11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • IXEMGabeo
    #6667
    tudom, hogy nem írtál ilyet, de olyan volt mintha erre utaltál:)
  • MerlinW
    #6666
    A lényeg nem az hogy ki nyeri az X-et, hanem hogy utána mi lesz. És miután a magyar producerek nullák, azaz nullák, ezért gyakorlatilag semmi értelme a hazai Faktornak. Egyedül azok futottak be (lásd 1-2 megasztáros), akik saját maguknak írtak dalokat. És azok is csak itthon, külföld kizárva. Ez a szomorú az egészben, hogy ez az egész csak alkalmi lokál cirkusz. Hiteltelen és értelmetlen. Tipikus szombat esti kikapcsolódás, de a jövőt és szakmát nem igazán befolyásolja. Pedig ez lenne a célja, és minden eszközt megad hozzá a liszensz. Persze mi élünk vele. Ezzel sem.
  • cargame
    #6665
    Az lehet, de akinek hangja van az sem fog nagyon a hatarokon kivul enkelni es ezt kellene surgossen megvaltoztatni.
  • MerlinW
    #6664
    Nem tudom mit olvastál, egy szóval sem mondtam, hogy Geszti érdeme lenne bármi is.. Egyébként Tenor vagy Apollo, egyik sem ér egy fillért sem. Kiesésük természetes kiválasztódás volt/lesz:) Én legalábbis nem hogy lemezt nem vennék egyiktől sem, de még a rádiót is eltekerném.
  • tommygear
    #6663
  • Fizzi
    #6662
    Nem mondod komolyan. :D
    Összehasonlíthatatlanul gyengébb a mostani X.
  • Floppsy
    #6661
    Iszonyatosan benézte ezt az egészet most. Nagyon egyértelművé tette hogy az apollot akarja továbbvinni, és csak imádkozni tudott hogy a nézők is így szavazzanak.
    Most is szól egy ilyet hogy olyan ez mint a foci: Magyarország győzte már le Brazíliát, és most is ez történt.... WTF? Alázd még őket jobban Petikém....
  • cargame
    #6660
    Ez igaz. Most, beleesett sajat csapdajaba. Amit fozott most egye is meg :D
    Kinos pillanatok*/ probak ele kell most nezzen :D
  • IXEMGabeo
    #6659
    amúgy elismerem, hogy a Geszti valóban nagy marketing és reklám szakember, de azért ez a szöveg megalázó volt, amit nyomatott a Tenors felé...mi köze van ennek, hogy ki milyen városból jött?
  • cargame
    #6658
    Eleg egy jo studiofelvetel, kimesz koncertezni es egy jo playback oszt egyenlo egy sztaregyuttessel. Ennyi kell a sikerhez. Es 2011 ben jobban el lehet Adni egy Apollo 23-at mint egy rocktenorsot. Rocktenorsot ilyen kissebb ossszejovetelekre meg kissebb fesztivalokra tudnam csak elkepzelni.
  • IXEMGabeo
    #6657
    jól van, de akkor majd műsörön kívül:) én örülök h így alakult. Tenorssal favorizálok az eleje óta, Apollot meg csakúgy összekapkodták, nekem ők nem jönnek be ilyen egyszerű
  • cargame
    #6656
    Gezti is latja, h kibol lehet csinalni valamit. Sz@rbol varat epiteni...
  • IXEMGabeo
    #6655
    ahhoz hang is kéne. Apollonál nincs meg. Dehát Fluornak sincs semmi hangja mégis felépítették a srácot és millió gyerek kajálja a bugyuta zenéjét a jó reklám miatt
  • IXEMGabeo
    #6654
    kajakra, le vidéki parasztozta a Tenorst:D:D undorító
  • cargame
    #6653
    Ha azt nezzuk, h eleg valakinek 150-200 fos koncert akko igen Rocktenors. De ha azt nezzuk, h valamit fel lehetne epiteni es managelni akkor Apollo 23. Mar csak a megjelenesuk is eroteljesebb mint a Rocosoke...de nem vagyok en szakerto. Csak en ezt latom logikusnak.
  • IXEMGabeo
    #6652
    azért, mert Lil C-re ment el a többi most:)
  • IXEMGabeo
    #6651
    jaj nehogy azt mond, hogy ez Geszti érdeme:d élő adásban kellene ezt nyújtani, ami párbajon, de olyan szarul választanak nekik dalt, és olyan összeszedetlenek olyankor pedig higyjétek el, hogy jó hangjuk van...nem is értem, hogy van, aki még ilyet szól, hogy az Apollo a jobb:D megáll az ész abból a csapatból max a szőke csávó tud valamit...
  • Tinman #6650
  • Coolfire
    #6649
    Nem vitatkozom.:)De az ajánlatom akkor is áll.:)
  • Dean Winchester
    #6648
    és valahogy hihetetlen ,hogy a csapatok párbajoztak ahol 3-3an vannak és nem egy single énekes :D
    mert ugye a 3 tagnak több lehet az ismerőse és szimpatizánsa mint pl. a kováts verának...
  • ZilogR
    #6647
    Az volt ebben a szép, h az Apollo nem érdemelte meg, a Geszti meg igen.
    Durván lealázta őket és most megkapta a pofájába: viheted tovább őket öreg, biztos jó lesz velük dolgozni, ha előtte egy ország előtt földig aláztad őket!
  • IXEMGabeo
    #6646
    hol van a fületek? Bon Jovi számot kajakra nagyon eltolta a Tenors

    ők amikor párbajoznak akkor jön ki az erejük, úgy, mint tavaly kb nem is tudom talán Nicholasnál:)
  • Dean Winchester
    #6645
    de még mindig jobb mint a tavalyi megasztár :D
  • MerlinW
    #6644
    Nem rossz koncepció ez, gyakorlatilag róluk szól a műsor:) 4 adás alatt 7x énekeltek, 2x annyit vannak a képernyőn, mint a többiek:) Okos marketing:D
  • cargame
    #6643
    Nem gyengebb, mint a tavalyi :)
  • cargame
    #6642
    Es valahogy hihetetlen, h a sok kislany 3 sracra nem kuldott elegendo SMS-t. Kisse kamu latszatja van.
  • Ironman2
    #6641
    Ez a keresztes banya mit bőg állandóan?
  • Dean Winchester
    #6640
    manipulált?
    hülyeséget ne beszélj már
    épp az a lényeg, hogy sorra párbajozik a tenors akkor az rtlnek illett volna kiejteni ha már manipulációról beszélünk
    gondolkozz rtlnek kit érné meg kiejteni?
    egy tenorst aki sorra párbajozik (ergo a legkevesebb szavazatot kapja vs saját gyártású csapata aki most először került párbajra..
    épp ez is azt mutatta ,hogy nincs manipuláció...
  • SirAlo
    #6639
    Foleg ez a 2011es szeria nagyon gyengere sikerult:(
  • IXEMGabeo
    #6638
    gyaa mit énekelt megint a Rocktenors, te jó ég mondom én, hogy qva jó hangjuk van, csak rossz a koncepciójuk...
  • matyi0323
    #6637
    rossz, mert valószínű, hogy akkor a fűtésed is elromlott. XDDD
  • Coolfire
    #6636
    Kíváncsi lennék egyébként a szavazatok számára,a közjegyzőre meg ilyenekre.Mert hogy nincs,arra ráteszem egy havi fizum.Szar manipulált pénzéhes fosadék az egész.
  • Nyiri
    #6635
    Szerintem nem szarok
  • cargame
    #6634
    Ekkora baromsagot. HIHETETLEN. Elcsesztetek kedves sms kuldok...Rocktenors jovoheten fog kiesni, de ha nem esnek ki akkor is 3 honap mulva feledesbe merulnenek. Magyarorszag meg messze allsz a sztarcsinalasbol. Az nem itt kezdodik, h ilyen bugyuta Rocktenorosak juttatnak tovabb...
  • Ironman2
    #6633
    Idáig szart mutattak,most majd fos lesz belőle
  • Rash87
    #6632
    Megint ez a senkik :\ Már maguktól haza kellett volna menniük,mert kalap szarok :D
  • wesker24
    #6631
    Ilyen nincs hogy a rock tenors már 3x-szor is megussza !
  • Santata
    #6630
    A saját csapatát küldené haza Geszti, ,de így is ők jutnak tovább:D
  • Dean Winchester
    #6629
    baszki ez meglepetés!!!!!4
    mindig párbajoznak és most meg a közönség juttatta tovább


    ha a hideg is kirázott most az jó vagy rossz? :S
  • Coolfire
    #6628
    Most sem mutatta meg ez a büdös ribanc...