11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bakkerman
    #6027
    ezen a héten rocklslágerek lesznek???? na akkor kurvanagy hiba volt Demest kiejteni,neki van hangja a rockhoz,de Lil C-nek nincsen,nagyon csúnyán fog kiesni,én csípem a srácot,nagyon messze van a rock-tól,kifog esni szombaton
  • Balázs 17
    #6026
    rock slágerek... tudod mi lesz hooligans meg no thanx egy kis antiszarral fűszerezve:DD
  • BaliBoy
    #6025
    Szinte semmivel sem értek egyet. :D
  • Totti5
    #6024
    "Kocsis Tibor: Az oké, hogy nagyjából képes eltalálni ennek a dalnak a hangjait. Csak Mercury karcossága nincs meg benne. Kicsit olyan volt, mintha egy musical énekes próbálkozna. Jól, de azért... Énektechnikailag a legjobb ma. Picit elhibázott dalválasztás."

    Naggyából? WTF? szinte tökéletes volt. Ez nem utánzó verseny amúgy.
  • IXEMGabeo
    #6023
    ne mond már, hogy jó döntés volt, ezt már egyszer elénekelte a Lil C mást nem tud Jacksonon kívül neki kellett volna távoznia...párbajon Demes nagyon jó volt pedig ezzel sem értek egyet, Cserháti dala is korrekt volt és semmiképpen nem érdemelt kiesést...
  • Lateralus
    #6022
    Ja, ezt most megint végigtekertem. Sírással együtt 1 óra a lényegi műsor benne.
  • Lateralus
    #6021
    Muri Enikő: Nem rossz. Ez sem rázott meg, ahogy eddig egyik előadása sem, de korrekten hozta. Szív tényleg nem volt benne, csak bájmosoly.
    7 pont

    Apollo 23: Jaj. 90-es évek elején láttam utoljára ilyen mozgáskultúrát fiúcsapatoktól. Ezt 2011-ben benyalja még egy 13 év fölötti? A közepes rap betét volt a csúcspont, a többi erősen felejtő.
    3 pont (de -1 a mozgás miatt)

    Tarány: Szegénynek állandóan a súlyával vannak elfoglalva. Jó énekes, de Malek visszaadhatja a diplomáját - totál mellényúlt ezzel az átdolgozással. Gagyi lett. Ugyanaz mint múlt héten, még egy pici fűszer hiányzik innen. Amikor igazán megnyomja, akkor jó.
    8 pont

    Lil C: Verzék korrektek voltak, a refréneknél nekem fájt. Visszafogta a mozgást, pedig ő (csak) abban erős.
    5 pont

    Rocktenors: Kurjongatás ez sajnos, semmilyen bombasztikus érzelem nem jön le ebből. Pedig valami olyasmit akartak, gondolom.
    3 pont

    Kováts Vera: Az apró énektechnikai bakik ellenére ezt hittem el legjobban. Ez valami előadás féle volt, nem csak karaoke.
    8 és fél pont

    Baricz: Színpadi előadás oké volt. Ehhez a számhoz csiszoltabb tudás kell mint neki van. Jellemzően ott volt a legjobb, ahol kiesett a dal megkívánta szívdöglesztő szerepből és zsigeri volt. Neki ez áll jól. Szar a dalválasztás. Soha többet ilyen dalt.
    5 pont


    Alexa: Közdött ezzel a dallal. Feró is mellényúlt. Az elején elhittem a dögös dívát, aztán mintha kiesett volna a szerepből és csak az enyhe görcs maradt.
    6 pont

    Demes Tamás: Dal jó volt a mély hangjához, és a stílus is, de sok volt a bizonytalanság. Hiába gesztikulál, és csukja be a szemét a dal nem nyílt ki. Erőltettenek éreztem, picit modorosnak. Ettől függetlenül erős közepes.
    6 pont

    Ikrek: Itt is kiütköztek az erőlködés jegyei, de jobban hozták, mint a múlt hetit. A végére elfáradtam. Együtt többnyire elveszik a varázs, ha igazán ki kell engedni.
    5 pont

    Kocsis Tibor: Az oké, hogy nagyjából képes eltalálni ennek a dalnak a hangjait. Csak Mercury karcossága nincs meg benne. Kicsit olyan volt, mintha egy musical énekes próbálkozna. Jól, de azért... Énektechnikailag a legjobb ma. Picit elhibázott dalválasztás.
    8 pont

    Közös dal: Playback őrület.
    10 pont a hangstúdiónak és az ügyes kis szoftvereinek.

    Párbaj:

    Demes: Kialakulatlan ez a srác. Ugyanaz, mint az előbb. Csak mutatja mennyire elmerül a dalban, de nem érezni ezt kifelé. Pár év gyakorlás és oké lesz ez. Görcs volt.

    Lil C: Ezt a stílust el tudja adni. Legjobb amit tőle hallottam. Ez alapján őt vinném tovább, bár Demes szimpatikusabb emberileg.


    Ildikó asztal alá bőgi magát.
    Ma megszolgálta a gázsit.

    Lil C megy. Nem tetszik, de jó döntés volt.


    Úgy siratja a társaság fele mintha meghalt volna. Holott csak egy újabb félresöpört kavics a karrierjük útjából.

    Jövő héten rock slágerek. Előre röhögök.
  • IXEMGabeo
    #6020
    tegnap egész jó volt a Rocktenors, úgy a 4. legjobbak, mert hangilag megoldották pedig nem az ő stílusuk volt. Geszti nem jó ómen nekik
  • Balázs 17
    #6019
    jah:D

    amúgy az apollo 23 az valami nagyon gáz:DDDDD szerencsétlen srácok

    rock tenors pfff, lehet volt bennük valami az elején, de amint megkapták Gesztit hát onnantól felejtős
    minek erőltetik a balladákat, amikor nyivákoló szar a hangjuk hozzá... amikor mondták a bevezetőben, hogy nem voltak elég rockosak már vártam, hogy vmi zúzós szám lesz...
  • IXEMGabeo
    #6018
    látom te is átvetted a SWS-ot:D:D

    azért Alexa se rossz...
  • Balázs 17
    #6017
    ritka fos az idei magyar xfactor

    egyedül Tarány és SWS akikben van valami, többi úgy hulladék ahogy van:D
  • hungary27
    #6016
  • hungary27
    #6015
    Jaja, de azért jó hogy összerakták őket szerintem.
  • Balázs 17
    #6014
    forgatókönyv
  • hungary27
    #6013
    Amúgy Nézi valaki az Amerikai X-Factort?
    Ott is ugyan ugy raktak össze egy csapatot mint az Aopllo 23-mat. Egyenként elküldték őket, de amikor mentek már haza hívták a nevüket...
  • jugen
    #6012
    Ildike kicsit túljátszotta a szerepét XD
  • bakkerman
    #6011
    lil c(párbajozott is),demes(ő ki is esett végül),baricz,ikrek tegnap kurvaszarok voltak,most kiderült,hogy mégse a tinipicsák kedvence a Lil C,mert a tinipicsák inkább az apollokra szavaznak,így már nem marad cash lil c-re,így szerintem jövőhéten ő távozik,aztán meg végre kibaszhatnák az ikreket is,persze jó seggük van,meg légzsákok terén is ottvannak a toppon,de IDEGESÍT a hangjuk.
  • Victor1103
    #6010
    Ez a Keresztes Ildikó.... A The Walking Dead című sorozatba elmehetne statisztának és még be se kéne maszkírozni
  • Kongy
    #6009
    Azért Király L. Norbi téll tudott valamit, amit ezek nem :D Most találtam

  • IXEMGabeo
    #6008
    Baricz sztem sokáig juthat, most volt egy rossz választás, amúgy nem rossz a srác, Ildikó szvsz rossz mentora neki:) egyébként őt ugyanúgy nyalják a mentorok, mint az Ikreket, vagy LIL C-t...

    csapatok kiesését adom, a Non Stop is láttad meddig jutott tavaly...
  • Kongy
    #6007
    Enikő hozta a színvonalát sztem. Azért LilC-nél 2x jobb volt, mert ő legalább a refrént el tudta énekelni...

    Következő héten sztem vagy LilC vagy Baricz megy, aztán szépen kiesnek a csapatok is. Ebben biztos vagyok.
  • IXEMGabeo
    #6006
    Muri Enikő szvsz nem volt annyira szar...totálisan így éreztem én is a többit:)
  • Fizzi
    #6005
    Nekem a tegnapi nap során ez volt a sorrendem:

    1. Kocsis Tibor
    2. Tarány Tamás

    (hosszú szünet)

    3. Bagosi Alexa
    4. Rocktenors
    5. Demes Tamás
    6. Kováts Vera
    7. LilC
    8. Apollo23
    9. Muri Enikő

    (megint hosszú szünet)

    10. Baricz Gergő
    11. Ikrek
  • Kongy
    #6004
    Geszti fejét figyeld majd, nagyon durva fejeket vág mikor rájuk néz :D
  • IXEMGabeo
    #6003
    az a gáz, hogy LIL C unalmas, míg Norbi hihetetlen jelenség volt a színpadon összességébe véve...
  • Floppsy
    #6002
    Egyszer valaki bevihetne a stúdióba egy pedobear-plakátot és feltartani :D

    Én azt tudom hogy ez nem a tökéeltes hangról szól hanem az egész "X"-ről, nekem nem kell mondani, Baricz a kedvencem a válogató óta... és nem bánok semmit :D
    Csak lil c valahogy nem tud megfogni a tripla szaltóival sem, meg úgy semmivel sem.
    Ildinek ajánlok egy idegnyugtatót receptre.
  • toxikus
    #6001
    Keresztes feje azért az utolsó 10-15 percben priceless volt.

    Egyébként szerintem azért nem merte a nézőkre bízni mert mi van ha Lol C mond és a nézők Tamást küldik haza.Hogy dolgozik Lol C-vel ezután?Saját magát mentette ezzel.Elsőnek kelet volna megkérdezni és akkor lett volna nyakig a trutyiba bár így is ott volt de a jövőre nézve izgalmasabb lehetett volna.

    Jövő héten Ikrek vs Lol C és mehet is haza mert az ikreket megmentik az ikrek. :)

    Az meg hogy Feró és Malek mért úgy szavazott azért lehet mert őnekik nézni kell hogy ki ellen van nagyobb esélyük az ö mentoraiknak.Gezti meg csak ki akarta b....i a Keresztesel.
  • Kongy
    #6000
    am kajak a pedók szavaznak csak az ikrekre xd

    de amúgy az X Faktor az nem csak a zenéről szól, mert Király L Norbi mennyire tudott énekelni? Az X Faktor fogalma nem csak a hangra vonatkozik.
  • Floppsy
    #5999
    Azért ez nagyon aranyos, hogy minden mentor kihangsúlyozza lil c-nél, mennyire kurvára nincsen hangja, de azért továbbnyomják...
    Ez a Tomi gyerek nem volt annyira rossz, egy mopsz-ikrek mellett kifejezetten üdítő a hangja. Felhozta itt valaki Vastag Tomit, na ő tényleg mérföldekkel szarabb hanggal rendelkezett és meddig elvánszorgott a bamba fejével tavaly..
    Az ikrek menjenek már haza, vagy ckm fotózásra, hogy a rajongóik örüljenek
  • Kongy
    #5998
    De ő azért szimpatikusabb volt, nekem legalábbis :P
    Akit az elején utáltam az pont a Csaba volt, mert a bemutatkozása hát pfff xd de aztán megkedveltem, mert bár voltak hamis előadásai összességében jobban bírtam mint Nikolast.
  • IXEMGabeo
    #5997
    Vastag ugyanannyira unalmasan indult, mint a Demes gyerek:) ez van
  • Kongy
    #5996
    Nemár! Azért a Vastag Tamás is jó volt annyira h 5. legyen. De akkor ennyi erővel Enikő is jobban énekel Vastag Csabánál...

    5995 Azt adom
  • IXEMGabeo
    #5995
    A Magyar ember nem úgy születik, hogy tud angolul
  • IXEMGabeo
    #5994
    mondjuk volt benne valami, hogy még a személyisége nem jött át valahogy, ennek ellenére hangja tényleg megvolt és egyedi szín volt. kicist maradhatott volna még, főleg h sokkal jobb, mint a tavalyi 5. helyezett Vastag Tamás
  • Kongy
    #5993
    Betudom annak h világéletedben németes voltál!
  • IXEMGabeo
    #5992
    tudom:D néha nyers
  • Kongy
    #5991
    Hát sokaknak nem volt szimpatikus ennek ellenére. Azt adom, hogy jó hangja van, de mondtam már h egyszerűen hányok magától az embertől, és sztem mások is hasonlóan voltak vele... Na mondjuk Lil C se jobb.

    Amúgy az Ikreket meg LilCt kidobnám már most a francba
  • Zeraa
    #5990
    dögöljenek meg a pénzükkel együtt
  • wesker24
    #5989
    mert ez sosem a tehetségről szólt hanem a pénzről !
  • Zeraa
    #5988
    Tamás hangja olyan h mindig lúdbőrös vtam tőle,szívét lelkét beleadta...miért kell elküldeni haza egy ilyen tehetséget?