11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Balázs 17
    #6067
    :DD
    nem hát
  • IXEMGabeo
    #6066
    Barracuda micsoda szép csaj volt az, aki azt énekelte:D

  • Norbi1990
    #6065
    Az én listám:

    Foo Fighters - The Pretender
    Two Door Cinema Club - What You Know
    Creed - Overcome (Ez a szám a múlthéten kiesőnek szerintem feküdt volna)
    Linkin Park - Crawling
    Evanescence - What You Want
    Iron Maiden - Run To The Hills (Rocktenorsnak)
    Heart - Barracuda
    Rise Against - Savior

    stb
    Ebből biztos nem lesz 1 se előadva szombaton szerintem.

  • bakkerman
    #6064
    hooligans mint rock...na ez a baj a mai világgal,ugyan nem vagyok rocker,de az még nekemis fáj,amikor a hooliganst nagy überbrutálzúzós rocknak állítják be. a tankcsapda még elmegy kategória,vannak egész korrekt számaik
  • IXEMGabeo
    #6063
    Oltyán Attila is eltolta a Billy Idolt...onnantól lett a favom:) Őt kellett volna Lil C helyett
  • Floppsy
    #6062
    fasza lenne
  • Shiwo
    #6061
    jó lenne


    de tuti valami lagymatag számok lesznek, vagy Tankcsapda/Hooligans, mert az a divat mostanság...
  • Balázs 17
    #6060
    szerintem az inkább ilyen közös dalnak lenne jó, twisted szerintem sose lesz:D
    ACDC a menő
  • IXEMGabeo
    #6059
    egyik csaj, meg igazán elnyomhatná a Joan Jett-es, I love rock and rollt, hamár ez lesz a téma:D
  • IXEMGabeo
    #6058
    tudom, hogy linkeltem, de egyszer egy ilyet valaki elénekelhetne:D
  • bakkerman
    #6057
    persze persze,biztos fasza produkció lenne,ha azt énekelné,és akkor még mehetne tovább. most hétvégén ezt a bruno marsot annyira elbaszta...
  • Shiwo
    #6056
    vagy a thriller-t
  • Floppsy
    #6055
    Magyar gyártmány tudtommal. A külföldiek szerintem le se szarják a mi x-faktorunkat, elég nekik az amerikai meg az angol változat.
  • IXEMGabeo
    #6054
    állítólag az Ikrek alighogy bekerültek a köztudatba, fényűző "csillogásba" máris egy híres, vagány pasi kell nekik. gyorsan beszippantotta őket a média
  • Totti5
    #6053
    Ha jól csinálja akkor tegye. Jacko jól áll neki mozgásban és hangilag is.
  • Totti5
    #6052
    Miért röhögne bárki is?
  • bakkerman
    #6051
    mint ahogy floppsy is írta,10 centis magassarkú,push-upos csöcspáncél,miniszoknya,és a nézők le is szarják mint énekelnek,és továbbjutnak. Lil C 1000000% hogy Jackot fog énekelni,szerintem a smooth criminalt,táncolni is fog,és most továbbmegy simán.
  • bakkerman
    #6050
    ezt külföldön csinálták,vagy magyar kreálta??? mert ha előbbi,akkor megint rajtunk röhög fél európa
  • Floppsy
    #6049
  • Jim Morrison
    #6048
    a legidegesítőbb az az egészben, hogy még a híradó is lehozta...
  • zsotesz
    #6047
    Nightwish, Poets of the fall, For my pain, ezekre mondjuk kíváncsi lennék de gyanítom senki nem fog közülük választani
  • Floppsy
    #6046
    Remélem nem cseszik szét a műsort megint fos dalokkal. Mit nem adnék érte ha a Rocktenors végre kapna egy Iron Maident :D
  • MrSpock
    #6045
    Ejj akkor hétvégén rockzenék lesznek?! Erre meghívhatnának dalválasztási szaktanácsadónak.:D Lenne pár alapzene amit kitudnék osztani,főleg ugye a vokálisabb zenékből. AC/DC-t,Metallicat, azt kerülném biztos. Mivel azt mindig hallunk,és énekileg nem egy nehéz nóták.
    Tényleg ki milyen számokat választani,mondjuk írjatok párat.?! :)
    Vessük össze ki mit tartanak elég élvezhetőnek,és nehéznek,megoldhatónak.
    A listám mondjuk:
    Queensryce: Silent lucidity
    Skid Row: 18 and life
    Poison: Every Rose Has Its Thorn
    Slaughter : Spend my life
    Warrant : Heaven
    Mötley Crüe: Don't Go Away Mad (Just Go Away)
    Lita Ford : Lisa (csajoknak pl)
    Phantom Blue : My misery (szintén csajnak)
    Whitesnake - Here I Go Again
    Bon Jovi : Blaze of glory

    Ugye a fent említettek lassabb,balladisztikusabb számok.
    Jöhetne azért keményebb vonulat is. Azt vettem itt figyelembe,hoyg azért jól énekelhetők legyenek! :)
    Persze sorolhatnék töb tucatot még,de majd remélem itt páran még megteszik :)

  • Fizzi
    #6044
    Minimum 4 kör bennevolt Gyurcsikban. Malek szúrta el. Kocsis Tibi is szar volt az első körben a dalválasztás miatt, nem lepődtem volna meg ha az utolsó kettőben végez. Tavaly azért a Nonstop meg a Summer Sisters nem volt annyira gáz. Mindkettőben bennevolt legalább 2-3 forduló.

    Malekot csak azért értékelik az emberek, mert nem olyan idegesítő, mint a másik három. De ha a szakmai munkát veszem, egyértelműen Feró végzi legjobban a dolgát. Lehet, hogy zsűritagnak egy nulla, de mentornak nagyon jó.
  • Fizzi
    #6043
    Szerintem az ikrekben semmi reklám nincs. Kutyának nem hiányoznának. LilC szerintem jó, először nem bírtam, de mostanra elkezdtem értékelni. Azt a szintet simán hozza, amit Kállay-Saunders András hozott tavaly. Fura módon az kevesebb támadást kapott.
  • IXEMGabeo
    #6042
    jaj micsoda kamu volt ez a drámázás...Ildikónak adnék a szívlapáttal:D
  • Jim Morrison
    #6041
    szerintem meg rendes volt a Geszti (kivételesen), mert megadta a lehetőséget Keresztesnek, hogy kiegyenlítsen és a nézők döntsék el. Keresztes meg amit lekavart hihetetlen volt... Ráadásul a csapból is ez a drááma folyik. Volt valami mondata, hogy milyen nehéz egy anyukának a gyerekei közül dönteni. Úristen azt hittem hülyét kapok. Ekkora marhaságot... színésznőnek mondjuk jó lenne nagyon.
  • Floppsy
    #6040
    Gyurcsik Tibi nem volt egy szinten a másik két énekesével, és várható volt hogy hamar kiesik (a dalválasztás rá is segített erre, tény). A tavalyi csapatok egytől egyik gyengék voltak, szarból meg nem lehet építkezni szerintem.
  • IXEMGabeo
    #6039
    Geszti, Keresztes is hibát hibára halmoz a Miki pl Kocsissal és Taránnyal nagyon jól bánik, Gyurcsik se volt rossz igazából, dehát ő egy totálisan autodidakta versenyző volt, mint a Demes Tomi is, elég érdekes, h pont ők az 1. kiesők pedig mindkettően jó kis hangja volt...ezekszerint ők nem olyan reklámarcok, mint a feka Lil C, vagy a kuriózum Ikrek:S:S hányok az üzleti érdekektől ilyenkor pedig tisztában vagyok vele mi mért történik:S
  • Fizzi
    #6038
    Ahhoz képest, hogy Miki érti a dolgát, feltűnően gyorsan veszíti el a versenyzőit. Idén se jobbak a csapatok, de biztos vagyok benne, hogy tovább jutnak el, mint egy szaros 8. hely. Meg az az Amy Winehouse, amit a múltkori szerencsétlennek adott. Micsoda szakértelem.
  • Fizzi
    #6037
    Már épp kezdtem leírni ezt a mezőnyt, de jó, hogy emlékeztetsz a tavalyira. Ahányszor erre a bohócra, vagy a két vastagnyálra gondolok, kiver a víz.
  • Floppsy
    #6036
    Az jó lenne mert akkor repülnek szombaton mopszék is :D
  • IXEMGabeo
    #6035
    ugyanaz lesz, mint a Summer sistersnél:D
  • Floppsy
    #6034
    Rájuk adnak egy-egy mini bőrszoknyát és továbbjutnak. Lil c miatt viszont "aggódom"

    Amúgy szerintem az egyetlen mentor aki érti a dolgát, az Miki. És az is tetszik, hogy nem hőbörög folyamatosan, ha a mentoráltjait kritizálják.
    Feró és Ildi "há nemá hogy mi, há miről beszész, hánehogymá!" monológjai nem sok értékes gondolatot tesznek hozzá az értékeléshez... Geszti meg hajlamos direkt gecizni másokkal, ha az övéi szarok.
  • Big Boss Hu
    #6033
    Tyűű alig várom az ikrek milyen fantasztikus rockslágert fognak nyomni! Umm....talán..talán most végre kiesnek.
  • Balázs 17
    #6032
    kb vagy black or white:D
  • IXEMGabeo
    #6031
    Norbié jó volt:D



    :D

    amúgy a Tarány a múltkor a Bono számot jól tolta az volt kicsit rockos benne bízom:) remélem majd a Rocktenors is odateszi magát, hisz az ő műfajok jön majd:)
  • Lateralus
    #6030
    Gondolom egy Death klasszikus sem kap majd helyet, de hát ez egy kereskedelmi tévé, ezeknek minden rock amiben gitár is van, vagy ha nincs, akkor bőrszoknyában van az énekes(nő) és összevonja a szemöldökét, szúrósan.

    Jackótól majd leadják a Dirty Diannát, hogy Kicsi Cének is legyen mi.
    (abban van 2 helyen torzított gitár=rock)
  • Lateralus
    #6029
    Nem is kell. Ettől változatos a világ. :)
  • Shiwo
    #6028
    az elsőbe is volt ilyen rockos, csak "rockhimnuszok" néven... Hát vissza lehet nézni, hogy hány olyan dal volt, ami igazán jól sikerült rock számnak hangzott...hát nem sok...