11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Fizzi
    #6347
    Lakatos Yvette... ő is 16 éves volt, és mennyivel jobban énekelt, mint Kováts Vera. Szegény Verácskának mindenki elnézi, hogy mennyire hamis, mert még fiatal, azt hallgassuk meg Yvettet. Vagy Szirota Dzsenifert.
  • RatBaG #6346
    ennyi idősen két gyerekkel, egyedülálló anyaként megnézném te mennyire lennél komoly az ő helyében. és rohadtul nem néz ki 30nak...

    btw engem mindig lakatos yvettre emlékeztet, ahányszor meglátom. csak ő egy zsírmalac kategóriával fentebb volt.

  • Kongy
    #6345
    Én Bagosi Alexát nem nagyon bírom, na nem azért mert olyan rossz a hangja, hanem maga a nő antipatikus. Eleve 30-nak néz ki, holott 20 körül van, ha jól tudom, és kicsit nekem olyan mesterkélt ez a "komolysága" vagy én nem is tudom... Nem bírom igazán.
  • IXEMGabeo
    #6344
    ja ez kissé idegesítő pedig alapjáraton bírom a csajt...bár tegnap eléggé hamis volt az Evanescene szám...
  • bakkerman
    #6343
    hát igen,de sajnos a marketing szempontok felűlmúlják a szakmaiságot,ezért lesz még versenyben jópár körig Bagosi Alexa,neki gyerekei vannak,ráadásul igen fiatalon,minden egyes beharangozónál amikor róla van szó,a gyerekei előtérben vannak
  • Kongy
    #6342
    mindig hamisan énekeltek, a kezdetektől fogva, botrány, hogy eddig jutottak, Gyurcsík Tibor meg az első adásban kiesett, pedig az ikreknél jobb, sőt, az ikreknél még Demes Tamás is jobb volt...
  • bakkerman
    #6341
    megérdemelten estek ki mopszék,bár tnap jók voltak,de összeségében szarok,a rock tenors-nak szvsz adott még 1 kört a zsűri,szerintem lassan ők kiesnek. Tegnap kurvanagy pozitív csalódás volt Tarány,Lil C,és Muri Enikő,szerintem magukhoz képest kurvajók voltak,Kováts Vera is tetszett. Gyengének éreztem Bariczot,Kocsit Tibit,és Bagosit. Az Apollo olyan szokásos volt,se nem kurvajó,de nem is gyenge,olyan átlag
  • Fizzi
    #6340
    Tegnapi nap sorrendje:

    1. Tarány Tamás
    2. LilC
    3. Muri Enikő
    4. Kováts Vera
    5. Ikrek
    6. Apollo23
    7. Kocsis Tibor
    8. Rocktenors
    9. Baricz Gergő
    10. Bagosi Alexa

    Az Ikrek 5. helyéből is következik, hogy nem volt egy erős este a tegnapi (sem).
  • Balázs 17
    #6339
    Enikőt dugnám

    teljesen megváltozott és ez tetszik

    dugnám... még mindig... nem... most jobban
  • Zeraa
    #6338
    nah gyerünk másik szobába
  • Zeraa
    #6337
    jó döntés volt xD
  • Panzermeyer
    #6336
    Geszti úgy döntött, ahogy én is döntöttem volna. Hiába voltak a lányok ma jók, sajnos többször okoztak már csalódást. Jó választás volt bent tartani a Rock Tenorst. Viszont ezentúl olyan nótákat kellene nekik adni, akikre rá vannak hangolódva, amikben otthon vannak. Metallica, Queen, meg ki tudja még. Jól adták elő a párbajdalt, de én is inkább a Princes of the Universt választottam volna.
  • Victor1103
    #6335
    na hazaküldték a mopszokat :D
  • wesker24
    #6334
    Én is igy vagyok vele voltak az ikreknél sokkal rosszabbak de hát nincs mit tenni !
  • IXEMGabeo
    #6333
    tavaly a Summers sisters is ugyanekkor mentek el
  • Coolfire
    #6332
    Jajj kiestek az ikrek..francba,pedig egész jók voltak.:)
  • Dean Winchester
    #6331
    de mi az , hogy nem sok különbség a kettő között???
    kurva sok a különbség..
    legalábbis hangilag sok ,külsőre persze ,hogy oltári nagy!

    na jó döntés. fasza.
  • Shiwo
    #6330
    Geszti is megemberelte magát és mert dönteni
  • IXEMGabeo
    #6329
    helyes a Tenorsnak maradni kell még
  • IXEMGabeo
    #6328
    ja, de tényleg nincs igazság, ha az Ikrek maradnak
  • TDC Geronimo
    #6327
    Lehet rocktenors azért kap mindig kevés szavazatot, mert akarják őket a názők 2* hallani mindig

    Most is kurva jók meg legutóbb is a párbajban
  • Dean Winchester
    #6326
    hegylakó betétdala..
    a princes of the universe jobb lenne :DD
  • IXEMGabeo
    #6325
    na jól választottak talán:)
  • Shiwo
    #6324
    hát, ha a génjeire hallgat, akkor a csajok maradnak, azokat még tudja bámulni :)

    ha a fülére meg eszére, akkor a Rock Tenors (jobbak meg a csajok szavaznak inkább...)
  • Dean Winchester
    #6323
    geszti mindig a lányok ellen volt , még ha nem is mondta ki de éreztette már nem egyszer , szóval sztem egyértelmű ,hogy ők esnek ki...
  • Afe
    #6322
    A szakadt harisnyás jánykának egy hangyafaxnyival jobb, erősebb a hangja.
  • Floppsy
    #6321
    Első párbajozók
  • Panzermeyer
    #6320
    Teljesen egyetértek. Az ilyen szavazásnak az ég világon semmi értelme.

    Rock Tenors... most mutassatok valami olyat, mint amikor először voltatok párbajozni. Ez a mostani nóta nem volt valami jó választás.
  • Norbi1990
    #6319
    Remélem Rocktenors megint előad vmi durva dalt amivel egyértelműen bejut :)
  • Shiwo
    #6318
    a fene se tudja...

    reálisabb lenne tán egy olyan verseny, ahol nem kieséses, hanem helyezéstől függően pontozásos lenne a dolog... és addig nem lehetne szavazni, míg le nem ment minden előadás
  • IXEMGabeo
    #6317
    múltkor Lil C majdnem kiesett most miér nem?

    és megint eljátsszák a drámát...egy mentoráltnak 2 ugyanolyan embere marad...mi ez, ha nem manipuláció?:)
  • Shiwo
    #6316
    a sok agyatlan 14 év körüli csaj, akinek apuci fizeti a telefonszámlát ?
  • Dean Winchester
    #6315
    legratyibb adás volt a mai? ennél rosszabb felhozatalt se tudnak kitalálni :D
  • IXEMGabeo
    #6314
    ez vicc komolyan mondom ki a tököm tolja az Apollot és Lil C-t?:S
  • Floppsy
    #6313
    Geszti ezt kurvára megérdemelted
    Amúgy Rocktenors menjen tovább szerintem egyértelműen
  • Dean Winchester
    #6312
    ha a rocktenors kiesik akkor nem tudom mit fogok csinálni de ez számomra elképzelhetetlen!
    tenors 2. párbaja bakker :DDD


    no geszti vajon fog dönteni és valakit hazaküld úgy mint a keresztes vagy ő nem fog dönteni ha arra kerül a sor?
  • IXEMGabeo
    #6311
    .D:D azért nem így is jobb valamennyiüknél
  • TDantes
    #6310
    Na, kár hogy Veca nem most versenyző...mert a végén őt mondtam volna a legszarabbnak.
  • TDantes
    #6309
    Miért nem Wolf Kati jött helyette? A fene vinné el
  • IXEMGabeo
    #6308
    úú, de nem szeretem a Vecát...