyire veszi figyelembe:) szerintem őt bevették a 12-be
  • JLH Fans
    #5179
    Én megirtam neki mailben (nagyjából szent a béke köztünk még levelezgettünk is ami tavaly után nagy dolog:D) meg azt is, hogy figyeljen nehogytúl nagy vagy túl pici önbizalma legyen, mert úgy látom ő hajlamos mind a 2re, és hogy hajrá:)
  • IXEMGabeo
    #5178
    én sem értem hogy eshetett ki, amikor Gesztiék megmondták h a legjobb hang...sztem csak túlságosan cigányos volt nekik, azért esett ki:)
  • Victor1103
    #5177
    Tegnap néztem ebből a szarból egy részt, de mi az hogy azt a pufi csajszit aki állítólag már tavaly is próbálkozott kipicsázták az a ferde orrú síró köcsög ment bent maradt? A csajnak mérföldekkel jobb a hangja, de úgy látszik magyarországon süketek ülnek a zsűri székeiben. Szánalom.. ennyi elég is volt ebből a fos faktorból.
  • MrSpock
    #5176
    Fehér Zolit azért nem keleltt volna kiejteni,mert fú nincs ízlése. Hisz ezért vannak a sztájlisztok,hogy majd szépen rendbeszedik. Hangja meg van,atöbbi körítés,úgy is átformálták volna.
    Pár jó tanács még neki az énekléssel és kész,ennyi. V.Csaba nem volt tumáccs?
    Ez olyan hogy nekem van egyfajta ízlésem,meg stílusom,ha lehet annak nevezni,de ha mondjuk megdobnának pár millával azért reformálnék.
    Alapjában véve azért akik továbbmentek okésak. De ugye amentorok házában úgyis elköszönünk jópártól. Kaptak még egy kis esélyt,ennyi.
  • precision
    #5175
    Brasch Bencét választott... miezmár? Ráadásul nem is énekelte jól, pedig az egy egyszerű dal. Mármint... amit Brasch Bence el tud énekelni, az nem lehet nehéz :)
  • kekksz
    #5174
    Baricz Gergő meg volt tavaly a Megasztrában:link
  • precision
    #5173
    kár, hogy így meg van szabva az egész, kategóriákra vannak bontva a versenyzők, be vannak skatulyázva...
    csapat pl alig indult, így már egy közepes csapat is tovább jutott, hiszen KELL a létszám... és emiatt túrtak ki sok tehetséget

    nem azt mondom, hogy a Fehér Zolinak tovább kellett volna jutnia, de ez, hogy "szar az ízlése", és emiatt kiejtik... lolmár. Ok, hogy valamilyen szinten szubjektív a döntés, de azért ennyire nem kéne. Szerintem ízlést lehet tanítani, tehetséget nem :) No mind1. Bezzeg a chipmunkhangú Lil C. továbbjutott, mer sikítoznak utána a csajok :)

    Megint egy fos mezőny lett. A sírós kislány Gergely pedig tényleg nem való ide. Tehetséges, de ez már vicc, amit csinál. Vonuljon stúdióba, énekeljen fel 12 számot, és adják ki. Nem kell itt szaroznia. Geszti jól fogalmazott, ha máshogy süt rá a nap akkor kettétörik.
  • kekksz
    #5172
    Rolling in the deep
  • kekksz
    #5171
    Nagyon sajnálom, hogy Bagossy Norbert nem került be.
    http://www.youtube.com/watch?v=uGbBA_V_FoY&feature=related
  • piamania
    #5170
    Annak a kis buzi, síró Barna Gergőnek miért kellett bejutni a 24-be?Remélem az élőbe nem kerül be.Nem rossz hangja van, de már látom, hogy minden előadása után, amíg a zsűri értékel, elkezdene bőgni......Nem neki való ez az egész.
  • HöfEE
    #5169
    Nem, még 1 darabig nem is fog :p
  • Balázs 17
    #5168
    nálam ma az ACDC csajok nyertek :)
  • Balázs 17
    #5167
  • skymannn
    #5166
    ennek a Barna Gergő gyereknek annyira szívesen visszatörném az orrát egy szeneslapáttal
  • csum666
    #5165
    Tarány Tamás kiesett???
  • Fizzi
    #5164
    Rém utálatos mezőnyt sikerült összehozni. Barna Gergelyt, a Hajdú ikreket, Muri Enikőt már most utálom, pedig 100% hogy ott lesznek a döntőben.

    Igazából aki jó, az Baricz Gergő, a Rocktenors, Kocsis Tibor, Oltyán Attila, esetleg Gyurcsik Tibor. A többi semmit se ér.
  • Zeraa
    #5163
    nem úgy értettem xD túl élénk a fantáziád
  • IXEMGabeo
    #5162
    helyes, szívesen látlak nálam:D
  • Zeraa
    #5161
    nah gyerünk másik szobába xD
  • Zeraa
    #5160
  • IXEMGabeo
    #5159
    talán túlságosan öntörvényű. Nem tudni mindenesetre nagy egyéniség volt a csaj:)

    Oltyán Attila, a biztonsági őr csak bent lesznek:)
  • Zeraa
    #5158
    megbízhatatlan a csaj, válogatás után lelépett,az ilyen emberrel nehéz együttműködni
  • Coolfire
    #5157
    Ő is nagy kedvenc.:)
  • IXEMGabeo
    #5156
    :D:D te mocsok, rafinált vagy azért tudom én
  • Dean Winchester
    #5155
    te maradtál le róla
    brasch bencétől énekelt
  • Dean Winchester
    #5154
    am egy rossz hír van ,hogy tóth gabi kiesett pedig sztem ő megérdemelte volna a 12be jutást
    de nem is értem ,hogy miért nem mutatták tegnap se meg ma sem????
    ő akarta abbahagyni ? de tuti volt valami mert akkor látnunk kellett volna
  • Zeraa
    #5153
    majd egyeztetünk jövőhéten xD akkor már okosabb leszek megmondom kik lesznek benne a 12ben
  • IXEMGabeo
    #5152
    aha...fogunk még rendesen csalódni...

    Petrát máris sajnálom:(

  • kekksz
    #5151
    A Gergő haverját most nem mutatták, hogy hogy énekelt, vagy csak én maradtam le róla?
  • Coolfire
    #5150
    Igen.
  • Dean Winchester
    #5149
    most akkor 6ból 3 esik ki ugye? :D
  • IXEMGabeo
    #5148
    helyes:)

    kíváncsi leszek

    Petra nem lesz ott a 12-ben és a Bianka se, aki a Boldogság gyere hazát énekelte, ennyit tudok biztosan:)
  • Coolfire
    #5147
    Még most hogy örülnek egymásnak....nem lesz ez mindig így.:))